יום גוקו שמח!

מה קורה חברים? טוב אז קודם למי שלא מכיר אותי אני אדם (הידוע יותר בכינוי AZ_RULER מהאתר הקודם) ואני מנהל חדש כאן! אני אעדכן אותכם לגבי כל מה שקשור לדרגון בול- בין אם זה הסדרה החדשה, הסרט החדש או המשחק. הבעיה היחידה שמונעת ממני לעדכן אתכם כל יום היא שאני בצבא אבל אני אנסה כמה שאוכל בשביל לתת לכם את המידע החדשני ביותר שקיים!

טוב אז היום התכנסנו כאן בשביל לחגוג את יום השנה של גוקו!!! תוהים על מה אני מדבר? אז ככה: השנה הוחלט ביפן שה-9/5 יהפוך להיות "יום גוקו" הרשמי! למה זה דווקא ה-9/5 אתם שואלים? ביפנית המספר 5 נקרא "גו" והמספר 9 נקרא "קו" מכאן שיוצא ביחד "גוקו" ולכן החליטו השנה שה-9/5 יהיה יום גוקו!

אבל יש בעיה אחת עם התאריך הזה שנגרמת בעקבות צירוף מקרים נדיר, בעונת דרגון בול המלך פיקולו החליט להשתלט על העולם בתאריך….כן כמו שאתם חושבים ה9/5 והוא קורא ליום הזה יום המלך פיקולו! אז מה עושים במקרה הזה? טוב כנראה שבכל זאת 9/5 יהיה יום השנה של גוקו כי במנגה כתוב שהמלך פיקולו אומר שהיום שלו זה ה9/5 ובאנימה בגרסה האמריקאית הוא אומר שזה בכלל ב13/5(לכו תדעו אולי האמריקאים ידעו שיום אחד 9/5 יהיה היום של גוקו והם החליטו לשנות את זה באנימה) ובכללי היום של גוקו נחשב ליום רשמי ביפן ככה שגם בקרב הזה גוקו מנצח את המלך פיקולו.

KidGokuvspiccoloWallpaper__yvt2

 

אבל בחודש מאי יש עוד דבר קטן….ב12/5 האנדרואידים צריכים להופיע!
כזכור- כשטראנקס חזר לעבר הוא סיפר לגוקו שבתאריך הזה האנדרואידים צריכים לתקוף בכדור הארץ (למרות שההיסטוריה קצת השתנתה ולא האנדרואידים הנכונים תקפו אבל עדיין זה אותו תאריך).

Dr.GeroAndroid17and18NV.

לסיכום מזל שהפכו את ה-9/5 ליום גוקו כי אז היה יכול להיות לנו חודש ממש נאחס.

 

Digiqole Ad
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
10 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
שלומי

יום רשמי ביפן? בטח גם יש חופש ותהלוכות עם בלוני ענק בצורת גוקו וכולם מתחפשים לגוקו ואוכלים ארוחת חג ענקית כמחווה לזה שגוקו אוכל הרבה(בתכלס… קרא עוד »

אביתר

וואו איזה מגניב יום שלם שמוקדש רק לגוקו אחלה. ושבוע טוב:)

יום גוקו שמח לכולם:)

גוטן סופר סאיין 4

שיט זה היה אתמול לא? ה-9/5 הלוואי שזה ה-5/9(כי שנוכל לחגוג השנה)
היו האהוב עליי.(אחרי ה-2/4 יום ההולדת שלי)

אבישי

איזה באושר זה נופך על היומולדת שלי!!!!!!

שניאור

יו איזה מגניב, יום שלם רק בשביל גוקו !!! הוא בטח מה זה מבסוט :) טוב אז תגידו, זה נכון שיצא כבר אובה לדרגון בול… קרא עוד »

אביתר

מתי יוצא דרגון בול קאי!?!?

רזיאל

סיימתי לערוך את הפרק, ככל הנראה מחר עד 15:00 הוא יצא באתר

דרגון בול Play

מגניב אבל אתם יודעים מתי דרגון בול סופר תחזור לניקולודיאון

Alfasilior

מזל טוב יום גוקו