דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!

האנדרואידים

האנדרואידים של "צבא הסרט האדום" הם סוגים של מכונות שפותחו על ידי דוקטור ג'ירו ועוד מדענים בשביל צבא הסרט האדום, ולאחר מכן פותחו אנדרואידים על ידי דוקטור ג'ירו כדי לנקום בגוקו שהשמיד את צבא הסרט האדום. דוקטור ג'ירו בנה אנדרואידים במקום מכונות מכיוון שמכונות יכולות להילקח על ידי האוייב בעוד שאנדרואידים יכולים לחשוב ולפעול בעצמם. אנדרואידים 1-7 ו 9-12 היו לגמרי מלאכותיים, אך ג'ירו לא יכל לשלוט בתכונות שלהם: אפל מדי, טיפש מדי, נחמד מדי וכו'. אז הוא השמיד אותם. דוקטור ג'ירו החל להפוך אנשים לאנדרואידים אשר לא מזדקנים ובכך הפך את האנשים לחסינים למוות טבעי ומחלות. ג'ירו אף החליט להפוך את עצמו לאנדרואיד 20 כדי להיות בן-אלמוות. האנדרואידים של ג'ירו 13-20 כולם בעלי עגיל. באנימה, אנדרואיד 19 מזיז את העגיל כשהוא בא לתקוף. אנדרואיד 13 ו-17 גם עשו זאת, נגד פיקולו.

לאנדרואידים 19 ו-20 יש יכולת של שאיבת אנרגיה. הודות לרכיבים מכאניים, דוקטור ג'ירו המציא דרך בשבילו ובשביל 19 לשאוב אנרגיה ממקורות חיצוניים כדי לחזק את עצמם. שאיבת האנרגיה נעשית באמצעות שימוש במנגנון בכל יד ששואב מתקפות אנרגיה, או לשאוב את האנרגיה של היריב באמצעות מגע פיזי. דוקטור ג'ירו תופס את הקורבנות שלו כמעט בכל המקרים באזור הפה, ובכך מונע מהם לקרוא לעזרה. בניגוד ליצורים אורגניים מלאים, שאיבת אנרגיה זוהי הדרך היחידה של אנדרואיד 19 ו-20 כדי להגביר את כוחם מחוץ למעבדה של דר' ג'ירו. כתוצאה מכך, בגלל המחסור שלהם בסימני קי שניתן להרגיש על ידי "הרגשת קי" או סקאוטר, שאיבת אנרגיה מאפשרת ללוחמים לזהות אותם באופן עקיף, על ידי הרגשת צניחת הקי של קורבנותיהם.
סל, היצירה החזקה והנוראה ביותר של דר' ג'ירו, מסוגל לשאוב אנרגיה ואפילו גוף שלם באמצעות הזנב שלו, ובכך מקבל את כל הכוח שהיה לאדם ששאב. כדי לשאוב אנרגיה של מישהו, סל דוקר את הקורבן שלו עם הקצה החד של זנבו, והזנב מוציא את כל החומרים האורגניים של הקורבן ומשאיר רק את הבגדים. לפי סל, כך הוא ניזון, ולעיתים קרובות הוא מלקק את שפתיו לפני שהוא שואב אוכלוסייה שלמה או אנדרואיד. בנוסף, הוא טוען שככל שהוא ניזון כך הוא מתחזק ונהיה רעב יותר. אולם, צורת השאיבה הזאת לא ניתנת לשימוש על יצורים מתכתיים כמו אנדרואיד 16.
גם אנדרואיד 13 מסוגל לשאוב אבל בצורה שונה. כשאנדרואידים 14 ו-15 הושמדו, הוא שאב את החלקים שנותרו מהם הישר לתוך גופו ובכך הפך את עצמו ליצור חזר בהרבה ממה שהיה קודם.

ועכשיו, פירוט ספציפי על כל סוג של אנדרואיד:

אנדרואידים "אב-טיפוס"

דוקטור ג'ירו במעבדה עם אנדרואידים אב-טיפוס

אלה יצירות שנערכו בתור ניסויים על ידי דר' ג'ירו, הם נראים בקצרה במהלך פלאשבקים במעבדה שלו.

אנדרואידים 1-7

כל היחידות האלה היו בעלי פגמים ועוד בעיות אשר גרמו להם להפוך לגרוטאות. הם הוזכרו פעמיים במהלך "סאגת סל".

אנדרואיד 8

אנדרואיד 8

יצור גדול- מימדים, אנדרואיד 8 נראה כמו הגרסה המודרנית של "המפלצת של פרנקנשטיין". למרות זאת, הוא בעל אישיות אצילית וטוב לב. בעקבות כך הוא נחשב לכישלון.
כאשר הנינג'ה מורסאקי הבין שהוא לא יכול להביס את גוקו ב"מגדל השרירים", הוא שיחרר את אנדרואיד 8 כדי שיעשה את העבודה המלוכלכת בשבילו. אולם, הוא סירב להילחם בגוקו משום שהוא אינו מאמין באלימות. מורסאקי איים להשתמש במנגנון ההשמדה העצמית של אנדרואיד 8, אך גוקו הציל אותו ובכך הם נהיו חברים, והרסו את "מגדל השרירים" יחד.
מאחר ודר' ג'ירו לא היה קיים עוד במנגה, דמות אחרת אשר נקראית "דר' פלאפה" נחשבה ליוצר של אנדרואיד 8. בדרך כלל מניחים לחשוב שדר' ג'ירו ודר' פלאפה עבדו יחד פעם בצבא הסרט האדום.

אנדרואידים 9-12

אנדרואים אלה והבאים בתור נוצרו עם מטרה בלעדית לחסל את גוקו. אולם, כמו אנדרואידים 1-7 בכולם היו בעיות שהובילו אותם להיות גרוטאות.

אנדרואידים 13-15

במנגה של דרגון בול, שלושת האנדרואידים עדיין לא היו מוכנים לשימוש. אולם, בסרט השביעי "סופר אנדרואיד 13" מחשב- על סודי המשיך לעבוד על פיתוחם כשדר' ג'ירו עזב, בסופו של דבר שיחרר אותם לציבור במטרה לחסל את גוקו.

אנדרואיד 13

אנדרואיד 13

סביר להניח שהוא האנדרואיד החזק ביותר מבין השלושה, הוא היה מסוגל להחזיק מעמד נגד גוקו סופר סאיין. בסופו של דבר הוא הובס, אך מיד שאב חלקים וחתיכות מחבריו שהושמדו והפך להיות "סופר אנדרואיד 13".

סופר אנדרואיד 13

אנדרואיד 13 שאב את החלקים של חבריו שהושמדו והפך ל"סופר אנדרואיד 13"

לאחר ששאב את אנדרואידים 14 ו-15, הוא הפך את עצמו ליצור חייתי, מאסיבי וכחול בעל כוח בלתי מרוסן. לבסוף כדי לנצח אותו נדרש מגוקו להיות סופר סאיין ולשאוב את האנרגיה שצבר בגנקי דאמה, ובכך השמיד אותו ולאחר תבוסתו לא נראה שוב.

אנדרואיד 14

אנדרואיד 14

נבנה יחד עם אנדרואידים 13 ו-15, אנדרואיד 14 הוא גדול, חזק ובעל צבע אפור. בדרך כלל הטיפוס השקט, מעדיף לדבר עם האגרופים שלו. הוא חוסל על ידי טראנקס ולאחר מכן השאריות שלו נשאבו על ידי אנדרואיד 13. הוא לעולם לא נראה שוב לאחר מכן.

אנדרואיד 15

אנדרואיד 15

הכי טוב לתאר אותר בתור "האדם הקטן בעל הלבוש המפואר". השיגעון המוזר של האנדרואיד הזה הוא לשאת ולשתות בקבוק אלכוהול קטן שנמצא בכיס הקדמי שלו מפעם לפעם. בסופו של דבר, הוא חוסל בידי וג'יטה, שאריותיו נשאבו על ידי אנדרואיד 13 ולא נראה שוב.

אנדרואיד 16

dbz134-16

חזק ושקט, אנדרואיד 16 הוא בהחלט אחד היצירות הגדולות של דר' ג'ירו. הוא נבנה לפי בנו המת של דר' ג'ירו- חייל בכיר בצבא הסרט האדום שנורה על ידי קליע. בחיבתו, דר' ג'ירו יצר אותו חזק, אך לא רצה שיושמד בקרב, לכן יצר אותו מנומס. הוא חולק את טבעו המנומס עם אנדרואיד 8, הוא בוהה מסביב ומתפעל מהטבע מפעם לפעם. הוא תוכנן לחסל את גוקו. הייעוד האולטימאטיבי שלו זה להיות תפקיד אולטימאטיבי בחיסולו של סל. זו הייתה פטירתו שעוררה את זעמו של גוהאן ובכך הפך לסופר סאיין 2.

אנדרואיד 17

אנדרואיד 17

הזכר בין האנדרואידים התאומים, אנדרואיד 17, נראה כמו נער ממוצע שלובש לבוש רגיל. בניגוד לכל האנדרואידים שלפניו, הוא בעל חלקים אנושיים; הוא ו-18 היו נמלטים שנחטפו ונערכו עליהם ניסויים על ידי דר' ג'ירו. בגלל המזג המרדני שלו, הוא נחשב ככישלון ונסגר עד שדר' ג'ירו, במצב של ייאוש, שיחרר אותו ואת אנדרואיד 18 כדי שילחמו בלוחמי הזי. באופן אירוני, הוא חיסל את דר' ג'ירו. לאחר שהוא ו-18 סיימו לחבוט בלוחמי הזי, הוא, אנדרואיד 16 ו-18 נסעו לבית של גוקו.
מאוחר יותר בסידרה, אנדרואיד 17 נשאב על ידי סל, ולאחר שסל הושמד, הוא חזר לחיים והמשיך לנדוד ברחבי הארץ ולעשות חיים.

אנדרואיד 18

אנדרואיד 18

המראה יכול להטעות, הגברת הצעירה הזאת יכולה להיות מסוכנת כשהיא נרגזת. בדומה לאחיה התאום, אנדרואיד 18 היא מרדנית מדי ונחשבה לכישלון. בנוסף, גם היא היתה אנושית עד שדר' ג'ירו חטף אותה בשביל הניסויים שלו. בהופעתה הראשונה היא השפילה את וג'יטה ועזרה לאחיה להביס את לוחמי הזי לפני שהיא, אחיה ו-16 גנבו ואן ונסעו לביתו של גוקו.

מאוחר יותר, היא נשאבה על ידי סל, ובכך נהפך לצורה המושלמת. מספר ימים לאחר מכן היא נפלטה החוצה לאחר שסל חטף מכה חזקה בבטן על ידי גוהאן סופר סאיין 2. לאחר שסל הובס על ידי גוהאן היא נדדה מעט בעולם, ואז חזרה ללוחמי הזי והתחתנה עם קרירין, שהתאהב בה ב"סאגת סל". לשניהם נולדה בת שנקראה מארון.

אנדרואיד 19

אנדרואיד 19

אנדרואיד מוזר ועגול, הוא אחד משני אנדרואידים בעלי יכולת של שאיבת אנרגיה שנוצר על ידי דר' ג'ירו. למרות שהובס על ידי וג'יטה, אנדרואיד 19 נחשב להצלחה מאחר והוא מתנהל לפי איך שתיכנתו אותו והוא בעל מספיק כוח כדי להחזיק מעמד, ואפילו להביס את גוקו סופר סאיין, אשר נחלש כתוצאה ממחלת לב.

אנדרואיד 20- דוקטור ג'ירו

אנדרואיד 20- דוקטור ג'ירו

הופיע תחילה כאנדרואיד, אך דר' ג'ירו הוא למעשה שילוב של גוף רובוטי והמוח של דר' ג'ירו. בדומה לאנדרואיד 19, גם הוא בעל יכולת שאיבת אנרגיה וגם הוא מוגדר כהצלחה.
הרבה לפני שנהפך לאנדרואיד, דר' ג'ירו היה מהנדס שעבד בשביל צבא הסרט האדום, ולאחר שגוקו החריב את הצבא, דר' ג'ירו הפנה את תשומת ליבו למניעים של נקמה טהורה.
כמו שטראנקס טען, שני אנדרואידים יפגשו את לוחמי הזי בקרב כ-3 שנים לאחר שגוקו חזר לכדור הארץ, אך בניגוד להשערותיו, אלה היו דר' ג'ירו בעצמו ואנדרואיד 19 שפגשו אותם, ולא אנדרואידים 17 ו-18. דר' ג'ירו הושמד על ידי אנדרואיד 17 והגיע לגיהנום.

סל

סל בצורה המושלמת

האנדרואיד האולטימאטיבי, סל למעשה הוא שילוב של תאים שהופקו ממספר לוחמים, ובכך קיבל כמה מתכונותיהם למשל ידע הלחימה שלו, כוחו ואף כמה מהמהלכים החזקים ביותר של הלוחמים החזקים ביותר ביקום. בנוסף, בגלל אופן הייצור שלו, סל הוא האנדרואיד היחידי שלוחמי הזי יכולים לחוש באנרגיה שלו. הוא הגיע מהעתיד שבו אנדרואיד 17 ו-18 מתו במטרה לשאוב אותם ולהגיע לצורה האולטימאטיבית שלו. למרבה הפלא, אין לו שום כוונה להשתלט על העולם, אך הוא מתכוון להשמיד את כדור הארץ אם גוקו לא יוכל להתמודד מולו. סל המודרני הושמד על ידי טראנקס וקרירין שהשמידו את המעבדה הסודית של דר' ג'ירו.

בסופו של דבר, סל הובס על ידי גוהאן והזעם שלו ומשלך לעולם הבא. גם הוא שיתף פעולה עם פריזה ואביו וכוח גיניו במטרה לזרוע הרס ולהפריע לשומרים של הגיהנום לשמור על השלום. גוקו עמד לעצור אותו, אך פייקון התערב והכניע את סל בבעיטה אחת.

ילדי סל

ילדי סל

לא נוצרו על ידי דר' ג'ירו ישירות. אחרי שסל הפך לצורה המושלמת, הוא היה מסוגל להביא צאצאים דרך הזנב שלו. נראים כמו סל בצבע כחול, ילדי סל חזקים כמעט כמו סל עצמו. אולם, הם ממש חלשים לעומת גוהאן סופר סאייה 2 אשר חיסל את כל שבעת ילדי סל במכה אחת.

Avatar

tommy_gx

יוצר מידע על דרגון בול, דרגון בול זי, דרגון בול סופר

50
הגב

avatar
36 Comment threads
14 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
42 Comment authors
אנדרואיד 17אנדרואיד 23AlinaDBאני אוהב נקניקיותאיתן Recent comment authors
  הירשם  
חדשים ביותר ישנים ביותר דירוג
התרע על
Gohan
גולש

ווווווווואו תודה רבה 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂… קרא עוד »

ranlevy
גולש
ranlevy

תודה למרות שכמעט ולא חידשת אבל אני בטוח שלהרבה זה יחדש

רזיאל
גולש
רזיאל

אני ידעתי על אנדרואיד 8 בפעם הראשונה במשחק בודוקאי טנקאיצ'י 3 לפלייסטיישן 2
תודה על המידע טומי, פוסט מצויין

DANI
גולש
DANI

תודה על המידע

איתי
גולש
איתי

תודה על המידע,
אבל אם אני לא טועה אנדרואיד 16 גם היה מלאכותי לחלוטין לא?

לביא
גולש
לביא

לא ידעתי שאנדרואיד 17 נשאר בחיים אחרי שסל מת כי סל הקיא רק את אנדרואיד 18 אז איך 17 יצא ?

roeysan
גולש
roeysan

תודה רבה על הפרסום – בהצלחה!

אביתר
גולש
אביתר

תודה רבה על המידע חידשתם על 1-12!! 🙂
תודה והמשך יום נעים

שלומי
גולש
שלומי

אני חושב שלסל התמונה הזאת תתאים יותר: http://images5.fanpop.com/image/photos/28900000/real-cell-dragon-ball-z-28959607-485-698.jpg XD

עזרא
גולש
עזרא

16 -8 ובערך כל האנדרואדים כולם שקטים חוץ 20-19-18-17 למה מוזר מאוד שכל שקטים חוץ מהם אבל 17-18 הם כישלון מוחלט

Super_Vegito
גולש

יש דבר אחד שלא הבנתי לגבי ג'ירו זה: האם הוא ידע שהאנדרואידים ימרדו בו? ולכן הוא הכין את סל? כדי שיספוג אותם ויהפך לחזק יותר?… קרא עוד »

שניאור
גולש
שניאור

וואו תודה רבה על המידע !!! 😀 לא ידעתי שהיו כל כך הרבה אנדרואידים בדרגון בול וכמעט כולם נבנו על ידי דוקטור גי'רו!!! אז הוא… קרא עוד »

shirach
גולש
shirach

מה עם סופר 17?

super saiyan god
גולש

מה עם כל הסופר סאיינים ששמעתי עליהם שמעתי שי סופר סאייה 1-7 אני זוכר מהיותי ילד שיש 1-4 יש סיכוי ש 5-7 נוצרו על ידי… קרא עוד »

איתמר
גולש
איתמר

וואו לא ידעתי על אנדרואידים 1-12 כולם וקצת מאוד על 13-15

סתם שם
גולש
סתם שם

אנדרואיד 16 גם קורבן של סל למה הוא לא חזר לחיים?

לולולולו
גולש
לולולולו

מה השם האמיתי של אנדרויד 17

גוקו
גולש
גוקו

@#$

גוהן המלךךךך
גולש
גוהן המלךךךך

תגידו מישהו יכול להגיד לי מה השם האמיתי של א
נדוראיד 17 בבקשה תענו זה דחוף

לולו
גולש
לולו

גם אני צריךלדעת

תקנו!!!!!
גולש
תקנו!!!!!

למעשה חלק מהילדים של סל נהרגו בשני מכות

דן
גולש
דן

מה זה "סופר 17"????

Nuova shenron
גולש
Nuova shenron

סופר 17 זה שני אנדרואיד 17 שאיטמזגו הוא מופיע בדרגון בול gt

kid buu
גולש
kid buu

סל התפתח אבולוציונית (גדל מעובר, לאדם? נראה לי שזה אדם) אתם בטוחים שהוא אנדרואיד?

וג'יטו ס
גולש
וג'יטו ס"ס3

לא ידעתי על 1-7 ו1-15

וג'יטו ס
גולש
וג'יטו ס"ס3

אתה תותח טומי

rongropper0123
גולש

כל הכבוד טומי אהבתי

אביב
גולש
אביב

ההההההההההההההההההההההה

אביב
גולש
אביב

כככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככ

אברהם מדהנה
גולש
אברהם מדהנה

תגידו אם תנהלו את האתר המון זמן אחר כך מי ינהל אחריכם??

אנונימוס
גולש
אנונימוס

איפה סופר 17

אנונימוס
גולש
אנונימוס

שכחתי שהוא היה ב-GT

גוקו סופר סאיין גוד
גולש

תודה על המידע ממש חידשת לי

איתן
גולש
איתן

מה עם אנדרואיד 21

אני אוהב נקניקיות
גולש
אני אוהב נקניקיות

אני חשבתי עד עכשיו שיש שני אנדרואידים..

אנדרואיד 23
גולש
אנדרואיד 23

שכחת לכתוב גם על סופר אנדרואיד 17 שהופיע בג'יט'י