היחיד שיכול כרגע לנצח את ג'ירן

[avatar user="Geekboy" size="140" align="right"]GeekBoy[/avatar]

יו מה המצב חברה , כאן גיקבוי, ואני מנחש שחלקכם מכירים אותי או נתקלתם בערוץ שלי ביוטוב שעוסק בדרגון בול (אני מסקר שם פרקים , מסביר על כל מיני דברים ,תאוריות ועוד).
אני לאחרונה הצטרפתי לפה, בשביל לעזור לצוות שעושה כאן עבודת קודש ולשמור על קהילת הדרגון בול בישראל הכי פראש שיש. אשתדל לתרום מהידע והניסיון שלי על הסדרה לתת לכם מענה ואפילו לחדש לכם מידי פעם :).יהיו נושאים שיהיו בלעדיים לערוץ שלי (אז כדאי שתיכנסו ותירשמו אליו,אשים קישור למטה) ויהיו נושאים שיהיו בלעדיים לאתר , יהיו גם נושאים שאעשה עליהם סרטון ואחדד עליהם בפוסטים כאן, ככה שאילו שאוהבים לקרוא יוכלו לקרוא את הכתבות בכיף ואליו שאוהבים יותר להקשיב יראו את הסרטונים. טוב אחרי האינטרו הארוך הזה … הגיע הזמן לדבר תאכלס לשם מה נכנסתם  לפוסט של היום.
source

אז בפרק מספר 123 של דרגון בול סופר אנחנו קיבלנו טעימה מכוח האמיתי של ג'ירן וזה על פי המשפט של אל ההרס של יקום מספר 11. בנוסף ,ראינו את גוקו חוזר להתשמש בצורת הבלו קאיו קן ואת וג'יטה מציג התפתחות חדשה. למרות שאנחנו יודעים עד כמה חזקה התפתחות הבלו קאיוקן כפול 20 של גוקו שעד לפני סאגת טורניר העוצמה היית "ההתפתחות הכי חזקה", זה לא הספיק נגד ג'ירן ואפילו אפשר לומר זה לא הזיז לו. לראונד השני נגד ג'ירן הצטרף הפעם וג'יטה שגם נתן את כל כולו ועדיין נחל לתבוסה קשה, אבל בפרק האחרון הציג התפתחות חדשה שכרגע אנחנו לא יודעים ב100 אחוז מה היא, הכל בגדר השמועות והספקולציות,אבל ניתן להסיק שהיא עוצמתית ובערך בכוח של הבלו קאיו קן ואולי אפילו מעלה.
Dragon Ball Super Épisode 123 329

למרות כל הייפ מסביב וג'יטה והציוות שלו עם גוקו בפרק האחרון עדיין זה לא יספיק בשביל לנצח את ג'ירן, שמפרק לפרק אנחנו מגלים עליו יותר ונחשפים לכוח האמיתי שלו. אז מי כן נותר ? שאולי יוכל כרגע לנצח את  .ג'ירן ולא קיים בסדרה. והרעיון הזה עלה בעקבות הציוות של גוקו ווג'יטה בפרק מספר 123 של דרגון בול סופר הוא וג'יטו
vegito by samsepi0l dauz6w6

קודם כל בדרך כלל שגוקו ווג'יטה משתפים פעולה בכל צורה של כלשהי  ונלחמים נגד האויב, תמיד איכשהו נוצר מצב ששניהם מוצאים את עצמם ממוזגים… בין אם זה בדרגון בול זי שנלחמו נגדו סופר בו והתמזגו בעזרת עגילי הפוטרה בשביל ליצור את וג'יטו , או בסרט מספר 13 "מיזוג חדש נולד" שבו וג'יטה וגוקו התמזגו בעזרת ריקוד המיזוג בשביל ליצור את גוג'יטה שיביס את ג'אנבה. ראינו את זה אפילו בדרגון בול סופר שנלחמו נגד זאמאס, לגוקו ווג'יטה לא היית אפשרות אחרת חוץ מלהתמזג ואנחנו ראינו מזה הרבה שנים את וג'יטו חוזר.
הרעיון שנראה את וג'יטו בדרגון בול סופר לא חדש ראינו אותו כבר בסדרה ובסאגה הקודמת. הוא היחיד שיכול כרגע להציל את המצב ואפילו את יקום מספר 7. וג'יטו יכול להשתמש בצורת הבלו החדשה של וג'יטה ואפילו לשלב איתו את הקאיו קן כפול 20 של גוקו, ואם תרצו שאני אגזים , אני אפילו אומר שלוג'יטו יהיה הרבה יותר קל לגעת בכוח/טכניקה/מצב של האולטרה אינסטינקט מכל אחד אחר ביקום מספר 7, הרי וג'יטו יווצר מהגוף של גוקו שעבר כבר את ההתפתחות ואת וג'יטה שאפשר להגיד יודע על הטכניקה והתאמן עם וויס.

maxresdefault 2למרות שוג'יטו הוא היחיד שכרגע יכול לנצח את ג'ירן, אני עדיין דובק בדעה שגוקו הוא זה שינצח את ג'ירן ברגע שילמד לשלוט בטכניקה האולטרה אינסטקנט בצורה מושלמת.
ואם יקרה המצב שבו וג'יטו חוזר הם יצטרכו לספק לנו הסברים כמו זמן הפעם המיזוג ימשך ועוד. שתפו בתגובות מה אתם חושבים , מי ינצח את ג'ירן והאם בכלל מישהו ינצח אותו ?.
אם חידשתם לכם ופתחתי לכם נקודה למחשבה אשמח שתעיפו מבט בערוץ שלי :)
https://goo.gl/6WQyHM

שמחים לעדכן עבורכם! ~ דרגון בול ישראל!

 

Digiqole Ad
5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
62 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אביב

ראשון

אביחי

ראשון

אוראל אולטרה אינסטינקט

וואו! מגניב! ראשון (:

colifela

כל היטיוברים שאני רשומה אליהם מצטרפים לדרגון בול ישראל מי הבא?

The zno

גם גוגיטה יכול לא?
אבל לא נראלי שישימו את גוגיטה

ישראל

ראשון

Dv1r

first!

יוסף

אני גם חושב שברגע שגוקו ישלוט מאה אחוז באולטרה אינסטינקט הוא יהיה יותר חזק מגירן

Extraplays

לדעתי לא יהיה את וג'יטו כיוון שבירוס פחד מזה שגם גוקו וגם וגיטה יפלו מהזירה כוג'יטו לדעתי מה שיקרה זה שגוקו יהפוך לאולטרה אינסטינקט יראה… קרא עוד »

סאיין אפל

מלך אנירשום לערוץ שלך רק שהיה לך 100 סאבים

ישראל

תודה על הפוסט

מת עליכם!

אני מאמין שאם וג'יטו יחזור המיזוג יהיה הרבה יותר קצר ממה שהיה בסאגת בלאק. הימור שלי, 7 דקות מקסימום

ענבר כהן

הפוסטים שלך מאוד טובים והם מוסברים טוב
איך אתה מבין כל כך הרבה בדרגון בול?

עידן

שני נראה לי וג'יטו ינצח את ג'ירן ולא גוקו

Loozariyus

אני חושב שהם יתמזגו זה די ברור אחרת למה לעשות את הקטע שאפשר להשתמש בעגילים? רק בשביל קפולה? אני חושב שזה יהיה די מגניב אם… קרא עוד »

שלומי בן הרוש

אם כבר הזכרת את הפעמים בהם אנו רואים את וג'יטו, אז בנוסף לזה שהוא מופיע בכל פעם שגוקו ווג'יטה משתפים פעולה, גם בכל פעם שהוא… קרא עוד »

gotenblack

זה לא ממש מעניין בגלל שכולנו יודעים שבסוף יהיה סוף טוב אז לא ממש אכפת לאנשים שמבינים את המתכונת הידוע וגם דרגון בול היא סרטן… קרא עוד »

דור

כל הקטע זה שגוקו יהיה בקרב אחרון עם גירן באולטרה אינסטינקט וינצח וככה תיגמר הסדרה אז ווגיטו ui לא יקרה

Goku pro

מגניב לא ידעתי שזה אתה אני צופה בערוץ מלא

or1904

קודם כל, רוב הסיכויים לדעתי ששמו של הצורה החדשה של ווג'יטה יהיה "סופר סאיאה בלו 2" משום שהתפתחות הסופר סאיאה 2 ו-"סופר סאיאה בלו 2"… קרא עוד »

עמוס

מי שיכול לנצח את ג'ירן הוא גוקו כי הוא הופך להיות סופר סאייה 3 רואים את זה ביוטיוב שהוא נלחם נגד ג'ירן ועל סף ניצחון

shiran12

ואו מגניב הייתי שמחה שוגיטו יהיה בטורניר אבל אני בטוחה שלא תהיה להם בררה הרי הפעם הם נתקלו ביריב חזק בגירן או שהם יתמגזו לוגיטו… קרא עוד »

סופר סאיין

גיקבויזה אני סופר סאיין שאמרתי לך שהראפ של גוהן זה הצלצול לפאלפון שלי יש לי מיזוג של וגיטו אני כרגע יגיד לך איך קוראים לו… קרא עוד »

סופר סאיין

מצטער שטעיתי בשם של אז תדע שבהתלחה כתוב גיקבוי

finalkamehameha

ידעתייי אני מת על וגיטו

אלירן

אומרים שגוהן יקח את הטורניר

Ooo

היה טעות שם בנוגע למספר הסרט של מיזוג חדש נולד
זה סרט מספר 12 ולא 13

שמואל

אני אלך רחוק בדמיון (ממש רחוק) גירן יביס את גוקו מקיטה השתגע אבל יועף מהזירה ואז יהיה פיוז'ן חדש ומלא עוצמה של אב ובן בפול… קרא עוד »

תיאוריות דרגון בול

יש לי תיאוריה על איך הם ינצחו את ג'ירן: הם לא! אני חושב שיקום 11 ינצח וג'ירן יבקש מהשנרון של הסופר דרגון בול להחיות את… קרא עוד »

רז

אני חושב שאם יהיה מיזוג אז הוא ישאר עד הסוף כי לא נשאר הרבה זמן לטורניר

מאןר

בינתיים השם שנתנו להתפתחות החדשה של ווג'יטה היא סופר סאייה רויאל בלו רויאל זה אומר ממלכתי ווג'יטה בן מלוכה לא נשמע קצת הגיוני אולי זה… קרא עוד »

DBZ God

תגידו מתי אתם מתרגמים את הפוסט החדש אם גירן של הדיאלסי 6???

קאי

אני חושב שאף אחד לא יצליח להביס את גירן מכיוון שלא נשאר עוד הרבה זמן עד לסיום טורניר העוצמה. מה שיקרה זה שיקום 7 ינצח… קרא עוד »

DBZ God

מתי תעשו פוסט אל הדיאלסי החדש שיצא לזינוברס כאילו לתרגם תתמונה שהודלפה אם גירן

אולטרה אינטקט

גוקו יהפוך לאולטרה אינסטיקט וינצח את גירן

אושרי

אני חושב שאם נשלב את צורה החדשה של ווג'יטה והאולטרה אינסטינקט של גוקו פלןס קאיוקן כפול 20 היה יכול לנצח את ג'ירן וטופו

ליעד

כנראה שההתיפתחות החדשה של וג'יטה היא כמו סופר סאייה 2 רק בבלו

doron

מצטער אם אני הורס אבל זה הולך להישאר גוקו וג'ירן לפי ספויילרים

דוד

ברור שוגיטו ינצח את גירן

אוהב את ברורמה

לא נכון…. ביקום 15 לדוגמה מזיינים אותו

המלך

לא גוקו קופל אותו לבד (באולטרה אינסטינקט אבל במאסטר הוא קופל אותו בלי בעיה)

vgito blue

וגיטו