הקרבות האהובים על אקירה טוריאמה!

שלום לכולם, כאן עמליה!

הפוסט הזה יעסוק בקרבות האהובים על אקירה טוריאמה! אשמח שגם תשתפו בתגובות את הקרבות שאתם הכי אוהבים!


בדרגון בול, הקרבות הם חלק משמעותי מאוד מהסדרה – זו הסיבה שהרבה אנשים התחילו לצפות בה מההתחלה. אקירה טוריאמה, יוצר הסדרה, ידע לצייר קרבות מעולה גם מבחינה ויזואלית אבל גם מבחינת התוכן, אבל אי פעם תהיתם איזה קרבות הוא הכי אוהב?

לפני שנתחיל, חשוב לציין שאין כאן קרבות מדרגון בול סופר, ג'י טי או הסרטים והספיישלים כיוון שטוריאמה לא יצר אותם בעצמו. 

מקום 5: גוקו נגד פריזה 

"זה היכן שהסופר סאיין מופיע בלשון המעטה" אמר טוריאמה בעצמו. הקרב של גוקו נגד פריזה הוא הקרב הטוב ביותר עבור רבים ממעריצי הסדרה. הקרב הוא גם הארוך ביותר בסדרה. בקרב, גוקו משתמש בקאיו קן כפול 20, הגנקי דאמה, אבל לא מצליח לנצח עד שהוא הופך לסופר סאיין האגדי.

מקום 4 (תיקו): קרירין נגד בקטיריאן / גוטנקס נגד סופר בו 

הקרב של קרירין נגד בקטיריאן נערך בטורניר הטנקאיצ'י בודוקאי ה-21 והראשון בדרגון בול. בקרב הזה, קרירין חייב לנצח את בקטריאן, שמריח כל כך גרוע עד שהמנחה של הטורניר צריך ללבוש מסיכה מיוחדת כדי שלא יריח אותו. קרירין מנצח בקרב בסופו של דבר לאחר שהוא מפליץ על בקטיריאן. 

הקרב השני, גוטנקס נגד סופר בו, הוא קצת שונה. הקרב נערך ברובו בחדר הזמן והנשמה, ונראה שבו עומד להפסיד בקרב, אבל בסופו של דבר המיזוג בין גוטן לטראנקס נגמר וסופר בו מנצח.

latest?cb=20100215051001

מקום 3: גוקו נגד ריקום 

טוריאמה אומר כי הוא צייר את סאגת פריזה/או נאמק למשך כל כך הרבה זמן לשם הסצנה הזאת. הקרב מתרחש לאחר שריקום מכוח גיניו מביס את וג'יטה, קרירין וגוהאן. יוצר הסדרה בעצמו ציפה לרגע שבו גוקו ינחת על כוכב נאמק לא פחות מאשר הצופים. הקרב עצמו היה מאוד קצר: גוקו הצליח לנצח את ריקום באמצעות מכה אחת במרפקו.

מקום 2: טראנקס הילד נגד מר שטן

אני די בטוחה שאף אחד מכם לא ראה את זה בא. מר שטן מזלזל בטראנקס וחושב שהוא רק ילד שלא יכול לעשות לו דבר. טראנקס מצליח להעיף את מר שטן מהזירה רק באמצעות אגרוף אחד. לא היינו יכולים לצפות לפחות מהילד של וג'יטה.

מקום 1: גוקו נגד פיקולו דאימאו

בשלב הזה של סאגת פיקולו דאימאו, גוקו היה היחידי שהיה בעל סיכוי לנצח את פיקולו דאימאו. לאחר שהפסיד לו בקרב, הוא שתה את המים הסופר אלוהיים וקיווה שכך יוכל לנצח את יריבו שמאיים להרוס את העולם. טוריאמה אמר "בהתחשב בעובדה שזו הייתה הפעם הראשונה בה גוקו ניצח יריב חזק באופן מפחיד, הקרב הזה הוא מספר אחד". נראה שגוקו עומד להפסיד בקרב הזה. פיקולו שבר את שתי רגליו ואחת מידיו, אבל נשארה לו יד אחת אחרונה. הוא מנקז את כל כוחו אליה ופוגע בפיקולו בבטן והורג אותו. 


 איזה קרב חסר לכם? איזה מיקום הפתיע אתכם הכי הרבה? האם אתם מסכימים עם בחירותיו של יוצר הסדרה? כתבו לנו בתגובות!

 

שמחים לפרסם עבורכם

~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
3.7 9 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
9 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
sh.lo

גם אני מאוד אהבתי את הקרב של המקום הראשון וגם שאר הקרבות באמת מוצלחים, למרות שבדרגון בול המקורי יש כמה קרבות שהיו לדעתי ראויים למקום,… קרא עוד »

אריאל

ציפיתי לקרבות של גוהאן נגד כל סל מפני שהיו הרבה עליות ומורדות בקרב הזה לכל צד גוקו מול קיד בו מפני שזה היה קרב בין… קרא עוד »

MorelZ

גוהאן נגד סל זה מקום שני, ראשון זה גוקו נגד פריזה, שלישי זה גוקו נגד פיקולו דיאמו, רביעי גוקו נגד קיד בו, וחמישי זה גוקו… קרא עוד »

וגיטו

אשמח להסבר על מטאל פריזה!

מיאו

הקרב שחסר לי הוא סל צורה 2 נגד סופר וג’יטה כי זה היה מצחיק שסל אמר לעזאזל ואז וג’יטה העיף אותו לריצפה

מוטי

הקרב של גוקו מול סל המושלם.
האנימציה, הסאונד, המתקפות, הטכניקות והקמאה מאה הבלתי נשכחת של גוקו. הכל שם היה מושלם!!

https://dragonballz.co.il/%d7%94%d7%a7%d7%a8%d7%91%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%90%d7%94%d7%95%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%a2%d7%9c-%d7%90%d7%a7%d7%99%d7%a8%d7%94-%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%90%d7%9e%d7%94/#comment-77820

נערך לאחרונה 3 שנים לפני ע"י מוטי