דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!

החזרה של דרגון בול סופר ושל נאוהירו שינטאני!

Avatar
HakaiShin

מה קורה כולם? כאן הראל! במזל רב מאוד, קצת לאחר שהכנתי פוסט על הרקע והעבודה של מעצב הדמויות של ברולי, נאוהירו שינטאני, ובזמן הלייב שעשינו בערוץ היוטיוב שלנו, הוכרז שדרגון בול סופר תחזור, ותהיה תחת העיצובים של שינטאני! אני אישית מתרגש מאוד, אני מאוד אוהב את הסגנון שלו ואני חושב שהוא יעשה פלאים לסדרה. אז מה ההצטרפות שלו באמת אומרת על העתיד של הסדרה?

קודם נתחיל ונציין את זה שעל פי דיווחים, הקצב ולוח הזמנים של הסדרה החדשה מתנהל בצורה טובה מאוד. אחת מהבעיות העיקריות של דרגון בול סופר היא שבהתחלה, לוח הזמנים והקצב שלהם היו לא סדירים, מה שגרם למחסור בזמן ובכך לאנימציה לא מוכנה בעלת איכות ירודה. העבודה ההתחלתית הזאת היא מה שהביא לביקורת הקשה על האנימציה הכוללת של דרגון בול סופר, שנמשכת חלקית עד היום, למרות השיפורים הרבים באומנות ואנימציה עם המשך הסדרה. קצב ההפקה הטוב של הסדרה החדשה מעיד על כך שההתחלה שלה תהיה טובה, והיא תמשיך להיות טובה בצורה פחות או יותר קבועה.

הסגנון של שינטאני

עיצובי הדמויות של שינטאני, שמבוססות בעיקר על עיצובי טוריאמה והעיצובים של מינורו מאדה, הם לא רק מיוחדים מאוד ונראים טוב, הם גם סגנונות נוחים מאוד לעבודה. כלומר, קל יותר לעשות אנימציה עם הציורים הפשוטים והחלקים בעלי הסגנון של שינטאני. דבר זה יאפשר אנימציה משופרת ואיכותית יותר בצורה קבועה יותר.

היום לפני שנה (20.3), קיבלנו את הטריילר הזה שבו ראינו בפעם הראשונה את העיצובים של שינטאני מוצגים באנימציה (הפעם הראשונה שראינו את העיצובים של שינטאני הייתה בפוסטר הראשון לסרט). אנימטור המפתח היה ריו אונישי, אנימטור מוכשר שהראה עבודה רבה בסרט, והתנועות המרובות (כמו החימום של גוקו) היו דרך מושלמת להציג אותנו לסגנון הגמיש של שינטאני.

האם כל הסדרה תהיה בעלת האיכות של הסרט?

חד משמעית לא. הסרט של ברולי היה פרויקט עצום שלקח המון זמן, ובו גויסו המון אנימטורים מוכשרים והם השקיעו את כל האנרגיה שלהם למען איכות הסרט. כמו כמעט כל אנימה שמקבלת סרט/ים, ההפקה של הסרט ענקית יותר משל הסדרה, ואין לוח זמנים שבועי מה שמאפשר עבודה מירבית. האנימה לא תיראה כמו הסרט כל הזמן. כמובן, שיהיו פרקים יוצאי דופן, פרקי שיא, שבהם תהיה אנימציה או אומנות טובים מהרגיל, כמו שהיו דרגון בול סופר (עם התרכזות רבה על טורניר העוצמה).

אז איך תיראה הסדרה החדשה?

למען האמת, אי אפשר לדעת לגמרי, היא יכולה לקחת כיוון שונה יחסית מהסרט, עם הידבקות לסגנון של שינטאני. בתקופה שלפני הסרט, שוחררו ביפן פרסומות קצרות שנקראות Dragon Ball Super Mezamashi Janken, שבהם רואים חלק מהדמויות משחקות אבן נייר ומספריים (או janken ביפנית) עם הצופים בטלוויזיה. הפרסומות הקצרות האלה בעלות איכות לא רעה, והן יכולות לרמוז לנו אולי על איך שתיראה הסדרה, אך לא הייתי מסתמך עליהן לגמרי שכן הן פרסומות שנעשו בשביל הסרט, ויכול להיות שהסדרה תיקח כיוון שונה.

הצירוף של שינטאני כמעצב דמויות ומפקח אנימציה יפתח תקופה חדשה של דרגון בול מבחינת אנימציה ועיצוב. לדעתי, זה יהיה שיפור גדול שיעשה פלאים לסדרה.

אז מה אתם חושבים על הגיוס של שינטאני לסדרה החדשה, האם אתם אוהבים את הסגנון שלו? תגיבו את דעתכם בתגובות!


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

33
הגב

avatar
19 Comment threads
14 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
נתנאלעידן אוהב דרגון בול כמו את החייםשיעזראאיתי.אא Recent comment authors
  הירשם  
חדשים ביותר ישנים ביותר דירוג
התרע על
עזרא
גולש
עזרא

אוהב מאוד את העיצוב. ממש מזכיר את דרגון בול זי. אם כי יש קטעים שהראשים של הדמויות יותר מידי עגולים. ובסרט הקטע שגוקו ווגיטה התאמנו… קרא עוד »

hero
גולש

הבטחתם מנגה חדשה היום יצא פרק חדש

Ariel
גולש

לא אמרתם שהמנגה של דרגון בול סופר תיצא היום ואם היא לא היום אז מחר?

עמית מנדלוביץ
גולש
עמית מנדלוביץ

בטעות כתבתם דתעכם במקום דעתכם.
חוץ מזה פוסט מעולה וחדשות מרגשות במיוחד!

יהונתן כהן
גולש
יהונתן כהן

ראשון!!!

רפאל
גולש
רפאל

ישששששש שיחזור כבררררר
אגב, מתי תתרגמו את דרגון בול גי טי??? <3

וגיטה בלו
גולש
וגיטה בלו

מחכה לזה כל כך באסה שזה לא באיכות המדהימה של הסרט אבל אני בטוח תהיה איכות מעולה

וגיטה בלו
גולש
וגיטה בלו

אתם תפרסמו דברים על הסדרה החדשה

וגיטה בלו
גולש
וגיטה בלו

באיזה אתר אתם עושים את הלייבים ואיך קוראים לערוץ

גוקו בלאק
גולש
גוקו בלאק

מתי אתם מוציאים את המנגה של סופר????????????

גוקו
גולש
גוקו

שאלה שלא כל כך קשורה לפוסט ראיתי הרגע סרטון של גוקו הופך לסופר סאיה 5 בסרטון ראו גם את מקיטה סופר סאיה 4 ואות גוטן… קרא עוד »

אנונימי
גולש
אנונימי

עוד כמה זמן יצא הפרק הראשון

מוטי
גולש
מוטי

אין על יויה טאקאהשי!!

זוהר
גולש
זוהר

בסוף רשמתם דרגגון בול במקום דרגון וזאת הטעות הראשונה שמצאתי פה שנים

שגיא והשאר לא נותן חחחח
גולש
שגיא והשאר לא נותן חחחח

לא אהבתי את האנימציה של הסרט

גוקו בלאק
גולש
גוקו בלאק

נו מה קורה עם המנגה???? אמרתם שתוציאו בשישי

איתי.אא
גולש
איתי.אא

,אז מה הסדרה תיהיה לפי הסרט כול הסדרה החדשה הכול

עידן אוהב דרגון בול כמו את החיים
גולש
עידן אוהב דרגון בול כמו את החיים

כןןןןן

נתנאל
גולש
נתנאל

תודה רבה על הסיקור , מעניין ,ברור ואיכותי.