הכוח החדש של וג'יטה

[avatar user="Geekboy" size="100" align="right"]GeekBoy[/avatar] יו חברה מה המצב, כאן עוד פעם גיקבוי והיום אני אדבר איתכם על נסיך השבט,מלך המלכים, הבחור שהוא ה"דבר"… וג'יטה. (נחשו כמה הוא שילם בשביל שאני אומר את כל זה).
למרות שחשבנו שתפקידו של וג'יטה הסתיים בטורניר העוצמה בהפסד כואב לג'ירן. וג'יטה הציג לנו כוח חדש שלא ראינו עד כה בסדרה. נכון עד לפוסט של היום אנחנו עדיין לא יודעים לגמרי מה היא התפתחות החדשה של וג'יטה. ואתם יודעים מה קורה שלא מספקים לנו "המעריצים" תשובות, אנחנו מתחילים להסיק לבד ואז אנשים כמוני מקבלים את הזכות ואת הבמה לבלבל אתכם עוד יותר מועחעחע סתם סתם. היום אני אציג לכם את התפתחות החדשה של וג'יטה ומה היא בדיוק. כמובן הכל בתיאוריה נא לא לקחת ולהפיץ את זה כמידע מאושר, למרות שיהיה כאן עובדות מוצקות. אז יאללה בוא נתחיל !
tumblr p2y5hcIJt61uuj1vto1 540 1אז קודם כל נתייחס למה שזה לא… אולטרה אינסטינקט. למרות רצף האירועים הדומה שוג'יטה עבר לזה של גוקו, נתן את כל כולו נגד ג'ירן, מתקפת קי שנכשלה וכמובן התבוסה הקשה לג'ירן. וג'יטה לא השיג את האולטרה האינסטינקט. "אבל העניינים של וג'יטה והסוף שמופיע אחרי הפרק שמראה את וג'יטה ליד גוקו אולטרה אינסטינקט" כן גם אני שמתי לב לזה, אבל זה לא אומר כלום. העניינים ממחישות בנוסף לשיער שהוא התפתח למשהו מעבר למשהו שאנחנו מכירים (ספוילר). בנוסף אם זה היה האולטרה אינסטינקט היית מצפה לתגובה הרבה יותר מלהיבה בין אם זה מגוקו או מהקהל, תשוו את הרגע שגוקו השתמש לראשונה באולטרה אינסטינקט לרגע של וג'יטה.maxresdefault 4 אני רוצה לקחת אתכם לסוף פרק 122, בעצם לפריו של פרק 123. גוקו אמר את המשפט הבא "התעורר בוג'יטה כוח מדהים מעבר לסופר סאיין בלו". אני חושב שזה משפט מפתח. הצירוף הזה מעבר לסופר סאיין בלו אומר לי כצופה שזה בתווך הכוחי של הסופר סאיין בלו. אתם מנגד אומרים, אוקיי אז גוקו מאשר לנו שהכוח מעבר לסופר סאיין הבלו, וההתפתחות שראינו מעבר לבלו היא האולטרה אינסטינקט של גוקו. לפי דעתי, אם הם היו מתכוונים לאולטרה אינסטינקט אז היה לנו משפט כמו "התעורר בוג'יטה כוח מדהים מעבר לכוח של האלים" או "וג'יטה שבר את הגבולות". גם אם תשימו לב לתגובות של האנשים בפרק כמו של פיקולו שאמר "היא שונה מהצורה הרגילה של הבלו, אנרגיה חסרת גבולות", תמיד יש את ההשוואה לצורת הבלו הרגילה.
maxresdefault 33 1אז אני חושב, שהצורה החדשה של וג'יטה היא מעין סופר סאיין בלו מתקדם. אני משער שהיא רמה מעל הבלו הרגיל. כרגע אין לנו שם אבל הרבה זרקו כמו אולטרה בלו, סופר סאיין בלו 2,מאסטרד סופר סאיין בלו אולי הם אימצו את ההתפתחות מהמנגה. אבל אני מקווה שהתפתחות תהיה יחודית לוג'יטה. ואיפה היא עומדת מבחינת כוח? הייתי אומר באזור של הסופר סאיין בלו קאיוקן כפול 20 של גוקו ואפילו חזקה יותר. וזה על פי איך שהראו בפרק 123 איך וג'יטה וגוקו נלחמו נגד ג'ירן.
שתפו במה אתם חושבים על החדשה של וג'יטה, איך תקראו לה ומה היא בדיוק. וכמו כל סיום פוסט,יש סרטון שאני מדבר בקול לאלו שאוהבים יותר להקשיב :)
Digiqole Ad
5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
30 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
gOAY17

ראשון

dokengoko

ראשון
ענקקקקקקקקק

תמיר

וואו ווגיטה חזק.

אנדרואיד 17

לדעתי הצורה הזאת של וג׳יטה בכוח של קפלה סופר סאיין 2

שחר

אולי ניקרא לה סופר סייאה בלו אסקנדט כי היא יותר נפוחה מהבלו הרגיל

dragonballi

אני תמיד חשבתי שזה סופר סאיין בלו 2 והבנתי מחבר שאקירה טוריאמה אמר זאת ברעיון

מאור

ממה שראיתי בסרטונים וזה נשמע נכון,זה סופר סאיין רויאל בלו. רויאל זה ממלכותי. ווג'יטה הוא בן מלוכה ולדעתי רק ווג'יטה יכול להשיג את ההתפתחויות האלה… קרא עוד »

מאצ\'ה פריזה

אולי זה סופר וג'יטה רק בגרסת סופר סאיין בלו כמו שגוקו הפך קודם לסופר סאיין ואז וג'יטה גם הפך לסופר סאיין וכשהוא התאמן בחדר הזמן… קרא עוד »

one

אולי נקרא לזה סופר סאיה בלו פלוס

one

אולי סופר סאיה אייס

גוקו המלך

לדעתי זה סופר סאיה אולטרה בלו

דניאל

נראה לי שזה כמו סופר סאיין אולטרה היא הרמה בין סופר סאייאן לבין סופר סאייאן 2.מכנים את רמה זו אולטרה סופר סאייאן. ברמה זו מסת… קרא עוד »

אנו נימי

אז אחרי שקראתי הכל אתה שם לי את הסרטון בסוף.
תודה רבה!
לא, סתם צוחק.
תאוריה הגיונית ^^

מקס לוקס בורנשטיין

אני קורא לצורה שלו super vegeta blue

האויב של האויב שלך הוא החבר שלך (אני)

גיקבוי רשמת
שתפו במה אתם חושבים על החדשה של וג'יטה
ושכחת לרשום ההתפתחות

vegito

לדעתי ההתפתחות יותר חזקה מSSB קיוקאן כפול 20

brolyultrainstinct

להירגע כולם יש לי ערוץ ובו הסברתי על הצורה החדשה ולפי מה שאני חושב שקוראים לה אולטרה בלו כמו שגוקו המלך ודניאל אמרו אשים קישור… קרא עוד »

yairo13king

אולטרה סאיין

זנו סאמה

לדעתי יקראו להתפתחות אולטרה סאיין או מגה סאיין

amir

אני קורא לזה shiny Super Saya Blue

The Blue Dragon

אפשר לקרוא לה "Iron Blue"

סופר סאיין 5 קאיוקן כפול 30 וזו לא טעות

זה נקרא סופר סאיין בלו רייג'

גוקו

בלו מושלם

איתי

גם קאבה מיקום שש הגיע לסופר סאיין 2