אויבים לשעבר שבעצם הפכו לחברים/בני ברית!

[avatar user="Nir" size="100" align="right"]Nir[/avatar] [avatar user="ShachafSama" size="100" align="left"]FemaleSaiyan[/avatar] [avatar user="AlonGoku" size="100" align="center"]AlonGoku[/avatar]

היי כולם! מה קורה?

כאן ניר אלון ושחף!

והיום החלטנו להביא לכם רשימה של אויביו של גוקו לשעבר! בואו נתחיל!


אוקיי, אז כפי שהבנתם מהפתיחה, הפוסט של היום יעסוק בכל האויבים שהיו לגוקו שהפכו לחבריו.


אויבים לשעבר:

אולונג:

בתחילת הסדרה, אולונג משליט טרור על כפר וחוטף ילדות בעזרת כוח שינוי הצורה שלו, עד שגוקו מביס אותו ומכריח אותו לשחרר את הילדות. בולמה חושבת שהוא יהיה שימושי ומשכנעת אותו להצטרף למסע. מהנקודה הזאת, אולונג הוא חלק מהחבורה.

db gang

יאמצ'ה ופואר:

במקור היו שודדי מדבר, יאמצ'ה ופואר חברו יחד עם גוקו והשאר כדי למצוא את כדורי הדרגון בול. למרות שהם תכננו במקור לגנוב את הכדורים, הם נהפכו לחברים של גוקו, ובנוסף, יאמצ'ה התאהב בבולמה.

yamchapuar

טנשינהאן ושיאצו:

טנשינהאן ושיאצו היו תלמידים של טסורו סנין, האויב של קאמה סנין. אחרי שהכירו בטעותם, הם עוזבים אותו ומצטרפים לחבורה של גוקו.

TC

פיקולו:

פיקולו היה איובו של גוקו בדרגון בול, למרות זאת, בפרק השני של דרגון בול זי, פיקולו משתף פעולה עם גוקו על מנת להביס את ראדיץ. בתחילה הוא תכנן להפסיק את הברית עם גוקו לאחר הקרב, אבל, בגלל האיום של נאפה ו-וג'יטה זה לא קרה. בנוסף, הוא נהפך לבן ברית רשמי ולחבר אשר אפשר לסמוך עליו לאחר חזרתו לחיים בסאגת פריזה.

yo

וג'יטה:

וג'יטה נראה כאויב גדול במהלך סאגת הסאיינים וכמי שמעולם לא ישתנה, כך לפחות חשבו. הוא הופיע בכדור הארץ על מנת להשתמש בכדורי הדרגון בול בכדי להיות בן אלמוות. הוא נלחם נגד לוחמי הזי, אבל, בקושי שורד. לאחר מכן, הוא בגד בפריזה, ועשה את דרכו לכוכב נאמק כדי להשתמש בכדורי הדרגון בול של הכוכב. לאור הופעתו של פריזה, הוא חובר לגוקו והשאר. במהלך הקרב, וג'יטה נהרג ואומר לגוקו שפריזה הוא הגורם להשמדת הכוכב שלהם. לאחר תחייתו לחיים, הוא התחיל לחיות בכדור הארץ מכיוון שחיכה להזדמנות שלו להילחם נגד גוקו.במהלך שהותו בכדור הארץ, וג'יטה התאהב בבולמה. כמו כן, נולד לו ילד בשם טראנקס. הוא גם חובר ללוחמי הזי כדי להביס את סל והאנדרואידים. בנוסף, הוא כמעט בגד בכולם בסאגת מאג'ין בו, ואפילו הקריב את עצמו כדי להציל את הכוכב.

noooooooooooooooooooo

אנדרואידים 16, 17 ו־18:

דוקטור גרו יצר את האנדרואידים רק כדי להרוג את גוקו. לאחר הגעתו של סל, 16 נלחם בו לצד החבורה ואף מנסה להפעיל את הפצצה בתוכו כדי להשמיד את עצמו ואת סל יחד איתו. בעקבות המוות שלו, גוהאן הופך לסופר סאיין 2. אחרי הקרב נגד סל, 18 מתחתנת עם קרירין ו-17 הופך לשומר יערות.

161718

מאג'ין בו:

מאג'ין בו הוא שד מרושע אשר קם לתחייה בעזרת באבידי. לאחר מכן, באבידי החייה אותו, וגרם לו להרוג אנשים. מה שבו לא ידע, שמה שהוא עושה זה רע. כשגוקו הציע לבו להרוג את באבידי (כשהוא אמר לו שהוא יותר מדי מוכשר וחזק בשביל לקחת הוראות מפחדן כמו באבידי) הוא עושה זאת. למרות זאת, הוא ממשיך את מסע ההרג שלו, אפילו שהוא החלים ילד עיוור. לאחר כמה זמן, הוא נהפך לחבר של מר שטן, ועוזר להחלמה של גור כלבים. כשמר שטן שאל את בו למה הוא הורג אנשים חפים מפשע, ואמר לו שזה דבר רע. הוא ישר מחליט להפסיק. כשבו המרושע שוחרר, בו מנסה להילחם בו, אבל, הוא נהפך לשוקולד ונאכל על ידי בו המרושע. לאחר שנפלט החוצה, מאג'ין בו מציל את מר שטן ונלחם בקיד בו על מנת לעזור למשוך זמן בכדי שגוקו יוכל לאסוף אנרגיה לכדור האנרגיה.כמו כן, לאחר הקרב, מאג'ין בו חי בשלווה על כדור הארץ וגם נהפך לחבר של גוקו ולוחמי הזי.

oh


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
21 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
דרגון בול די

אני חושב שגם בירוס נחשב כאויב שהפך לחבר

.....

תכלס פריזה הפך חמין בן ברית שח צוות היקום השביעי בטורניר העוצמה

חסוי

פיקולו נהיה חבר שלהם גם בזכות גוהאן, כי הוא ראה בו סוג של חניך, ואולי אפילו בן! – מה שריכך אותו והפך אותו ליותר טוב… קרא עוד »

חסוי

מבחינה טכנית גם קרירין נחשב בהתחלה לסוג של יריב של גוקו, לא אויב אבל הייתה ביניהם תחרות מאוד רצינית בהתחלה.

ittoryuu IAi ShiShi SonSon

רק סל ופריזה לא הפכו לחברים

דרגון בול AS רשמי

אפשר להגיד שגם קאבה היה סוג של אויב לחבורה, ונהפך לחבר. הוא בהתחלה נלחם נגד החבורה בטורניר 6-7 (בהתחלה הוא נלחם סתם כי לורד שאמפה… קרא עוד »

XayLies

ג'ירן, היט, ברולי, שלושתם מצפים להלחם שוב בגוקו ובקטע טוב

!!!!!I LAV YOU DRAGON BALL

פוסט מעולה! (כמו תמיד!)
אליגטו זאימס!

וויס

טכנית ברולי הפך למעין בן ברית בסוף הסרט

Zutenko

כלומר, רק עד סוף זי יש דמויות שהופכות לטובות, ובסופר או שהיה רע מוחלט שלא יכל להשתנות, או שהיה נייטרלי ונשאר כך.

גוקי

גם אבא של צ'יצ'י ניסה להרוג את החבורה ויאג'ירובה ניסה להרוג את גוקו בפגישה הראשונה בינהם

פיצה 😋

מחכה בקוצר רוח לפינת הציור! ❤️

יויוני

עוד אחד כזה פליז

Nadav vans

פוסט מצויין נחמד לראות את כל זה מסוכם בצורה נפלאה תמשיכו כך!

black

חבל שblack לא הפך לחבר הוא היה יכול להיות ממש אבל ממש חזק