הקשר של גוהאן ופיקולו

צהרים טובים לכל הקוראים והקוראות, כאן הילה פעם נוספת, באתי עם פוסט חדש לגמרי על אחד הקשרים הכי חזקים ומיוחדים בדרגון בול!

אז הפוסט של היום יעסוק בקשר של גוהאן ולפיקולו. הפוסט יהיה פסיכולוגי משום שהוא יעסוק גם ברגשות הקיימים בקשר.


הקדמה – איך הכל התחיל?

הקשר בין גוהאן לפיקולו החל כאשר פיקולו חטף את גוהאן, לאחר מותו של גוקו. פיקולו לקח על עצמו לאמן את גוהאן לקראת בואם של הסאיינים שנה לאחר מכן. האימונים היו קשים וגוהאן לא היה תלמיד למופת. אחד מרגעי השיא בשלב הזה היו כשגוהאן הפך לאוזרו באחד הלילות, ופיקולו חתך את זנבו. רגע שיא מרגש נוסף בשלב ההתחלתי של היחסים ביניהם היה כשפיקולו הגן על גוהאן מגל האנרגיה של נאפה.

Piccolo And Kid Gohan Training GIF | Gfycat

מה מיוחד בקשר שלהם?

בין פיקולו לגוהאן קשר המבוסס על אמון, שניהם סומכים האחד על השני וגוהאן מעריץ את פיקולו. הקשר שלהם הוא קשר מאסטר ותלמיד תיפוסי אך יש יחודיות בקשר.

הקשר שלהם מיוחד משום שפיקולו עבר לצד של חבורת הזי בזכות גוהאן. פיקולו מעולם לא הרגיש תחושה של משפחה קודם לכן. בשנה בה גוהאן היה עם פיקולו, פיקולו התנסה במצבים בו אדם זקוק לך וסומך עליך. התמימות של גוהאן והמצוקה שלו ריככו את פיקולו וגרמו לו לחיבה ודאגה כלפי גוהאן.  פיקולו ראה איך גוהאן הולך ומשתפר בזכות האימונים שלו, ובאמת יכל להתנסות בהרגשה שאתה הופך אדם אחר לטוב יותר ויכול לעזור לחלש מימך. התחושות האלו פיתחו ביניהם יחסים של מעבר למאסטר ותלמידים.

עוד דבר המסמל את היחודיות של הקשר שלהם, הוא שגוהאן ביקש ללבוש חליפה כמו של פיקולו לקראת הקרב עם סל.

Everything

איזה שינוי עורר הקשר בכל אחד מהצדדים?

שני הצדדים ביחסים הללו הרוויחו משהו עבור עצמם בזכות הקשר ביניהם. פיקולו שהיה נבל בכל דרגון בול הרגיל, ואף בתחילת דרגון בול זי הפך ללוחם בצד של הטובים.  הוא קיבל משמעות.

גוהאן הפך מילד קטן ופחדן ללוחם, על אף שבתחילה לא היה מיומן מספיק את תחילת דרכו החל עם פיקולו וגם חלקים רבים בהמשך הדרך. בנוסף הוא זכה ל"אבא" נוסף, ולדמות תומכת בתקופות בהם גוקו לא היה איתנו. גוהאן הרוויח מורה לחיים.

בנוסף כל זאת, גוהאן הרוויח גם חבר טוב, שתמיד אבל תמיד היה שם בשבילו. בכל אחת מהפעמים בהם גוהאן היה בסכנה פיקולו תמיד הגיע לשם להציל אותו.

Animated gif about trunks in Dragon Ball by Ani :3

פיקולו הגן על גוהאן, למה?

בשלב הזה של הסדרה, פיקולו עדין היה קצת בתפקיד "הנבל" ולכן לא היה מכבודו להראות רגשות לגוהאן. אומנם, כאשר גוהאן היה בסכנה, רגשותיו של פיקולו החלו לפעול מהר יותר מין המציאות. זכרונות ורגשות עלו בו במהירות האור. פיקולו פתאום הבין מה החשיבות של גוהאן עבורו. הוא הבין כי גוהאן הפך אותו לאדם טוב יותר ונתן לו משמעות, בתקופה בה הוא עזר לגוהאן הוא הרגיש שייך וחשוב. פיקולו הבין כי העבודה שהוא עשה עם גוהאן חשובה לו, ולכן הוא לא מוכן שיקרה לגוהאן דבר. גוהאן היה החבר היחיד של פיקולו וכאשר הוא הבין את זה הוא הבין את החשיבות שבלהציל אותו.

Piccolo protecting Gohan. I shed a few tears :( | Dragon ball z ...

מה דעתכם על הקשר בין השניים? 

 


שמחים לפרסם עבורכם,

~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
4.3 6 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
9 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
סתם מישהו

פיקולו צריך להיות אבא של גוהאן, לא גוקו. D:

הקשר הוא ממש מיוחד כי מסאגת הסייאנים פיקולו הפך לטוב בגלל גוהאן וגם בסופר הקשר רק ניהיה הדוק יותר

gogeta_the_man

אני לא יודע איך להסביר את זה אבל הקשר שלהם הוא קשר אלוהי

fusionzamasu

פיקולו הוא דמות האב של גוהן

Jdhdh

בדיוק אני משחק במשחק קאקרוט ומעבר לזה שהמשחק הזה ממש טוב הוא מזכיר לי המון דברים שלא זכרתי. כמו שפיקולו הקריב את חייו למען גוהאן.… קרא עוד »