כללי מידע כללי

זה הגיוני בכלל?! טעויות חוסר העקביות בדרגון בול!

יונתן ליסאור

JohnnyGod

אביעד ציונוב

AviadSSGSS

PanDaria

PanDaria

אהלן חברים! מה קורה?

כאן יונתן, אביעד ודריה! והיום אנחנו פה כדי להביא לכם פוסט על נושא מאוד מעניין.

קרה לכם פעם שראיתם פרק כלשהו של דרגון בול ואמרתם לעצמכם- משהו פה לא מסתדר…. כנראה שנתקלתם בטעות של חוסר עקביות! אז היום אנחנו נביא לכם פוסט עם כל הטעויות האלו שקרו בסדרה אי פעם!

 אז בלי יותר מדי דיבורים, בואו נתחיל!


דרגון בול הרגיל

סאגת פילאף

-כאשר גוקו מתעמת עם בוס הגזרים והאנשים שלו, הוא לוקח אותם לחלל בעזרת מקל הכוח שלו ושם אותם על הירח. בדרגון בול זי לעומת זאת, היו הרבה דמויות שהניחו שגוקו לא יכול לנשום בחלל כמו ד"ר בריפס שבנה לגוקו חליפת אסטרונאוט מיוחדת למקרה חירום,  או פריזה, שחשב שגם אם גוקו ישרוד את הפיצוץ של כוכב נאמק הוא לא יוכל לשרוד בחלל. לעומת זאת, אף אחד לא חשב על זה שבוס הגזרים והחבורה שלו לא יוכלו לשרוד בחלל גם בגלל הצורך בחמצן (בוס הגזרים והחבורה שלו הוצגו באותו פרק על הירח כאשר הם חיים לגמרי). אך כבדיחה, הנושא הזה לא נלקח ברצינות.

-בסוף סאגת פילאף, גוקו משתנה לאוזארו והורס את הטירה של פילאף. אך גוקו נראה באותו הפרק בשני גדלים שונים כאוזארו: פעם אחת כאוזארו, גוקו היה בגודל של הטירה של פילאף, ופעם אחרת, הוא נראה בגודל של יאמצ'ה כפול 3.

סאגת טורניר הטנקאיצ'י בודוקאי

-באנימה של דרגון בול, טורניר הטנקאיצ'י בודוקאי במקור התקיים בעיר הדרומית. אבל לאחר מכן, הטורניר עבר לאי פפאיה.

-בטורניר, בקרב של קרירין ובקטריאן, באחד מרגעי הפילר, קרירין מנחית מכה על בקטריאן, אך הקריין של התחרות אומר לאחר מכן שקרירין עומד להיות מובס מבלי להנחית אפילו מכה אחת על בקטריאן.

סאגת צבא הסרט האדום

-כאשר גוקו מתחיל את המסע החיפוש שלו אחרי כדורי הדרגון בול, עברו רק שמונה חודשים מאז הפעם בה השתמשו בהם, וזה אומר שהם היו אמורים להיות עדיין בצורת האבן שלהם.

סאגת טנשינהאן

-בטורניר הטנקאיצ'י בודוקאי הקודם וגם בטורניר הזה, הוכרז שכל מי שלא נלחם לא יכול להיכנס ולצפות בשלב המוקדמות, אך מאסטר שן נכנס עם טינשינהאן ושיאצו לאולם של שלב המוקדמות.

סאגת המלך פיקולו

-בקטריאן וגיראן נראים יותר קטנים כשהם נלחמים בטאמבורין אחרי הטורניר, ממה שהם נראו בטורניר.

-לא ברור כיצד יאג'ירובה הצליח להכין שרשרת עם דרגון בול, כאשר החוט עובר דרך הדרגון בול שנחשב כמעט אטום לנזק.

סאגת פיקולו ג'וניור

-בתחילת הסאגה, אולונג מתבקש להשתמש ביכולת ההשתנות שלו, להפוך לשיאצו, טינשינהאן, יאמצ'ה, וקרירין ולהירשם בשבילם לתחרות, אבל אולונג מסביר שהוא יכול להירשם רק בשביל אחד מהם מכיוון שהוא צריך דקה מנוחה בין כל השתנות. לעומת זאת, בפרק 4 בדרגון בול הרגיל, אולונג מצליח להחליף דמויות רבות ברגע, כאשר הוא משתנה בהתחלה לשד, ואז לאיש יפה, לשור, לרובוט סמוראי, למחבט ולטיל.

דרגון בול זי

סאגת הסאיינים

-באנימה ובמנגה הגובה של קרירין משתנה כל הזמן, לפעמים גם כמה פעמים בסצינה.

-שווג'יטה ונאפה היו בכוכב ארליאה הם היו בחלל החיצון מחוץ לחלליות שלהם, בלי חליפות חלל, כאשר פריזה אמר שזה בלתי אפשרי לסאיינים לשהות בחלל בלי חליפה מיוחדת המתאימה לכך.

-כשלוחמי הזי הלכו להתאמן עם פופו, הוא שלח אותם לכוכב ווג'יטה לפני 100 שנים, שם הם נלחמו בסאיינים. לעומת זאת, לפני 100 הסאיינים עדיין לא הגיעו לכוכב הזה, הוא היה שייך לגזע אחר.

-לפי דרגון בול זי קאי, שביל הנחש באורך של מיליון קילומטר(בערך 625 אלף מיילים), אך בדיבוב המקורי צויין ששביל הנחש הוא באורך של 10,000 מיילים. דבר זה תוקן בדרגון בול קאי, משום שגוקו עשה מרחק של 20,000 מיילים ביום אחד, בדרגון בול הרגיל, בעודו בן 15.

-בפרק "נסיכת הנחש", לגוקו היה סיוט שנאפה ווג'יטה הרגו את צ'יצ'י ואת גוהאן, אך באותה תקופה, לגוקו לא היה מושג איך וג'יטה ונאפה נראים.

-סבא גוהאן מצא את החללית שגוקו הגיע איתה לכדור הארץ ביער, אך בפרק מס' 18, החללית נמצאת באופן לא מוסבר במדבר.

סאגת נאמק

-כאשר גוהאן וקרירין מתחבאים וצופים בפריזה בכפר של דנדה, פריזה אומר שהוא רוצה להשתמש בכדורי הדרגון בול על מנת להשיג חיי נצח. קרירין חשב על ונזכר שזאת המשאלה שוג'יטה רצה לבקש. דבר זה אינו אפשרי משום שוג'יטה מעולם לא דיבר על המשאלה שהוא רוצה לבקש לי לוחמי הזי.

-לאחר שקרירין חתך את הזנב של פריזה, לפעמים הוא היה שלם ולפעמים חתוך.

-ניתן לראות באחד הפרקים חוסר עקביות עם החליפה של קרירין. בתחילת הפרק היה עם בגדי הסאיינים, ולפעמים היה עם חליפת האימונים שלו.

-בקרב של ריקום, רוב השיניים שלו נשברו, לעומת זאת, בסצינה הבאה הם חזרו.

-בקרב של וג'יטה ופריזה, ווג'יטה נלחם עם החליפה הישנה שלו למרות שראו שהוא קיבל חליפה חדשה.

-מר פופו החזיר את הנמאקים לחיים בעזרת כדורי הדרגון בול, אחרי שפיקולו וקאמי חזרו לחיים, אך הדבר לא היה אפשרי, מכיוון שחודש לפני, השתמשו בכדורים על מנת להחזיר לחיים את גוקו, בסאגת הסאיינים.

-כאשר שנרון הסכים להחזיר לחיים את כל מי שנהרג על ידי פריזה והחיילים שלו, גם טינשינהאן ויאמצ'ה היו צריכים לחזור לחיים, מכיוון שיאמצ'ה נהרג על יד סאייבמן – שהוא חייל של נאפה, ונאפה חייל של פריזה, וטינשינהאן נהרג על ידי נאפה.

-בפרק מס' 94, פריזה נדהם שלא כל הנאמקים מתו, לאחר שנפגע ממתקפת הנגד של פיקולו. לעומת זאת, פריזה היה מודע לקיומו של פיקולו יותר מעשרה פרקים קודם לכן.

סאגת סל

-במהלך דרגון בול זי, הסביבה של הבית של גוקו משתנה כל הזמן. פעם אחת הבית ממוקם באמצע יער על בסיס ההר, ופעם אחרת הבית נמצא באמצע אזור של דשא ואין זכר להר. יכול להיות כי הבית של גוקו הוא בית קפסולה, ושאפשר להעביר אותו ממקום למקום בלי בעיה.

-בפרק 123 גוקו מספר איך הוא הצליח להימלט מכוכב נאמק, ורואים בפלאשבק שלו שהוא עדיין נמצא בתוך החללית של פריזה כאשר הוא שם לב לאחת החלליות של כוח גיניו, בעוד שבפרק קודם לכן גוקו יוצא מהחללית של פריזה לפני שהיא מתמלאת בלבה ומרחף בשמיים לפני שהכוכב מתפוצץ.

-באחד הפרקים של האימונים לקראת האנדרואידים, גוקו, פיקולו וגוהאן מתאמנים, וגוהאן לובש את הגופייה הכחולה שלו. אך כאשר גוהאן מחליף את פיקולו ותוקף את גוקו החולצה של גוהאן היא כתומה.

-במספר פרקים במהלך הסאגה, צ'יצ'י מבואסת בגלל חוסר היכולת שלה לנהוג ברכב. לעומת זאת, יש כמה סצינות בסאגת הסאיינים וסאגת שומי גארליק, שצ'יצ'י נוהגת ברכב עם אבא שלה לידה. היא נראת נוהגת ברכב בפלאשבק החתונה שלה ושל גוקו.

-בתקופה שגוקו חולה במחלת הלב, הוא חווה סיוט שבו האנדרואידים 17 ו-18 הורגים את טראנקס העתידי, צ'יצ'י, גוהאן וקרירין. דבר זה אינו אפשרי משום שגוקו מעולם לא ראה את אנדרואיד 17 ואנדרואיד 18 קודם לכן.

-כאשר גוקו וגוהאן מתאמנים בחדר הזמן ונשמה גוקו מבקש מגוהאן לדמיין את סל פוגע באנשים היקרים לו, כדי שגוהאן יתעצבן ויהפוך בעזרת זה לסופר סאיין, אך גוהאן אומר שהוא לא יודע איך סל נראה כי הוא מעולם לא ראה אותו. לעומת זאת, באחד מהפרקים הבאים בסאגה, לגוהאן יש סיוט וסל המושלם מופיע בסיוט שלו והורג את צ'יצ'י ופיקולו. בלי קשר לזה שדבר זה לא הגיוני משום שגוהאן לא ראה את סל אף פעם, כאשר גוקו וגוהאן נכנסו לחדר הזמן והנשמה סל היה עדיין בצורתו השנייה.

-בפרק 185 גוהאן הורג שמונה סל ג'וניור, כאשר סל יצר רק שבעה. דבר זה תוקן בדרגון בול קאי.

-כאשר טינשינהאן תוקף את סל שנמצא בקרב קאמהאמה עם גוהאן, הוא מציין כי לעקוף את גוקו הייתה המטרה שלו מאז שהוא נהיה אומן לחימה. לעומת זאת, זה ידוע כי טינשינהאן היה אומן לחימה תחת בית ספר העגור הרבה לפני שהוא פגש את גוקו.

סאגת מאג'ין בו

-בדרך לספינה של באבידי, קאיושין וקיביטו הראו שהם יכולים לקרוא מחשבות. בשביל להגיע לספינה של באבידי הם נתנו ליאמו וספופוביץ לשאוב את האנרגיה של גוהאן כדי שהם יוכלו לעקוב אחריהם לספינה. למה הם לא קראו את המחשבות של יאמו וספופוביץ ומצאו איפה הספינה בדרך הזאת?

-כאשר חליפת המייטי מאסק של גוטן וטראנקס נקרעת לחצי על ידי אנדרואיד 18, גוטן וטראנקס מורידים את החליפה ועפים למקום אחר. בסצינה אחרת באותו הפרק גוטן וטראנקס מורידים שוב את החליפה לפני שהם פוגשים את וידל.

-הקריין של טורניר הטנקאיצ'י בודוקאי האשים את גוטן וטראנקס בגלל שהם נלחמו ביחד. לעומת זאת, לפי ההצעה של מר שטן, הקרב היה קרב מלכותי וזה שגוטן וטראנקס נלחמו ביחד היה חוקי לגמרי. מה שכן, גוטן וטראנקס עברו על החוק שילדים לא יכולים להשתתתף בתחרות של המבוגרים, אבל הקריין לא השתמש בטיעון הזה נגדם.

-בסצינה בזמן הקרב של מאג'ין וג'יטה וגוקו, גוקו מופיע ללא "הלו-halo" כנגד העובדה שהוא מת.

-בפרק 236, לפני שוג'יטה משתמש בפיינל אקספלוז'ן, פיקולו אומר לו שהוא לא יכול לשמור את הגוף שלו אחרי שימות כמו גוקו, מכיוון שזו מתנה לאנשים שהקדישו את חייהם לעשיית טוב ולעזרה לאנשים אחרים. לעומת זאת, הרבה נבלים כמו כוח גיניו, פריזה וסל נראים בגיהנום בגוף שלהם שהיה להם לפני שמתו.

-כאשר בולמה מזמנת את שנרון כדי להחזיר לחיים את האנשים שמאג'ין וג'יטה הרג בטורניר, כולם במקדש של קאמי נכנסו לפאניקה שכדורי הדרגון בול יתבזבזו. לאחר מכן דנדה הסביר כי אם הם ישתמשו עכשיו בכדורי הדרגון בול, הם יוכלו להשתמש בהם רק בעוד שנה, ואז הם לא יוכלו להחזיר לחיים את הקורבנות של מאג'ין בו משום שכשנרון מחזיר הרבה אנשים לחיים במשאלה אחת האנשים צריכים להיות מתים רק או פחות. לעומת זאת, בפרק 165 במנגה, קאמי חושף כי יש לו את היכולת לשחזר את כדורי הדרגון בול גם אם לא עברה שנה למקרי חירום. מה שאומר שדנדה לא היה אמור להילחץ ככה.

-מוקדם יותר בסדרה, צויין על ידי המלך קאיו שכאשר אתה מת אתה לא יכול למות שוב. זה צוין גם ע"י דנדה, הקריין של הטורניר בין מלכי הקאיו, ועוד כמה דמויות בסדרה. לעומת זאת, במהלך סאגת מאג'ין בו, גוקו אומר שאם מישהו מת כאשר הוא כבר מת אז הוא נמחק מהקיום. האמירה של גוקו הוכחה כלא נכונה כאשר גוקו הרג את פריזה וסל בגיהנום בדרגון בול ג'יטי והם פשוט חזרו לחיים לאחר שמתו שוב.

-בדרגון בול קאי, בזמן שכולם צפו בקרב של גוקו עם קיד בו בגיהנום, אחד השומרים אמר "זה הבחור שנפל מדרך הנחש פעם, סון גוקו!" אבל הסצינה של גוקו נופל משביל הנחש נחתכה ומעולם לא הופיעה בדרגון בול קאי (מכיוון שזה פילר שמעולם לא קרה במנגה המקורית).

דרגון בול סופר

– בסאגת האנדרואידים וסל של דרגון בול זי, ניתן לראות שוג'יטה מתאמן במכונת כוח הכבידה של בולמה בכוח כבידה של פי 400 משל כדור הארץ, בעוד שבדרגון בול סופר, ניתן לראות שהוא לא מצליח להחזיק מעמד בכוח של 150.

– לורד בירוס טען שהוא השמיד את הדינוזאורים בכדור הארץ לפני שנים רבות, בעוד שניתן לראות דינוזאורים בדרגון בול זי ובדרגון בול סופר.

– רק בדרגון בול סופר, לכדור הארץ יש המיקום והגודל המדויק של העולם האמיתי, וזה שונה מהעולם של דרגון בול שהציגו בסדרות הקודמות.

– באנימה, התסרוקת של וידל מהחתונה שלה עם גוהאן שונה מהתסרוקת שמציגים בסאגת מאג'ין בו.

– בסרטים, למרות שבולמה יותר גדולה מגוקו בדרגון בול הראשון, היא אומרת שגילה הוא 38 וזה הופך אותה לצעירה יותר ממנו, זה יתכן שהיא משקרת לגבי גילה כדי שלא ידעו אותו, אבל אין במוניטין שלה שום רמיזה לכך שהיא משקרת לגביו.

– באנימה, צבע שיערה של בולמה משתנה מטורקיז לכחול ללא כל הסבר, יכול להיות שהיא רצתה לצבוע אותו. במנגה, בולמה מתוארת לרוב עם שיער כחול.

– באנימה, צבע שיערו של טראנקס העתידי משתנה מלבנדר לכחול ללא כל הסבר, בזמן שלטראנקס הילד עדיין יש שיער בצבע לבנדר. במנגה, גם טראנקס העתידי וגם טראנקס הילד חולקים את אותו השיער הכחול.

– בסדרה העיניים של מאי בצבע שחור, אבל באנימה של דרגון בול הראשון העיניים שלה בצבע כחול.

– בסאגת מאג'ין בו של דרגון בול זי, הגובה של קרירין הגיע לכתפיים של אנדרואיד 18, בעוד שבדרגון בול סופר הוא יותר נמוך מהן.

דרגון בול ג'יטי

-אחרי שטראנקס חזר הביתה בפרק מס' 28, בייבי וג'יטה אומר לו: "עבר הרבה זמן אה בן? הפעם האחרונה שראיתי אותך הייתה על כוכב הלכת M-2." אומנם, הפעם האחרונה שבייבי ראה את טראנקס הייתה על כוכב הלכת פיטל ולא על M-2.

-רק בגרסה היפנית וגרסת הדיבוב של "Blue Water" בייבי וג'יטה מבצע פיינל פלאש נגד גוקו. למרות זאת, כאשר בייבי וג'יטה יורה את הפיינל פלאש, הוא אומר "ביג באנג אטאק".

-בגרסת הדיבוב היפנית, טראנקס אומר שהוא הבין שמי שתקף אותו היה אנדרואיד 17, מכיוון שהקי שלו דומה לקי של אנדרואיד 18. לעומת זאת, בסאגת האנדרואידים בדרגון בול זי, צויין שאי אפשר לחוש באנרגיה של האנדרואידים.

-בטורניר הטנקאיצ'י בודוקאי, אוב חובש קסדה למרות שאסור למתחרים לשים אביזרים על הראש במהלך הטורניר.

-בסאגת סופר 17, נבלים אשר מתו שנמצאים בגיהינום ובכדור הארץ מוצגים ללא "הלו-halo" מעל הראש שלהם, כאשר בדרגון בול זי הם מוצגים עם "הלו".

-גוקו אומר כי כדורי הדרגון בול יכולים להחיות את קרירין, כאשר בפועל קרירין הוחייה על ידי כדורי הדרגון בול כבר בדרגון בול הרגיל, מה שאומר שהם לא יכולים להחיות אותו שוב. קרירין מוחייה על ידי כדורי הדרגון בול, למרות שהם לא אמורים להצליח להחיות אותו.

-בגרסת הדיבוב של "FUNimation" בפרק מס' 64, קרירין אומר שהצב של מאסטר רושי לא קרוב בכלל לגיל 1000. לעומת זאת, בדרגון בול זי סאגת שומי גארליק, החברים חגגו לצב יום הולדת 1000.

 

מצאתם עוד טעויות? ספרו לנו בתגובות!

על הכותב

יונתן ליסאור

יונתן ליסאור

52
הגב

avatar
28 Comment threads
24 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
35 Comment authors
מי יודע מי אני🤔🤔🤔גולשתסופר סאיה בלו קאיוקןgokuמאיר Recent comment authors
  הירשם  
חדשים ביותר ישנים ביותר דירוג
התרע על
קאיושין סמה
גולש

(המשך מדיאלוג קודם) ג׳ירן וסל קופצים זה אל זה.(דרך אגב, הם בחלל עכשו) הם מתכתשים ונראה שהם בשוויון. סל: זמן לנסות מהלך חדש שלי, Super… קרא עוד »

Zutenko
גולש
Zutenko

בקרב של ריקום, אמנם רוב שיניו נשברו וחזרו בסצנה הבאה, אבל בסצנה הבאה הוא כבר היה מת אם אני לא טועה.
בבקשה תבדקו.

הילה
כותב

כל הכבוד חברים פוסט מעולה! הלוואי עלי.

סל המחסל 3000
גולש

כל הכבוד כמה תעויות מצאצם ,הנה עוד טעות – שגיאת כתיב תיקון "כל הכבוד כמה טעויות מצאתם" (תיקון לתגובה שלי)

Oruchimaru
גולש

קרירין עמד על קצות האצבעות לכן הוא היה בגובה של הכתף של 18

yuvals
גולש

פספסתם עוד משהו בסאגת האנדרואידים, כשגוקו היה חולה הוא חלם שהוא רואה את אנדרואידים 17 ו18 הורגים את צ'יצ'י, גוהאן, קרירין וטראנקס העתידי אבל הוא… קרא עוד »

GoKu
גולש
GoKu

פוסט מעולה

מישהו
גולש
מישהו

מדהים

Sayan Ghost
גולש

איפה שכתבתם שאי אפשר להחיות מת פעמיים על קרירין זה לא נכון נראה לי כי כדנדה הפך לגאד הוא גרם שיוכלו להחיות אותם יותר מפעם… קרא עוד »

וג'יטו בלו
גולש
וג'יטו בלו

תנסו לעשות עוד כאלה

EyalGoku
גולש
EyalGoku

אחלה פוסט!

Gokhan black
גולש

לא הבנתי, עם הסופר דרגון בול יכולים להגשים כל דבר אז למה זאמאס לא ביקש שכל בני התמותה מכל היקומים יושמדו במקום כל הבאלגן של… קרא עוד »

מתה על דרגון בול❤❤❤
גולש
מתה על דרגון בול❤❤❤

אני שמתי לב לשתי טעויות שהיו בפוסט טעות אחת היה רשום באיזשהו מקום לא זוכרת אבל עדיין שבדרגון הבול שקוגו היה בן 15 לא זוכרת… קרא עוד »

Idansama
גולש
Idansama

בפתיח של סאגת בו רואים את גוטן עם בגדים רגילים ורגע לאחר מכן הוא עם חליפת לחימה

itamar
גולש
itamar

-מיסטר פופו החזיר את הנמאקים לחיים בעזרת כדורי הדרגון בול, אחרי שפיקולו וקאמי חזרו לחיים, אך הדבר לא היה אפשרי, מכיוון שחודש לפני, השתמשו בכדורים… קרא עוד »

חסוי
גולש
חסוי

היו לכם כמה טעויות לדעתי, אבל אחלה פוסט! אתם יכולים גם להוסיף שבזי בסאגת הסאיינים, כשוג'יטה ונאפה מגיעים הם מאתרים את האנרגיות הכי גבוהות (פיקולו… קרא עוד »

אנונימי
גולש

זה היילו שמשמעותו באנגלית הוא"הילה"

אנונימי
גולש

מיסטר פופו החזיר את הנאמקים לחיים כי הוא השתמש בדרגון בול של נאמק ולא בדרגון בול של כדור הארץ.

Kefla ssgss
גולש
Kefla ssgss

מתי תוסיפו מידע על הטריילר השלישי שיצא לסרט החדש?

גולדן פריזה
גולש

מה אם סופר דרגון בול הירוס?

goku
גולש
goku

בסופר ברה נולדה אחרי פאן בסוף של זי ברה נראית יותר גדולה מפאן

daniel
גולש
daniel

בדרגון בול סופר, גוקו ווג'יטה גידלו שיער על הפנים אבל בדרגון בול זי וג'יטה אמר לגוקו שהם לא יכולים לגדל שיער ובגלל זה יש לו… קרא עוד »

goku
גולש
goku

בGT 1 כשגוקו נתקע בגיהינום במקום לחכות שפיקולו יתקשר אם דנדה ויצרו את המעבר גוקו יכל להפוך לסופר סאייאן 4 ולבצע השתנות מהירה 2 פאן… קרא עוד »

וגיטו ui
גולש
וגיטו ui

חוסר עקביות בסוף דרגון בול זי בפרקים האחרונים של זי עשו קפיצה קדימה "כעבור 10 שנים" פאן כבר גדולה גוטן וטראנקס גדולים ברה גדולה יותר… קרא עוד »

חסוי
גולש
חסוי

בדרגון בול כשגוקו מנצח את פיקולו ג'וניור בטורניר העולמי רואים את קרירין קופץ משמחה (ואין לו נעליים), ושנייה אחרי זה כולם רצים אל גוקו ורואים… קרא עוד »

מאיר
גולש
מאיר

הייתי רוצה לראות גם תמונות אבל תודה חברה

סופר סאיה בלו קאיוקן
גולש
סופר סאיה בלו קאיוקן

פוסט מדהים

מי יודע מי אני🤔🤔🤔
גולש
מי יודע מי אני🤔🤔🤔

יש גם את הטעות הזאת שהייתה בדרגון בול זי בסאגת הסאיינים כשוגיטה אומר שהכוח של גוקו הוא מעל ל8000 ובמנגה זה 7000 או הפוך