המאג'ין החזק ביותר!

שלום לכולם! אנחנו רגע מתחילת 2023, וזה הזמן לאיזה ויכוח קטן לסוף השנה
(תמונה חדשה שלי שאביתר צייר לי, אוהבים?)

 

כולנו מכירים את מאג'ין בו, הבוס האחרון של דרגון בול זי והאויב בעל הכי הרבה צורות והפתעות. אבל מה באמת השיא שלו? האם זה המצב העמוס בכוחותם והידע של לוחמי הזי, או המצב הראשון והאחרון שלו שסגר את הסדרה?

 

התשובה שלי היא:

קיד בו
קיד בו

 

אז כן, קיד בו הוא המאג'ין האולטימטיבי והחזק ביותר. לא מאמינים לי? אני הולך לשכנע אתכם.

 

1 – הריאיון עם טוריאמה: קטן וחמוד = עוצמתי!

Akira Confirms
אם מישהו יוכל להגיד לי מאיזה שנה הריאיון הזה אשמח

בריאיון עם אקירה טוריאמה יוצר הסדרה, הוא אומר שהרבה דמויות חזקות בדרגון בול הן דווקא קטנות וחמודות, כמו גוקו הילד (לעומת כל מי שהיה בדרגון בול הקלאסי), פריזה בצורה הסופית שלו ומאג'ין בו בצורה הסופית שלו – כלומר קיד בו. הוא עשה זאת כדי לצאת נגד הציפיות של אנשים לאויב חזק להיות דווקא גדול ומפחיד. אז בתור סיבה מספר 1, כבר קיבלתם אישור מהיוצר!

 

2 – כוח המאג'ין טהור באופן מלא

Kid Buu
בכדור הקטן הזה יש יותר כוח מכל היקום של נארוטו

כשקיד בו שואב אנשים, הוא מערבב את הDNA שלו וככה הוא כבר לא טהור, אם אתם רוצים דוגמא – ככה האלמתיות של זאמאס נפגמה כשהוא התמזג עם בלאק והפרצוף שלו הושחת על ידי סופר סאיין בלו גוקו. כשקיד בו נקי מכל האנשים שהוא שאב, בדיוק אז, כוח הקסם שלו נמצא בשיא שלו, והוא מספיק חזק להרוס עולמות בלי לנסות בכלל, ואפילו לעבור לעולם המתים ברגע סתם כי הוא רוצה. 

 

3 – בלתי צפוי, בלתי ניתן לעצירה

100 Percent Evil
חיוך של פסיכופת

לעומת כל לוחם אחר בסדרה, קיד בו נלחם בצורה שלא מזכירה שום אויב אחר, הוא קופצני, הוא ביזארי והוא חסר מעצורים. אגרוף או בעיטה, גוקו ידע לחסום. אבל כשרגל מופיעה מתוך הרצפה ואז רגל אחרת עומדת לבעוט בך אך נמתחת אליך במקום… מה אתה אמור לעשות? מי לימד אותו את זה? אף אחד.

 

4 – הלב השחור הוא מקור העוצמה של גזע המאג'ין

Kid Buu Pointing
אתם יודעים שבמנגה אין לו אצבעות? הידיים שלו נראות כמו כפפות תנור

זוכרים שמאג'ין בו היה ממש חלשלוש כשהוא נלחם נגד בו הרשע והאפור? זה כי כשמאג'ין נהיה טוב, הוא נחלש. כשסופר בו שאב את כל לוחמי הזי טהורי הלב האלה, הוא נחלש – במיוחד כשהוא שאב את גוהאן הגיבור הפציפיסט. זה היה נראה שהוא חזק אבל וג'יטו אפילו לא היה צריך לשנות צורה כדי להביס אותו בקלות. כמו שסאיינים צריכים לב טהור יותר ויותר כדי להפוך לסופר סאיינים, או לכעוס כדי להתחזק, מאג'ינים צריכים להיות ריקים מכל מחשבה אחרת חוץ מהרס בליבם.

 

5 – בוהאן מחזיק ביכולות מוכרות שיודעים איך להתמודד מולם

Buumekaze
פשוט לא לגעת בהם והם לא יתפוצצו עליך…

כשבוהאן משתמש למשל במאסנקו, קרן השטן המשפדת, מתקפת הקאמיקאזה של רוחות הרפאים ועוד – אלה התקפות מוכרות ללוחמי הזי ולכן הם יכולים לדעת למה לצפות. גוקו ראה בחייו כבר לפחות עשרה לוחמים אחרים שיודעים להשתמש בקאמהאמהא למשל. ייתכן שזה גם מתבטא בצורת הלחימה והתנועות שלו.

 

6 – הקרב בין גוקו לקיד בו

GokuBuu
כנראה הקרב האהוב עליי בדרגון בול קאי

לעומת כל הקרבות האחרים שהיו לגוקו לפני כן, אף אחד מהם לא הוביל למצב שכל הגלקסיה צופה בו, גם עולם המתים, גם מלכי הקאיו, אנשים מכל מקום צפו בסאייני מכדור הארץ נלחם באויב הכי גדול שהיה בהיסטוריית הקיום עצמו.

 

7 – הבוס הסופי. הקרב האחרון.

Matara
אני מקווה שתיוולד מחדש כאדם טוב בגלגול הבא

בדרך כלל כולנו יכולים להסכים – ככל שהדמות חדשה יותר, ככה היא חזקה יותר. יש כמה יוצאי דופן כמובן, אבל קחו למשל את טראנקס שמשום מקום חיסל את פריזה שלקח המון זמן להביס, או בירוס שאף לוחם לא היווה לו אתגר בכלל. כשגוקו ישנה צורה לשלב חדש, הוא מן הסתם לא יהיה חלש יותר מהקודמים ויהיו לו את הסיבות שלו לכך.

 

 

וזהו! אלה הטענות הגדולות שלי בעיקר למה קיד בו הוא המאג'ין האולטימטיבי. המוח שלו לא מוכתם על ידי DNA של קוסם שמן, קוסם חלש יותר מהשמן, זוג ילדים, נאמקי (שהוא אחלה אחלה) ונער ללא מוטיבציה לקרב.

 

עדיין לא מסכימים עם מה שאמרתי ומעוניינים להתווכח איתי ועם כותב הסדרה? מוזמנים להגיב!

 

שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
4.7 57 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
22 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אריאל

דבר ראשון אני שמח שלא אמרת שקיד בו חזק יותר כי יש לו *ספויילרים למנגה*

ספוילר
.GOD KI

דבר שני אם טוריאמה אמר שקיד בו זה הצורה החזקה ביותר של בו היה כדאי לשים את זה בסוף בתור ההוכחה החותכת
דבר שלישי ההוכחה השישית היא לא ממש הוכחה מה שכן יש לך טעם טוב בקרבת הקרב הזה גם האהוב עליי בזי והשלישי בכל הסדרה (במקום השני זה הקרב נגד ההילדגראן ובמקום הראשון זה יקום 7 נגד ג'ירן).
דבר רביעי הפוסט הזה בעצם אומר שקיד בו הוא הצורה החזקה ביותר של בו אבל ההוכחה החמישית בעצם אומרת שבקרב ללוחמי הזי ספציפת קל יותר להלחם נגד בוהאן זה כלל וכלל לא אומר שקיד בו חזק יותר מבוהאן זה רק אומר שספציפת פיקולו וג'יטה גוקו גוהאן גוטן וטראנקס יודעים להתחמק מרוב המתקפות שלו.
דבר חמישי שאמרת שהכדור ההוא חזק יותר מכל היקום של נארוטו התכוונת גם לבורוטו לא שזה משנה כי חרא לא מוסיף הרבה.
דבר שישי לפי החוקים של הוכחה שתיים והוכחה ארבע בוהאן זה אחת הגרסאות החלשות ביותר של מאג'ין בו שהוא עובדתית חזק יותר מכל דמות שהופיעה לפניו שזה כן הוכחה שבע אבל זה יוצא שאתה די סותר את עצמך.
דבר שביעי לפי דעתי (כמו שכבר יכלתם לנחש) לפי דעתי הגרסה הכי חזקה של מאג'ין בו היא בוהאן אבל קיד בו הוא בהחלט הכי מסוכן ואכזרי אבל 2 אם טוריאמה באמת אמר באותו ראיון שקיד בו הוא הצורה החזקה ביותר של בו אז זה מה שזה למרות שאני עדיין אמשיך לחשוב (וטכנית לטעות אבל עדיין) שבוהאן הוא הגרסה החזקה ביותר של בו אני גם מוכן לומר לך בשמחה למה.

נ.ב אביתר צייר לך אחלה תמונה אבל אני יותר אוהב את הקודמת מהסיבה הפשוטה ששם יש לך פנים.

נערך לאחרונה 11 חודשים לפני ע"י אריאל
Dbxv2 israel

אבל השאלה כמה הקטע של הDNA מחליש אותו… אם בממש ממש הרבה אז זה מובן, אבל בוהאן אמור להיות מספיק חזק ככה שגם אם העניין… קרא עוד »

hakaishin beerus

לדעתי בוהאן חזק יותר מקיד בו בגלל שהיה ניתן לראות שסופר בו לאחר שהוא שאב את גוטנקס ופיקולו הוא היה יותר חזק מגוקו סופר סאיין… קרא עוד »

Adir

קיד בו היה הנבל המושלם לסיום של זי. עם זאת, הוא לא הכי חזק, האמת שהוא חלש בפער מכל בו (מלבד מהשמן). ברגע שמאג'ין בו… קרא עוד »

NO NAME AT ALL

היי אחלה דעה אבל היא לא נכונה בוהאן שבר לגוקו סופר סאייה 3 את הצורה ובכלל לא התאמץ נגד וג'יטה ונגדו, לעומת זאת קיד בו… קרא עוד »

גבר

מסכים

שחר

לפי סעיף 4 למה אז שמאג'ין בו האפור לא יהיה החזק ביותר? בכללי לא מסכים איתך אולי יש לו פחות כוחות מאג'ין אבל מן הסתם… קרא עוד »