17

המנגה של דרגון בול זי בעברית – כרך 17

17

לפי התמונה, די ברור את מי אנחנו עומדים לפגוש בכרך הזה…. הדיקטטור הבין גלאקטי, הרודן האכזרי ביקום – פריזה המקפיא האיום! דרגון בול זי מחולקת לשלושה "רעים" מרכזיים, ופריזה הוא הראשון מבינהם.


אנחנו כבר מתים לראות את פריזה, אבל לפני שנגיע עד לשם צריך עוד לנצח בקרב עם הסייאנים….

171

בעבודת צוות מדהימה, גוקו, גוהאן, קרירין ו… אפילו יג'ירובה מצליחים להביס את בג'יטה, אבל גוקו פצוע קשה ושועיות הקסם אזלו…

העלילה עוברת להרבה זמן לכוכב אחר, אחד הכוכבים האהובים עלינו ביקום – כוכב נאמק! כדי להחזיר את הדרגון בול שנעלמו על כדור הארץ, החברים מנסים להשתמש בדרגון בול המקוריים, מכוכב נאמק. אקירה טוריאמה סיפר פעם בראיון שתמיד אמרו לו שלא מומלץ להתעסק עם חייזרים וחלליות במנגה, לכן בדרגון בול הוא השתמש בחייזרים שלא יודעים שהם חייזרים. למזלנו, בדרגון בול זי הוא שינה את דעתו! 

החברים רוצים להגיע לכוכב נאמק. אבל איך? בחללית הכי מהירה של תאגיד קפסולה זה עלול לקחת 4000 שנה. למרבה המזל, לאדם הזקן ביותר על כדור הארץ יש רעיון. ואנחנו מגלים כמה דברים על איך קאמי סאמה הגיע לכוכב נאמק…

172

בינתיים עוקבים אחרי בג'יטה ורואים לאן הוא הגיע אחרי הקרב בכדור הארץ…

173

כרגע אנחנו חושבים על בג'יטה שהוא חיזר אכזר, ראינו מה הוא עשה לגוקו שלנו!! אז איך אקירה מצליח לגרום לנו לאהוב את הדמות הזאת?? פשוט – אנחנו רואים לאן בג'יטה הולך כשהוא פצוע והוא מסתבך עם חייזרים אחרים. והקוראים מתחילים לחבב אותו, לא כי הוא הופך ליותר נחמד, אלא כי הוא הדמות שאנחנו מכירים, ואם הוא מסתבך עם חייזרים "אנחנו" נוטים להיות בצד שלו, ובנוסף החיזרים האלה הם גם נוראים ואכזריים והם  אותם חייזרים שהחברים מסתבכים איתם. אז "אנחנו" מתחילים לרצות שגוקו ובג'יטה יפעלו נגדם יחד…

וכשהחברים מגיעים לכוכב נאמק אין להם מושג למה הם הכניסו את עצמם…

 

174

גוקו נשאר על כדור הארץ עד שהשועיות יהיו מוכנות. כולם חשבו שהוא חייב להשאר שם, לשמור על כדור הארץ כי בג'יטה עלול לחזור. החברים חושבים שכוכב נאמק לא יהיה מסוכן כל כך. אבל לא רק שהם מגלים שם את בג'יטה, הם גם מגלים שם חיזר חזק יותר מכל מה שאפשר לדמיין, שאף אחד ביקום אפילו לא מתקרב אליו! ואז קורה משהו שקורה הרבה במנגה: מחכים לגוקו שיגיע….

אנחנו עובדים כרגע על מערכת של המנגה, אבל זה יקח זמן (גם כל החברים התחילו את שנת הלימודים) קצת סבלנות, וביתניים המנגה תהיה על המחשב שלכם ותוכלו לעשות בה כרצונכם!!

לינק להורדה דרך מגה

 

 

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
7 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אביתר

ואו תודה רבה יסמין את אלופה אין עליך!!! מתרגמת הכי טובה !!!!!!!!!! :) :) :)

Ofek

תודה רבה יא תותחים !!!!!

AZ_RULER

בוז? בוז למה?

אנונימוס

הוא לא הפך לסופר ל – SSGSS

DANI

תודה רבהההההה

לירן

תותחית!!!