19

המנגה של דרגון בול זי בעברית – כרך 19!!

19

בכרך הזה אנחנו פוגשים את אחת החבורות האהובות עלינו – יחידת גינאו. אין לנו הרבה זמן להנות מהם, כי הם יובסו די מהר, אז כדאי לשים לב לכל משבצת בכרך! אנחנו רוצים להגיד לאקירה – אתה כל הזמן מציג כוחות צבאיים בתור דבר רע. כולם שם רשעים. או שאין להם ברירה אלא להיות שם והם רועדים מפחד מעונשים של דיקטטור אכזרי וצמא דם. אבל לא כל כוח צבאי הוא ככה. מה עם גאוות יחידה? גיבוש? רוח קרב?
אקירה עונה לנו: בסדר גמור, הפעם אני אראה לכם יחידה מגובשת, כולם חברים אחד של השני והם חדורי מוטיבציה ורוח קרב, ואני עדיין אציג לכם אותה בצורה מגוחכת!!

191

n004

q001

בג'יטה עומד להלחם בגוהאן וקרירין כשהם מגלים שיחידת גינאו מגיעה (החלק הכי פסיכי, ניירו עומד שם, וכולנו חושבים, סתם איזה נאמקי, אבל הוא בעצם יותר חזק משלושתם ואין להם מושג….) הם מחליטים לשתף פעולה נגד כוח גינאו. קרב שמעולם לא נראה כמותו על כוכב נאמק מתחיל, ובדיוק שהמצב נראה נואש גוקו סוף סוף מגיע ו… משהו בו השתנה….

l004

 

לפי הפרשנות שלי, עד הרגע הזה גוקו עדיין גדל, הופך מגוקו הילד לגוקו המבוגר, גם מעניין שהוא הופך לאבא לפני סוף התהליך… ורק כשהוא התבגר מספיק הוא יוכל להפוך ל… לא להקדים את המאוחר! (למרות שבג'יטה לא מפסיק לדבר על זה…)
194

כשגוקו מביס מישהו הוא מעדיף שלא להרוג אותו, אבל בג'יטה חושב אחרת על הנושא… לא ברור אם זה מפני שבג'יטה עדיין רע, או שהוא עושה את זה כי הוא חושב שהם מסוכנים.
הכרך מסתיים בקרב המותח בין גוקו לקפטן גינאו…

 

195

צוות האתר מודה לכולם על הסבלנות, יש לנו מערכת חדשה למנגה, אבל לוקח זמן להכניס כזאת כמות של תמונות! וביתניים….

קישור להורדה במגה

קריאה מהנה!!!

193

 

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
13 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
מקיטה

ראשון

frieza

ישששששששששששש

Matan

אנחנו רשאיים להחליט איזו תגובות מבחינתנו לא הולמות. במקרה שלך, זה חזרה על דיון שביקשתי להפסיק אותו כבר מזמן, לכן כל תגובה שתקשור לנושא, לא… קרא עוד »

מקיטה

אז תעשה על זה פוסט בנפרד שאני וסון גוקו נדבר על זה איתך

מקיטה

איפה יש צ'אט?

מקיטה

הסתדרתי

ליאור

כל הכבוד יסמין אלופה איזה כרך יפה☺

frieza

אתם ייכולים לעשות טורנטים של כל המנגה?

אביתר

וואו תודה רבה יסמין כרך מאוד יפה ומצחיק אהבתי אותו מאוד תמשיכי ככה!! :)
המשך יום נעים ושבת שלום!! :)

Shaked

תפרסמו בבקשה את הדברים הבאים; בשורות עצובות למעריצי דרגון בול – המדבב היפני של המלך קאיו כנראה חולה מאוד והוא הוחלף במדובב של אולונג בפרק… קרא עוד »

roeysan

תודה רבה!
רק סיימתם את דרגון בול ואתם עוד מעט מסיימים את המנגה של זי (עוד מעט סיום סאגה)

רועי

אני לא מבין