וג'יטה – העבר, העתיד והקשר עם גוקו

[avatar user="SEGoku" size="100" align="right"]SEGoku[/avatar]
1vegeta
וג'יטה

שם: וג'יטה 

גזע/ דרגה :סאייני

שינוי צורה סופי: סופר סאיין בלו אבולושיין

הופעה ראשונה של וג'יטה: דרגון בול זי ——-> סאגת הסאייה ——–> פרק 5: הזעם של גוהאן 
הופעה ראשונה של צורת הסופר סאיין בלו אבולושן: דרגון בול סופר ——-> סאגת הישרדות היקום ——–> פרק 123: גוף ונשמה, הכוח המלא משתחרר! גוקו ווג'יטה!=

מתקפות/ יכולות מיוחדות: פינאל פלאש, גאליק גאן, ביג באנג, פיצוץ סופי.

 

וג'יטהאחת הדמויות הראשיות בדרגון בול, בואו נזכר מהיכן כולנו מכירים אותו.

עבר

בדרגון בול זי הוא הגיע יחד עם נאפה לכדור הארץ כדי להשיג את הדרגון בול בשביל נעורי נצח, למכור לאחר מכן את הכוכב וגם להרוג את קאקרוטו (גוקו) על הדרך, אבל כל הצוות של לוחמי הזי יצאו להילחם בהם.

הם הרגו את רובם ורק קרירין וגוהאן שרדו עד שגוקו הגיע (באיחור) לאחר שהתאמן אצל קאיו סאמה.

כשגוקו מגיע הוא רואה את נאפה ווג'יטה והוא מיד מתחיל להילחם בנאפה, מעלה את כוחו ומביס אותו בקלות.

לאחר שהוא מנצח את נאפה, גוקו פונה לוג'יטה ומתחיל להילחם מולו ושוב מעלה את הכוח שלו, אבל לצערו וג'יטה חזק מדי ולכן גוקו משתמש בטכניקת הקאיוקן שלמד אצל קאיו סאמה. מה שעוזר לו עד שוג'יטה יורה כדור אנרגיה לשמים וזה הופך להיות ירח מדומה עבורו.

וג'יטה הצליח להתעלות על גוקו למרות הקאיוקן, לכן גוקו השתמש בטכניקת הקאיוקן כפול 2.

למרות שהוא השתמש בטכניקת הקאיוקן כפול 2 הוא לא הצליח להביס אותו, ולכן השתמש בטכניקת הקאיוקן כפול 3 והעיף את וג'יטה לשמיים בעזרת מתקפת הקמאהמאה, לכן וג'יטה ירה כדור אנרגיה לשמיים מה שהפך אותו לאוזארו (קוף גדול – השתנות סאיינית שמפורט עליה באתר כאן).

vegeta oozaru
וג'יטה בצורת האוזארו

יג’ירובה חותך לוג'יטה את הזנב והוא חוזר להיות סאייני במצבו הרגיל ולא במצב האוזארו.

לבסוף, גוקו ווג'יטה מוכרעים על האדמה, וג'יטה גוסס, וגוקו עם עצמות שבורות ומצבו חמור ביותר.
וג'יטה מנצל את ההזדמנות ומנסה לברוח עם החללית שלו, אך קרירין רואה זאת ורוצה להרוג אותו בעזרת חרבו של יג'ירובה. גוקו אומר לו בהפתעה מוחלטת שלא יעשה זאת משום שזאת הפעם הראשונה שהוא גילה לוחם כל כך חזק והוא מעוניין להילחם בו שוב, קרירין לא הורג אותו כבקשת גוקו ווג'יטה מצליח לברוח, מתוסכל, עם החללית.

זאת הייתה סאגת הסאייה.
הפעם הראשונה שמראים לנו את וג'יטה, וכמו שאתם יודעים – בעתידו, כלומר בהווה בשבילינו, בדרגון בול סופר הוא כבר מגיע לרמה של האלים לאחר שהוא מתאמן אצל וויס יחד עם גוקו והם מגיעים למצב של סופר סאיין בלו. כעבור זמן קצר אחד החיילים של פריזה מחליט להחזיר אותו לחיים בעזרת הדרגון בול, הוא מצליח במשאלתו ולאחר מכן פריזה מתאמן כדי להגיע לרמת כוח חדשה וחזקה מאוד, מה שהוא עושה בזמן קצר עקב הפוטנציאל העצום שלו.

עתיד (ביחס לזי)

פריזה מגיע לכדור הארץ לאחר שסיים להתאמן. הוא חדור מוטיבציה להשמיד את וג'יטה ואת אויבו המר, גוקו, כל צוות לוחמי הזי יוצא להגן על כדור הארץ שלהם, איזה מדהים! פיקולו מת בקרב, ולאחר כמה זמן וג'יטה וגוקו מגיעים לכדור הארץ מכוכבו של בירוס. שניהם יוצאים להילחם בפריזה, הראשון הוא גוקו. לאחר כמה זמן של קרב לא רציני (חימום כביכול), כל אחד מראה את הצורה הסופית שלו – גוקו מראה את הסופר סאיין בלו (סופר סאיין משולב עם הכוח של סופר סאיין אל) ופריזה את הצורה החדשה שלו, גולדן פריזה.

נראה שגוקו מנצח אבל אחרי שפריזה מתרגל לשינוי הזה, הוא מתחיל לגבור על גוקו ונראה שהוא עומד לנצח. אך פתאום מתגלה חולשה בצורה ״האולטימטיבית״ כיבכול, פריזה מותש ממנה מהר מאוד, מפני שהוא עוד לא התאמן הרבה במצב ומיהר לחזור אל כדור הארץ לנקמה שלו. האנרגיה שלו מתבזבזת מהר מדי והוא מתעייף, גוקו מבין את זה ומשיג את היתרון, נראה שהוא עומד לנצח בקרב והוא מסיר את ההגנה, ובדיוק אז… קרן לייזר פוגעת בו.

וג'יטה יוצא להגן על כדור הארץ לאחר שגוקו הפסיד. גם הוא הופך לסופר סאיין בלו, לעומת גוקו הוא מידית נלחם בכל הכוח ומנצח את פריזה בקלות, פריזה נמצא שוכב על האדמה, מובס והוא מחליט בלית ברירה לפוצץ את כדור הארץ ולנצח, מכיוון שסאיינים לא יכולים לחיות בחלל, לעומתו. כולם חוץ מוג'יטה פועלים מהר ונכנסים לבועה המגנה של וויס וכולם נצלים אבל כדור הארץ נהרס. גוקו נזכר שוויס יכול להחזיר את הזמן לאחור.

וגיטה סופר סאייה בלו נגד פריזה
וג'יטה סופר סאייה בלו נגד גולדן פריזה

 

וג'יטה סופר סאייה בלו נגד גולדן פריזה

וויס מחזיר את הזמן וגוקו יוצא מהר להרוג את פריזה עם הקמאהמאה וכך כדור הארץ ניצל שוב, וג'יטה מתעצבן ולא מבין למה גוקו לא נתן לו לנצח את פריזה בעצמו.

וג'יטה בטורניר העוצמה

טופו לוחם מיקום 11 נלחם מול פריזה ואנדרואיד 17, הם תוקפים אותו יחד ומנצחים, מכריעים אותו על האדמה.

טופו נהיה מתוסכל ומפסיק להאמין בצדק. הוא מעלה את האנרגיה שלו והוא מראה אנרגיה של הרס (טופו אל ההרס), והאופי שלו משתנה דרסטית.

טופו אל ההרס מביס את אנדרואיד 17 ופריזה, וג'יטה לאחר שהעלה גם הוא את האנרגיה שלו על מנת להילחם בצורה הטובה ביותר, הראה שינוי צורה חדש בשם סופר סאיין בלו אבולושיין.

וג'יטה נחוש להילחם מול טופו אבל נראה שטופו מנצח אותו, טופו מעיף את וג'יטה על הר ויורה עליו כדור אנרגיה ענק, וג'יטה נזכר בבולמה ובטראנקס ובהבטחה שלו לקאבה והוא מתעצבן ומתחיל לתקוף חזרה את טופו.

טופו יורה עליו כדורי הרס ווג'יטה הורס אותם בקלות רבה, הוא נותן לטופו כמה מכות, טופו יוצר כדור הרס ענק ווג'יטה מפעיל את היכולת פיצוץ סופי (שהראה בזי מול מאג'ין בו), מה שאמור היה לגרום לו למות, מהלך של התאבדות. אך הפעם וג'יטה שרד משום שהגוף שלו התחזק. הפיצוץ הסופי וכדור ההרס התנגשו אך הפיצוץ הסופי היה חזק יותר, ולכן וג'יטה מצליח לגבור על טופו ומעיף אותו מהזירה, מוכיח שוב לכולם למה הסאיינים הם גזע הלוחמים החזק ביותר עם פוטנציאל אינסופי.

וגיטה סופר סאייה בלו אבולושיין נגד טופו אל ההרס
וג'יטה סופר סאייה בלו אבולושיין נגד טופו אל ההרס

הקשר של וג'יטה וגוקו

הקשר של גוקו ווג'יטה בנוי מתחרות: מי יותר חזק? כל אחד רוצה להיות יותר חזק מהשני וגם להחזיק בתואר: החזק ביקום.

וגי'טה רוצה להיות הכי חזק מפני שהוא הנסיך הסאייני, הוא גאה בקשר לכוח שלו וחושב שאין לו גבולות, ולדעתו, הוא זה שאמור להיות הכי חזק בשבט הסאיין.

גוקו רוצה להיות החזק ביותר כדי שהוא יוכל להגן על האנשים החשובים שלו, גוקו לא נלחם כדי לנצח, הוא נלחם כדי לא להפסיד. הוא תמיד מחפש אויבים חדשים ״ומתלהב״ כמו ״ילד קטן״ מכל קרב.

בתחילת דרגון בול זי שניהם לחמו אחד נגד השני כאויבים,  כבר שם גוקו רצה להילחם בו שוב כדי להיות יותר חזק.

לאט לאט הקשר שלהם התחזק והם נהיו אויבים לאימונים ולתחרות בין כוחותיהם, וגם חברים ממש טובים.

goku and vegeta
וג'יטה וגוקו
Digiqole Ad
4.8 6 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
40 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
איתי ריעני הלוי

ראשון

איתי ריעני הלוי

וגיטה המלך אין אף אחד שיכול לנצח אותו אללה וגיטה

איתי

אני יודע שגוקו הוא הדמות הראשית בסדרה אבל זה מעצבן שלא משווים את הכוח שוג'יטה לגוקו!

איתי

של וג'יטה…

עמית

בהצלחה באתר שחר אחלה פוסט עכשיו היה את זה: מתקפות/ יכולות מיוחדות: פינאל פלאש, גאליק גאן, ביג באנג, פיצוץ סופי. זה קצת מצחיק כי באנגלית… קרא עוד »

YarinDBZ

יפה התקבלת שחר

דור

מקיטה הופיע בפרק 2 שראדיץ מדבר על מכירת כוכבים רואים אותו שם רק לא מוצג כמקיטה ( וגיטה )

יחי זנו

לא כתבת פה שום דבר על הקשר אם המשפחה שלו (בולמה, טראנקס…)

צ'ה קוועה

שכחת שגוקו וווגיטה בני דודים ושברדוק וקינג וגיטה הם אלים

howthehellieatyou?!

כל הכבוד שחררררררררררררררררר!

קקה צהוב

כל הכבוד חדש נשמח לעוד פוסטים התקבלת!!!!!!!!!

קקה צהוב

ידוע מתי תהיה פינת הקרבות חדשה???????? (שואל אותך שחר אחי)

גירן האלוף

וג'יטה הופך לאוזארו (קוף גדול – השתנות סאיינית שמפורט עליה באתר כאן) ונראה שוג'יטה מנצח את גוקו אבל גוקו השתמש בטכניקת הקאיוקן אבל הפעם בכפול… קרא עוד »

דון קישון

פוסט יפה קראתי הכל אני אהבתי, אני חייב לציין תיקון גוקו מראה את הסופר סאיין בלו (סופר סאיין משולב עם הכוח של סופר סאיין אל)… קרא עוד »

המלך קאיו

חחחחח מסכן וג'יטה גם בסיקור שמוקדש רק לו… גוקו מופיע