העתיד של דרגון בול סופר

[avatar user="ShayGohan" size="100" align="center"]ShayGohan[/avatar]

שלום חברים,
היום רציתי לסכם בפוסט את כל האירועים שקרו בשנה האחרונה סביב ההמשך של דרגון בול סופר ומדוע הסדרה כנראה כבר לא… תחזור ביולי.


אז כל הסיפור התחיל בינואר, תחילת 2019 ואיתה הציפיות לסדרה חדשה של דרגון בול סופר לאחר יציאת הסרט. התגלה שטואי החלו לרשום זכויות לפרקים חדשים של דרגון בול סופר, בכנס בעלי זכויות בעל שם עולמי, ועל כך דיווחנו כאן.

 

טואי הכחישו את העניין – אבל גם אז, היו עוד מספר מקורות בתוך טואי שכבר הדליפו כי למרות ההכחשה הפומבית הסדרה נמצאת בקדם-הפקה, השאלה הגדולה סביב כל ההדלפות הייתה: מתי דרגון בול סופר תשודר?

 

בתחילת מרץ, חשבון טוויטר אנונימי פרסם מספר ציוצים על כך שהסדרה עומדת לחזור ביולי:

אך כמובן שלא פרסמנו על כך באתר, משום שאמינות הציוצים והמשתמש נתונה בספק. לאחר כעשרה ימים, פרסמו מספר יוטיוברים ומדליפים מוכרים בקהילה: Geekdom101, YonkouProductions, AnimeAjay, כולם יצאו בהצהרה כי דרגון בול סופר עומדת לחזור ביולי! (דיווחנו על כך כאן)

 

כשמספר כזה גדולה של מדליפים, עם מקורות שהוכחו כאמינים פעמים רבות בעבר, לא הייתה טיפת ספק בקהילה.
כולנו היינו בטוחים ומאושרים מהמסר המשמח שלפי המדליפים הגיע מכ־15 מקורות שונים בתוך טואי.

 

הזמנים עברו והחודשים חלפו בלוח השנה, אפריל הגיע, בו הייתה חגיגות 30 השנה לדרגון בול זי כשציפינו להכרזה לסופר. כלום לא קרה, התאריך הבא והצפוי היה יום הגוקו, שכידוע, כלום לא קרה בו. אנשים החלו להיות סקפטיים ואחד המדליפים התנצל על כך שנראה שהמידע למרות הכל שגוי ואין לו מושג לגבי מה הולך שם.

 

היו עוד כמה מדליפים שהאמינו בכך שטריילר ייצא בסוף מאי, אך התקוות היו קלושות ולא קרה דבר. כרגע אנחנו ביוני, פחות מחודש לפני יולי. גם אם הסדרה צפויה לעלות בסוף יולי – חודש וחצי+- לשיווק אנימה ולבניית הייפ בקרב הקהל זה משהו חסר תקדים. זמן קצר בהרבה ממה שכל אנימה אמורה לקבל, זמן קצר למרות שמדובר בדרגון בול סופר.

 

תקוות גדולות וציפיות שהתנפצו. אלו הם טואי אנימיישן, הם חברה שנוטית לצאת בהצהרות במהירות ולדחות אותם, כמו שקרה עם סדרות שונות שלהם בעבר. התיאוריה המרכזית בנושא (וההגיונית ביותר) אומרת כי ככל הנראה טואי לא רוצים שוואן פיס ודרגון בול יתחרו זה בזה, עם הסרט של וואן פיס היוצא באוגוסט והחליטו כי מוטב לדחות את הסדרה ואת זמן יציאתה. מדובר בתיאוריה, שוב נאמר, כמעט לאף אחד אין באמת מושג מתי הסדרה תשודר כרגע, גם לא לאנימטורים עצמם.

 

קיום הסדרה איננו תחת סימן שאלה, דרגון בול סופר הייתה להיט ענקי שעשה כספים ברמות עצומות, ביפן ובמערב. דרגון בול תחזור, בזה אין ספק, השאלה מתי ואיך? ולצערינו, חשבנו שידענו… אבל מסתבר שלא.


את החלק הזה של הפוסט אני מעוניין להקדיש להתנצלות אישית שלי כלפי גולשי האתר.
אז… באמת שאני חסר מילים, אני כועס, מבולבל ומחפש הסבר הגיוני למקרה הזה, בחוסר אונים.

בדקתי כל כך הרבה פעמים, אני זוכר, כולם אמרו שהסדרה ללא ספק תחזור ביולי ואפילו דיברו על עיצובי דמויות ופרטים לגבי העלילה! אני לא מבין מה הולך כאן, ואני לא מבין למה ש־15 אנשים שונים בטואי ידברו על החזרה של הסדרה ביולי עוד במרץ, אפריל, מאי, אנשים עם מוניטין של אמינות במשך שנים…

אתם לא צריכים להראות לי סימפתיה, אני לוקח את האשמה המלאה על כך שדיווחתי על משהו… שהתברר כלא נכון, ועוד בכל כך הרבה ביטחון. אני יכול רק להצטער שפגעתי באמינות האתר ובהחלט לא אאשים אתכם אם לא תאמינו למידע שאדווח עליו בעתיד. אם הייתי במקומכם, סביר להניח שגם אני לא הייתי מאמין.

 

אני לא מחפש תשומת לב, לשחק ברגשות של אנשים, להטעות ותירוצים אחרים. כמוכם, לפני הכל, אני רק מעריץ דרגון בול כמוכם שרצה לשתף אתכם בהתרגשות העצומה שלי כלפי סדרה חדשה של דרגון בול שהייתי בטוח בכך שתגיע. כרגע, אני רק יכול להתנצל, ואני מתנצל על הטעות הגדולה שנעשתה.


החלק השלישי והאחרון הוא הסיבה שבגללה רשמתי כנראה שהסדרה לא תחזור. בימים האחרונים, חשבון הטוויטר האנונימי שדיווח ראשון על ההדלפה הגדולה שכל היוטיוברים דיברו עליה כעבור 10 ימים, פרסם הודעה חדשה ועמומה:

 

קחו לתשומת לבכם: זהו לא מידע רשמי. זה בסה״כ מידע ממדליף, שלפני כל המדליפים הגדולים, שכרגע חסרי מילים בעצמם – אמר שדרגון בול סופר תחזור ביולי, וככל הנראה גם כן טעה. אך בכל זאת, היינו רוצים שתראו את התמונה המלאה, בציוץ רשום: ״דרגון בול סופר 2.0 קיימת״, הסיבה שאמרנו ״כנראה״ היא מפני שניתן לחשוב באופן הגיוני ולהתייחס לציוץ גם כ: ״דרגון בול סופר 2.0 (ההדלפה) נכונה.״ אך משום שהציוץ עמום אי אפשר באמת לדעת מה כוונת הכותב. הפוסט פורסם באותו היום שפורסם על הבלו-ריי של ברולי הגרסה היפנית, שעתיד לצאת ב־6.5, כך שזו גם נקודה לתיאוריות, אך כשזה מגיע לתיאוריות, תדעו שאפשר תמיד לטעות. אל תאמינו לדבר עד להכרזה הרשמית, אף אחד לא יודע מה הולך כרגע.


בנימה מלאה בעצב, לצערי, אסיים את הפוסט,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
4.3 4 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
51 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
master roshi

פפפאקקקק

ליאל

טוב אתה לא צריך כל כך להצטער ולהתעצב זו לא אשמתך

DBS_forever

:(

DBS_forever

איזה באסה… ויש לי שאלה- אם דרגון בול תחזור (אמן) מה יעשו עם הקול של בולמה?

ברולי אל ההרס | דרגון בול אולטרה

אני מאוד מצטער שלא עשיתי דיאלוגים הרבה זמן דרגון בול אולטרה צ'אפטר 8 -ביקום 13- -חללית קרנסטלקים- קרנסטלקי רכז מידע: תקראו לפקח ארוי! -מאוחר יותר-… קרא עוד »

אביב

טוב זה דיי הגיוני לסרט לקח בערך 9 חודשים עד שהוא יצא מאז שסופר נגמרה, ואנחנו מדברים על סדרה לא על סרט אז כנראה הסדרה… קרא עוד »

Raz

אחי הכול טוב לא נורא למרות שיש הרבה שמצפים לסדרה כולל אני אין למה להאשים אותך לא יצא מזה כלום אתה לא אשם אלה מדליפים

reyzons

זה לא אשמתך ואל תדאג גם אני מאוכזב ועצוב בגלל זה אמרתי לחבר שלי בהתרגשות שסופר תחזור ביולי ועכשיו גיליתי שזה לא נכון אני מקווה… קרא עוד »

Ultra inctinct sign

אחי זה לא אשמתך אל תכעס זה בסדר

goku black

האמת שאני מבואס בטירוף פיתחתי ציפיות אבל בסדר לא כל מה שרוצים בחיים מקבלים ואתה לא אשם לא נורא אני יחכה לא משנה כמה זמן… קרא עוד »

17super

טוב לפחות הולך לצאת סרט חדש של דרגון בול סופר

Amit

דרגון בול סופר חוזרת יצאה הדלפה עכשיו מgeekdom שדרגון בול סופר תחזור וסרט המשך חדש של ברולי

PanDaria

וואי, איזה ביאוס, כל כך הרבה ציפיות ותקוות של מעריצים שהתנפצו לרסיסים. כרגע אפשר רק לקוות שהיא תחזור בקרוב או בכללי…

גוהאן צ'אן

לא נורא :)

הסאייני הבלתי מנוצח

איזה באסה מה עכשיו אני אראה סיימתי את כל הסדרות והמנגות

רוני

כולה שיתפת במידע שנראה לך נכון מסיבה הגיונית ולא יכולת לדעת מראש שהמידע לא יהיה נכון. לא משהו שיהרוס את השם שלך ולא את השם… קרא עוד »

יובל

אתה מלך הכל טוב אבויה כולנו טעינו אתה בסך הכל העברת את המידע אחי אתה מלך ואני תמיד ישמע את מה שיש לך להגיד ואני… קרא עוד »

יולי

היי בהקשר אחר..אשמח שתעלו את פרקי סופר מחדש…או שכבר העלתם? הפסקתי לראות באמצע משעמום סאגת הטורניר וראיתי שהקישורים נשברו..

דור

אף אחד לא מושלם לפעמים טועים אני רק מקווה לראות בקרוב את דרגון בול גי טי והסרטים של זי ביפנית עם תרגום לעברית מתי שתעלו… קרא עוד »

Dragon XD

תאמת שרוב החברות הענקיות פותחות משתמשים אנונימים וכותבים שם דברים כמו: the dragon coming soon וכו' אבל אני חושב שדרגון בול תחזור באולימפידה בשנת 2020… קרא עוד »

טל חדד

מזה זאת אומרת בלו ריי של ברולי הגרסה היפנית?

יובל לוי

אני כבר לא יכול לבחון את הידע שלי בדרגון בול
בבחן את עצמך הראשון והשני.
בבקשה תבדקו את זה.

Shiran

אוף באסה עכשיו צריך לחכות שיהיה תאריך

james rom

עזבו הלכתי להתאבד

סאייבמן

בקטנה אתה לא צריך כל כך להצטער בסופו של דבר זה רק סדרה ומי שהאמין למדליפים זה אשמתו שהתאכזב עכשיו אם דרגון בול ממשיך שיריו… קרא עוד »

גוקו

אני סולח לך ואמשיך להאמין לכל המידע באתר
*חוץ מב – 1 באפריל :))))))גוקו

יקיר סאמה

זה בכלל לא אשמתך אל תרגיש כלכך אשם! זה נכון שזה מבאס שהעונה הבאה תדחה אבל זה לא אומר שנהיה עצבניים עליך או שנחשוב שהמידע… קרא עוד »

?Me

Kinda Seems Like Shay's Profile Photo Is How He Looks Like For Real Now… Dragon Ball Is Sweet And Like Parents For Us, Whoever Decided… קרא עוד »

גולדן קינג קולד

לדעתי זה רק עוד סיבה לתרגם את דרגון ול af

גוהןצאן

שטויות במיץ?! על מה אתם מתנצלים! היא חוזרת זה משנה מתי?!?❤❤❤

ידידך

הכל בסדר אח יקר מדובר בטעות בינלאומית

מונקי די לופי

מתי חוזרת הסדר יש תאריך מדוייק ??

מונקי די לופי

אז באיזה שנה ובאיזה תאריך היא תהיה כבר משודרת בישראל ידוע לך בדיוק או שזה לא וודאי אשמח לשמוע בכל זאת !!!

ווהפ חיטוב של הרנסנס

פה עדיין ב2022 ועדיין לא חזר איזה באסה מתי זה יחזור?