בגדים עם משקל- כדאי או לא?

בגדים עם משקל- כדאי או לא? > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!

שלום לכולם! כאן אסיף עם פוסט נוסף. הפעם נדבר על בגדים עם משקל- מה באמת יקרה אם נתאמן או נלבש אותם. בואו נתחיל!


מאז דררגון בול המקורי, הדמויות בסדרה נוטות ללבוש בגדים עם משקל באימוניהן. נראה שיש לבגדים הללו יתרונות רבים, שכן כאשר הם מורידים אותם, ניתן לראות שיפור רב בביצועים. אמנם, זה לא המצב. כעת נעבור על היתרונות והחסרונות שלהם.

בגד שנלבש על הגוף

לבישת ווסט כבד מקנה יתרון בחיזוק שרירי הליבה והרגליים, כאשר החיזוק הוא מוגבל. בנוסף, לבישה של בגדים כבדים מידי עלולה לגרום לפציעה קשה. המסקנה היא שניתן ללבוש בגד כבד לצורך אימונים, אך לא במשקל רב מידי או ליותר מידי זמן. בנוסף, לא קיימים חומרים רבים בטבע שניתן להכין מהם בגדים כאלו.

Weight Vest Training - Train Like Goku! - The Bioneer

 

משקולות על הידיים והרגליים

משקולות או בגדים עם משקל על הידיים והרגליים הם אפילו יותר בעייתים. צריך להיות מאוד זהירים בשימוש בהם- ניתן להתאמן איתם רק בתנועות איטיות נגד כוח הכבידה. לנסות לקפוץ, לרוץ, לבעוט או לתת אגרוף איתם- יגרום לכאבי מפרקים ולפציעות חמורות. מהחומרים באינטרנט, ניתן להגיע למסקנה פשוטה- בגלל איך שהגוף שלנו בנוי והכוח שמופעל עליו באופן לא מאוזן בעת לבישת משקולות על הידיים והרגליים, הסכנה לפציעות גבוהה מאוד.

Compact Cinema: Dragon Ball ep 140 - True Strength

 

לסיכום, ראינו שאמנם יש יתרונות מסוימים לאימונים עם בגד גוף כבד פחות ממשקל הגוף, אך הם מוגבלים, והחסרונות של משקולות ידיים ורגליים גדולים מדי.

מקווים שנהניתם לקרוא!

 


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

בגדים עם משקל- כדאי או לא? > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!
5 7 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
7 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
שכחתי את הכינוי שלי

האם מהסרטון הזה לקחתם השראה ומידע לפוסט הזה?:
https://www.youtube.com/watch?v=6nnzuPrL7ps

פיצה 😋

Ty ^^

רומי רגימוב

אני יודע שאתם לא אוהבים ששואלים אבל אני באמת במתח אז מתי אתם מעלים את הפרקים של הירוס שיצאו כבר מזמן? אם אתם צריכים עזרה… קרא עוד »

Vegito Blue האוונר השני של השרת דיס של דרגון בול

תוכלו להתחיל בפוסטים לפרסם את השרת דיס? כי אני חושב שאין הרבה שיודעים שיש בכלל.https://discord.gg/trBhYKur7f הנה הקישור אליו.
תודה

Hhhhh

יגבריםםםם