דרגון בול סופר - ה-DLC הראשון של דרגון בול פייטרז, משחק חדש?! חזרתה של דרגון בול סופר? וטיזר לסרט! > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!
dragon-ball-legends-1

דרגון בול סופר – ה-DLC הראשון של דרגון בול פייטרז, משחק חדש?! חזרתה של דרגון בול סופר? וטיזר לסרט!

Avatar
Flame
שי
ShayGohan

ערב טוב מעריצים יקרים!

בפוסט הזה אנחנו הולכים לפרט על ה-DLC הראשון של המשחק דרגון בול פייטרז, שיצא בתאריך 28 למרץ!
על כל הפרטים החדשים שיצאו על הסרט של דרגון בול סופר, על הפרטים החדשים שמעלים את הסיכויים שדרגון בול סופר תחזור
ועל הפרטים על המשחק החדש של דרגון בול: Dragon Ball Legends!

אז קדימה! בלי הרבה דיבורים, בואו נתחיל!


מחיר עוד לא ידוע כעת, אבל אנו משערים שהמחיר יעמוד בין 30$-20$.

סריקה מתוך המגזין

אז כמו שאתם רואים, הדמויות החדשות שהולכות לצאת הן – בארדוק וברולי!

הדגמה של ברולי –

ההתקפה המיוחדת של ברולי נקראת "Gigantic Meteor".

הדגמה של בארדוק –

ההתקפה המיוחדת של בארדוק נקראת "Revenger Assault".

ללא ספק נראה מדהים! (עילאי)
אני מסכים איתך בהחלט! (שי)


ועכשיו, נעבור לנושא אחר, הסרט של דרגון בול סופר! אז כמו שאתם יודעים, ב-14.12.18 עומד לצאת הסרט החדש של דרגון בול סופר! הסרט החדש עומד לעסוק במקורם של הסאיינים, בכמה סודות כמוסים ביחסים בין פריזה והסאיינים בעברם ועוד, בהחלט סרט מעניין.

וכפי שאנו צופים לפי הפוסטר, הארט בסרט יהיה יותר עגול מה שיאפשר אנימציה חלקה, ויהיה דומה לסגנון סאגת הסאיינים. עכשיו, את כל זה אתם יודעים, אבל מה שבאמת חדש ומעניין הוא שעלה טיזר חדש. שככל הנראה מאשש את השערתנו שהארט בסרט עצמו יהיה בבירור בסגנון שכזה, שכן בטיזר הוא מוצג כך, וככל הנראה גם בסרט. להלן הטיזר:

כפי שניתן לראות בטיזר, וכפי שכבר אושר על ידי אקירה טוריאמה, כותב העלילה בסרט הזה, הוא ככל הנראה סאייני, אותו איננו מכירים כרגע, מה שבהחלט מעלה את הציפיות לגבי הסרט.

בנוסף לכך, כפי שניתן לראות הטיזר עצמו יצא באנגלית, גלובלית, בפעם הראשונה ולא ביפנית כפי שקורה בד״כ, שקודם כל יוצאת גרסה ליפן ורק לאחר מכן גרסה גלובלית. ובנוסף לכך, הדיבוב היפני עומד לצאת יחד באותו יום עם הדיבוב האנגלי מה שאומר שהסרט, לעומת קודמיו, ישוחרר באופן גלובלי בדיבובים באנגלית וביפנית.


בחלק הזה של הפוסט, נדבר על נושא קצת עצוב וספוקלציות חדשות שצפות לגבי חזרתה העתידית של דרגון בול סופר בסביבות מרץ-אפריל 2019, חשוב לי קודם כל להבהיר, שזה עדיין לא רשמי ומדובר בהשערות וספקולציות בלבד, לכן אין לקחת את כל מה שנכתוב בחלק זה של הפוסט כעובדה כלל וכלל אלא רק כהסקת מסקנות שעלולה להיות נכונה, אך לא מאושרת רשמית כרגע.

אז, כפי שאתם יודעים, את דרגון בול סופר עומדת להחליף אנימה חדשה שתיקח את זמן השידור שלה ביפן בשם Gegege no Kitaro שתעלה ב-1 באפריל 2018 לאחר סיומה של דרגון בול סופר, טואי אנימיישן צופים לאנימה זו כרגע כ-50 פרקים+- (פחות או יותר) מה שאומר שהיא תסיים את תקופת השידור שלה בסביבות אפריל/אמצע מרץ 2019.

אפריל 2019 מסמן 10 שנים לדרגון בול קאי ו-30 שנים שחלפו מאז דרגון בול זי, שזה בהחלט זמן מצוין בו דרגון בול סופר יכולה לחזור מחדש לאחר העבודה על הסרט המדהים.

כך שקיימת האפשרות, למרות שדבר לא רשמי כרגע, שדרגון בול סופר תחזור בסביבות אפריל 2019 ותחליף את האנימה החדשה של טואי אנימיישן לאחר סיומה.


האם דרגון בול סופר עומדת לחזור?


אז עכשיו, נעבור למשחק החדש לטלפונים של דרגון בול!

שמו של המשחק: Dragon Ball Legends.

 המשחק דרגון בול לג'נדס עומד בעצם להציע לנו משחקיות של לחימה, PvP, בעיקרון, הדגש על כך, כלומר, שחקן נגד שחקן. אתם תוכלו לשחק נגד שחקנים ברחבי העולם, בעזרת רשת מאוד עמידה, כך טוענים יוצרי המשחק, שלא תגרום לתקיעות והמתנות ביניכם לבין השחקן שמולו אתם משחקים.

במשחק ככל הנראה יהיו Summons כמו בדוקאן שתוכלו לעשות. המשחק עומד להיות משחק שמובסס על סגנון תחרותי של קרבות, אך הוא יהיה גם אסטרטגי בתחום הלחימה ולא תוכלו ״להספים״ (ללחוץ הרבה פעמים) על מתקפות על מנת לנצח את היריב שלכם, מכיוון שככל הנראה יהיה לכם סטאמינה/קי שעל כל מתקפה תאבדו כמות מסוימת של קי/סטאמינה ולאחר שתאבדו את כל הקי/סטאמינה תצטרכו לחכות מעט עד שהדמות שלכם תתאושש, כך שתצטרכו להיות מעט יותר אסטרטגיים בקטע התקיפות!

המשחק יהיה בעצם 3v3 1v1, נשמע מסובך, נכון? אז בעצם לכל שחקן יהיו 3 דמויות בעוד לכל דמות יהיו מתקפות, בכל קרב נגד שחקן אחר, אז בעצם יש שחקנים שהם אחד נגד השני (1v1) בעוד לכל אחד מהם יש שלוש דמויות (3v3).

תאריך שחרור למשחק באופן רשמי כרגע אין, אך ידוע שהמשחק ישתחרר אי שם בקיץ 2018 וכרגע יש הרשמה מוקדמת למשחק בחנות האפליקציות של Google – גוגל פליי.

הדמויות שאנחנו יודעים כרגע שיהיו במשחק:

  • סופר סאיין גוקו.
  • פיקולו.
  • פאן.
  • פריזה.
  • נאפה.
  • וג'יטה.
  • סאייני מזמנים עתיקים (יפורט עליו בהמשך).

על דמות הסאייני מהזמנים העתיקים לא קיבלנו מידע מעבר לתמונה. אפילו לא שם כרגע, אך להלן התמונה שלו:


הסאייני העתיק!

 


שמחים לעדכן עבורכם!
~צוות דרגון בול ישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
0 0 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
20 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אני

רגע רגע בפוסטר האחרון מצד שמאל למעלה יש את וג'יטו סופר סאיין בלו….. מה זה אומר בעצם? קשור לסרט? קשור לעונה הבאה שאמורה להיות אחרי… קרא עוד »

אני

הסאייני העתיק הוא הסאייני הלא ידוע מהסרט

אלעד

אני לא חושב שדרגון בול סופר תמשיך ב2019 אבל זו רק דעתי

אבי

לסרט שולך לצאת בסוף 2018 הולך להיות דיבוב בגלל שקרב אלים אן דיבוב וגם לתחיתו של פריזה אן

דור

אם כבר החזירו את האנימציה של "סאגת הסאייה" מקווה שיחזירו גם את הדם והברוטליות כמו שהיה בדרגון בול זי

gohanzkai

וואו תודה רבה!
אני מתרגש לקראת האנימה החדשה ומתגעגע לדרגון בול סופר…..
ובכל זאת, תודה רבה! :)

finalkamehameha

פוסט ממש יפה רק שכחתם לציין שהיריב שגוקו נלחם בו בטיזר ככל הנראה יאמושי ובDRAGON BALL LEGENDS הסאייני העתיק נוצר ע"י אקירה טוריאיימה בכבודו ובעצמו… קרא עוד »

DBZ God

תודה!

MTV îśráéł

לא מאמין שנגמר

DANIELSETH

המשחק יעלה כסף? (DRAGON BALL LEAGENDS)

וגיטה

הסאייני העתיק זה ימושי

son goku

לפי התמונה קוראים לו shallot(התמונה שמופיעה הכי למטה) כי הוא מופיע בדרגון בול לגנדז המשחק