הארטס – הדמות המגניבה ביותר בדרגון בול!

אהלן חברים, כאן זאילייס! סופ"ש מתקרב ואיתו פוסט חדש!

 

היום יש לי פוסט סיקור גדול, לגבי הדמות האהובה עליי ביותר בדרגון בול!

 

הבהרת קאנון \ פילר \ לא-קאנון

קאנון – קרה רשמית במהלך המשכיות הסדרה – למשל הקרב מול גוקו ופריזה

פילר – קרה במהלך הסדרה, אבל בצורה לא רשמית ורוב הפעמים רק באנימה או רק במנגה – למשל הפרק בו אראלה מופיעה

לא-קאנון – קרה בהמשכיות אחרת, לא הוזכר גם לא באנימה וגם לא במנגה של ההמשכיות המקורית, אך ייתכן שהוא קאנוני להמשכיות משל עצמו – כמו הסיפורים המחוברים של דרגון בול זינוברס ודרגון בול הירוס, הם קאנון אחד כלפי השני

 

אז אחרי הדיסקליימר הקטן הזה – בואו נתחיל!

 

אם אתם מכירים אותי, אתם כנראה יודעים שאני מעריץ ענק של דרגון בול הירוס וסופר דרגון בול הירוס. אני חושב שכל הקונספט הזה של קרבות במגוון צירי זמן ומימדים שונים, פגישה של גוקו שלנו עם גוקו מעולם אחר בו הוא גיבור נוסע בזמן… אויבים חדשים מעולם השדים שמנסים לפרוץ את דרכם לפסגה על ידי חבלה בהיסטוריה ולא לשכוח את מגוון הצורות החדשות שמופיעות שם!

 

אבל דמות אחת… גרמה לי פשוט להתאהב. אין לי איך להסביר זאת אחרת לגביו.

 

אני כמובן יודע שלא כולכם רואים הירוס, אז אני אפרט על הארטס כמה שאוכל בפוסט הזה

 

לאחר שאולטרה אינסטינקט גוקו הביס את הסאייני המרושע קאנבה, הוא נלקח במסתוריות על ידי קבוצה בשם "לוחמי איזור הליבה". בראשם עמדה יישות מסתורית, עם כוח מסתורי ואדיר – שגרם אפילו לזאמאסו הגזען והגאוותן לעבוד תחתיו.

Core Area Warriors
לוחמי איזור הליבה

 

אז בואו נדבר על הארטס בצורה הקלאסית בה הופיע לראשונה במהלך משימת היקום – סאגת הקונפליקט היקומי. הרבה מעריצי "ההרפתקה המוזרה של ג'וג'ו" התלהבו לשמוע את המדבב שלו, שדיבב את הדמות הפופולרית "דיו בראנדו". הארטס היה סוג של קומוניסט, והוא חיפש את הדרך לחסל את כל האלים – כולל זנו בעצמו, כדי שבני התמותה יפסיקו לחיות בפחד מהם.

 

Hearts
הארטס

 

כבר אז ידענו מה יכולותיו המפחידות של הארטס, הוא מכפיל את הכבידה פי מאות ואלפים על היריבים שלו, וכולא אותם בתוך קוביות גרביטציה. היכולות האלה כל כך עוצמתיות שאפילו סון גוקו אחרי האימונים עם דאישינקאן, לא הצליח להרים את המשקל הענקי שהגוף שלו נשא.

 

בפרק 12, הארטס שינה את צורתו לסופר הארטס – הוא הוריד את המעיל היוקרתי שלו וגרם לשיער שלו להראות דומה לכזה של סופר סאייני.

Super Hearts
סופר הארטס

 

בצורה הזו, סופר הארטס נלחם בגוקו סופר סאייני בלו בקרב עם האנימציה המרשימה ביותר בפרקים של סופר דרגון בול הירוס – שכמובן נעשתה על ידי נאוטושי שידה, שדירגתי במקום הראשון ברשימת האנימטורים והמעצבים שהכנתי כאן באתר לא מזמן.

 

למרות שנראה שגוקו הוביל, להארטס פשוט נמאס והוא השבית את גוקו עם יד אחת בלבד.

HeartsBetter
שב בשקט

 

לאחר שהארטס השלים את משימתו והשיג את זרע היקום, הוא הפך את עצמו לאולטימייט הארטס, או גאדסלייר הארטס – שבאותה תקופה, הייתה הצורה החזקה ביותר שלו, שגם הכריזה עליו רשמית בתור האנטגוניסט הראשי של משימת היקום.

Ultimate Hearts
אולטימייט הארטס

 

בצורה הזו, הארטס היה כל כך חזק שאפילו זאמאסו בן האלמוות נמחק בין רגע על ידי קובייה שכיווצה אותו עד שהתפוגג! זו בהחלט דרך מרשימה להראות את הכוח שלך, הארטס!

BYE ZAMASU
בן אלמוות? לא מעניין

 

גם הלוחמים האגדיים של יקומים 6 ו11 – היט וג'ירן, לא הצליחו לעשות דבר מולו, שלא לדבר על חברי יקום 7 שאפילו לא הצליחו לקום מהכפלות הגרביטציה שלו.

 

לבסוף, היה על גוקו ווג'יטה להתמזג על מנת להביס אותו, כגוג'יטה בלו – בהתקפה משולבת יחד עם היט וג'ירן.

 

במשימת הביג באנג – עם זאת שהארטס מת, הוא חזר לעולם החיים דווקא כדי לעזור לסון גוקו, להתמודד מול האיום האמיתי – פו.

Angel Hearts
הארטס (אנג'ל)

 

הארטס עדיין חזק כמו שהוא היה, והשבית את גולדן פריזה וגולדן מטאל קולר ברגע עם קוביות הגרביטציה שלו. זה פשוט מדהים כמה שהיכולת הזו עוצמתית!

 

יש לציין שקאנבה הוא לא רק לוחם איזור ליבה של הארטס, אלא ממש הסאייני האישי שלו – ומאז שהארטס עבר צד, גם קאנבה.

Hearts and Cumber
קאנבה והארטס, בקרב מול ברולי סופר פול סאיין 4 לימיט ברייקר

 

בלהט הקרב מול ברולי סופר פול פאוור סאיין 4 לימיט ברייקר, הארטס התרגש – הרכיב את המשקפת שלו ושינה צורה לסופר הארטס המפותח, הצורה החזקה והאהובה עליי ביותר של הארטס – היא משלבת את כל העיצובים יחדיו בצורה הכי טובה: המשקפת של הארטס הקלאסי, המעיל של אנג'ל הארטס, השיער של סופר הארטס והאורה המוזהבת של הגאדסלייר.

Evolved Hearts
סופר הארטס המפותח (מנגה)

 

EVOLVED HEARTS GIF
הוא הופיע גם באנימה, אל תתבלבלו!

 

ראינו את הצורה הזו פעם נוספת, כשאנג'ל הארטס הגיע עם קאנבה להשתתף בתחרות הרב-מימדית שערכה קאיושין הזמן לשעבר – איוס, במשימת האולטרה אלים – שכרגע עדיין באוויר, ואני מצפה לראות אותו מופיע עוד בהמשך שלה.

 

לסיכום – זו הדמות האהובה עליי ביותר בדרגון בול, הוא חזק, הוא ייחודי, הוא עושה מה שהוא רוצה, יש לו עיצוב יפייפה, מדבב מדהים, ואני פשוט נהנה לראות אותו מגיע כל פעם מגניב יותר משהיה קודם!

 

מה אתם חושבים על הארטס? דמות טובה? דמות גרועה? חידשתי לכם כמה דברים? אשמח לקרוא את התגובות שלכם!

 

שמחים לפרסם עבורכם,

~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
4.8 17 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
14 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
גוקו

תחזרו לתרגם את דרגון בול הירוס

אורי אביטבול

עצה שלי תמשיכו את הסדרה בתרגום לעברית ואז תדברו על הדמויות

תומר גוקו

לפי דעתי גוקו הוא הדמות הכי מגניבה בכל סדרה וכל הסרט אי פעם בגלל שלא משנה נגד מי הוא נלחם הוא יתעלה עליו גוקו קובע… קרא עוד »

אריאל

לכל מי שרוצה לצפות בפרקים החדשים של סופר דרגון בול הירוס יש ערוץ יוטיוב שנקרא DB Hype יש שם את כל הפרקים אין תרגום אבל… קרא עוד »

Raz

חבל שאתם לא מתרגמים את הדרגון בול הירוס אם אתם כול כך אוהבים את הדמויות ששם

הארטס

אני הארטס חחחחח אחלה דמות