דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!

חמשת הרגעים הכי מרגשים/נוגעים ללב בדרגון בול זי!

 

PanDaria
PanDaria

שלום לכולם! הכל בסדר? אני בטוחה שכן!

בכל מקרה כאן דריה! כתבת התוכן החדשה! הפוסט שאתם עומדים לקרוא הוא הפוסט הראשון שערכתי לבדי! אני מקווה שתאהבו אותו, ואני מזהירה מראש הפוסט הזה ארוך יותר מרוב הפוסטים שנכתבים באתר, אז אם אין לכם כוח לקרוא את כולו אני מקווה שלפחות תהנו מחלקו!

בכל אופן הפוסט של היום ידבר על 5 הרגעים הכי מרגשים/נוגעים ללב בדרגון בול זי! אז בלי עיכובים מיותרים, בואו נתחיל!


5. מות וג'יטה בידי פריזה

הופיע לראשונה

באנימה: דרגון בול זי, סאגת פאריז/פריזה, פרק 86

במנגה: מנגת דרגון בול, כרך 21, פרק 308

תיאור הרגע

לאחר שראינו 3 שינויי צורה מרשימים של לורד פריזה, הוא מחליט להפוך לצורה האולטימטיבית שלו לפני שלוחמי הזי נידונים למוות, בזמן שפריזה משנה לצורתו האחרונה לוג'יטה יש רעיון גאוני שיצליח אחת ולתמיד לחשוף את עוצמתם האולטימטיבית של הסייאנים, הלא היא הסופר סאיין האגדי, לפי תכניתו קרילין אמור לפגע בוג'יטה כה חזק עד שוג'יטה יגסוס, ולאחר מכן דנדה ירפא אותו בעזרת כוחות הריפוי שחשף מקודם

תכניתו של וג'יטה מצליחה בשלביה הראשונים עד שדנדה לא מסכים לרפא אותו מכיוון שרצח בדם קר כמות נכבדת של נאמקים חפים מפשע, אך לבסוף מתפשר מכיוון שפיקולו מבקש ממנו ומסביר שזה רק יעזור בקרב, לאחר שדנדה ריפא את וג'יטה, הוא מתעצבן על דנדה מכיוון שלא ריפא אותו מקודם ובועט בו, בשניות הקצרות הללו וג'יטה מרגיש פרץ אנרגיה מטורף ומשוכנע שהוא הסופר סאיין האגדי וכמובן שמשתחצן בכוחו בפני פריזה ושאר לוחמי הזי

וג'יטה בוכה מפחד מפני כוחו העצום של פריזה

לצערו הרב של וג'יטה, פריזה עדיין היה הרבה יותר חזק ממנו, והקרב שלהם נגמר בזאת שוג'יטה שוכב על האדמה חצי גוסס ומושפל.

כאשר לגיבורים נראה שהמצב עגום ושהם כבר לא יצאו מנאמק בחיים, גוקו מגיע לאחר שנרפא דרך המכונה ששהה בה בזמן שלוחמי הזי נלחמו בשלל צורותיו של פריזה.

כאשר גוקו מגיע לוחמי הזי קולטים איזה כוח עצום יש לו, לאחר כמה שניות פריזה מתחיל להתקיף את גוקו ללא הצלחה, מכיוון שגוקו הודף את כל מתקפותיו ללא כל בעיה.

וג'יטה ששוכב על האדמה חושב על כוחו של גוקו ומגיע למסקנה שהוא בעצם הסופר סאיין האגדי, וחושף זאת בפני כולם, פריזה שמתעצבן עליו יורה לוג'יטה בלב, רגע זה תופס את כל לוחמי הזי מופתעים, וגוקו מתחיל לרחם על וג'יטה מכיוון שלפריזה לא הייתה שום סיבה מוצדקת לעשות זאת.

וג'יטה מקבל ירייה ישירה ללב שלו מפריזה

וג'יטה לא מרוצה מזה שגוקו מרחם עליו, ומסביר לו שככה הוא לעולם לא יצליח להפוך לסופר סאיין האגדי, גוקו שלא מבין על מה וג'יטה מדבר, שואל אותו מה הסופר סאיין האגדי אמור להיות? בזמן שוג'יטה מנסה להסביר לגוקו מהו הסופר סאיין האגדי, גוקו עוצר אותו ואומר לו שהוא צריך לשמור על הכוח שנותר לו.

וג'יטה מנסה לדבר עם גוקו, לאחר הירייה

בנשימותיו האחרונות של וג'יטה, הוא מבקש מגוקו את בקשתו האחרונה, לנקום בפריזה על רצח כל הסייאנים ששירתו אותו בנאמנות ומלאו כל פקודה אשר ניצבה לפניהם, וג'יטה התחנן לפניו כולו מפוחד ומושפל בגלל הקרב ואפילו שפך דמעות ירדו מעיניו לאדמה, דמעות מפחד, מאימה וכך מת הנסיך הגאה של שבט הסאייה.

גופתו של וג'יטה לאחר מותו

4. גוקו מקריב את עצמו בסאגת משחקי סל

הופיע לראשונה

באנימה: דרגון בול זי, סאגת משחקי סל, פרק 188

במנגה: מנגת דרגון בול , כרך 28, פרק 412

תיאור הרגע

גוהאן נלחם בבני סל

כאשר גוהאן הנער סוף סוף השיג את הכוח שמעבר לסופר סאיין האגדי, הוא התחיל להתנקם בבני סל על פגיעתם בלוחמי הזי וכחלק מנקמתו הרג את כולם בכמה מכות בודדות, ולאחר מכן נלחם במטרתו העיקרית סל המושלם.

בהמשך הקרב שלהם נראה שלגוהאן היו סיכויים גבוהים לנצח  ,וסל שלא רצה להפסיד ניסה להתקיף את גוהאן עם קאמהאמהא עוצמתית אך לצערו גוהאן ירה קאמהאמהא עוצמתית אף יותר משל סל, ובעקבות זאת סל נפגע קשות והיו חסרים לו כמה איברים והוא היה צריך לחדש את עצמו כמו הנאמקים.

סל לאחר פציעתו מהקאמהאמהא העוצמתית של גוהאן

בזמן שסל התחיל לחדש את עצמו, באותו זמן גאוותו של גוהאן גברה במידה משמעותית, וגוקו התעצבן על גוהאן ולא הבין למה גוהאן לא מחסל את סל בזמן שהוא חלש, גוהאן לא רצה לחסל אותו עכשיו ורצה שסל יסבול יותר, כאשר סל סיים לחדש את עצמו הוא התחיל לחטוף פרץ זעם ולא לחשוב על איך שהוא הולך להילחם נגדו, אך גוהאן הצליח להדוף כל מתקפה, עד שלבסוף סל התייאש והחליט לפוצץ את כדור הארץ יחד עם לוחמי הזי כאשר הוא גם מפוצץ את עצמו.

סל התחיל להתנפח כמו בלון, וכל שניה הייתה קרובה יותר ויותר לסוף של כדור הארץ כאשר אף אחד לא היה יכול כלום, עד שגוקו התחיל לחשוב על איך להציל את כדור הארץ, והיה לו רק פתרון אחד,

גוקו משתמש בהשתנות המהירה כדי לשגר את עצמו ואת סל לכוכב של המלך קאיו הצפוני

הוא נפרד מחבריו שלא הבינו מה הולך לקרות והשתמש בהשתנות המהירה שלו כדי להשתגר קרוב לסל, גוקו אמר לגוהאן שהוא מאוד גאה בו על זה שהצליח להגיע לכוח הזה ונפרד ממנו, גוקו שם את ידו על סל והשתגר לכוכב של המלך קאיו הצפוני והתנצל בפניו.

סל התעצבן על גוקו אבל לא היה יכול לעצור את הפיצוץ וכעבור שניות בודדות התפוצץ עם הכוכב של המלך קאיו וכל השוררים בו, בינתיים בכדור הארץ לוחמי הזי מופתעים ומנסים לעכל את זה שגוקו כבר לא בחיים, גוהאן כעס על עצמו, בגלל שהיה יכול למנוע זאת, והצליח להתנחם רק בגלל שלבסוף גוקו היה גאה בו ושסל הושמד אחת ולתמיד, אך לרוע מזלם סל חזר בעוצמה מלאה וגוקו הקריב את עצמו לשווא.

גוקו, המלך קאיו, באבלס וגרגורי בגן העדן לאחר מותם

3. מותו של גוהאן העתידי

הופיע לראשונה

באנימה: דרגון בול זי ספישל: ההיסטוריה של טראנקס

במנגה: לא ידוע (לא מצאתי מידע על הספישל במנגות של דרגון בול זי)

תיאור הרגע

טראנקס וגוהאן העתידיים

כאשר עתידו של כדור הארץ נחרב בידי שתי מכונות הרג קטלניות הנקראות גם האנדרואידים, נותרו רק שני לוחמים שיכולים להגן עליו ועל התושבים המתנחלים בו, ואין ספק ששני הלוחמים הללו הם גוהאן (העתידי) וטראנקס (העתידי), מכיוון שאביו של טראנקס מת בקרבו נגד האנדרואידים, לטראנקס לא היה מאמן שהיה מכין אותו לקרבות קשים ומסובכים, בהם לא דרושה רק עוצמה אלא גם חוכמה כמו הקרבות צפויים לו בעתיד.

ימים חולפים, ובהם נראה כי האנדרואידים פולשים ליותר ויותר אזורים ומשמידים את כל האוכלוסייה המתיישבת שם, לטראנקס כבר נמאס מזה, הוא מנסה את מזלו וטס לאזור האחרון שהם היו בו, אך הוא הגיע מאוחר מידי וכל אזור היה הרוס ושורץ בגופות של אנשים מתים, כעבור כמה זמן גוהאן מגיע לזירת הקרב וטראנקס הקודר שואל את גוהאן למה?, למה האנדרואידים כאלה רשעים?, למה הם הורגים כל כך הרבה אנשים חפים מפשע?, לגוהאן אין תשובה ושניהם עפים לבית הקפסולה, טראנקס שתוהה האם החיים אמורים להתנהל בכזה כאב, מחליט סופית שהוא רוצה להילחם באנדרואידים ולעצור את מעשיהם האכזריים ומבקש מגוהאן שיאמן אותו לקראת הקרבות הבאים שלהם, גוהאן מסכים לבקשתו והם התחילו להתאמן כבר למחרת בבוקר, מטרתם העיקרית הייתה שטראנקס יצליח להפוך לסופר סאיין, שני הלוחמים התאמנו קשה במשך כל יום וקשר חזק בין מורה לתלמיד התחיל להתפתח ביניהם, טראנקס נתן את כל כולו באימונים אך עדיין לא הצליח להפוך לסופר סאיין, ולמרות זאת גוהאן אף פעם לא התאכזב ממנו והתגאה בו בכל אימון.

גוהאן וטראנקס לאחר קרבם נגד האנדרואידים בפארק השעשועים "סופר-וורלד"

לאחר כמה זמן האנדרואידים חזרו לתקוף, והפעם הם תקפו את פארק השעשועים "סופר-וורלד", גוהאן וטראנקס מהרו לגשת לקרב, כאשר גוהאן נלחם באחד מצמד האנדרואידים #17 ו#18, #17 וטראנקס צפה מהצד, הקרב נערך בין #17 לגוהאן ונראה שגוהאן במצב סופר סאיין הוביל בקרב,

וכמעט ניצח את #17 אך למרבה הצער #18 הצטרפה לקרב ושניהם החלו להכות את גוהאן בלי סוף, טראנקס לא התאפק וגם נכנס לקרב ונלחם נגד #18, אך הקרב ביניהם היה קצר וטראנקס הפסיד, ובדיוק ברגע ש#18 כיוונה לטראנקס את המתקפה האחרונה שהייתה אמורה להרוג אותו, גוהאן הציל אותו והמשיך להגן בגופו על טראנקס, עד שלבסוף הקרב נגמר בזה שטראנקס וגוהאן שכבו על האדמה פצועים מכף רגל ועד ראש,

גוהאן שבקושי הצליח לקום, נתן את שעועית הקסם האחרונה לטראנקס שהיה מחוסר הכרה, לבסוף טראנקס התעורר ולקח את גוהאן לבית הקפסולה כדי שבולמה תטפל בו, אחרי כשבוע שגוהאן היה מחוסר הכרה מהקרב הוא התאושש ולטראנקס ובולמה ירדה אבן מהלב, אחרי כמה זמן גוהאן התאחה וחזר לבריאות מלאה חוץ מידו שנכרתה מהפיצוצים, לאחר שגוהאן החלים שניהם חזרו להתאמן במטרה שטראנקס יהפוך לסופר סאיין אך ללא הצלחה, לאחר אימון כלשהו גוהאן וטראנקס הלכו לשממה מול עיר כלשהי והתחילו לדבר על האימונים , טראנקס שאל למה הוא לא מצליח להפוך לסופר סאיין ולפי מה שגוהאן אמר, לטראנקס כבר יש את הכוח אבל הוא רק צריך לחשוב על איזה משהו שיעורר אותו.

פתאום נשמעו פיצוצים מהעיר, באותה שניה שנשמע הפיצוץ הם הבינו שהאנדרואידים תוקפים שנית, גוהאן הפך לסופר

האנדרואידים 17 ו- 18

סאיין והודיע לטראנקס שהוא הולך להילחם בהם, טראנקס התעקש לבוא עם גוהאן ולבסוף גוהאן זייף את זה שהוא הסכים לטראנקס לבוא ועילף אותו כמה שניות אחר כך והתנצל על כך, גוהאן טס להילחם ב#17 ו#18

הוא מגיע והם מתחילים להילחם, במשך הקרב הם מפנימים שגוהאן ממש מעוצבן ושצריך להיזהר ממנו, לכן הם איחדו כוחות.

גוהאן הצליח לגבור עליהם בהתחלה אבל אחרי כמה זמן הם העצימו את כוחם ועשו מתקפה משולבת שגרמה למותו של גוהאן, טראנקס שהתעורר כמה זמן לאחר מותו של גוהאן, התחיל לחפש אותו, וכשהוא מצא אותו הוא לא האמין למראה עיניו, גוהאן הלוחם האגדי שוכב על האדמה חסר חיים, טראנקס רץ אליו ומנסה לבדוק אותו, אולי עדיין יש לו דופק, אולי נשארה בו טיפת חיים, הוא חשב שגוהאן לעולם לא יעזוב אותו, אך לצערו הרב של טראנקס, גוהאן   מת כגיבור וכאגדה, טראנקס התחיל לצרוח! הוא הפך כל טיפת עצב שהייתה לו לכעס! לעוצמה! והפך לסופר סאיין! אי אפשר לתאר במילים את מה שטראנקס חווה באותו רגע, אבל לפי צרחתו אפשר רק לתאר כמה עצב וכעס הוא הרגיש באותו הרגע.

וכך מת גיבורינו סון גוהאן, כאגדה .

טראנקס הופך בפעם הראשונה לסופר סאיין בגלל מותו של גוהאן

2. גוקו פוגש את גוטן בפעם הראשונה

הופיע לראשונה

באנימה: דרגון בול זי, סאגת בו, פרק 208

במנגה: מנגת דרגון בול, כרך 29, פרק 430

תיאור הרגע

הקרב האגדי נגד סל המושלם הסתיים, וקבוצת לוחמי הזי ניצחו בגבורה, אך הם איבדו לתמיד את חברם האהוב גוקו אשר הקריב את עצמו לשווא כאשר סל איים לפוצץ את כדור הארץ, 7 שנים כבר עברו מאז הקרב, 7 שנים של שלום, בלי שום אויבים חזקים שרצונם להשמיד את כדור הארץ ואוכלוסייתו, בזמן הזה גיבורינו התבגרו וגוהאן האגדי אשר ניצח את סל, לא התאמן מאז הקרב כי היו שנות שלום, בעוד זמן קצר מתחיל טורניר הלחימה הטנקאישי בודוקאי ה25 שבו לוחמים נאספים מכל רחבי כדור הארץ כדי לנסות את מזלם בלחימה ולזכות בכמות עצומה של כסף, כל לוחמי הזי ומשפחותיהם נאספים ליד המקום של הטורניר ומחכים לגוקו אשר הודיע שיחזור לחיים רק ליום בשביל הטורניר, בזמן שהם מחכים צ'יצ'י מודאגת וחושבת שגוקו בחדר ההמתנה שנמצא בצד השני,

גוקו ואורנאי באבא

 

על השנייה שהם מסתובבים ללכת לחדר זה, גוקו משתגר מאחוריהם ואומר בצחקוק "הי כולם!" , רגע זה תופס את כולם בהפתעה, הם מסתובבים, וניתן לראות שלחלקם שמכירים את גוקו כבר מההתחלה יורדות דמעות בעיניים מגעגועים ומהתרגשות בזמן שהם קוראים בשמו ורצים אליו כדי לחבק אותו, רגע מרגש ומשמח במיוחד.

כאשר שלב החיבוקים הסתיים, גוקו שם לב לילד קטן שמזכיר לו את עצמו, הילד הסתתר מאחורי צ'יצי, גוקו לא הבין וזה גם לא עניין אותו

עניין אותו. גוקו מגלה שהילד שמאחורי צ'יצ'י זה גוטן בן הזקונים שלו אשר נולד כאשר גוקו מת, גוטן מתבייש ומסתתר מאחורי צ'יצ'י, לכן היא אומרת שהוא לא צריך להתבייש ממנו, גוטן מציג את עצמו בפני גוקו וכעבור כמה שניות רץ אליו וגוקו מרים אותו ומשחק אתו קצת.

גוקו מבחין בילד קטן שדומה לו
גוקו משחק עם גוטן
גוקו מחבק את גוטן

 

 

 

 


1. הקרבתו של וג'יטה נגד בוו השמן

הופיע לראשונה

באנימה: דרגון בול זי, סאגת בוו, פרק 237

במנגה: מנגת דרגון בול, כרך 31, פרק 467

תיאור הרגע

לאחר קרב קשה בין מאג'ין וג'יטה ובוו השמן, נראה שבוו מוביל בקרב ונהנה להתעלל בוג'יטה, טראנקס וגוטן שצפו בקרב, לא הצליחו להתאפק והתערבו באמצע הקרב.

וג'יטה מחבק את טראנקס בפעם הראשונה

וטראנקס התקרב לבוו ובעט לו בבטן, מה שגרם לבוו לעוף למרחק עצום.

וג'יטה הבין שהם הרוויחו לו קצת זמן והם התחילו לדבר, טראנקס וגוטן התעקשו להילחם בבוו, אבל וג'יטה לא הסכים בטענה שבוו יותר

מדיי חזק בשבילם והוא שינה את הנושא, הוא אמר לטראנקס שהוא לעולם לא הפגין רגשות כלפיו וביקש מטראנקס לחבק אותו, הם התחבקו וטראנקס הרגיש טיפה מובך ואז וג'יטה אמר לו לשמור על אמא שלו ועל עצמו ולאחר מכן עילף אותו.

לאחר מכן עילף את גוטן וביקש מפיקולו שייקח אותם כמה שיותר מהר מהאזור שהם נלחמו, ושאל את פיקולו אם הוא וגוקו יפגשו אם וג'יטה ימות, פיקולו אמר בכנות שוג'יטה הרג יותר מדי חפים מפשע ושהוא לעולם לא יפגוש את גוקו בגלל זה, לאחר שפיקולו התרחק עם גוטן וטראנקס בוו חזר לקרב.

וג'יטה מעלף את גוטן וטראנקס

וג'יטה אסף את כל הכוח שנותר לו כדי להכין פרץ אנרגיה מעצמו ואמר שהוא עשה את זה למען טראנקס, בולמה ואפילו בשביל גוקו, וכך קרה, וג'יטה הקריב את עצמו למען אהוביו.

וג'יטה אומר שהוא מקריב את עצמו למען אהוביו

אך הוא הקריב את עצמו לשווא, ובוו השמן חידש את עצמו כאילו כלום לא קרה. וכך וג'יטה מת בפעם השנייה, בהקרבה למען אהוביו ונלחם בפעם הראשונה לא בשביל גאוותו או בשביל דברים אנוכיים אלא רק בשביל אהוביו, ולפי דעתי הוא מת כאשר ליבו  מטוהר.

וג'יטה מקריב את עצמו למען אהוביו

60
הגב

avatar
29 Comment threads
31 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
34 Comment authors
12345ssrוג'יטו בלוPanDariamajingirl12Say hello to my little dende Recent comment authors
  הירשם  
חדשים ביותר ישנים ביותר דירוג
התרע על
מתנאל זכריה
Member

פוסט מדהים! כל הכבוד!

bokua
גולש
bokua

פוסט יפה מאוד אם הייתי עושה טופ 5 ההקרבה של ווג'יטה הייתה לוקחת מקום ראשון בקלות

יש לי אל אר גוהאן
גולש
יש לי אל אר גוהאן

יפה מאוד!!! רק לא הבנתי למה שמת את הראשון בהתחלה (לא אמורים לשים את מקום ראשון אחרון בשביל המתח?)

קאיושין סמה
גולש

מצטער על הקצר בדיאלוגים שלי, אני פשוט בתקופה של לימודים מעצבנים. מחר עם הפוסט הבא יעלה דיאלוג.

גוקו בלאק
גולש
גוקו בלאק

פוסט יפה במיוחד ואולי היה ארוך טיפה אבל קראתי הכל וכן סך הכל מאוד מושקע יפה רק דבר קטן רושמים בו ולא בוו אבל אין… קרא עוד »

sayan ghost
גולש

מתי תעלו פינת ציור?!

מוטי
גולש
מוטי

מדהים ביותר!
מחכה לפוסט דומה שקשור לדרגון בול הישן, גם שם לא חסרים רגעים כאלה

אני מתחזה
גולש
אני מתחזה

לדעתי היה צריך לשים את זה שגוהאן הפך לסופר סאייה 2

סער
גולש
סער

יש פוסט של דריה סוף סוף

וגיטו בלו אבולושין אולטרה אינסטינקט מלא
גולש

פוסט מדהים תעשי פוסטים לבדך כול הזמן

אני לא יודע מי אני
גולש
אני לא יודע מי אני

יפה

Gohen
גולש
Gohen

פוסט ארוך אבל מאוד מעניין

אסיף כנרי
גולש
אסיף כנרי

פוסט מעולה!

gohanZkai
גולש
gohanZkai

רק בודק משהו סליחה אם הפרעתי 🙂

שגיא והשאר לא נותן חחחח
גולש
שגיא והשאר לא נותן חחחח

פוסט יפה מאוד אבל פיצצת במלל אני ממליץ להפחית כי האמת לא קראתי הכל

vegito the king
גולש
vegito the king

איזה קטע…. אלה הרגעים שאני שאני תמיד בוכה מהם בדרגון בול זי.
נ.ב.
אחלה פוסט

דור
גולש
דור

נראה אתכם מביאים את חמשת הרגעים הכי מרגשים/נוגעים ללב בדרגון בול סופר כי פשוט אין שם! אין על דרגון בול זי בעולם הסדרה הכי טובה… קרא עוד »

rugh
גולש
rugh

פוסט נחמד מאוד, אהבתי.

תפוד
גולש
תפוד

מדהים

תפוד
גולש
תפוד

מקיטה המלך!!!!!!!!!!

מישהו אקראי
גולש
מישהו אקראי

איך שפיקולו הציל את גוהן נגד נאפה לא ברשימה

וג'יטו בלו
גולש

צריך לשים את ההקרבה של וג'יטה בקרב נגד טופו. 'בורמה, טראנקס, ברה. ההבטחה שלי לקאבה, הגאווה שלי כסאייני- זה כל מה שהופך אותי למה שאני.… קרא עוד »

בורמה תלבושת ארנב
גולש
בורמה תלבושת ארנב

תותחיתתתתתת

וגיטו
גולש
וגיטו

לפי דעתי הרגע הכי יפה היה ההקרבה של וגיטה

חסוי
גולש
חסוי

היה צריך לשים את הקטע שיורים בכלב של בוו

Yay
גולש
Yay

כל הכבוד על הפוסט
אחד היפים והמעניינים

Say hello to my little dende
גולש
Say hello to my little dende

פריזה לא ירה לוג'יטה בלב אם הוא היה יורה לו קרן לייזר ללב אז וג'יטה היה מת באותו הרגע, אלה בהחלט הרגעים הכי עצובים ומרגשים… קרא עוד »

majingirl12
גולש
majingirl12

פוסט מדהים מדהים!! ❤❤

12345ssr
גולש

מה עם צ'יצ'י וגוקו?!