16

המנגה של דרגון בול זי בעברית – כרך 16!!

16

שלום, שלום לכולםן!!!

מקווה שאלו מכם שהתחילו עוד שנת לימודים לא סובלים יותר מידי… רק דבר אחד יכול לנחם את האומללים שהתחילו לזרוק עליהם טונות של שיעורי בית איך שהם נכנסו לבניין… וזה.. כרך חדש של המגנה של דרגון בול זי!!!!!!!!!

במהלך המגנה יש הרבה קרבות ארוכים, שבדרך כלל מגיעים בסוף לקרב ארוך של גוקו נגד הרע החזק התורן. זה הקרב הראשון בינהם, בין גוקו לבג'יטה.
גוקו הגיע לבסוף לכדור הארץ, אבל לא הספיק להציל ארבעה מחבריו שנהרגו ע"י הסאיינים. ועכשיו, כדי להציל את כדור הארץ הוא צריך להביס את נסיך הסאיינים, הסייאני החזק ביותר, אחת הדמויות האהובות עלינו בסידרה – בג'יטה.

Krav

Krav2

במהלך הקרב גוקו מגלה את האמת על החיים שלו ועל הדרך בה סבא שלו מת. אך אין לו זמן לחשוב על התגלית הזאת, כי הוא נמצא באמצע הקרב נגד היריב החזק ביותר שהוא אי פעם פגש!

הם נלחמים ונראה שלגוקו אין אפילו שמץ של סיכוי להביס את בג'יטה, וכשכל הסיכויים נגדו לא תאמינו מי מהלוחמים מגיע להציל את המצב………………………..

Krav3

הורים יקרים שאולי קוראים כאן: זוכרים שהזהרנו אתכם לגבי כרך 2? שהיה הגרוע ביותר מבחינת קמה סנין וסטיותיו? אז כרך 16 הוא הגרוע ביותר מבחינת אלימות ועינויים. אולי נכללים בסדרה דברים שלא הכי כדאי שילדים קטנים יראו, אבל זה לא יגיע מעבר למה שמופיע בכרך הזה….

מתלונני מנגה יקרים: השגנו מערכת בה נוכל לפרסם את המגנה לקריאה באתר בצורה נוחה יותר (ובלי הפרדה לפרקים בכל כרך). כפי שאתם יודעים, המגנה הזאת מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד ארוכה, ויקח זמן להכניס את כל הדפים למערכת, אז התעזרו בסבלנות. בתקווה עד הכרך הבא זה כבר יהיה מוכן! בינתיים, תנסו להנות כמה שאפשר מהשנה החדשה בבית הספר! בהצלחה, או כמו שאומרים אצלנו – גמבטה!!!  ולמעריצים הותיקים, שמתחילים את השנה באוניברסיטה – קחו קורס יפנית והצטרפו לצוות המתרגמים!!!!!!

חולים על לתרגם בשבילכם!!! צוות דרגון בול ישראל!

לינק להורדה דרך מגה

c001

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
9 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Ofek

תודה רבה

גוג'יטה

תקראו לבג'יטה וג'יטה

YaRiN

אין כמוכם!!!!!!!
סתאם שאלה: אני יכול להיצטרף לצוות של האתר גם בלי לדעת יפנית?

אביתר

וואו תודה רבה יסמין את אלופה אין עליך!!! מתרגמת מספר אחחחחת !1! !!!!!!!!!! :) :) :)

DANI

תודה רבה

הקול

למה חיב להוריד

קקרוטו

ראיתי את הסרט גוקו והחברים חוזרים אז דבר ראשון באיזה נקודת זמן זה? דבר שני לקראת הסוף גוקו עושה קמאמאה ושערו הופך כחול יש מצב… קרא עוד »

גואהן

מתי יוצא כבר הפרק?

YaRiN

חח נראה לי יהיה מצחיק