זמני העלילה בסדרה

עונת דרגון בול

DragonBall
עונת הדרגון בול

עונת דרגון בול היא העונה הראשונה של הסדרה!

נתחיל עם משהו שבנתיים אין איתו שום בעיה וזאת העונה הראשונה של הסדרה- עונת דרגון בול. בעונה הזאת אנחנו פוגשים לראשונה את גוקו בתור ילד כשהזנב עדיין נמצא אצלו והוא לומד לאט לאט את הכוחות שלו. עונת דרגון בול בעצם פותחת את הסדרה המופלאה הזאת ביער שבו גוקו היה חיי עם סבא שלו שנהרג (אזהרת ספוילר למי שמתכוון לראות את הסדרה מהתחלה עד הסוף: בהמשך מתברר שגוקו הרג בשוגג את סבא שלו לאחר שהפך לקוף ענקי, שידוע בשם אוזארו). הדמות השנייה שאנחנו פוגשים בעונה הזאת היא ידידה טובה מאוד של גוקו העונה לשם המוכר לכולנו, בורמה. ברגע שהיא מגיעה הכל משתנה, היא מסבירה לגוקו על הכוחות הקסומים של הדרגון בול ועל היכולת שלהם להגשים כמעט כל משאלה שתבקש ומכאן גוקו מצטרף אל בורמה להרפתקה אגדית כשבדרך גוקו פוגש אויבים וחברים חדשים (קרירין, מאסטר רושי, גנרלים בצבא הסרט האדום, קאמי, פיקורו וכו') ותוך כדי חבורת ה-Z מתאספת ואנחנו לומדים להכיר את כל הדמויות ואת סיפורן.

לעונת דרגון בול יש 153 פרקים אך לצערנו העונה הזאת מעולם לא הגיעה לארץ בטענה שהיא גסה מדי (ברגע שתראו את הפרק הראשון כבר תוכלו להבין למה היא נחשבת ל"גסה"). הסדרה מתורגמת מידי שבוע באתר שלנו! בנוסף לאנימה יש לנו את המנגה של הסדרה שמתורגמת כל שבוע, כדי להגיע למנגה הורדות ישירות לחצו כאן! ואם תרצו לראות את האנימה לחצו כאן!


עונת דרגון בול Z

DBZ
עונת דרגון בול Z

עונת דרגון בול Z היא העונה השנייה בסדרה ואפשר גם לקרוא לה העונה הראשית בסדרה!

בדרך כלל כשמדברים על דרגון בול תשמעו לרוב שאומרים דרגון בול זי ולמה תמיד מוסיפים את ה"זי"? כי העונה הזאת בעצם הייתה העונה הגדולה והראשית של הסדרה, העונה הזאת הביאה לפריצה של הסדרה בתולדות האנימה ומנגה כשהיא חוללה מהפך בעולם הזה וכולם פשוט התאהבו ונשאבו לקסם של העונה הזאת. בדרגון בול זי הקרבות נהפכו בעצם מקרבות של אומנויות לחימה לקרבות אדירים ומהירים ששינו את פני הסדרה. בעונה הזאת התגלו בפנינו האויבים החזקים באמת בסדרה כמו פריזה, סל ובו, למדנו על העבר של גוקו וגילינו גם את צורת הסופר סאיין שרק התחזקה והשתפרה עם הסדרה.

לדרגון בול זי יש 291 פרקים וכולם שודרו בארץ בדיבוב לעברית אך אנחנו גם מתרגמים אותה לעברית מהדיבוב ביפנית. אם תרצו לצפות בדרגון בול זי בדיבוב לעברית או בשפת המקור שלה עם תרגום שלנו לחצו כאן

רוצים בנוסף לאנימה לקרוא גם את המנגה? לחצו כאן!


סדרת רימייק: דרגון בול קאי

Dragon_Ball_Z_Kai
סדרת רימייק- דרגון בול קאי

דרגון בול קאי זאת סדרת רימייק לדרגון בול זי (בארה"ב היא נקראת דרגון בול זי קאי). רבים מתבלבלים וחושבים שכשהם יתחילו לראות את הסדרה הזאת היא תהיה בעצם עונה חדשה לדרגון בול זי, אז זהו שלא! דרגון בול קאי היא סדרת רימייק, מה זה אומר סדרת רימייק? זה אומר שלקחו את דרגון בול זי והפכו אותה למשהו מודרני וחדשני. איך עשו את זה? קודם כל האיכות של הסדרה הזאת היא HD, הורידו את כל הפילרים של הסדרה המקורית (פילרים= משהו שהוסיפו אותו לאנימה אך הוא מעולם לא הופיע במנגה כשהדוגמה הטובה ביותר היא סאגת שומי גארליק- סאגה שלמה שהייתה בדרגון בול זי אך לא הופיעה בדרגון בול קאי מפני שהיא מעולם לא התרחשה במנגה ולכן היא לא הופיעה בקאי כי בסדרה הזאת רוצים להצמד כמה שיותר למקור בלי להוסיף דברים נוספים) ולבסוף חתכו את כל המריחות של זי. למשל כשגוקו הפך לסופר סאיין 3 בדרגון בול זי אז לקח לו לפחות 5 דקות לעשות את זה כשבמשך כל הזמן הוא רק צעק ואילו בקאי חתכו את כל הצעקות וזה לקח אולי דקה- דקה וחצי בשביל להפוך לסופר סאיין 3.

אז שוב למי שלא הבין- דרגון בול קאי לא נחשבת להמשך העלילה של דרגון בול זי, היא בעצם אותה הסדרה רק ששיפרו אותה (למרות שעדיין הרוב יעדיפו לצפות במקור ולא ברימייק).

לדרגון בול קאי יש 159 פרקים והיא לא שודרה מעולם בארץ אך לשמחתכם הרבה יש את כל הסדרה באתר בתרגום לעברית. רוצים לחוות את הסדרה באיכות נדירה? לחצו כאן


עונת דרגון בול GT

DBGT
עונת דרגון בול GT

עונת דרגון בול GT היא עונת המשך לדרגון בול זי. העונה הזאת מתרחשת 10 שנים לאחר דרגון בול זי כשגוקו חוזר עם אוב אחרי האימונים המפרכים שלהם (כזכור- בסוף דרגון בול זי גוקו עזב ביחד עם אוב לכפר שלו בשביל לאמן אותו). כשגוקו מגיע למקדש השמיימי מחכה לו שמה פילאף שרצה להשתמש בכדורי דרגון בול שחורים בשביל לזכות בחיי נצח אך בטעות הוא מבקש שגוקו יחזור להיות ילד קטן ומכאן מתחילה העונה- גוקו הולך ביחד עם פאן (נכדתו בת ה-4 שכעת היא בת 14) וטראנקס ומחפש איתם בכל היקום את כדורי הדרגון בול השחורים בשביל שהוא יוכל לחזור להיות גדול. בעונה הזאת מתגלים אויבים חזקים יותר מהאויבים שהיו בזי כמו בייבי, סופר 17 ואומגה שנרון ואפילו יש רמה חדשה של סופר סאיין, סופר סאיין 4!

אבל יש בעיה קטנה בעונה הזאת…..היא לא נחשבת לעונה מקורית אלא לעונת פילר! העונה הזאת מעולם לא התרחשה במנגה ואפילו היוצר המקורי, אקירה טוריאמה, בכלל לא יצר אותה. אומנם הוא עוזר בעיצוב כמה דמויות אך את העונה עצמה הוא לא יצר בכלל כי מי שיצר אותה הייתה חברת טואי אנימיישן שהיא גם עזרה ביצירת האנימה של דרגון בול זי. רבים מהמעריצים כלל לא אהבו את הסדרו בטענה שרמת הקרבות והעלילה ירדו דרסטית והיא לא מעניינת כמו דרגון בול זי. יש כאלה שאפילו מעדיפים שלא להחשיב אותה כהמשך של דרגון בול זי.

דרגון בול GT שודרה בארץ בדיבוב לעברית אך לצערנו אין לנו את כל הפרקים המדובבים באתר אבל לפחות מה שלא מדובב יש לנו אותו בתרגום לעברית. עונת פילר לא מרתיעה אתכם? תוכלו לראות אותה כאן.


עונת דרגון בול סופר

dbzsuper01
עונת הדרגון בול סופר

18 שנה אחרי שהסדרה נגמרה היא חוזרת בעונה חדשה- דרגון בול סופר!!!

כמה שנים שמעריצים ברחבי העולם חיכו לקבל את הידיעה הזאת: דרגון בול חוזרת למסך ולעונה החדשה יקראו דרגון בול סופר! העונה עצמה שימו לב מתרחשת במהלך דרגון בול זי…..איך זה יכול להיות? זוכרים שאחרי שגוקו חיסל את בו אמרו שעבר כבר 10 שנים? טוב אז מעולם לא ידענו מה קרה במהלך ה10 שנים האלה וכאן נכנסת עונת דרגון בול סופר. העונה עצמה מתחילה כחצי שנה לאחר תבוסתו של בו ואנחנו מגלים בה אויב עם כוח לא הגיוני שמתעלה מעל לכל לוחם שהוצג איי פעם בדרגון בול זי – אל ההרס בירוס! ואם זה לא מספיק אז יש גם את המאסטר שלו וויס שחזק ממנו פי כמה למרות שלא ראינו כמעט שום דבר מהכוח שלו. לאחר סאגת קרב האלים נפרש בפנינו עולם חדש שלא התגלה בפנינו עד כה בסדרה כשבהמשך אנו מגלים על אלי הרס ומלאכים רבים אחרים (בדרגון בול סופר נודע לנו בעצם שהיקום שממנו גוקו וחבריו הגיעו הוא יקום מס' 7 מתוך 12 יקומים) ועל אויבים חזקים ומפלצתיים כמו פריזה שחזר בצורת גולדן פריזה ובלאק שמשתמש בגופו של גוקו כדי לזרוע הרס וחורבן. בנוסף לכל זה כמובן גם שישנם צורות חדשות של סופר סאיין כמו סופר סאיין גוד, סופר סאיין בלו, סופר סאיין רוז ואפילו צורה שמעבר לכל צורות הסופר סאיין האחרות.

דרגון בול סופר הסתיימה (בנתיים) ב25.3.18 בפרק 131 ולשמחתכם הרבה יש לנו את כל הפרקים מתורגמים באתר! רוצים לצפות בדרגון בול סופר? רוצים לראות את גוקו ווג'יטה עוברים את כוחם של האלים? לחצו כאן!!!

בנוסף לאנימה יש גם מנגה של דרגון בול סופר שבימים אלה ממשיכה לצאת! שימו לב שבאנימה ובמנגה העלילה מתרחשת קצת שונה. רוצים לקרוא את המנגה ולחוות עלילה שונה מהאנימה? לחצו כאן!


דרגון בול סופר: ברולי

poster2 lg
דרגון בול סופר: ברולי!  הסרט החדש בסדרה והראשון של דרגון בול סופר

חשבתם שדרגון בול סופר הסתיימה? אז חשבתם……

ב14.12.18 אויב חדש- ישן הולך לחזור וזה לא אחר מאשר הסופר סאיין האגדי ברולי! עפ"י מה שנאמר מהיוצר של דרגון בול, אקירה טוריאמה, ברולי עומד להפוך מדמות פילר לדמות אמיתית (קאנון בשמה הרשמי). מה זה אומר בעצם? פילר זה דבר שלא קשור לאנימה ומנגה בשום צורה שהיא והסרטים של הסדרה עונים היטב על ההגדרה הזאת כי ברוב הסרטים מופיעים אויבים שמעולם לא היו באנימה או במנגה ולכן הם נחשבים לפילרים- כלומר אויבים שלא באמת קיימים ועד לא מזמן ברולי היה חלק מהם. כעת בסרט הקרוב טוריאמה מתכוון לתת לברולי מראה קצת שונה מהברולי הישן שאנו מכירים וגם הסיפור שלו ישכתב ואנחנו הולכים לקבל בעצם ברולי אחר! מה גם שלפי הטריילר של הסרט אנו מבינים שהוא מתקשר לאנימה מפני שגוקו מחפש אחר אויבים חזקים לאחר שטורניר העוצמה נגמר (ספוילרים למי שעוד לא ראה את הסוף של סופר- כזכור טורניר העוצמה הפגיש בין הלוחמים החזקים ביותר בין 8 יקומים שונים והמנצח היה היקום המוכר לנו: יקום 7.) ובסופו של דבר הוא מוצא את ברולי שנראה יותר חזק אולי אפילו מסופר סאיין בלו.

בעקבות דבריו של אקירה טוריאמה הסרט החדש הולך להיות קשור לעלילה המרכזית של הסדרה וכמובן שהוא מגיע לאחר הסוף של דרגון בול סופר. האם ברולי הולך להיות רק נבל מתוך הסרט החדש? האם נראה את דרגון בול סופר חוזרת בעתיד וגם שמה נראה את ברולי? רק הזמן יגיד לנו את התשובות! וכן אל תדאגו כשהסרט יצא אנחנו נתרגם אותו לעברית ותוכלו לצפות בו באתר שלנו.

הסרט כאמור עוד לא יצא אבל תוכלו לצפות בטריילר המתורגם שלו בדיבות ליפנית ובאנגלית ממש כאן!


* סופר דרגון בול הירוס

HEROS
סדרה פרסומית- סופר דרגון בול הירוס

סופר דרגון בול הירוס עלתה לראשונה לשידור ב1.7.18 והיא נחשבת לסדרה פרסומית בלבד.

מה זה אומר סדרה פרסומית? סופר דרגון בול הירוס היא סדרה שבאה כדי לקדם את המשחק דרגון בול הירוס- משחק ארקייד שמופץ ביפן בלבד. במשחק ישנם דמויות מוכרות עם התפתחויות שונות כמו גולדן קולר, וג'יטו ס"ס בלו עם קאיוקאן, וג'יטה סופר סאיין 3, גוהאן סופר סאיין 3 ו-4, ברולי ס"ס 3 וכו'. יחד עם זאת ניתן גם למצוא אויבים חדשים כמו קאמבר הסאייני המרושע או פו המדען שמוכר לכם אולי יותר מהמשחק של זינוברס 2. כל כמה זמן יוצא עדכון למשחק עם משימה חדשה ודמויות חדשות כשלכל משימה משחררים גם סרטון באנימציה של האנימה שמסביר מה קורה במשימה הזאת. הסדרה סופר דרגון בול הירוס מתבססת כרגע רק על הסאגה כוכב הכלא (במשחק של הירוס הסאגה היא חלק ממשימת היקום) שבה טראנקס נלקח בשבי ע"י פו לכוכב הכלא בשביל להיות חלק מניסוי שפו עורך בין לוחמים חזקים כשהמטרה של כולם היא לאסוף את כדורי הדרגון בול שמפוזרים בין הלוחמים. כבר בתחילת הסדרה נערך קרב בין גוקו ס"ס בלו שאנו מכירים לבין גוקו ס"ס 4 שנחשב לסייר זמן (שוב- כמו במשחקי הזינוברס). בהמשך אנו גם מגלים על הסאייני המרושע וקאמבר וכבר בפרק השני אנו מקבלים התפתחות שלא התרחשה מעולם- גולדן קולר.

בעקבות היותה סדרה פרסומית בלבד הסדרה לא נכללת בעלילה המרכזית! אם נקח אותה על ציר זמן מקביל הסדרה בעצם מתרחשת לאחר דרגון בול סופר אבל אין להתייחס אליה בתור המשך ישיר ורשמי לסופר (כמו שנאמר קודם- ההמשך של סופר מתרחש בסרט דרגון בול סופר: ברולי).

כרגע יצאו רק 2 פרקים לסדרה כשכל אורך של פרק הוא 8 דקות בלבד. הפרקים משודרים רק בזמן אירועים מיוחדים שקשורים לאנימה ומנגה ביפן ולפי מה שנאמר הפרק הבא יהיה רק בספטמבר.
רוצים להעביר את הזמן ולראות את סופר דרגון בול הירוס? לחצו כאן

בנוסף לאנימה ישנה גם מנגה שמתורגמת על ידינו. רוצים לקרוא גם את המנגה של סופר דרגון בול הירוס? לחצו כאן (המנגה נמצאת בתחתית הדף)


בעיקרון לפי זמן העלילה אפשר להגיד שהסדרה הולכת בסדר הזה:

דרגון בול—–> דרגון בול זי/קאי (עד הפרק בו גוקו מביס את בו)—–> דרגון בול סופר——> דרגון בול זי/קאי (10 שנים אחרי תבוסתו של בו)——-> דרגון בול GT

זה הסדר שבה הולכת העלילה אבל בואו נהיה הגיוניים- אף אחד באמת לא יחכה שהעונה של דרגון בול סופר תגמר בשביל להמשיך לראות את סוף זי נכון? הזמן של סופר קצת מסבך את העניינים כי זאת עונה חדשה אבל כל מה שמתרחש בה קורה בזמן העלילה של דרגון בול זי אבל באמת שאין מה להסתבך, פשוט תראו עד סוף זי ואז תוכלו לראות גם את דרגון בול סופר (מבטיח לכם שלא יהיו ספוילרים רציניים שיהרסו לכם את הסדרה). בנוסף לזאת אתם גם לא חייבים לראות את GT כי ברגע שאקירה יצר את דרגון בול סופר הוא ביטל לגמרי את GT עם מצבי הסופר סאיין החדשים שלו. אז אחרי ההסבר הקצר הזה הכי טוב לראות את הסדרה בסדר הזה:

דרגון בול——> דרגון בול זי/קאי——->דרגון בול סופר———> דרגון בול סופר: ברולי (סרט)

* לא רשמתי את GT כי אנחנו מדברים פה על זמני העלילה המקורית וGT היא עונת פילר אבל עדיין תוכלו לראות אותה בשביל הכיף ומומלץ לראות אותה אחרי זי.

מקווה שמי שהסתבך יודע כעת את זמני העלילות של העונות ואם עדיין לא הבנתם אל תתביישו לשאול אותנו!

Digiqole Ad
4.4 54 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
139 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
ranlevy

תודה יעזור למלא שלא כל כך מבינים

צחי

אני לא כל כך מבין איך אנשים שקוראים לעצמם מעריצי דרגון בול לא יודעים לעשות את הסדר הזה לבד.. אבל תודה בכלל על ההשקעה בכתבה… קרא עוד »

גוגיטה

מתי יוצא הסרט??

roeysan

כתבה מעולה, תכתבו בדרגון בול שאתם תרגמתם את כל המנגה של הסדרה – תנו לעצמכם קרדיט :) נראלי בסופר אגב יקום 6 יהיה ואני מקווה… קרא עוד »

גוגיטה

יש את הסרט אבל לא באיכות הכי טובה באנגלית אני יכול לתת את הקישור

שלומי

רגע, אתם עיצבתם את כל הלוגואים בעברית?(חוץ מהדרגון בול זי הרגיל )

Shaked

אני חושב שיש טעות אבל אני לא בטוח.. צריך לבדוק את זה.. בכל מקרה, רשמתם שביפן דרגון בול קאי נקרא דרגון בול זי קאי דבר… קרא עוד »

שניאור

וואו תודה רבה על הפוסט !!!! :D
שיהיה בהצלחה !!! :D

רם

שחכת לכתוב שדרגון בול סופר מבוססת על הסרטים של דרגון בול Z אבל אולי יהיו עוד דברים D:

עומר

לא הבנתי משו, אני כבר לא זוכר… אחרי שגוקו ניצח את בו עבר 10 שנים ואז גוקו ואוב התחילו להתאמן וסיימו להתאמן אחרי עוד 10… קרא עוד »

קקרוטו

לא הבנתי משהו אחד הרי הסרט "קרב אלים" והסדרה החדשה "סופר" אותו דבר בדיוק (אותו עלילה) חוץ מזה שבסרט היום הולדת של בורמה על הקרקע… קרא עוד »

גיא אלהרר

לא הבנתי אז איפה הסרט רקב האלים נכנס פה

natan

האם גוקו גילה שהוא זה שהרג את סבא שלו או שבורמה והחבורה שמרו את זה בסוד ??

אביתר

תודה רבה על המידע היה מאוד מעניין ונהנתי מאוד לקרוא! :)
המשך יום נעים!

עדי

כל הסרטים בדרגון בול באים כאילו במקום משהו, נגיד הסרט עץ העוצמה היה על הזמן של פאריז, זה כאילו שני קטעי זמן כאלה. או הסרט… קרא עוד »

נטלי שחולה בדם על דרגון בול (ועל מקיטה בפרט ועל השיער של ראדיץ)

תודה על כל העזרה עכשיו אני לא מתבלבלת כלכך כמו פעם !!

קקרוטו

אם אפשר תשובה למה ששאלתי(למה עשו את הסאגה של קרב אלים הרי זה כמו הסרט רק יותר מרוח) ועוד שאלה הרי בסאגה של תחרות אומניות… קרא עוד »

קקרוטו

אני מתכון לתחרות אומניות הלחימה הראשון כלומר בזמן שספופוביץ גנב מגוהן אנרגיה(שזה היה לפני שחיסלו את בו) ובזמן ש 18"הובסה" בכוונה ע"י מר שטן. שטראנקס… קרא עוד »

גוג'יטה

מי יכול לשלוח לי קישור של הסרט החדש באנגלית באיכות HD?

Dragonballil

אבל אני לא מבין מה הבעיה אם יש בhd ואין תרגום קחו אחד שהוא באיזה שפה גרועה ואיכות מעפנה עם כתוביות הרי הסרט הוא רק… קרא עוד »

קקרוטו

אני מתכון לתחרות אומניות הלחימה הראשון כלומר בזמן שספופוביץ גנב מגוהן אנרגיה(שזה היה לפני שחיסלו את בו) ובזמן ש 18"הובסה" בכוונה ע"י מר שטן. שבזמן… קרא עוד »

קקרוטו

כי בטורניר היא מדברת ומעודדת וגם יש לה שיער ארוך ובסידרה היא יושבת באוטו בכיסא של תינוקים ועושה קולות של תינוקים וזה מוכיח שהיא לא… קרא עוד »

eeruyu

תסתכל על התמונה ששמתי זה מהטורניר שלח הודעה שראית ואז אני יחליף תמונה לסידרה החדשה ותראה את ההבדל לכל מי שרוצה לדעת התמונה לקוחה מפרק… קרא עוד »

שי

יש לי שאלה מה קרה קודם דרגון בול סופר או הסרט קרב האלים.. בשתי המצבים גוקו לא מכיר את בילס וזה קצת דפוק כי צריך… קרא עוד »

Ofek

בדרגון בול סופר קורה בדיוק מה שקורה בbattle of gods
רק שזה בפרקים ונראה לי שיש דברים גם אחרי זה

Roy

תודה רבה ;) עשיתם לי סדר בראש

שי

הבנתי תודה אופק, עוד שאלה בקשר לציר הזמן של הסידרה הסרט החדש אם פריזה קורה לאחר דרגון בול סופר?

יותם

מה שבאמת מבלבל אלה הסרטים

ליעד נטע

את כוחו של אל ההרס בילס אי אפשר גם להשוות לדמויות החזקות של GT (אומגה שנרון או בייבי) , נכון?

קקרוטו

וזה תמונה מדרגון בול סופר פרק 3
שמישהו יגיד לי אם גם הוא רואה הבדל או שזה רק אני

דומשלק

יש לי תאוריה בקשר לזמנים: כשוויס טס לכוכב קאיו הוא חזר בזמן לא? וכשחוזרים בזמן היקום מתפצל לשניים ( מכאן יש 12 יקומים בדרגון בול… קרא עוד »

דומשלק

(10 שנים מאז בו לא 5)

yarin

אם סיימתי את זי אז לראות את גיטי או סופר?

גוג'יטה

האויבים של GT לא יותר חזקים פשוט כולם הרבה יותר חלשים גל הקמה המה הא הראשון של גוקו השמיד מכונית והרעים של GT אפילו את… קרא עוד »

אוריאל

תקשיבו כל הקטע של הסדרות ממש מובן א בל תוכלו לומר איפה בערך כל סרט עומד

וג'יטו

לא כתבתם על AF

מונקי די לופי

רגע אז להבנה.. בדרגון בול סופר אין סופר סאיין 4? ואם אין זה אומר שאף פעם לפי התכנון לא היה אמור להיות סופר סאיין 4,… קרא עוד »

קאי

LOL קורים לי קאי :)

ka ka carrot cake

אני לא אהבתי את רוב עונת ג'י טי במיוחד את ההתחלה בגלל שהיא תינוקית מידי ומשעממת רק הפרקים האחרונים היו טובים הרבה יותר

ירון

למה דרגון בול זי היא הראשית? לדעתי, דרגון בול המקורי טוב הרבה יותר מזי.

אושר

היי

אושר

הלו

מסי

למה דרגון בול סופר לא משודרת בדיבוב בארץ בערוץ הילדים.

אשל

יש גם דרגון בול הירוס וזה כבר שונה ואני רוצה שיוסי את זה

בירוס

אני שמעתי שדרגון בול סופר מבטל את דרגון בול GT

יובל שטרן

סופר מתרחשת 5 שנים אחרי הסוף של זי.

גוקו סופר סאיין בלו

למה לא המשכתם את זירת הקרבות

אקיטו

דרגון בול סופר לפני גי טי בגלל שפן נולדה בסופר ונלחמה בגי טי

אקיטו

לא משנה