דרגון בול ג'יטי | מה לעזאזל לא יצא טוב?
DragonBallGT

דרגון בול ג'יטי | מה לעזאזל לא יצא טוב?

מה לעזאזל לא יצא טוב בדרגון בול ג'יטי?

 

Avatar
Roni

מעריצים יקרים, אז כאן רוני חזרתי לאתר, אחרי חצי שנה בערך עם הפתעות שוות לחופש הגדול.

אז דרגון בול חזר בעונה חדשה לפני כמה ימים, ונותן בראש לכל הסדרות שביפן.

לאור יציאת העונה החדשה אחרי 18 שנים!! (דרגון בול סופר)

שאלו אותי בצבא (שם אני "מבלה" 24 שעות מחיי) – "למה לא ממשיכים מדרגון בול ג'יטי?", – כל המעריצים שלא מעודכנים חושבים שדרגון בול ג'יטי היא ההמשך המקורי של דרגון בול זי, לכן עניתי להם ככה

"דרגון בול ג'יטי נחשבת לסדרה שלא קשורה לעלילה,היוצר המקורי לא יצר אותה, סדרת ההמשך היא דרגון בול סופר ושני הסרטים האחרונים

1.דרגון בול זי סרט 14 : קרב האלים 

2.דרגון בול זי סרט 15 : תחייתו של פריזה"

דרגון בול ג'יטי בלבל המון מעריצים חדשים שרוצים לחזור לצפות בסדרה שוב ובדרגון בול סופר,

אז אני אכתוב את דעתי לגבי דרגון בול ג'יטי ולמה היא לא הצליחה כמו העונות המקוריות…

דרגון בול ג'יטי היא ללא ספק העונה הכי גרועה שהייתה לדרגון בול,

העונה הייתה רק 64 פרקים, העונה הכי קצרה בין כל העונות.

חלק האמינו שזה ככה בגלל שאקירה טוריאמה(היוצר של דרגון בול, ודרגון בול זי) לא הוביל את היצירה של דרגון בול ג'יטי, אחרים האמינו שזה בגלל שכל המעריצים שנאו אותה, עמוד זה נוצר כדי לספק מספר עובדות על " למה דרגון בול ג'יטי נכשל בארץ ובעולם כולו ג'יטי "

DragonBallGT

בהתחלה של דרגון בול ג'יטי קיבלנו אנימה חדה יותר, אבל פחות פעולה ועלילה פחות מושקעת.

ג'יטי לא היה יכול להתחרות עם הכמות העצומה של המעריצים שהיו לדרגון בול ודרגון בול זי, הם ניסו מספר פעמים להפוך את ג'יטי לפופולרי אבל כל ניסיון היה יותר גרוע מהקודם. זי לקח את דרגון בול לרמה גבוהה הרבה יותר! עם דמויות חדשות, עלילות, רעים, טובים, כל דבר שביקשתם, אבל שדרגון בול ג'יטי התחיל העלילה, הדמויות והקרבות נראו ברמה הרבה יותר נמוכה משאר העונות. כתוצאה מכך דרגון בול ג'יטי היה כמו צעד לא נכון בשביל הסדרה.

היוצרים של ג'יטי הבינו מאוחר מדי על הטעות הנוראה שלהם של לקיחת סדרה גאונית והשמדתה, הם ניסו מספר פעמים להציל את הסדרה אבל כל פעם הסדרה הידרדרה והם נראו יותר גרועים ממה שהם היו.

דרגון בול ג'יטי נהרס גם בגלל חוסר הפעולה שהייתה בו – בדרגון בול זי תמיד הייתה ציפייה שגדלה וגדלה לפני פעולה, כמו בסאגת פריזה שגוקו התאמן להיות חזק יותר, זה גרם לכולנו לרצות ולראות מה הולך לקרות, אבל בדרגון בול ג'יטי לעומת זאת, הדמויות קפצו לקרבות בלי שום אימונים, הסצנות של הקרבות היו גרועות עם רצף של כדורי אנרגיה ומדי פעם אם יש לנו מזל בעיטה ואגרוף.

אין שום ציפייה שנבנת בשביל אירוע שעומד לקרות. האירועים הראשיים פשוט באים אליך בזה אחר זה בלי שום אפקט.

 

הם גם השתמשו יותר מדי במידע חיוני על דמויות מסוימת, כמו למשל הרעב של גוקו, הם השתמשו בו שוב ושוב, וזה כבר נעשה מעצבן שהוא אמר "מתי אוכלים" או "אני רעב".

הם השתמשו בבדיחה שוב ושוב עד כדי כך שהיא כבר לא הייתה מצחיקה ואפילו מעצבנת.

עוד גורם היה הרצון של גוקו, בדרגון בול זי גוקו לעולם לא וויתר. הוא היה נלחם עד הסוף המר, הוא סיכן את חייו בשביל חבריו, אבל בג'יטי הוא מוותר לפני שהקרב עוד מתחיל ומרגיש רע בשביל עצמו, זה הפך אותו מגיבור גדול לאפס גדול.

הסיבה העיקרית שהמעריצים לא אהבו את דרגון בול ג'יטי – בגלל שגוקו הפך להיות קטן לאורך כל הסדרה, חוץ מכמה מהפרקים האחרונים שהוא חזר להיות גדול.

היוצרים גם הוציאו שני דמויות מפתח מן הסדרה, טינשנהאן ופיקורו, טינשנהאן מעולם לא הופיע בסדרה, ופיקורו נהרג ונשלח לגיהנום, זה היה הדבר הגרוע ביותר לעשות, שניהם דמויות אהובות וג'יטי איבד המון בגלל זה, בזי כולנו נהנו מטינשנהאן ומפיקורו . דמות נוספת שהפכה לפחות חשובה הייתה קרירין שהפך להיות איש משפחה, כדי להיות מדויק, הוא לא היה הדמות המעודפת עליי בזי, אבל הוא עדיין דמות אדירה, להפוך אותו לאיש משפחה הייתה טעות אדירה, בגלל שהם לא כללו את שלושת הדמויות האלו הם הפסידו מספר רב של מעריצים.

אי שיתוף של אקירה טוריאמה בעניין הייתה הטעות הכי גדולה שלהם, אקירה יצר את כל הרעיונות, הקרבות, והכל בזי ובג'יטי הוא כבר לא היה פעיל. זה אומר שהסגנון של הסדרה השתנה, הוא הפך להיות חיקוי לסגנון המקורי. אקירה טוריאמה וויתר על דרגון בול בגלל שהוא לא רוצה להמשיך את הסדרה כי הוא חשב שהסדרה לא יכולה להימשך יותר, אבל צוות ההפקה רצה להוסיף עוד קילומטר לסדרה ולהרוויח עוד כסף ובסוף הרס את הסדרה למליוני מעריצים ברחבי העולם.

הסדרה באתר שלנו – כי בכל זאת היא שודרה.

אין ספק שדרגון בול ג'יטי יותר טובה מכל סדרה שמושדרת כיום בערוצי הילדים.

אלו הסיבות העיקריות למה ג'יטי יצא כזו עונה גרועה, מקווה שנהינתם :)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0 0 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
38 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Matan

תודה רוני!!

ארטיום גוליקוב

עוד דבר חשוב לדעתי זה שGT ניסה יותר מידי להראות בוגר ואפל, וזה שינה מהטבע הקל והקומי של הסדרה המקורית (אחרי הכל דרגון בול הייתה… קרא עוד »

רזיאל

רוני אתה צודק ב100 אחוז יחסית לסדרות הדרגון בול, דרגון בול ג'יטי, נחשבת לסדרה גרוע הדברים שהכי הרסו את הסדרה בשבילי, זה שלוג'יטה יש שפם,… קרא עוד »

ori f

הדבר שאני הכי שונא בדרגון בול גיטי הוא איך שהם הציגו את וגיטה הם פשוט הרסו את כל האופי שלו והחלישו אותו האופי של וגיטה… קרא עוד »

GalikGun

איזה השקעה! תודה על הפרסום :)

איתי

אתה צודק ב100% GT הייתה חרא סדרה והכי גרוע שהיה בה כל כך הרבה פאקים, העיקרי שבהם הוא SSJ4 בגלל כמה סיבות: ממתי בשביל להפוך… קרא עוד »

roeysan

GT תמיד הייתה משעממת, זאת הייתה סדרת הדרגון בול היחידה שסבלתי לגמור אותה

liaddx

מזל שלא ראיתי את GT :)
לא היה לי כבלים באותו הזמן

יותם

הבעיה היא שהם לא הבינו והקירו את האופי של הדמויות כמו אקירה (לדוגמא: את מקיטה, שהרסו את הדמות העגולה שלו)

יותם

אני מתבייש שמחשיבים אותה כסדרת דרגון בול!
בקיצור, אני חושב שג'יטי היא סדרה גרועה!

שלומי

ג'יטי הייתה הסדרה הכי גרועה של דרגון בול לא האמנתי שאקירה יצור כזה חרא ואז למזלי גיליתי שלא הוא יצר את ג׳יטי ועדיין למרות שג׳יטי… קרא עוד »

איתמר מגידיש

וגם בגיטי מקיטה היה סופר סאיה 4 בלי שיתמץ

אביתר

תודה רבה על המידע דרגון בול ג"י טי זה הסדרה שהכי לא התחברתי עליה!!
היא סתם סדרה מעפנה:

שניאור

וואו אני ממש לא ידעתי הרבה דברים על GT ׁ(חוץ מזה שהיא גרועה :D ) שחושבים על זה באמת היה שם איזה מישהו בשם לציק,… קרא עוד »

DBGT

לא יודע אני דווקא אהבתי את GT חוץ ממקיטה … אהבתי את ההתפתחויות ואת העלילה עם בייבי והדרקונים מה שלא אהבתי זה שגוהן נהפך לחננה… קרא עוד »

ניר אלפסי

תודה רבה נהנתי לקרוא

XXX

אחלה כתבה, GT היה יפה ולפעמים היה לא.
אבל DB תמיד אצלי בלב :)
תודה רבה על ההשקעה, היה מאוד יפה.

super saiyan god

אמרו לי שי גם בג'יטי או בהמשך הסדרה סופר סאייני 5-7 (- הכווה) כלומר שלגוקו ומקיטה יש סופר סאייה 5 6 7 לא ראיתי דבר… קרא עוד »

טיצ'יגדאלד

לא מסכים איתך בכלל דרגון בול גי טי הייתה סדרה פחות טובה מזי זה נכון וברור לכולם אבל להגיד שהיא הייתה גרועה כל כך לא… קרא עוד »

ברולי

אני דווקא ממש מנש אהבתי את גי טי ונהניתי לצפות בה הדמות האהובה עליי שם היא בייבי ויגיטה

זנו סאמה

גי טי זה ההגדרה של באסה הכול שם זה באסה במיוחד גוגיטה הוא לא היה רציני בקרב נגד אומגה שנרון שגם הוא באסה

וג'יטה 009

לג'יטי יש סוף מעפן וחוץ מזה גותן ובחורות וג'יטה עם שפם להן הסדרה הזאת הידרדרה אבל הכי גרוע סופר סאיאן 4 היה לה ת'עיצוב הכי… קרא עוד »

kid buu

סדרה ממוצעת
הדבר הכי טוב שם (לדעתי אפילו עקף את סל) זה בייבי

ניב

אכן מה שהכי מבאס הוא שגוקו ילד בכל הסדרה כמעט, לדעתי גם זה שפאן דמות ראשית משעמם, זה בעצם חוזר בצורה דומה על בולמה בתחילת… קרא עוד »

Black Super Saiyan Rose

העולם היה מקום טוב בהרבה לולא ג'י טי!

Black Super Saiyan Rose

אתם מדהימים! צדקתם בכל פרט קטן. בכולם חוץ מזה שבשורה אחת לפני האחרונה כתבתם "מושדרת" העניין הוא שמילה כזאת לא קיימת, כנראה התכוונתם למילה "משודרת".

DBSforever

לא ראיתי את ג'יטי עדיין אבל קראתי את הרעיון (שגוקו הופך לילד קטן ופאן, טראנקס והוא מחפשים סוג מיוחד של דרגון בול וכו' וכו') וזה… קרא עוד »

יובל

אבל הסרט של דרגון בול גיטי "מורשתו של גיבור" ריגש הוא יצא טוב אבל גיטי ו2 הפרקים האחרונים של זי לא נחשבים לאף סדרה שקשורה… קרא עוד »

חסוי

זה קצת ברור מה לא יצא טוב… זה פילר…

בירוס

העיצוב של וג'יטה עם שפם ושיער שונה הגיע מטוריאמה… הוא עיצב את רוב הדמויות הראשיות כמו שהם מופיעים בתחילת הסדרה, הוא עיצב את הלוגו, את… קרא עוד »

gogeta ssj4

אני חושב ש gogeta ssj4 הוא רעיון טוב אבל הסדרה לא טובה כי אין הפתעות כמו dragon ball z ו dragon ball

יפה

כול אכבוד ל רוני