78b721e6013f529daa7828fa31861c0e

האימונים המפרכים עם מאסטר רושי!

[avatar user="JohnnyGod" size="100" align="left"]JohnnyGod[/avatar] [avatar user="PanDaria" size="100" align="right"]PanDaria[/avatar]

מה קורה חברים? אנחנו בטוחים שהכל טוב!

כאן דריה ויונתן!

והפוסט של היום ידבר על האימונים המפרכים עם מאסטר רושי!

אז בלי עיכובים נוספים, בואו נמשיך לפוסט!


בדיקת יכולות

לפני שהאימונים מתחילים, מאסטר רושי חייב לבחון את היכולות של התלמידים שלו, כדי למצוא את רמת האימונים שתתאים עבורם. הוא שואל אילו אימונים הם עשו בעבר. גוקו אומן ע"י סבא גוהאן במשך זמן רב, וקרירין אומן במקדש אורין במשך 8 שנים. הצעד הבא בבדיקה הוא לבדוק את המהירות של השניים באמצעות מבחן ריצה. קרירין רץ ראשון ומגיע למאסטר רושי בזמן של 10.4 שניות. גוקו רץ לאחר קרירין ומגיע בזמן של 11 שניות, אך מכיוון שהנעליים של גוקו היו קרועות, מאסטר רושי מסכים לו להחליף אותן ולרוץ שוב, וגוקו מגיע בזמן של 8 שניות. לאחר מכן, מאסטר רושי מסביר כי המטרה של האימונים שלו היא "לעבור את הגבול האנושי", והוא רץ את אותו מסלול שגוקו וקרירין עשו ומגיע בזמן של 5.6 שניות, ואפילו אומר שאחרי האימונים שלו הם יוכלו לעשות את המרחק הזה בחמש שניות או פחות. במבחן האחרון, רושי לוקח אבן רגילה, כותב עליה את סימן הצב שלו, וזורק אותה אל מעבר לצוק. מי שימצא את האבן יקבל ארוחת ערב ומי שיפסיד ילך לישון רעב, אך אם עברו 30 דקות ואף אחד לא מצא את האבן, שניהם ילכו לישון רעבים. גוקו מצליח למצוא את האבן, אך קרירין גונב אותה ונחשב למנצח באתגר. לרוע המזל, קרירין, לאנץ' ומאסטר רושי, אכלו באותו ערב דג רעיל, והם חולים במשך שלושת הימים הבאים.

מבחן הריצה של גוקו וקרירין

הדרכה ראשונית

סדר היום של האימונים (שיפורט בהמשך) מבוצע עוד פעם ועוד פעם, עד שבסופו של דבר התלמיד שולט לגמרי באימונים. כאשר זה קורה, התלמיד מבצע את האימונים עוד פעם, אך הפעם הוא סוחב על גבו שריון צב במשקל של כ-23 קילוגרמים בערך. בסופו של דבר, התלמידים ילמדו טכניקות מתקדמות כמו טכניקת הזאנזוקן והקמאהמאה. בשלב הבא, התלמידים נרשמים לטורניר הטנקאיצ'י בודוקאי – אליפות העולם בלחימה, ובתור מבחן אחרון, המורה נרשם גם הוא כדי לוודא שהם יפסידו, מה שיגרום להם לרצות להתאמן אפילו יותר, ולדעת לקבל הפסד.

גוקו וקרירין משתתפים בטורניר הטנקאיצ'י בודוקאי

וכעת נעבור לסדר היום של האימונים!

אימון הבוקר המוקדם

בשביל החלק הראשון של האימונים, התלמידים מתעוררים ב-4:30 בבוקר, על מנת לחמם את עצמם בשביל האימונים. החימום מורכב מריצה קלה לאי שבו יש מחסן מלא בחלב. האי יותר גדול מהאי של מאסטר רושי, והאוכלוסייה בו מונה כ-300 איש. התלמידים צריכים לחלק את החלב ברחבי האי, כאשר הם רצים ממקום למקום. למעשה, במקום שהחלב יחולק ע"י איש במסוק, התלמידים של מאסטר רושי מחלקים אותו לכל תושבי האי ברגל. המטרה היא לחלק את כל החלב לפני זמן ארוחת הבוקר. הדרכים למיקומים מסוימים שאליהם החלב צריך להגיע, עזרו לתלמידים ללמוד את הבסיס של אומנות הלחימה של מאסטר רושי: סחיבת הקופסאות בכל האי עוזרת לצבור כוח. הליכה על פני האגם בוחנת סיבולת, וגם טיפוס על הר גבוה בוחן סיבולת. לברוח מטי-רקס שרודף אחריך בוחן מהירות. ולבסוף, הליכה על גשר שמורכב מעץ אחד בוחן יציבות ואיזון.

גוקו וקרירין מחלקים חלב

אימון אמצע הבוקר

בחלק השני של אימוני הבוקר התלמידים התבקשו לעזור לחקלאי, ע"י חרישת השדה שלו בעצמם. שלא כמו הדרך הרגילה, התלמידים צריכים לחרוש את השדה בעזרת ידיהם החשופות. המטרה של פעולה זו היא לחזק את הידיים כמו את שאר הגוף, ולעשות את הידיים פחות פגיעות. בהתאם לגודל השדה, פעולה זו אמורה לקחת לתלמידים מתחילים שעות לפני שהשדה יהיה חרוש לגמרי. כאשר התלמידים גומרים את האימונים האלו, הם יכולים לקחת הפסקה של כמה שעות, כדי שיוכלו לאכול ארוחת בוקר ולהתכונן לאימוני סוף הבוקר.

גוקו וקרירין חורשים את השדה

האימון שבסוף הבוקר

האימון של סוף הבוקר מחייב לימודים עד הצהריים, מכיוון שחשוב להעשיר את הידע בדיוק (אם לא יותר) כמו לאמן הגוף. בהתאם לתלמידים, הלימודים יכולים להיות מרמה קלה שמתחילים איתה, עד לרמה של לימודים מתקדמים. לאחר שהמורה והתלמידים סיימו את האימון, הם ישנים שנ"צ עד לשעות של אחר הצהריים, כאשר הם יתחילו את האימון הבא שלהם.

 לימודים עם מאסטר רושי

 


האימון של השעות המוקדמות של אחר הצהריים

האימון של השעות המוקדמות של אחר הצהריים היה כרוך בעבודות בנייה. בניגוד לאימוני אמצע הבוקר, הפעם הם הורשו להשתמש בכלים שיעזרו להם בתנאי שהכלים יהיו כלי יד ולא כלי חשמל. אימון זה צרך הרבה עבודות ידיים של גרירה ופירוק של סלעים ופסולת שנמשך כמה שעות. מאסטר רושי תכנן את האימון הזה כך שהם גם יאמנו את השרירים והאיזון שלהם, וגם על הדרך ירוויחו לו כסף על שירותיהם.  לאחר שאימון זה הושלם זה יהיה הזמן לאימון שבאמצע שעות אחר הצהריים.

עבודות הבנייה

האימון שבאמצע שעות אחר הצהריים

האימון שבאמצע שעות אחר הצהריים כרך שחייה באגם במשך 10 הקפות. אימון זה גרם לתלמידים לאגור יותר כוח, מהירות מוגברת וזריזות. נראה כמו אימון קל, נכון? אז זהו שזה לא כזה קל כאשר באגם מתרוצצים כרישים. התלמידים היו יכולים להימלט מהכרישים בכך שהם היו יוצאים מהאגם לקרקע בצידו השני של האגם, אבל אז היה שם טי-רקס שהיה בשמחה רודף אחריהם. כאשר הם היו מסיימים 10 הקפות זה היה הזמן המתאים לאימון הערב.

גוקו וקרירין נמלטים מכריש

אימון הערב

אימוני הערב היו האימונים האחרונים ביום, האימונים האלו כרכו קשירת התלמידים לעץ שנמצאת עליו כוורת מושעה. המטרה באימונים אלו הייתה להתחמק מדבורים קטלניות כדי לשפר את הרפלקסים של התלמידים. הדבורים לא היו יוצאות מהכוורת שלהן על דעת עצמן, כך שמאסטר רושי היה דופק על הכוורת בעזרת המקל שלו בשביל שהן יצאו ויתקפו את התלמידים, בהתחלה, לתלמיד מתחיל היה כול להיות מאוד קשה להתחמק מהדבורים בגלל שהוא היה קשור לעץ, וכתוצאה מכך היה נעקץ הרבה בגללן, אבל לבסוף, התלמיד היה מתרגל למגבלה והיה מצליח באימון. לאחר שאימון הערב הושלם, התלמידים ינוחו עד ליום האימונים הבא.

מנוחת סוף היום

טורניר הטנקאיצ'י בודוקאי ה-21

לאחר שהאימונים הסתיימו, מאסטר רושי גייס את תלמידיו לטורניר הטנקאיצ'י בודוקאי כדי לבחון את כוחם. בנוסף לכך, רושי הצטרף לטורניר כדמות שנקראית "ג'קי צ'אן" כדי לוודא שהם לא ינצחו בטורניר, על מנת למנוע מהם לפתח ביטחון עצמי מופרז וכדי שלא יזניחו את האימונים העתידיים שלהם.

מאסטר רושי בתחפושת הג'קי צ'אן שלו

.מה דעתכם על האימונים? הייתם עומדים בהם רשמנו לנו בתגובות!

שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
10 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אהרון מהמיק.

תודה רבה על המידע חידשתם לי מאוד.

מקס לוקס בורנשטיין

היי מה קורה איך עובר עליכם היום?אחלה פוסט ויש לי שאלה,אני ראנק 50 בדרגון בול לגנדס ובטופ 6000 בעולם,יש אפשרות שאני אשלח לכם גיימפליי ואת… קרא עוד »

וגיטו

אני זכרתי חלק אבל לא את הכל תודה!

חסוי

רושי לא לימד אותם אמנות לחימה – הוא אמר להם שהוא רוצה שהם יפתחו סגנון משל עצמם, ואת הזאנזוקן והקמהאמהא הם כבר למדו בעצמם. בהתחלה… קרא עוד »

חסוי

אתם יכולים גם להזכיר שסבא גוהאן וגיאנו (אבא של צ'יצ'י) עשו את האימונים האלו.

Gohen

אימונים מדהימים הלוואי והייתה לי את האפשרות להתאמן בצורה כזאת

פוסט מדהים אבל נראה לי שפרסמו פוסט כזה באתר בעבר

יהל

בחיים לא הייתי מצליח את זה