זמני העלילה בסדרה » דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!
כללי מידע כללי

זמני העלילה בסדרה

AZ_RULER

מה קורה חברים? שמתי לב בזמן האחרון שהרבה מעריצים מתחילים להתבלבל עם זמני העלילות במיוחד לאחר שהתחילה העונה החדשה "דרגון בול סופר".

בתור אחד שנמצא רוב הזמן בצבא אני שומע על כאלה שמתחילים לחזור לראות את הסדרה בעקבות הסרטים החדשים/ סדרה חדשה/ החזרת הסדרה לארץ אבל רבים כבר לא מבינים איפה מתחילה הסדרה איפה האמצע שלה ואיפה היא נגמרת. אז במיוחד בשבילכם מעריצי האתר, בשביל המעריצים שמתחילים לחזור לראות שוב את הסדרה ובשביל המעריצים החדשים הכנתי כאן פוסט שיסביר בדיוק את קווי העלילה של הסדרה: איפה היא מתחילה, מה לא קשור לעלילה איפה היא ממשיכה ואיפה היא מסתיימת (מה שלא בדיוק קרה עדיין כרגע אבל אל דאגה, פרטים בהמשך).

DragonBallAlila

עונת דרגון בול

DragonBall

עונת הדרגון בול

 

עונת דרגון בול היא העונה הראשונה של הסדרה!

נתחיל עם משהו שבנתיים אין איתו שום בעיה וזאת העונה הראשונה של הסדרה- עונת דרגון בול. בעונה הזאת אנחנו פוגשים לראשונה את גוקו בתור ילד כשהזנב עדיין נמצא אצלו והוא לומד לאט לאט את הכוחות שלו. עונת דרגון בול בעצם פותחת את הסדרה המופלאה הזאת ביער שבו גוקו היה חיי עם סבא שלו שנהרג (אזהרת ספוילר למי שמתכוון לראות את הסדרה מהתחלה עד הסוף: בהמשך מתברר שגוקו הרג בשוגג את סבא שלו לאחר שהפך לקוף ענקי, שידוע בשם אוזארו). הדמות השנייה שאנחנו פוגשים בעונה הזאת היא ידידה טובה מאוד של גוקו העונה לשם המוכר לכולנו, בורמה. ברגע שהיא מגיעה הכל משתנה, היא מסבירה לגוקו על הכוחות הקסומים של הדרגון בול ועל היכולת שלהם להגשים כמעט כל משאלה שתבקש ומכאן גוקו מצטרף אל בורמה להרפתקה אגדית כשבדרך גוקו פוגש אויבים וחברים חדשים (קרירין, מאסטר רושי, גנרלים בצבא הסרט האדום, קאמי, פיקורו וכו') ותוך כדי חבורת ה-Z מתאספת ואנחנו לומדים להכיר את כל הדמויות ואת סיפורן.

לעונת דרגון בול יש 153 פרקים אך לצערנו העונה הזאת מעולם לא הגיעה לארץ בטענה שהיא גסה מדי (ברגע שתראו את הפרק הראשון כבר תוכלו להבין למה היא נחשבת ל"גסה"). הסדרה מתורגמת מידי שבוע באתר שלנו! בנוסף לאנימה יש לנו את המנגה של הסדרה שמתורגמת כל שבוע, כדי להגיע למנגה הורדות ישירות לחצו כאן! ואם תרצו לראות את האנימה לחצו כאן!

 

עונת דרגון בול Z

DBZ

עונת דרגון בול Z

 

עונת דרגון בול Z היא העונה השנייה בסדרה ואפשר גם לקרוא לה העונה הראשית בסדרה!

בדרך כלל כשמדברים על דרגון בול תשמעו לרוב שאומרים דרגון בול זי ולמה תמיד מוסיפים את ה"זי"? כי העונה הזאת בעצם הייתה העונה הגדולה והראשית של הסדרה, העונה הזאת הביאה לפריצה של הסדרה בתולדות האנימה ומנגה כשהיא חוללה מהפך בעולם הזה וכולם פשוט התאהבו ונשאבו לקסם של העונה הזאת. בדרגון בול זי הקרבות נהפכו בעצם מקרבות של אומנויות לחימה לקרבות אדירים ומהירים ששינו את פני הסדרה. בעונה הזאת התגלו בפנינו האויבים החזקים באמת בסדרה כמו פריזה, סל ובו, למדנו על העבר של גוקו וגילינו גם את צורת הסופר סאיין שרק התחזקה והשתפרה עם הסדרה.

לדרגון בול זי יש 291 פרקים וכולם שודרו בארץ בדיבוב לעברית. את העונה ניתן למצוא גם אצלנו באתר ממש כאן

 

טוב אז אפשר להגיד שהסיבוך האמיתי של כולם מתחיל מכאן…..בואו נתחיל עם משהו שלא קשור בדיוק לזמנים של העלילות והעונות:

סדרת רימייק: דרגון בול קאי

Dragon_Ball_Z_Kai

סדרת רימייק- דרגון בול קאי

 

דרגון בול קאי זאת סדרת רימייק לדרגון בול זי (בארה"ב היא נקראת דרגון בול זי קאי). רבים מתבלבלים וחושבים שכשהם יתחילו לראות את הסדרה הזאת היא תהיה בעצם עונה חדשה לדרגון בול זי, אז זהו שלא! דרגון בול קאי היא סדרת רימייק, מה זה אומר סדרת רימייק? זה אומר שלקחו את דרגון בול זי והפכו אותה למשהו מודרני וחדשני. איך עשו את זה? קודם כל האיכות של הסדרה הזאת היא HD, הורידו את כל הפילרים של הסדרה המקורית (פילרים= משהו שהוסיפו אותו לאנימה אך הוא מעולם לא הופיע במנגה כשהדוגמה הטובה ביותר היא סאגת שומי גארליק- סאגה שלמה שהייתה בדרגון בול זי אך לא הופיעה בדרגון בול קאי מפני שהיא מעולם לא התרחשה במנגה ולכן היא לא הופיעה בקאי כי בסדרה הזאת רוצים להצמד כמה שיותר למקור בלי להוסיף דברים נוספים) ולבסוף חתכו את כל המריחות של זי. למשל כשגוקו הפך לסופר סאיין 3 בדרגון בול זי אז לקח לו לפחות 5 דקות לעשות את זה כשבמשך כל הזמן הוא רק צעק ואילו בקאי חתכו את כל הצעקות וזה לקח אולי דקה- דקה וחצי בשביל להפוך לסופר סאיין 3.

אז שוב למי שלא הבין- דרגון בול קאי לא נחשבת להמשך העלילה של דרגון בול זי, היא בעצם אותה הסדרה רק ששיפרו אותה (למרות שעדיין הרוב יעדיפו לצפות במקור ולא ברימייק).

לדרגון בול קאי יש 159 פרקים והיא לא שודרה מעולם בארץ אך לשמחתכם הרבה יש את כל הסדרה באתר בתרגום לעברית. רוצים לחוות את הסדרה באיכות נדירה? לחצו כאן

 

עונת דרגון בול GT

DBGT

עונת דרגון בול GT

 

עונת דרגון בול GT היא עונת המשך לדרגון בול זי. העונה הזאת מתרחשת 10 שנים לאחר דרגון בול זי כשגוקו חוזר עם אוב אחרי האימונים המפרכים שלהם (כזכור- בסוף דרגון בול זי גוקו עזב ביחד עם אוב לכפר שלו בשביל לאמן אותו). כשגוקו מגיע למקדש השמיימי מחכה לו שמה פילאף שרצה להשתמש בכדורי דרגון בול שחורים בשביל לזכות בחיי נצח אך בטעות הוא מבקש שגוקו יחזור להיות ילד קטן ומכאן מתחילה העונה- גוקו הולך ביחד עם פאן (נכדתו בת ה-4 שכעת היא בת 14) וטראנקס ומחפש איתם בכל היקום את כדורי הדרגון בול השחורים בשביל שהוא יוכל לחזור להיות גדול. בעונה הזאת מתגלים אויבים חזקים יותר מהאויבים שהיו בזי כמו בייבי, סופר 17 ואומגה שנרון ואפילו יש רמה חדשה של סופר סאיין, סופר סאיין 4!

אבל יש בעיה קטנה בעונה הזאת…..היא לא נחשבת לעונה מקורית אלא לעונת פילר! העונה הזאת מעולם לא התרחשה במנגה ואפילו היוצר המקורי, אקירה טוריאמה, בכלל לא יצר אותה. אומנם הוא עוזר בעיצוב כמה דמויות אך את העונה עצמה הוא לא יצר בכלל כי מי שיצר אותה הייתה חברת טואי אנימיישן שהיא גם עזרה ביצירת האנימה של דרגון בול זי. רבים מהמעריצים כלל לא אהבו את הסדרו בטענה שרמת הקרבות והעלילה ירדו דרסטית והיא לא מעניינת כמו דרגון בול זי. יש כאלה שאפילו מעדיפים שלא להחשיב אותה כהמשך של דרגון בול זי ואומרים שהסדרה עצמה הסתיימה ברגע שגוקו עזב עם אוב.

דרגון בול GT שודרה בארץ בדיבוב לעברית אך לצערנו אין לנו את כל הפרקים המדובבים באתר אבל לפחות מה שלא מדובב יש לנו אותו בתרגום לעברית. עונת פילר לא מרתיעה אתכם? תוכלו לראות אותה כאן.

 

עונת דרגון בול סופר

dbzsuper01

עונת הדרגון בול סופר

 

18 שנה אחרי שהסדרה נגמרה היא חוזרת בעונה חדשה- דרגון בול סופר!!!

כמה שנים שמעריצים ברחבי העולם חיכו לקבל את הידיעה הזאת: דרגון בול חוזרת למסך ולעונה החדשה יקראו דרגון בול סופר! העונה עצמה שימו לב מתרחשת במהלך דרגון בול זי…..איך זה יכול להיות? זוכרים שאחרי שגוקו חיסל את בו אמרו שעבר כבר 10 שנים? טוב אז מעולם לא ידענו מה קרה במהלך ה10 שנים האלה וכאן נכנסת עונת דרגון בול סופר. העונה עצמה מתחילה כחצי שנה לאחר תבוסתו של בו ואנחנו מגלים בה אויב עם כוח לא הגיוני שמתעלה מעל לכל לוחם שהוצג איי פעם בדרגון בול זי – אל ההרס בירוס! ואם זה לא מספיק אז יש גם את המאסטר שלו וויס שחזק ממנו פי כמה למרות שלא ראינו כמעט שום דבר מהכוח שלו. אם למישהו מוכר השמות האלו אז כן בירוס וויס הופיע בסרט קרב האלים – אותו סרט שגוקו הפך בו לסופר סאיין גוד ונלחם בעזרתה נגד בירוס. לאחר קרב האלים התחילה סאגה שבה פריזה חזר לחיים והוא בצורה מוזהבת שבה הוא קרא לעצמו "גולדן פריזה" וגוקו ווג'יטה הפכו לצורה חדשה – סופר סאיין בלו! עוד דמויות חדשות שמופיעות הם שאמפה, אחיו הקטן של בירוס שהוא אל ההרס מיקום 6 והמאסטרית שלו – ואדוס, אחותו הגדולה של וויס.

אם תהיתם למה פאן היא תינוקת ואוב גם תינוק שאפילו לא נראה בסדרה ואולי גם תהיתם איך זה יכול להיות שלמר שטן יש עדיין שיער מלא בסדרה כשבGT הוא כבר מתחיל להקריח? אז הנה התשובה – הוא עוד לא הספיק להקריח בסופר כי עבר רק חצי שנה לעומת GT שעברו כבר 10 שנים מסוף זי.

בנתיים לסופר יצאו מספר פרקים רבים כשבכל שבוע בימי ראשון או שני יוצא פרק חדש. רוצים לראות את העונה החדשה?! גם את זה יש לנו בתרגום לעברית ממש כאן!!!

 

בעיקרון לפי זמן העלילה אפשר להגיד שהסדרה הולכת בסדר הזה:

דרגון בול—–> דרגון בול זי/קאי (עד הפרק בו גוקו מביס את בו)—–> דרגון בול סופר——> דרגון בול זי/קאי (10 שנים אחרי תבוסתו של בו)——-> דרגון בול GT

זה הסדר שבה הולכת העלילה אבל בואו נהיה הגיוניים- אף אחד באמת לא יחכה שהעונה של דרגון בול סופר תגמר בשביל להמשיך לראות את סוף זי נכון? הזמן של סופר קצת מסבך את העניינים כי זאת עונה חדשה אבל כל מה שמתרחש בה קורה בזמן העלילה של דרגון בול זי אבל באמת שאין מה להסתבך, פשוט תראו עד סוף זי ואז תוכלו לראות גם את דרגון בול סופר (מבטיח לכם שלא יהיו ספוילרים רציניים שיהרסו לכם את הסדרה). בנוסף לזאת אתם גם לא חייבים לראות את GT כי ברגע שאקירה יצר את דרגון בול סופר הוא ביטל לגמרי את GT עם מצבי הסופר סאיין החדשים שלו. אז אחרי ההסבר הקצר הזה הכי טוב לראות את הסדרה בסדר הזה:

דרגון בול——> דרגון בול זי/קאי——->דרגון בול סופר 

* לא רשמתי את GT כי אנחנו מדברים פה על זמני העלילה המקורית וGT היא עונת פילר אבל עדיין תוכלו לראות אותה בשביל הכיף ומומלץ לראות אותה אחרי זי.

מקווה שמי שהסתבך יודע כעת את זמני העלילות של העונות ואם עדיין לא הבנתם אל תתביישו לשאול אותנו!

 שמחים לעדכן עבורכם! ~ דרגון בול ישראל!

 

 

על הכותב

AZ_RULER

הגב

114 תגובות ב "זמני העלילה בסדרה"

avatar
  הירשם  
חדשים ביותר ישנים ביותר דירוג
התרע על
ranlevy
גולש

תודה יעזור למלא שלא כל כך מבינים

מטן ליבוביץ
גולש

מתי פרק חדש

שי
מנהל

עקב תקנה טכנית חמורה הפרק לא צפוי לעלות בקרוב.

צחי
גולש
אני לא כל כך מבין איך אנשים שקוראים לעצמם מעריצי דרגון בול לא יודעים לעשות את הסדר הזה לבד.. אבל תודה בכלל על ההשקעה בכתבה 😀 משהו שראיתי בפייסבוק בעמוד כלשהו של דרגון בול, הם אומרים שהסדרה הולכת לעשות שיתוף פעולה עם הסדרה "וואן פיס" בדצמבר אני לא מאמין שזה… קרא עוד »
ranlevy
גולש

ממש לא, אולי סדרה של מעריצים שבגג תתפרסם ביוטיוב

צחי
גולש

חחח גדול! זה גם ממש חדש יש שם הדמויות של דרגון בול סופר

צחי
גולש

לפרק של וואן פיס יש המשך בסדרה toriko פרק 99 אם במקרה ולא ידעת 😀

שלומי
גולש

אם יש המשך אז שיתרגמו גם אותו האיגודים הם פרקים מה זה מגניבים(אבל יש להם יותר מידי על הראש דרגון בול סופר, המנגה,ועוד כל מיני)

שלומי
גולש

איחודים* תיקון אוטומטי…

shelhav12
גולש

יש כאלה שאוהבים דרגון בול והסדר לפעמים לא מובן אז הם מסבירים שנביןD:

shelhav12
גולש

וגם יש שמועות שהם לא נכונות
אז צריכים להבין:)

גוגיטה
גולש

מתי יוצא הסרט??

ranlevy
גולש

מתי שייצא גרסה מלאה של הסרט מתורגמת לאנגלית באינטרנט

roeysan
גולש

כתבה מעולה,
תכתבו בדרגון בול שאתם תרגמתם את כל המנגה של הסדרה – תנו לעצמכם קרדיט 🙂

נראלי בסופר אגב יקום 6 יהיה ואני מקווה אחרי דרגון בול זי…

גוגיטה
גולש

יש את הסרט אבל לא באיכות הכי טובה באנגלית אני יכול לתת את הקישור

שלומי
גולש

רגע, אתם עיצבתם את כל הלוגואים בעברית?(חוץ מהדרגון בול זי הרגיל )

רזיאל
מנהל

עיצבנו את הלוגו של דרגון בול סופר, דרגון בול קאי ודרגון בול סופר

Shaked
גולש

אני חושב שיש טעות אבל אני לא בטוח.. צריך לבדוק את זה.. בכל מקרה, רשמתם שביפן דרגון בול קאי נקרא דרגון בול זי קאי דבר שלא נכון מפני שביפן הסדרה כן נקראת דרגון בול קאי ובארה"ב היא נקראת דרגון בול זי קאי

שניאור
גולש

וואו תודה רבה על הפוסט !!!! 😀
שיהיה בהצלחה !!! 😀

רם
גולש

שחכת לכתוב שדרגון בול סופר מבוססת על הסרטים של דרגון בול Z אבל אולי יהיו עוד דברים D:

עומר
גולש

לא הבנתי משו,
אני כבר לא זוכר… אחרי שגוקו ניצח את בו עבר 10 שנים ואז גוקו ואוב התחילו להתאמן וסיימו להתאמן אחרי עוד 10 שנים? יעני ג'יטי מתחיל 20 שנה אחרי בו?

קקרוטו
גולש

לא הבנתי משהו אחד הרי הסרט "קרב אלים" והסדרה החדשה "סופר" אותו דבר בדיוק (אותו עלילה) חוץ מזה שבסרט היום הולדת של בורמה על הקרקע ובסידרה על ספינה ועוד שינויים ממש קטנים

גיא אלהרר
גולש

לא הבנתי אז איפה הסרט רקב האלים נכנס פה

natan
גולש

האם גוקו גילה שהוא זה שהרג את סבא שלו או שבורמה והחבורה שמרו את זה בסוד ??

אביתר
גולש

תודה רבה על המידע היה מאוד מעניין ונהנתי מאוד לקרוא! 🙂
המשך יום נעים!

עדי
גולש
כל הסרטים בדרגון בול באים כאילו במקום משהו, נגיד הסרט עץ העוצמה היה על הזמן של פאריז, זה כאילו שני קטעי זמן כאלה. או הסרט קולר היה בין הזמן של פאריז לבין סאגת האנדרואידים (עברו כמעט 3 שנים בפרק אחד) אז כאילו קולר היה ב3 שנים האלה למרות שגוקו לא… קרא עוד »
נטלי שחולה בדם על דרגון בול (ועל מקיטה בפרט ועל השיער של ראדיץ)
גולש
נטלי שחולה בדם על דרגון בול (ועל מקיטה בפרט ועל השיער של ראדיץ)

תודה על כל העזרה עכשיו אני לא מתבלבלת כלכך כמו פעם !!

קקרוטו
גולש

אם אפשר תשובה למה ששאלתי(למה עשו את הסאגה של קרב אלים הרי זה כמו הסרט רק יותר מרוח)
ועוד שאלה הרי בסאגה של תחרות אומניות הלחימה רואים את הבת של קרירין ושל 18 שהיא גדולה יותר מהסידרה החדשה

קקרוטו
גולש

אני מתכון לתחרות אומניות הלחימה הראשון כלומר בזמן שספופוביץ גנב מגוהן אנרגיה(שזה היה לפני שחיסלו את בו) ובזמן ש 18"הובסה" בכוונה ע"י מר שטן.
שטראנקס וגוטן נלחמו ב 18 לפני שחיסלו את בו, הבת שלה עודדה אותה והיא הייתה יותר גדולה מבסדרה החדשה. שקרתה אחרי שמאג'ין בו הובס

גוג'יטה
גולש

מי יכול לשלוח לי קישור של הסרט החדש באנגלית באיכות HD?

Dragonballil
גולש

אבל אני לא מבין מה הבעיה אם יש בhd ואין תרגום קחו אחד שהוא באיזה שפה גרועה ואיכות מעפנה עם כתוביות הרי הסרט הוא רק עזר לכתוביות ואל תשתמשו במעפן ותקודדו על הhd אני לא מבין מה הבעיה…

קקרוטו
גולש
אני מתכון לתחרות אומניות הלחימה הראשון כלומר בזמן שספופוביץ גנב מגוהן אנרגיה(שזה היה לפני שחיסלו את בו) ובזמן ש 18"הובסה" בכוונה ע"י מר שטן. שבזמן שטראנקס וגוטן נלחמו באנדרואיד 18 (לפני שחיסלו את בו), הבת שלה עודדה אותה והיא הייתה יותר גדולה מבסדרה החדשה. שקרתה אחרי שמאג'ין בו הובס אפשר… קרא עוד »
קקרוטו
גולש

כי בטורניר היא מדברת ומעודדת וגם יש לה שיער ארוך
ובסידרה היא יושבת באוטו בכיסא של תינוקים ועושה קולות של תינוקים וזה מוכיח שהיא לא יודעת לדבר, וגם השיער שלה קצר יותר

eeruyu
גולש

תסתכל על התמונה ששמתי זה מהטורניר שלח הודעה שראית ואז אני יחליף תמונה לסידרה החדשה ותראה את ההבדל
לכל מי שרוצה לדעת התמונה לקוחה מפרק 225
ובדרגון בול סופר רואים את הבת של קרירין בפרק 3

שי
גולש

יש לי שאלה מה קרה קודם דרגון בול סופר או הסרט קרב האלים.. בשתי המצבים גוקו לא מכיר את בילס וזה קצת דפוק כי צריך להיות איזה סדר

Ofek
גולש

בדרגון בול סופר קורה בדיוק מה שקורה בbattle of gods
רק שזה בפרקים ונראה לי שיש דברים גם אחרי זה

Roy
גולש

תודה רבה 😉 עשיתם לי סדר בראש

שי
גולש

הבנתי תודה אופק, עוד שאלה בקשר לציר הזמן של הסידרה הסרט החדש אם פריזה קורה לאחר דרגון בול סופר?

majin ben
משתמש כבוד

קורה בתוך דרגון בול סופר, העלילה שמגיעה אחרי קרב האלים בסדרה היא תחייתו של פריזה

יותם
גולש

מה שבאמת מבלבל אלה הסרטים

ליעד נטע
גולש

את כוחו של אל ההרס בילס אי אפשר גם להשוות לדמויות החזקות של GT (אומגה שנרון או בייבי) , נכון?

קקרוטו
גולש

וזה תמונה מדרגון בול סופר פרק 3
שמישהו יגיד לי אם גם הוא רואה הבדל או שזה רק אני

דומשלק
גולש
יש לי תאוריה בקשר לזמנים: כשוויס טס לכוכב קאיו הוא חזר בזמן לא? וכשחוזרים בזמן היקום מתפצל לשניים ( מכאן יש 12 יקומים בדרגון בול ובילס הוא אל ההרס של היקום הנוכחי) אז בזמן שבוא וויס הגיע לכוכב קאיו נמצאת עלילת סופר וביקום שבוא וויס לא מגיע לכוכב קאיו עברו… קרא עוד »
Yahav150
גולש

אחי יש בזה משהו אבל מצד שני אני לא מאמין שחשבו על זה ועם ען היו אומרים

דומשלק
גולש

(10 שנים מאז בו לא 5)

yarin
גולש

אם סיימתי את זי אז לראות את גיטי או סופר?

גוג'יטה
גולש

האויבים של GT לא יותר חזקים
פשוט כולם הרבה יותר חלשים
גל הקמה המה הא הראשון של גוקו השמיד מכונית והרעים של GT אפילו את זה לא מצליחים
אלא אם כן יש למקיטה מכונית ממש ממש חזקה והוא נוסע בה לשופינג עם הבת שלו

אוריאל
גולש

תקשיבו כל הקטע של הסדרות ממש מובן א בל תוכלו לומר איפה בערך כל סרט עומד

וג'יטו
גולש

לא כתבתם על AF

מונקי די לופי
גולש
מונקי די לופי

רגע אז להבנה.. בדרגון בול סופר אין סופר סאיין 4? ואם אין זה אומר שאף פעם לפי התכנון לא היה אמור להיות סופר סאיין 4, כי דרגון בול ג'יטי הוא בעצם רק פילר, אני צודק נכון?

קאי
גולש

LOL קורים לי קאי 🙂

ka ka carrot cake
גולש

אני לא אהבתי את רוב עונת ג'י טי במיוחד את ההתחלה בגלל שהיא תינוקית מידי ומשעממת רק הפרקים האחרונים היו טובים הרבה יותר

ירון
גולש

למה דרגון בול זי היא הראשית? לדעתי, דרגון בול המקורי טוב הרבה יותר מזי.

אושר
גולש

היי

אושר
גולש

הלו

מסי
גולש

למה דרגון בול סופר לא משודרת בדיבוב בארץ בערוץ הילדים.

אשל
גולש

יש גם דרגון בול הירוס וזה כבר שונה ואני רוצה שיוסי את זה

בירוס
גולש

אני שמעתי שדרגון בול סופר מבטל את דרגון בול GT

יובל שטרן
גולש

סופר מתרחשת 5 שנים אחרי הסוף של זי.

גוקו סופר סאיין בלו
גולש
גוקו סופר סאיין בלו

למה לא המשכתם את זירת הקרבות

אקיטו
גולש

דרגון בול סופר לפני גי טי בגלל שפן נולדה בסופר ונלחמה בגי טי

אקיטו
גולש

לא משנה