התאוריות הגדולות ביותר בדרגון בול!

שלום לכולם. בפוסט של היום נציג בפניכם את התאוריות הגדולות ביותר בהיסטוריה של דרגון בול. בואו נתחיל!


 

תאוריה מס' 1 – אנדרואיד 16 עוצב על פי בנו של ד"ר ג'ירו

7O3DLE4Z5RCLNFUMCPKFB7CVXU

אנדרואיד 16 נוקט בגישה פציפיסטית יותר מזו של חבריו האנדרואידים, אך ייתכן כי זה בכוונה. אקירה טוריאמה אישר כי לד"ר ג'רו היה בן בצבא הסרט האדום שלצערנו פגש את סופו בטרם עת. הועלתה תיאוריה מעניינת אשר אומרת כי ד"ר ג'רו עיצב את אנדרואיד 16 בצלו של בנו. 

 

תאוריה מס' 2 – גוקו לא יכול לשלב את צורת הסופר סאיין שלו ומתקפת הקאיו-קן

maxresdefault 12

תאוריה זו עלתה כאשר המעריצים הבחינו בכך שגוקו משנה צורה לסופר סאיין, מתקפת הקאיו-קן נעלמת. המעריצים החלו להעלות השערה כי הסיבה היחידה לכך תצטרך להיות כי לא ניתן להשתמש בשני התמרונים הללו במקביל, משום שהם מנקזים ומעמידים לחץ על הגוף.
לעומת זאת בארק עולם הנשמות, ראינו את גוקו משתמש בסופר קאיוקן נגד פאיקוהאן, אבל ייתכן שזה בגלל שהגוף של גוקו כבר מת, והעניין דומה לכך שהוא היה סופר סאיין 3 בעודו מת.

 

תאוריה מס' 3 – מאג'ין בו הוא ביקורת ערמומית על מדינה מערבית

Jump Force Majin Buu DLC

אקירה טוריאמה היה פתוח לגבי האופן בו עיצוב הדמות של מאג'ין בו מתבסס בחלקו על העורך שלו, פויוטו טקדה. אך מעריצים רבים הסיקו כי נטייתו של בו להפוך את אויביו למזון, האופי הבריוני שלו, ותשוקתו לחגוג הינה דרך מסווה לעלבון כלפיי ארה"ב. יש אף הטוענים כי המתקפות של בו הזכירו מתקפות של הצבא האמריקאי.

 

תאוריה מס' 4 – פריזה הוא רק ילד

frieza 13

די מוזר לחשוב שפריזה עם טבע רצחני ואכזרי כמו שלו הוא רק ילד, או נער, אך נראה כי לפי התאוריה הזו הוא אכן ילד. כשחושבים על זה, לפריזה יש אישיות של ילד קטן – הוא חסר סבלנות, לא מסוגל לקבל הפסדים, ילדותי, ואוהב לשחק ולהשתעשע עם האויבים שלו. בסדרה לא נקבעו גילאים לפריזה, קולר או המלך קולד, ועל כן התאוריה מתקיימת.

 

תאוריה מס' 5 – סאיינים מעורבים חזקים יותר מאשר סאיינים טהורים

GohanSS2

ניתן להבחין כי דמויות כמו גוהאן וטראנקס הן בעלות פוטנציאל ענק. כוחם ההולך והגובר של הסאיינים המעורבים עשוי לרמז כי סאיינים הם חזקים יותר כאשר דמם מעורב עם דם אנושי. לאמיתו של דבר, ככל שהדם מדולל יותר, נראה כי הסאיינים מצליחים מהר יותר לשנות צורה לסופר סאיין ולהשתמש בכוח שמעבר.

 

תאוריה מס' 6 – אמא של בולמה היא אנדרואידית

DrBriefsMrsBriefsMajinBuuSagaNV

במהלך כל דרגון בול זי, אמא של בולמה לא השתנתה, והיא אף נראית באותו גיל של הבת שלה. יש הטוענים כי זה בגלל שהיא אנדרואידית. ידוע שדר בריפס הוא מדען מחונן וכך, יכל ליצור לעצמו אנדרואיד בצורת אישה. בנוסף, כבר ראינו בסדרה שאנדרואידית מסוגלת ללדת. 

 

תאוריה מס' 7 – האנדרואידים היו בתודעה בתוך גופו של סל

maxresdefault 13
בסאגת בו, כשגוקו מבצע את הגנקי דאמה, הוא אומר "לא שמעתי את הקול הזה זמן רב". מעריצים רבים חשבו באופן טבעי שמדובר בחור עלילתי, שכן אנדרואיד 17 מעולם לא פוגש את גוקו בציר הזמן הזה. מעריצים הסיקו כי מדובר ברמז לכך ש-17 היה בתודעה בגוף של סל.

 

 

תאוריה מס' 8 – בולמה גרמה לסאגת הסאיינים לקרות

bulma dragon ball super broly
כבר מתחילת דרגון בול, מה שהתחיל את עלילת הסדרה זו המשאלה של בולמה שיהיה לה חבר. אמנם, משאלה זו מעולם לא יצאה לפועל בסופו של דבר. האמנם? המחזיקים בתאוריה טוענים כי בזמן שבין דרגון בול הרגיל לדרגון בול זי, בולמה אספה את כדורי הדרגון בול וביקשה שיהיה לה חבר, וכך הגיע וג'יטה לכדור הארץ.

 

תאוריה מס' 9 – גוטן נוצר כאשר גוקו היה במצב סופר סאיין


הרבה מאוד מעריצים עסוקים בשאלה של מקור הכוח של גוטן וטראנקס, שהצליחו להפוך לסופר סאיין בלי בעיה כילדים. התאוריה הזו אומרת שגוטן מסוגל להפוך בלי בעיה לסופר סאיין, משום שהוא נוצר כאשר גוקו היה במצב סופר סאיין, כאשר ניסה להתרגל לצורה לפני הקרב מול סל.

 

תאוריה מס' 10 – סל יכל ליצור סל ג'וניור בזכות אנדרואיד 17 ו-18 

704532c13205748af8eab62c88521e956fe5a0fb hq
מעריצים רבים משערים כי הסיבה לכך שסל מסוגל להתרבות בעצמו היא מכיוון שיש בתוכו את איברי הרבייה של של אנדרואיד 17 ו-18. זו אכן השערה מעניינת ונתונה לויכוח, אך אלו שמחזיקים בתאוריה הזו טוענים כי סל משתמש ב-DNA שלרשותו כל הזמן וזו רק דוגמה נוספת לכך שהוא מנצל את מה שיש לו.

מה אתם אומרים על התיאוריות? מסכימים? כתבו לנו בתגובות!


-שמחים לפרסם עבורכם,

~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
4.9 14 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
16 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
XayLies

אחלה פוסט אלופים :)

אורי רוגל

אבל בסרט של ברולי ראינו את פריזה הופך לשליט של כוכב וג'יטה לפני שברולי וגוקו נשלחו לכוכבים אחרים, כלומר כשהם היו תינוקות, ובגלל שגוקו בן… קרא עוד »

עידן

התאוריה אחת לפני אחורה הרגה אותי 🤣🤣🤣😂😂

Infisrael

כמה תאוריות, סחתיין!

כפיר

ווואי תאוריה מספר 9 ש גוקו הביא את גולן בזמן שהוא היה סופר סאייה היא גאוניתתתת והגיוניתתת אבל סה לא מסביר את טראנקס שהצליח. מספר… קרא עוד »

Ifori

תאוריה 8 מדהימה

שורי

אהבתי

gogita ssgss

בנוגע לתאוריה 5 זה הוכח על ידי אקירה טוריאמה שככול שסאייני נחמד יותר ככה הוא חזק יותר בעצם ככל שבסאייני יש יותר דם של בן… קרא עוד »

נערך לאחרונה 6 חודשים לפני ע"י gogita ssgss
super saiyan god super saiyan

כן זה נכון גם גוקו אמר את זה בסגא של סל שלכוהאן יש יותר פוטנציאל ממנו והוא פשוט לא בנאדם של קרבות אז הוא לא… קרא עוד »

...

שני דברים מטרידים בפוסט הזה. העובדה שאמא של בולמה אנדרואידית, זה הופך את אבא שלה לחתיכת סוטה וזה שהילדים של סל הן תוצאה של גילוי… קרא עוד »

ידין צח

התאוריה הכי הגיונית היא השמינית כי זה ממש הגיוני שבגלל שבולמה ביקשה חבר כל הזמן אז זה הגיוני בטירוף