header

איך להשתפר בדוקאן באטל? טיפים מעולים לשחקני דוקאן באטל!

[avatar user="HakaiShin" align="left"]HakaiShin[/avatar] [avatar user="Silver Lantern" align="right"]Silver Lantern[/avatar] [avatar user="iftach" size="100" align="left"]iftach[/avatar] [avatar user="ori" size="100" align="right"]ori[/avatar]

שלום לכולם ושבוע טוב,

וכמובן ששנה חדשה ופוריה, בהצלחה בלימודים ובהצלחה למתגייסים ולחיילים ולכולם!

כאן כל חבורת פינת המשחקים הפעם!

הגיע היום בו נעמוד בהבטחה לעשות פוסט טיפי דוקאן והנה הוא כעת!

אבל לפני שאנו נתחיל אנו רוצים לומר שאלו הטיפים שאנחנו נותנים מהניסיון שלנו במשחק ומי שחושב אחרת על טיפ מסוים או שיש לו עוד טיפים, מוזמן לרשום בתגובות וככה כמות הטיפים פה תגדל!


הטיפים שלנו:

 • אף פעם אל תתנו לסתם שחקנים אלדר קאי, חסכו את האלדר קאי והשתמשו בעת הצורך כי לפעמים קשה מאוד להשיג אותם והם מוגבלים בכמות.
 • שימו לב שהלידר נותן בוסט לכל הקבוצה (כלומר מחזק אותה) ובנוסף, תקפידו שבין הקלפים שלכם יהיו לפחות לינקים של קי כדי שלא תתקשו להשיג סופר אטאקס.
 • כשאתם לוקחים פרנד לשלב, שימו לב שהוא על סופר אטאק 10, שהוא מתאים לקבוצה שלכם ואפילו הסתכלו אם יש לו דיופ או לא ואם יש אחר שיכול יותר לעזור לכם.
 • תחסכו סטונס ואל תבזבזו כל הזמן על באנרים שמטרתם היא שתבזבזו עליהם ולא תקבלו כלום. סטונס בא אלינו בכמות מוגבלת ומי שלא מבזבז סתם על דברים וחוסך כל הזמן לא צריך בכלל גם לקנות סטונס כי הוא לא במחסור.
 • תתייעצו עם אחרים ותחקרו קלפים ומושגים בדוקאן כדי להשתפר.
 • אל תשתמשו במודים בכלל בטורנירים עולמיים! השימוש יביא לכם באן למשתמש במידי.
 • תמיד את השחקן הראשי שלכם תשמרו על החשבון פייסבוק שלכם וככה אם יקרה משהו לטלפון או לאפליקציה אז השחקן "מבוטח" (גם תקבלו על זה 5 סטונס).
 • לפני שאתם מתחילים לזמן, לפעמים הסתכלו על סרטונים ביוטיוב של אנשים שהוציאו הרבה סטונס על אותו הבאנר ותראו מה הוא הוציא וככה תדעו אם הבאנר שווה את זה.
 • טפחו את השחקן כדי שיראה יפה ותאהבו לשחק איתו.
 • ללעשות סינגלים ולעשות מולטים יש יתרונות וחסרונות שונים תלויי מזל. בזמן שבכל מולטי יש לפחות SSR אחד מובטח, קיים סיכוי גדול מאוד שה-SSR הזה לא יהיה אחד מה-Featured, ואולי אפילו יאכזב אתכם. בניגוד לכך, למרות שבסינגלים אין תמיד SSR מובטח, כל סינגל יכול להיות טוב לפעמים, ולא תצטרכו להיות תלויים בהסתברות אחת זהה ל-10 דמויות כמו במולטי. לכל אחד יתרונות וחסרונות, ואתם צריכים לחשוב בזהירות איזה סומון אתם תרצו לעשות באיזה באנר.
 • כאשר אתם מקבלים דיופים (עוד שחקנים מאותו הקלף שיש לכם כבר אותו) אנו ממליצים להכניס אותם בסדר הבא: קודם כל את של צד ימין למטה (הסיבה היא, שאפילו שבשביל להשתמש בו השחקן צריך סופר אטטאק 10, שימו כי כשאר תצטרכו את השחקן הזה בטים טוב אתם תשימו לו סופר אטטאק 10 והאיזור דיופ הזה הוא האיזור שהכי הרבה מחזק בהגנה, בהתקפה ובחיים וגם הוא נותן לכם את ההכי הרבה רמות למה שאתם בוחרים לשחקן שהוא או בקריט או באדיטיונל או בהתחמקות). אחר כך בדיופ השני, שימו את צד שמאל למעלה כי משפר לכם בקריט באדדיטיונל ובהתחמקות ואחר כך שימו בצד ימין למעלה (אנחנו ממליצים לשים שמה בשדרוג את הבוסט לסופר אאטאק אם השחקן יוכל להריץ סופר אטטאק בכל תור אבל כמובן שזה תלוי בשחקן) ולבסוף שימו בצד שמאל למטה כשאתם משדרגים לו את ההתקפה נגד הטייפ של אחרי.
 • אנו ממליצים שלפני שאתם מרכיבים קבוצות, הסתכלו על דוגמאות לקבוצות ביוטיוב של יוטיוברים או שתחקרו על כל שחקן בפאסיב או בלידר או בסופר אטטאק ואז תארגנו קבוצות טובות יותר.

עד כאן פוסט הטיפים לדוקאן!

לעוד טיפים, התייעצויות ועוד, אתם מוזמנים להיכנס לשרת הדיסקורד של דרגון בול דוקאן באטל (השרת איננו קשור לאתר שלנו אך אנו נמצאים בו לעזרות): דרגון בול דוקאן באטל (לחיץ)

שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
44 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
שי

ה-SaiyanVOD בתיקונים.

ALAL

ראשון

Yonatanlis

חחחח אני משחק בדוקאן ופתאום אני רואה שיצא פוסט על איך להשתפר בדוקאן טיימינג מעולה

יוסף בצ'ייב

אחלה פוסט היה עוזר לי אם הייתם כותבים אותו לפני שנה אבל אני הסתדרתי לבד חח?

יצחק ואקנין

יש לי גם טיפ לסופר אטאק לבל אם אתם רוצים לעלות אותה למישהו תבדקו אולי אפשר להשיג דמות שתעלה אותה בחינם ולא יהיה חייב להשקיע… קרא עוד »

ס"ס בלו גוגיטה

לא הבנתי את הטיפ אחד לפני האחרון אשמח אם תסבירו לי דרך אגב יש לי עוד טיפ למי שזימן את גוקו החדש ועשה לו דוקאן… קרא עוד »

קאיושין סמה

תודה . אומנם ידעתי את הרוב אבל זה עדיין עזר.

Final galic gan

תודה על הטיפים ובלי שום קשר יאיי לעצמיצכי קיבלתי את הפריזה החדש שמשנה צורה!

וגיטה

זמנתי בסומן של גוקו ופריזה ולא קיבלתי כלום

Kakaroot

אני משחק בטורנירים עולמיים נראלי ואני די טוב ולא קבלתי באן לא הבנתי מה הקטע שלא להשתתף בטורנירים ???

Final galic gan

אה ויש לי טיפ לאנשים עם קטגורי טים: אם נגיד יש לכם חמש אנשים טובים בקטגורי (או כל מספר אחר שהוא לא 6) ואז נשאר… קרא עוד »

Itay ssg

מתי הפיוזן קון הבא כי אני ממש רוצה להשתתף (ולנצח) בטורניר הזינוברס?

Elder kai

מדוע ה- saiyan vod לא עובד?

סל המחסל 3000

יש לי gogeta int שהוא אחרי דוקן super attack level 10 חייתי כל מי שרוצה שהוא יהיה חבר (הגוגטה בגרסה היפנית ) שיכתוב לי בתגובות… קרא עוד »

סל המחסל 3000

הקישור לתמונת השחקןcomment image

סל המחסל 3000

יש לו סופר אטטאק לבל 10

סל המחסל 3000

יש למשחק מודים ?

וג׳יטה מקיטה

אי אפשר ליצפות בידרגון בול זי או סופר זה לא נותן והשתפרתי מאוד ימלך טיפים טובים

איתי בלאק

אז מתי אתם תעשו את הכנס הבא???? ומתי יש פינת הקרבות?

אולטרה אינסטינק קאיו קן כפול 20

בשורה הראשון של הטיפים כתבתם אף פעם אל תתנו לסתם שחקנים אלדר קאי במקום אף פעם אל תתנו סתם לשחקנים אלדר קאי

elron720

שחכתם לכתוב על passive skill, זה אחד הדברים החשובים במשחק

Adir

למה אתם לא עושים פוסט לDragon Ball Legends?

ALAL

אתם יכולים לעשות פוסט ע איך להעביר משתמשים בין טלפון ביפני/גלובלי בבקשה?

Gogito BLU kaioken

H

Gogito BLU kaioken

Nice

_Decision_

שלום לכולם!! :) בתור אחד שמשחק בדוקאן שנתיים+ יש לי האמת עוד טיפים שאפשר לצרף 1.לשחקני גלובל-אם אתם ראיתם שיצאו קלפים חדשים בJP שיצאו לגלובל… קרא עוד »

אוראל

קיבלתי את מאי מהעתיד זה גם טוב?

אולטרה אינסטינקט

על מה עדיף לבזבז 50 סטונס על סומון של LR או על SSR אבל SSR נדיר