האם סאיינים יכולים לנשום בחלל?

[avatar user="SupremeSaiyan" size="100" align="left"]SupremeSaiyan[/avatar]

[avatar user="ShachafSama" size="100" align="right"]FemaleSaiyan[/avatar]

היי כולם! מה קורה?

כאן שחף ומתנאל! והיום אנחנו פה כדי לנתח את השאלה שנשאלת המון בקרב המעריצים…

האם סאיינים יכולים לנשום בחלל? בואו נתחיל!


  הנה כמה עובדות שיעזרו להדריך אותנו לתשובה:

בדרגון בול, גוקו השתמש במוט הכוח שלו בכדי לשים את כנופיית הארנב בירח ולהשאיר אותם שם. כשהוא עשה זאת, לא היה נראה שהייתה לו בעיה עם לנשום בחלל. עם זאת, צריך לזכור שכנראה מדובר בסצנה קומית.

goku takes rabbit gang to moon dragon ball

boss rabbit dragon ball making mochi cakes on the moon

בשונה מהפעם בדרגון בול, בדרגון בול זי, אנו רואים משהו שלגמרי נוגד את מה שקרה עם כנופיית הארנב. במהלך סאגת נאמק, ישנם סצינות בהם גוקו לובש חליפת חלל. במיוחד בפרק פילר שבו גוקו צריך לתקן את החללית אשר סתטה ממסלולה, ופנתה ישירות לכיוון כוכב אחר. זה סותר לגמרי את מה שהתרחש בירח ומערער את התשובה לשאלתנו.

GokuInSpace

במנגה פרק 307, כשלפריזה היה פלאשבק, היה ניתן לראות בבירור את בארדוק בחלל כשהוא מוקף בחייליו של פריזה, בדיוק כמו בספיישל שהיה לו.

BardockVsFriezaSpecial

בנוסף, במהלך הקרב של גוקו נגד פריזה על נאמק, פריזה הרס את הליבה של נאמק, ולאחר מכן, פריזה חזר על עצמו כמה פעמים ואמר לגוקו שיש לו את היכולת לשרוד בחלל ושלגוקו אין. זה יכול להיות מבלבל מאוד, לאור העובדה שבדיבוב לאנגלית הייתה טעות בתרגום, ובמקום שפריזה יאמר לגוקו שאין לו היכולת לשרוד בחלל, זה תורגם לכך שהוא אומר לו שפריזה יכול לנשום בחלל ושגוקו אינו יכול, משמעות שונה לחלוטין.

וזה מביא אותנו למה שהתרחש במהלך הסרט "קרב האלים". הקרב של גוקו ובירוס שולח את שניהם רחוק מעל כדור הארץ. אמנם, אם מתייחסים לאיזור הקרב בסרט, ניתן להניח (גם במעט היסוס) שהקרב שלהם נמצא באיזור האטמוספירה, מה שפחות או יותר ״פותר״ את הסתירה. למרות זאת, בגרסא של סופר לקרב זה, גוקו ובירוס ממוקמים מעל האטמוספירה בוודאות. ובפרק 14 בדרגון בול סופר, כשגוקו נלחם מתחת למים, הוא דאג שייגמר לו האוויר, מה שמוזר מאוד כי נראה שאין לו בעיה לשהות בחלל לזמן מה.

dragon ball super episodio 11

כמו כן, בדרגון בול זי "תחייתו של פריזה", ברגע השיא של הסרט, פריזה הורס את כדור הארץ. ורגע לפני שהכוכב התפוצץ, וויס יוצר מחסום אשר נוצר בכדי להגן על לוחמי הזי. ובמהלך השיחה שלהם בחלל, וויס הצהיר כי פריזה צלח לשרוד את הפיצוץ אבל וג'יטה לא יכול לשרוד בחלל.

ועם כל העובדות הללו, אין תשובה, כל עובדה סותרת את השניה. אפשר לומר שזה פשוט עוד חוסר עקביות בדרגון בול. אבל אם לוקחים בחשבון רק את המנגה, בלי האנימה ובלי כל הסרטים. אין שום הוכחה לכך שסאיינים לא יכולים לנשום בחלל.


מה דעתכם? האם סאיינים יכולים לנשום בחלל? ספרו לנו בתגובות!

שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
39 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
goku

כן. בגלל שאניראיתי את כל הסדרות של דרגון בול ואני ראיתי שלסיינים יכולים לנשום בחלל.

Sayan Ghost

מה עם התחרות ציור!??!.!?! ואמור להיות היום פינת הציור!!!!

Super Goku

לדעתי סאיינים יכולים לשרוד בחלל

Ori Saiyan

שכחתם שוויס יצר מחסום לגוקו לו ולבירוס כדי לצפות בזאמס לפני שהוא הרג את גוואס

נראה לי שהתנאים בחלל מקשים על סאיינים ( לפי דרגון בול סופר סאגת קרב האלים) ובמים אין את התנאים שבחלל וגם במים יש מעט חמצן… קרא עוד »

גוקו

במולטיוורס יש קטע שאומרים שהם לא יכולים לנשום אבל הם שומרים את הנשימה כמו שאנחנו צוללים במים ולמשך כמה שניות אנחנו יכולים לא לנשום אז… קרא עוד »

חסוי

פוסט מעולה! גם אני שמתי לב לסתירות הזו, אבל איך קיוויתי שיפורסמו היום התוצאות של התחרות…

Dragonballi

הנה קחו תשובה.
סופר באיים או כל דרגה מעל הסופר סאיין יכול לנשום בחלל.
דרגון בול הרגיל זו הייתה סצנה קומית ולכן לא נחשב.
תהנו.

גוקו סופר ספור

חייב לציין שבכללי אף אחד בכל דרגון בול אם זה אפילו בירוס! כן כן בירוס או פריזה! כן גם פריזה! לא יכולים לנשום בכלל .… קרא עוד »

מומושיקי

מתי יצא הסרט החדש?

דרגון בול AS רשמי

לדעתי הם לא יכולים לשרוד בחלל, וכשכן הם באדמוספרה עדיין. פריזה בירוס וויס וכדומה יכולים. נאמק יכולים?

Shai

כמה מקומות ואירועים ששכחת לציין: 1. כשמקיטה מפוצץ את כוכב החרקים, הוא יוצא מהחללית שלו. 2. כשפריז אומר שהסייאנים לא יכולים לשרוד בחלל הרבה זמן… קרא עוד »

Gohan

הייתה גם פעם בדרגון בול ז' בסאגת הסאיינים שוג'יטה פוצץ כוכב והוא עשה את זה כשהוא עמד על החללית שלו אז הוא כנראה יכל לנשום… קרא עוד »

ליאור

לדעתי הם לא יכולים לשרוד בחלל. הגוף שלהם פשוט לא יעמוד בלחץ הזה, למרות שהם סאיינים הם עדיין נושמים כמו בני אדם רגילים. הקטע עם… קרא עוד »

אמילי

בקרב נגד בירוס אני די בטוחה שגוקו בכלל היה באטמוספירה של כדור הארץ. לא בחלל

אליאב

אני חושב שהם יכולים לנשום בחול והחלחפה שוקו לבש אולי זה כדי שלא יסחף לחלל ושיהיה קרוב חללית (כוח משיכה לחללית)

הינבעמנ

הם לא יכולים לנשום אבל הם יכולים להישאר הרבה זמן בלי נשימה בחלל

Roee

שכחתם את הקטע שפאן עפה לחלל גם?

Roee

וגם את הקטע שגוקו פגש את 17 ושהיו בחללית והחלון נשבר גוקו הפך לסופר סאיין בלו כדי לצאת

ANIME

כן ככה זה בדרגון בול רק סתירות אבל זה לא משנה לנו כי בדרגון בול לא מסתכלים על ההיגיון (או גם על העלילה), מסתכלים על… קרא עוד »

עזרא

היה עוד משהו. בדרגון בול זי בסאגת הסאיינים כשוג'יטה ונאפה היו בדרך לכדור הארץ, הם עצרו על כוכב מסוים. אחרי שהם סיימו את העניינים בכוכב… קרא עוד »

הסופר סאיין האגדי

לדעתי כן

רפאל

אני חושב שסיאנים כן יכולים לשרוד בחלל פשוט לא לאורך זמן זה מסביר די הרבה מנוסף כל הקטע של חליפות החלל והמגנים זה יכול להיות… קרא עוד »

Liron3

שכחתם מלא דברים שכחתם את הפעם ההיא שהסאיינים היו בדרך לכדור הארץ אז הם עצרו באמצע והשמידו כוכב והם יצאו מתוך החלליות הקטנות האלו באמצע… קרא עוד »

גוקו אולטרה אינסטינקט

אני חושב שכן כי אם לא אז גוקו לא היה שורד בקרב נגד בירוס