דרגון בול ישראל – תוצאות תחרות הרשעים

[avatar user="HakaiShin" size="100" align="left"]HakaiShin[/avatar] [avatar user="ori" size="100" align="right"]Ori[/avatar]

מה קורה כולם?

כאן הראל!

וכאן אורי!

אורי: תגיד הראל, תחרות הרשעים נגמרה כבר?

הראל: כן אורי, למען האמת היא נגמרה לפני שבועיים!

אורי: וואו!!!! מעניין אם יפתח ניצח עם הדמות הממש מגניבה שלו, היפופוטטולוס, שהוא האח הסמוי והמגניב יותר של טופו, והוא חזק יותר מזנו!

הראל: עד כמה שאהבתי את הרעיון, אני חושב שלמעריצים של האתר היו רעיונות הרבה יותר טובים!

אורי: חייב להסכים!

הראל: קודם כל, תודה רבה לכל מי שהשתתף בתחרות הרשעים של האתר! מאוד נהננו לקרוא את מעל 250 דמויות מרושעות שונות שאתם הצעתם!

אורי: אנו רוצים לציין שהבחירה שלנו הייתה לפי יצירתיות, מקוריות, מדידת כוח נורמלית \ הגיונית (לדוגמא: רשע שישר יכול לנצח את זנו) וכמה שהדמות משכה אותנו. מבין כל הרשעים שקראנו היו כל כך הרבה רעיונות מצוינים, שהיה לנו מאוד קשה להחליט!

הראל: ותזכרו, שאם לא נבחרתם כמנצחים, זה לא אומר שהרעיון שלכם היה רע! 

אורי: חייב להסכים הראל! כל הרעיונות היו ממש טובים! 

הראל: לפני שנודיע על הזוכים המוכשרים שלנו, נרצה לספר לכם על הפרסים שיקבלו זוכים מוכשרים אלו!

מקום שלישי: כרטיס VIP לכנס "פיוז'ן קון" הממשמש ובא (9.8.2018)

מקום שני: כרטיס VIP לכנס "פיוז'ן קון" ופיגר איכותי

מקום ראשון: כרטיס VIP לכנס "פיוז'ן קון", פיגר איכותי ופינה באתר שהנושא שלה יהיה הרשע המנצח!

ועכשיו, ללא דחיות נוספות, נודיע על המנצחים הגדולים של תחרות הרשעים של דרגון בול ישראל ל2018!

מקום שלישי:

יהונתן מנדל, ששלח לנו את הרשע "פרוזר"!

מקום שני: 

Natanel Kaufman, ששלח לנו את הרשע "Sirka"!

מקום ראשון (!):

יוצר (שבחר להיות בעילום שם), ששלח לנו את הרשע "ארמגדון"!

תיאורי הרשעים:

פרוזר (מקום שלישי):

תיאור הרשע (מראה, אופי וסיפור): 

שם: פרוזר (בא מהמילה frozen, שמשמעותה קפוא).
גזע: גזע פריזה.
יקום: 12.
צבעים: אדום, סגול ולבן.

הופעתו בדרגון בול סופר:
כשדרגון בול סופר תחזור הסאגה הראשונה תהיה "סאגת פרוזר".
בסאגה יראו את פרוזר הורג את אל ההרס ג'ין בכדי להיות הכי חזק ביקום 12 ולאחר מכן עובר אל יקום 7 כדי להרוג את מי שהצליח להגיע לכוח של האלים ולנצח אפילו את ג'ירן שיותר חזק מאל ההרס של היקום שלו (אל ההרס ורמוד) הלוא הוא גוקו!
כשפרוזר הגיע ליקום 7 הוא הלך קודם לכוכב של בירוס כי הוא חשב שגוקו מתאמן שם אבל רק בירוס ווויס היו שם. פרוזר שאל אם גוקו שם, בירוס ענה לו שלא ואז אמר לו לעוף משם או שישמיד אותו. פרוזר צחק ולפני שבירוס הספיק לראות הוא הופיע מולו ונתן לו אגרוף חזק בבטן, בירוס הועף בקלות מהמכה, התעצבן וירה את מתקפת ה"הקאי" שלו על פרוזר. הוא צחק והסית את המתקפה בחזרה על בירוס, ובירוס שהיה על סף עילפון מהאגרוף הדף בקושי את מתקפת ה"הקאי".
פרוזר אמר שבירוס היה חזק אבל פחות מג'ין סאמה, אז וויס ובירוס מבינים שהוא מגיע מהיקום ה-12 ושנייה לפני שהוא פוגע בבירוס עם ה"אגרוף המסיים" גוקו מופיע בעזרת ההשתנות המהירה בצורת הבלו ותופס את האגרוף שלו (מה שכמעט שובר לגוקו את היד).
פרוזר צוחק ושואל אם הוא הלוחם המפורסם סון גוקו וגוקו שמבולבל מהדמיון בינו לבין פריזה, עונה לו שכן. פרוזר אומר לו שהוא בא להילחם מולו כי הוא בן התמותה היחידי שהצליח להגיע לכוח של האלים (אולטרה אינסטינקט) והוא רוצה מישהו שיציב לו אתגר אמיתי. גוקו אומר שהוא לא צריך להשתמש באולטרה אינסטינקט כדי לנצח ונותן לפרוזר סדרת התקפות חזקות מה שלא עוזר כי פרוזר מתחמק מכולן ועם האצבע שלו הוא מעיף את גוקו אחורה ואומר שילחם ברצינות או שהוא ימות. גוקו מבין שהוא יריב שצריך להתייחס אליו ברצינות ומשתמש בשיטת הבלו+קאיוקן כפול 20 ונלחם בפרוזר שמתרשם מכוחו הרב של גוקו אבל מביס אותו בכל זאת ואומר לו שנית להפוך לאולטרה אינסטינקט.
גוקו מחייך ואומר שהוא לא האמין שהוא יצטרך להשתמש בזה עד שהוא יראה שוב את ג'ירן אבל אין לו ברירה והוא חוזר למצב הרגיל שלו. פרוזר חושב שגוקו צוחק עליו ומתעצבן אבל אז ההילה של האולטרה אינסטינקט מופיעה, השיער שלו משתנה והעיניים שלו הופכות לכסופות.
פרוזר וגוקו מתחילים להילחם בקרב ארוך בו גוקו מוביל. גוקו עומד לירות על פרוזר את מתקפת הקמהאמהא האכזרית שאיתה הביס את קפלה, אבל אז פרוזר משנה צורה ובמהירות מדהימה מופיע מאחורי גוקו ונותן לו אגרוף ולמרות האולטרה אינסטינקט גוקו לא מצליח להתחמק ומקבל את האגרוף ישירות. פרוזר אומר שאם זה כל מה שיש לו אז הניצחון שייך לו ואז מכוון עליו את מתקפת ה"פיינל ספארק" שלו ויורה אותה על גוקו. גוקו, פצוע לחלוטין, אומר "זה עכשיו או לעולם לא" והופך לאולטרה אינסטינקט השלם! הוא חוסם את ה"פיינל ספארק" באותה דרך שהוא חסם את המתקפה של ג'ירן ונכנס לקרב ארוך וקשה עם פרוזר שבמהלכו פרוזר הורג את בירוס מה שגורם לגוקו להתעצבן יותר ולהתחזק יותר. בסופו של הקרב גוקו הורג את פרוזר ומחייה את בירוס ואת ג'ין לחיים וככה נגמרת סאגת פרוזר.

המתקפות המיוחדות של הרשע: 

פיינל ספארק.

קרן מוות – המתקפה של פריזה.

האגרוף המסיים – מופיעה הילה סגולה סביב היד של פרוזר וכל האנרגיה שלו מתרכזת באגרוף.

ציפורני קי – טפריי קי ורודים וחדים, יכולים לירות קי ורוד מהקצה כמו הבזק הצדק של טופו.

סופרנובה – אותה התנועה של פיינל פלאש, יורה מטח קי סגול וחזק מאוד.

Sirka (מקום שני):

תיאור הרשע (מראה, אופי וסיפור):

סיפור: מין חייזרי מגזע הקסינים מיקום 16 (שחזר בגלל המשאלה של אנדרואיד 17) שהיה מספיק חזק כדי לנצח את שני שומרי הזנו, אבל הדאישינקן בא לעזור להם  והחליט עם הלורד זנו למחוק את יקום 16 בגלל בני התמותה החזקים שיכולים לנצח את שומרי הזנו.

אופי: רשע ועושה דברים רעים בשביל להנות (מזכיר את האופי של סל).

מראה: חייזר כחול בעל עין אחת, גבה מחוברת, מחוש אחד, ארבע ידיים ושתי רגליים.

קצת על הקסינים: גזע חזק וחכם במיוחד שחי ביקום 16. בעל ארבע ידיים, לרוב עם עין אחת ויש להם גורו כמו שיש לנאמקים. לכוכב שלהם קוראים "קסין". הקסינים נכחדו בגלל העוצמה האדירה שלהם, לכן סירקה רצה לנקום, לפחות בשומרי הזנו (כי הזנו והדאישינקן חזקים מדי בשבילו).

אבל מדוע זנו לא התערב אתם שואלים? בגלל שזנו חשב שזה קולנוע.

איך סירקה הגיע בכלל לכדור הארץ: הקסינים הם זן חכם בעל טכנולגיה מדהימה שאפילו אפשרה להם לעבור דרך יקומים (עוד סיבה שבגללה מחקו את יקום 16). סירקה שאל את הגורו של הקסינים איפה הקאיושין של היקום שלהם (יקום 16) והגורו ענה לו שהקאיושין חי בכוכב מיוחד של אלים שאליו אפשר להגיע רק בעזרת חללית של הקסינים. סירקה הגיע לכוכב של הקאיושין ושם פגש את הקאיושין של יקום 16. הוא שאל אותו באיזה יקום בני התמותה הכי חלשים, הקאיושין ענה לו שיקום 7 הוא בעל בני התמותה החלשים בכל היקומים (וטעה כי יקום תשע הכי חלש). סירקה הגיע ליקום שבע והלך לכדור הארץ כדי לדעת איפה זנו. 
הוא מצא את גוקו ושאל אותו איפה הכוכב של זנו. גוקו שאל אותו אם הוא חזק. כמובן שסירקה ענה לו שכן וגוקו אמר לו שלפני שהוא הולך לזנו הוא צריך לנצח אותו.
סירקה עשה איתו עיסקה ואמר שאם הוא ינצח הוא יהרוס את כדור הארץ, אבל אם גוקו ינצח, סירקה יעזוב את זנו. וככה התחילה סגאת סירקה!

המתקפות המיוחדות של הרשע:

blinding flash -מסנוור את היריב, מזכיר את מתקפת הטאיוקן של קרילין.

Flash energy – יריית קי רגילה לוקחת קצת קי אבל חזקה מאוד.

ארמגדון (מקום ראשון):

תיאור הרשע (מראה, אופי וסיפור):

הסיפור הוא לא על סאייני קדום, לא על אל שהתמרד, לא על יצור כלשהו שהובע לחיים או נוצר, הסיפור הוא על בני האדם הקדמונים ועל איך הם חלשים לעומת היצורים האחרים.

לפני 350 מיליון שנים, היו שלושה כדורי ארץ: כדור הארץ של יקום 7, כדור הארץ של יקום 6, וכדור הארץ של יקום 13 (6+7=13) .

בני האדם הקדמונים היו עוצמתיים מאוד, עוצמתם הייתה גבוהה והם שמרו על השקט שבין היקומים, הם היו יצורים אינטיליגנטיים שוחרי שלום שהתאמנו וחיו ביחד והיו נוסעים בין שלושת היקומים בעזרת חליפות מיוחדות שמאפשרות להם לעבור בין יקומים ולעוף בחלל.

אחד מבני האדם האלו היה ארמגדון, ארמגדון היה בן אנוש טוב לב מיקום 13 שהאמין שבני האדם הם אלה שצריכים לשלוט ביקום ולא האלים, הוא אסף בחשאי את כל כדורי הסופר דרגון בול והביע משאלה להיות בן אלמוות ובמשך שנה ניסה לשכנע את בני האנוש להצטרף אליו בקרב נגד האלים בכך שהוא אל בעצמו והוא יכול להפוך את כולם לאלים, בני האדם סירבו לו מאחר והם יצורים שוחרי שלום ולא מעוניינים בקרבות .

ארמגדון הפגוע החליט להביע משאלה נוספת וביקש להיות בן האדם החזק ביותר ולשאוב אליו את כל עוצמתם של בני האדם משלושת היקומים על מנת לצאת לקרב נגד האלים . כל בני האדם איבדו את כוחם ונהפכו לחלשים וחסרי ישע, עד שאפילו לעוף הם לא הצליחו. ארמגדון הנחוש והחזק החליט לצאת לקרב והצליח לפגוע חזק באלים, האלים לא היו מסוגלים להתמודד עם כוחו העצום של ארמגדון עד שהדאישינקאן בהוראתו של הלורד זנו נעל את ארמגדון בעולם הריק, ששם הזמן עוצר מלכת.

על ארמגדון הוטלה קללה שרק אל הרס יכול להשמיד והוא נכנס לתרדמת.
350 מיליון שנה לאחר מכן, בטורניר העוצמה קרה משהו מדהים, טופו, הלוחם של יקום 11 קיבל כוחות של אל הרס והשמיד חצי מהזירה, כתוצאה מההשמדה הזאת הקללה הושמדה וכתוצאה מכך כל השמיים נצבעו בגוון סגול-שחור מדהים, ארמגדון שכב בתוך הזירה מחוסר הכרה, עוצמתו המטורפת של אולטרה אינסטיקט גוקו העירה אותו לכמה שניות והוא נשבע "שיביס את האלים" ואיבד את הכרתו.

עברו 3 שנים, ארמגדון התעורר ונזכר באירועי העבר. הוא נחוש לנקום באלים ומחליט לחזור אל כוכב הבית שלו, כדור הארץ מיקום 13, רק כדי לגלות שיקום 13 נמחק, ארמגדון החל לבכות ונשבע שינקום במי שהשמיד את היקום ואת חבריו ומיד מגיע לכדור הארץ מיקום 7, כאשר ארמגדון מגיע הוא מיד מזהה עוצמה גבוהה מאוד ועוצמה של אל הרס ומגיע לשם.

גוקו, וג'יטה, בירוס וכל החבורה נמצאים בבית של בורמה. לפתע מגיע לוחם משונה שמזכיר טיפה את יאמצ'ה אך הוא שונה. העמידה שלו שונה, המבט שלו שונה והוא שבור ועצוב. הוא לובש חליפה צהובה-זהובה והוא נראה חזק, מאוד חזק, אבל המבט משדר כעס ונקמה. הלוחם האלמוני הוא ארמגדון. לפתע, בתנועה חדה, הוא מופיע מאחורי בירוס ובמכה אחת משתק אותו. גוקו ווג'יטה הופכים לבלו ומנסים להילחם בכל כוחם, אולם הוא גובר עליהם בקלות. צורת הלחימה שלו שונה, המתקפות שלו שונות, כאילו הוא משנה את האנרגיה ושולט בה לפני שהוא יורה את המתקפות, המכות שלו כל כך חדות שבמכה אחת כל כדור הארץ רועד, גוקו מבין שהוא נתקל בלוחם החזק ביותר שנלחם נגדו עד עכשיו, אולם הוא לא מסוגל להגיע למצב האולטרה אינסטינקט.

מה גוקו וחבריו יעשו כדי לנצח את ארמגדון? האם גוקו יצליח להגיע לליבו של ארמגדון בן האדם הבן אלמוות?
האם גוקו יצליח להשיג שוב את האולטרה אינסטיקט ולהילחם נגד ארמגדון בקרב הכי גדול וגורלי שיקבע את גורל האלים וגורל היקומים?????
מה גוהאן הולך לעשות? ההקרבה הכי גדולה אי פעם בדרגון בול !

המתקפות המיוחדות של הרשע:

הוא לוחם קדמוני והיכולות שלו הן:

להשתמש בקי ישר כדי להילחם ולא דרך כדורי אנרגיה או מתקפות.

יכול לשלב אגרופי קי, בעיטות קי, כאשר תוקף מרכז את כל האנרגיה לאזור התוקף.

כאשר מותקף, מרכז את כל האנרגיה לאזור המותקף.

יכול להשתגר בכך שהוא מתמזג עם הקי, יורה אותו ומתנתק ממנו.

אין לו מתקפות שהוא יורה כמו כדורי אנרגיה או קמהאמהא, אבל הוא יכול להדוף כל כדור אנרגיה או מתקפה משום שהוא שולט באנרגיה שבתוך המתקפה.

תודה רבה למנצחים שלנו ולכל המתחרים על ההשתתפות! לקרוא את כל הרעיונות ולבחור את המנצחים היה מהנה מאוד!

נתראה בפוסט הבא!

-הראל ואורי-

שמחים לפרסם עבורכם! 

~דרגון בול ישראל

 

Digiqole Ad
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
51 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עמית

מזל טוב לכל הזוכים! רק מצטער שלא זכיתי בעצמי

YarinDBZ

שני

שמעון רביבו

מזל טוב לזוכים, באמת שאני שמח בשבילם, אבל אני לא זוכר שהיה כתוב שם שצריך לכתוב גם סיפור בשביל הנבל. חבל, הייתי יכול לכתוב לנבל… קרא עוד »

PandaSanta

מההההההה מאיפה אתם יודעים את זה?????

נטלי (חיים שלי בלב וג'יטה)

וואוו וואו איזה רעיונות! התענגתי ממש על הקריאה ובאמת מגיעה הזכייה! כל הכבוד לכולם וגם למי שלא ניצח, בטוחה שהיו לכם רשעים מדהימים מאוד!

PandaSanta

זה אמיתי בכלל?

X-mix ultra instinct/נתן

נדיר

liav

מזל טוב ךכול הזוכים סיפורים מדימים ומענינים. אני רוה שלא כול הסיפורים איתפרסמו ולכין זה קצת מצאר אבל מובן אז בכול זות זה הסיפור שלי… קרא עוד »

fox obsessive

מזל טוב ליהונתן מנדל, נתנאל קאופמן, ורונן גיא על הזכייה!!! למרות שרציתי לזכות בעצמי, וקצת מבאס שעם כל מה שהשקעתי על דאישי הוא לא ניצח,… קרא עוד »

Fox obsessive

יש תמונות של הנבלים הזוכים?
לא ראינו תמונות…

hero

קצת התבאסתי שלא זכיתי השעקתי המון על סיפור הרקע המתקפות הסאגה נראה לי שזה בגלל שלא שלחתי תמונה אז לא הבינו את הרשע אבל מזל… קרא עוד »

אפי הנמר

אני חייב לציין שאהבתי את הסיפור ואת הדמות במקום השלישי אבל גוקו לא יכול סתם ככה להפוך לאולטרה אינסטינקט כשבא לו זה בא בהפתעה נגד… קרא עוד »

גירן האלוף

בוא נגיד שיש מקום רביעי מי זה יהיה? (כי השקעתי מאוד?)

מתה על דרגון בול❤❤❤

כל הכבוד לכל הזוכים בהחלט סיפורים מקוריים במיוחד המקום הראשון זה אחד הסיפורים הכי טובים שקראתי בהחלט מקורי ויפה כמובן שהסיפורים האחרים גם האבתי ולא… קרא עוד »

גירן האלוף

הסדרה דרגון בול הירוס קשורה איך שהוא לדרגון בול סופר?

יקיר

מישהו זוכר באיזה פרק ביקש קינג קאי שיצחיקו אותו כדי לאמן את החבורה

אביתר

כל הכבוד לזוכים ממש נהניתי לקרוא, מזל טוב =)
דרך אגב אני שלחתי גם רשע בשם ד"ק רוג'רס, מה חשבתם עליו?

צבים

מה זה דרגון בול מינוס? זה מנגה של דרגון בול?

קקה צהוב

רוצים פינת קרבות!!!!!!! דורשים פינת קרבות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עכשיו פינת קרבות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rrr

יהיה עוד תחרות כזאת?

זונו סאמה

אורי מתי הסידרה יוצת כי אני ממש מת על הפרקים של דרגון בול
א

גירן האלוף

הסדרה דרגון בול הירוס קשורה איך שהוא לדרגון בול סופר?.

קקה צהוב

מה המייל של אלוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שם בדוי

אני רק מעוכזב מהקטע שהם לא רשעים לחלוטין…הדמות שלי הייתה היצור הכי מרושע בכל המולטיברס אבל סיפרתי רק את הסיפור שלו מה שלדעתי דיי מעניין… קרא עוד »

יהושע

מפרגן לזוכים אבל הנבל שלי היה הרבה יותר טוב ומעניין מקווה שתטפלו בזה צוות דרגון בול ישראל כי הייתי אמור לזכות

Red Lightning

יש טעות בראשון אל ההרס של 11 הוא טופו בלמוד כנראה התחפש בשביל שטופו ישתתף(כמו שבירוס סיפרר לגוקו בסאגת יקום 6 על מונקה שחזק יותר… קרא עוד »