הסופר נאמק

"הסופר נאמק" הוא כינוי שניתן לנאמקים אשר הצליחו לפצח את סודות יכולותיהם ולהשיג כמות אדירה של כוח. הסופר נאמק הוא לא שונה בעיקרו מנאמקים אחרים, אלא נאמק רב עוצמה. אולם, רוב הסופר נאמקים פגיעים לשחיתות והשתמשו בכוחם לרעה בעבר.

על פי הסרט "דרגון בול זי: לורד סלאג", קבוצה נבחרת של נאמקים מאוד מיומנים גילו את הסוד להשיג רמה גבוהה של תודעה בתוך עצמם, ובכך הפכו ל"סופר נאמק". נראה שהסופר נאמקים האלה יכולים להראות את הכוח האמיתי שלהם, אבל היו תוקפניים מדי ובאופן קיצוני שונים מחבריהם החקלאים. במטרה להיפטר מעולם הנבלים הזה, הנאמקים השתמשו בדרגון בול כדי לזמן את פורונגה וביקשו ממנו לגרש אותם. הלורד סלאג היה אחד המגורשים. בסרט הרביעי של דרגון בול זי, המלך קאיו אמר שלסופר נאמקים יש יכולות נעלות פי מאה מהנאמקים הרגילים.

800px-Lord_Slug
"הסופר נאמק" לורד סלאג

המקרה היחיד של סופר נאמק שלא השתמש בכוחותיו לרעה היה "נאמקי חסר שם" לפני התפלגותו לקאמי ופיקורו, כמו כן גם פיקורו לאחר שהתאחד עם נייל וכן גם פיקורו לאחר איחודו עם קאמי. לאחר שהתאחד עם קאמי, פיקורו התעלה לרמה גבוהה בהרבה מלוחם נאמקי טיפוסי. קרירין קרא לו "סופר נאמק" בגלל הכוחות החדשים והיוצאי דופן שלו, אשר מתעלים בהרבה מכוח של סופר סאייה לא מאומן. כשהשתמש בכוחות "הסופר נאמק" שלו נגד אנדרואיד 17, מסביב לפיקורו היתה הילה גדולה, כחולה ולבנה. אף לאחר שהתאחד עם נייל, פיקורו קיבל את הכינוי של "סופר נאמק".

Vlcsnap-2009-10-31-11h29m13s163
"הסופר נאמק" חסר השם, פיקורו וקאמי לפני ההתפצלות

בסוף מנגת "דרגון בול זי", פיקורו נחשב לנאמקי החזק ביותר, ובכך הוא גם מתעלה על לורד סלאג ועל כל נאמקי אחר שמופיע בסידרה. פיקורו מסוגל להחזיק מעמד לבדו, ואף להחזיק ביתרון נגד יריבים חזקים כמו אנדרואיד 17, במהלך "סאגת האנדרואידים". לקראת "משחקי סל", פיקורו החליט להיכנס ל"חדר הזמן והנשמה" כדי להתאמן. בעקבות כך כוחו גדל בהרבה ממקודם, כמו שגוקו וטראנקס טענו. קיים טיעון שפיקורו התאחד עם שני נאמקים חזקים (נייל וקאמי) ובעקבות כך הוא נהפך לנאמקי החזק ביותר מתוך ברירת מחדל, אך גם אם פיקורו היה מתמזג רק עם קאמי ולא עם נייל, הוא עדיין היה נחשב לנאמקי החזק ביותר, כמו שצויין כשנייל טען שאם פיקורו היה מתמזג עם קאמי לפני שהגיע לנאמק, הוא היה יותר ממוכן להביס את אותו פריזה שכיסח את נייל. פיקורו כסופר נאמק גם חזק יותר מסופר סאיינים ממוצעים כמו גוטן וטראנקס.

piccolo_namek_dbz_anime_hd-wallpaper-283406
"הסופר נאמק" פיקורו, הנאמקי החזק ביותר
Digiqole Ad
4.5 4 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
22 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Gohan

תודה רבה על המידע :) הכל חידשת לי

roeysan

חחח סופר נאמקי, יש על זה קטע בסדרה המקוצרת :)

תודה על המידע, היה כיף לקרוא,
תמשיכו כך :)

DANI

תודה על המדיע

אנונימי

תתרגמו את דרגון בול הרגיל

GokuR

תודה על המידע… היה מאוד מעניין לקרוא :)

אביתר

תודה רבה על המידע היה מאוד מעניין!!! :D
תמשיך ככה
המשך יום נעים!! :)

אביתר

מחר יודיעו מי הזוכים בהגרלה????

Ofek

תודה רבה על ההשקעה

לביא

תודה :D

עמית

איזה שם מקורי
סאיניי חזק מאוד= סופר סאיין
נאמקי חזק מאוד= סופר נאמקי
אדם חזק מאוד= סופר מן?
אז קרירין הוא סופרמן

אביתר

חחח… :D

נטלי שחולה בדם על דרגון בול (ועל מקיטה בפרט ועל השיער של ראדיץ)

תודה על המידע!!!!

super vegito

חח ותודה על המידע

Ravva

הידעתם בגרסא היפנית של דרגון בול מי שמדבב את קרירין זה אותו הקול שמדובב את לופי מוואן פיס ובסרט תחייתו של פריזה כשקרירין מקבל שיחת… קרא עוד »

ssgss vegeta

תודה על המידע

סופר סאייה גוד

תודה אבל אני לא כל כך מסכים עם הפוסט כי אף אחד לא יכול לטעון שפיקורו התמזג עם נייל וקאמי כי זה באמת מה שקרה.

נועם

ידעתי הכל

וג\'יטה1238

שלום
אני מעריץ של דרגון בול ואני רוצה להצטרף אליכם לאתר-מישהו יוכל לעזור לי
וגם תודה על המידע על הסופר נאמק