דרגון בול | מידע סאגת פריז (המלא) > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!
picture

דרגון בול | מידע סאגת פריז (המלא)

Gohan
אורן

שלום לכולם כאן אורן :) לאחר זמן מרובה שלא כתבתי לכם פוסט , החלטתי לכתוב בעצמי ולשחזר את כל מה שאני יודע לפני שבועיים סיימתי לראות את דרגון בול זי כל הפרקים! והחלטתי לכתוב תיאור מלא וכולל על כל סאגת פריזה ועל המתרחש בתוכה! איך התחיל ואיך הסתיים אני שיהיה לכולם קריאה מהנה! :)

סאגת פריזה
איך הכל התחיל?
סאגת פריזה מתחילה בכך שקרירין בורמה וגוהאן יוצאים אל החלל החיצון לכוכב נאמק , מטרתם העיקרית במשימה זו היא לאסוף את שבעת כדורי הדרגון בול.
בזמן זה נודע לפריז כי ישנם כדורים המסוגלים למלא משאלות, ופריזה יוצא למסע חיפוש נרחב בכל כוכב נאמק, באותם ימים חיפשו שלושת הגיבורים את סיסמת ההפעלה לכדורי הדרגון בול, פריזה הבין כי אי אפשר להפעיל את פורונגה (הדרגון) ללא הסיסמה של ההפעלה וכתוצאה מכך זעם פריזה והטיל את אימתו על תושבי נאמק , אנשי הנאמקים הגיבורים עמדו בפני פריז ולא חשפו בפניו את סיסמת ההפעלה ובעוד שפריזה הורס את כוכב נאמק שלושת הגיבורים שלנו מוצאים אדם נאמקי אחד העונה לשם : דנדה , דנדה הוא תושב נאמק אשר יודע לשלוט בכדורי הדרגון בול ויחד מצטרף אל גוהאן וקרירין , יחד עפים דנדה וקרירין אל הסבתא המקומית של נאמק הלוא היא גורו. גורו עזרה לקרירין וגוהאן לפתח את הכוחות החבויים בתוכם בכדי להעצים את כוחם כשיעמדו מול פריזה. באותו זמן הגיע וג'יטה לכוכב נאמק בכדי למצוא את כדורי הדרגון בול ולבקש ממנם חיי נצח עבורו.לאחר שהצליח לאסוף 5 כדורים. מצאו גוהאן וקרירין 2 כדורים נוספים אשר משלימים את כל כמות כדורי הדרגון בול אשר נזקקו להם בכדי להחיות את חבריהם. לאחר שנאמרה סיסמת ההפעלה פורנוגה יצא מן הכדורים וביקש ממנם להגשים שלוש משאלות

המשאלות שפורונגה הגשים:
* להחיות את פיקורו.
* לשגר את פיקורו לכוכב נאמק.

המשאלות שפורונגה לא הגשים:
*לתת למקיטה חיי נצח.

וזאת מכיוון שלאחר המשאלה השנייה התעורר מקיטה משנתו וראה כי הדרקון פורונגה בחוץ , ובעת התעוררותו התחיל לרוץ לעבר הדרקון. מקיטה נזף וכעס וצעק על דנדה שיתן לו חיי נצח ובדיוק ברגע בו דנדה ניסה לבקש , אך בדיוק גורו מת/ה והדרגון פורונגה מת גם הוא. מקיטה התעצבן ויצא לקרב נגד פריז , לאחר זמן מה של הקרב פריזה הביס את מקיטה אך לא הרג אותו ובדיוק סון גוקו הגיע לכוכב נאמק בכדי להתמודד עם היצור האכזרי פריזה.

FriezaGrabsVegeta

אל גוקו הצטרפו קרירין וגוהאן בכדי להילחם בפריזה ולנצח את הרשע… אך פריזה כמובן היה חזק בעבור קרירין וגוהאן ופריזה חיסל את קרירין במכת פיצוץ אחת… וכשגוקו ראה את המאורע הוא כעס מאוד ותוצאת הכעס שלו הפכה אותו לסופר סאיין בפעם הראשונה. וכשגוקו חשף את עוצמת הסופר סאיין, חשף פריזה את עוצמתו המלאה מאה אחוזים. צורה זו של פריזה הייתה הרסנית אבל חלשה יותר משל סון גוקו , גוקו גילה חמלה ולא רצה להרוג את פריזה אך הצטרך את זה. בזמן שגוקו נלחם יצא דנדה לרפא את כל מי שנפצע בקרב : מקיטה ופיקורו… לאחר שגוקו ניצח בקרב הוא חיסל את פריזה ושלח אותו לחלל ורסיסיו נשארו שם ומשם בחצי גוף שלח גל קמאהמאה ופיצץ את כוכב נאמק כשגוקו בתוכו. גוקו הספיק להיכנס לחללית ולצאת מהכוכב בשלום ללא הבחנתו של פריזה והגיע לפלנטה חדשה , ובה גוקו למד את טכניקת ההשתנות המהירה.

לאחר זמן מה של רוגע ושלווה הצליח לחזור פריזה לכוכב כדור הארץ ושם חיכה טראנקס שידע כי אנרגיה מתקרבת ושיש לחסל אותה טראנקס ניצח את פריזה מהחלל ואת אביו קולד בהנפת חרב אחת בכל פעם וכך טראנקס הציל את כדור הארץ השיב את השלום על כנו.

TrunksFutureFriezaSlicedKing_Cold's_Death

שמחים לעדכן עבורכם~ דרגון בול ישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0 0 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
33 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Matan

כל הכבוד בסט :D

Dragonballil

תודה על המידע!

שלומי

וגורו היא בן בגרסא היפנית

tal

שכחת את סאגת קפטן גיניו
חוץ מזה כל הכבוד
תע"ה

ניתאי

כמה אי דיוקים קטנים אבל אני ממש נורוטי אז זה כנראה לא חשוב.

אביתר

תודה רבה אורן אחלה מידע היה מעניין ונהנתי מאוד לקרוא!!!! :)
המשך יום נעים ושבת שלום בי בי :D

Ofek

כל הכבוד על ההשקעה

שניאור

תודה רבה בן על הפוסט זה היה מדויק כל הכבוד !!! :D

שניאור

אופס !!! סליחה טעות שלי !!! :D

shoham

מתי יצא דרגון בול סופר פרק 6?

שניאור

היי אורן מתי יהיה פינות השבוע!!! :)

Picoa

כמה דברים לא מדויקים… אני אתחיל: 1) גורו הוא בן לא בת… נכון שבגרסה העברית הוא היה בת אבל בשאר הגרסאות (לפחות לדעתי) הוא היה… קרא עוד »

ניר אלפסי

אתם יכולים לכתוב פוסט על השפעת המעריצים על אקירה טוראימה כי יש כמה דברים שאקירה טוראימה רצה לעשות אבל המעריצים לא נתנו לו למשל להפוך… קרא עוד »

נארוטו

מי זה מקיטה

ניר אלפסי

תודה לך מעניין אותי לראות מה תהיה הכתבה

Dragonballil

מקיטה זה וג׳יטה חחח

רם

אהבתי! ויפה שהלכת לפי הדיבוב! כשנגמור את סאגת קרב האלים תעשה גם על זה סיום D: לא שאתה חייב או משהו… אבל בבקשה תעשה! (למרות… קרא עוד »

בן

בבקשה תוסיפו עוד פרקים של דרגון בול רגיל פליז

גבי

פריזה לא הרג את פורונגה גורו מתה