Tao_pai_pai_by_leorine-db0qmrh

כל המידע על טאו פאי פאי!

[avatar user="ShayGohan" size="100" align="right"]ShayGohan[/avatar] [avatar user="AlonGoku" size="100" align="left"]AlonGoku[/avatar]
שלום חברים!
מה נשמע? מה אתם עושים? איך עובר עליכם היום? אתמול היה יום לא פשוט, ערב יום הזיכרון לחללי צה״ל ונפגעי פעולות האיבה,
והיום יום הזיכרון. ליבנו עם המשפחות השקולות, שבזכותם הערב ומחר נחגוג את עצמאותנו.
אז בלי דיבורים נוספים, נעבור לפוסט על המתנקש הכי מצמרר בדרגון בול, טאו פאי פאי!

טאו פאי פאי הוא רוצח שכיר/מתנקש שהופיע לראשונה במנגה של דרגון בול הרגיל. (1986) ובנוסף הופיע מספר פעמים בדרגון בול זי, בתור פילר.

טאו פאי פאי הוא גם אחיו של צורו סנין, הוא ידוע כמתנקש עם אחוזי הצלחה של 100% באותה תקופה, מחיריו על חיסולים הם גבוהים מאוד.

טאו פאי פאי – על החולצה שלו כתוב להרוג. (מקדימה)

טאו נולד בשנת 459 (שנת דרגון בול), טאו תמיד היה מצליח וצעד אחד קדימה מאשר אחיו הגדול, צורו סנין, הם היו ידועים בריבים שלהם על הדברים הקטנים ביותר שהיו גורמים למריבות גדולות מאוד.

טאו ואחיו.

הופעתו של טאו פאי פאי בדרגון בול:

טאו פאי פאי הוא דמות שמוצגת כסדיסטית ורשעה במעשיה ואישיותה, אין לו שום בעיה עם רצח אנשים, הוא נהנה מעבודתו ואין לו שום נקיפות מצפון לגבי רציחת ילדים ונשים. עובדה לכך היא שכאשר הוא עבד עם צבא הרד ריבון הוא אמר שאין לו בעיה לחסל כל גבר, אישה וילד שיעמוד בדרכו כל עוד המחיר יהיה כפי שהם קבעו.

ההופעה של טאו פאי פאי הייתה לראשונה בסאגת הצבא האדום/סאגת הרד ריבון, עשרים שנה לאחר שהתחיל את עבודתו כמתנקש/רוצח שכיר. הפעם, טאו הועסק על ידי צבא הרד ריבון במטרה לחסל את גוקו בעודו ילד, שגרם להם צרות רציניות וגנב את כדורי הדרגון בול שהם השיגו. (גם בגנבה, דרך אגב).

טאו מתחיל את עבודתו בכך שקודם כל צבא הרד ריבון מציעים לו להגיע למקום שבו גוקו נמצא בכלי טיס, אך הוא מסרב ומעדיף לזרוק עץ באוויר ועליו להגיע למיקומו של גוקו כפי שהוא נוהג לעשות.

טאו פאי פאי על בול העץ כפי שהוא נהג לעשות.

טאו פוגש את גוקו מתחת למגדל קארין. גוקו שואל לזהותו וטאו טוען שהוא נשכר על ידי צבא הרד ריבון במטרה לחסל. לאחר מכן, בורה, אותו אחד שגוקו קודם לכן הציל את בנו מעוניין להגן בחזרה על גוקו כנגד טאו פאי פאי אך טאו בקלות גובר עליו כאשר הוא לוקח לו את חניתו בעזרת שלוש אצבעות בלבד, מעיף אותו לאוויר וזורק אליו ישירות את חניתו ובכך הוא הורג את בורה.

גוקו אומנם חזק מאויבו הקודם גנרל בלו אך אינו חזק יותר מטאו פאי פאי שמשתמש בטכניקת הדודון ריי, מעלף אותו וחושב שהוא מת.

טאו מצליח להשיג רק שלושה מכדורי הדרגון בול שהיו אצל גוקו ומפספס אחד, עליו הוא מגלה שהוא מדבר עם רד, מפקד הצבא האדום, אותו כדור שהציל את גוקו ממוות על ידי מתקפת הדודון ריי.

ציטוט מוכר מהדיאלוג בין טאו פאי פאי לרד: ״אתה לא יכול להגיד לי מה לעשות. אני לא אחד מהחיילים שלך.״

רד – מפקד צבא הרד ריבון.

לאחר מכן גוקו מתאמן במגדל קארין לאחר שהוא מתעורר ומבין שטאו אויב חזק מדי ועליו להשתפר, הוא מתאמן מספר ימים ומשיג כוח גדול יותר ולאחר מכן נלחם שוב בקרב ארוך עם טאו פאי פאי וחושב שהוא הצליח להרוג אותו. למרות זאת, טאו השתמש בכל כספו מהתנקשויותיו הקדמות על מנת להיבנות מחדש כסייבורג.

לטאו עוד הופעה פחות חשובה מזו בטורניר אומניות הלחימה ה-23 כסייבורג, שם הוא מפסיד בבושה לאחר רמאות ואיבוד כבוד כנגד טינשנהאן. אחיו גורר את שאיריותיו בבושה.

הופעתו של טאו פאי פאי בדרגון בול זי:

בדרגון בול זי טאו פאי פאי אולם הופיע באנימה, אך לעולם לא הופיע בתוך המנגה. הוא הופיע פעמיים בלבד בזמן סאגת משחקי סל אך ורק באנימה.

בפעם הראשונה, הוא הופיע כשומר אישי לבונה המקלט שהיה אמור להגן מפני כוחו האיום של סל.

לאחר התגלגלות האירועים הוא מדבר עם גוהאן שמזכיר לו את גוקו ושואל אותו לשמו, גוהאן אומר את שמו (גו-האן) שמזכיר לו את גוקו, אז הוא זורק עץ, עליו הוא רוכב ומתפטר מעבודתו ונעלם בשמיים.

טאו פאי פאי וגוהאן.

בפעם השניה שהופיע הוא עבד כמשרת של גאנגסטר עשיר מאוד בשם וודקה ששכר אותו על מנת שיאסוף את כדורי הדרגון בול כדי שהוא יוכל להפוך לרודן השולט באופן דיקטטורי בכל העולם לאחר שסל יעזוב/יובס. גוקו מופיע במבצרו של אותו גאנגסטר על מנת לאסוף את שני כדורי הדרגון בול שטאו אסף, טאו לא מזהה אותו בגלל שהוא בצורת הסופר סאיין והוא נכנס לשוק לאחר שגוקו מזהה אותו והוא מבין שזה אותו ילד קטן שהביס אותו לפני שנים רבות.

טאו מערים על גוקו וגונב לו בזמן זה את הדרגון בול, לאחר שגוקו שם לב שהם לא נמצאים לידו, הוא משתגר בעזרת ההשתנות המהירה אל טאו והגאנגסטרים, בעודו תמים ולא מודע לגנבה שהתבצעה.

לא ראו את טאו פאי פאי ואת צורו סנין יותר בסדרה, ככל הנראה הם נהרגו מסיבה מסוימת ומכיוון שהם היו אנשים רעים הם לא הוחזרו לחיים.

טאו מוזכר בחלק מהמשחקים ובעוד דברים הקשורים לזיכיון.

שמחים לתרגם עבורכם!
~צוות דרגון בול ישראל!

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
24 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
kefla ssgss

בקיצור כמו היט רק היט יותר חזק ממנו וראשונה

אוצליגוצלי

איםה אפשר לראות דרגון בול באתר זה לא עובד

גולדן פריזה

מתי טאו פאי פאי נלחם בגוהאן?

Yarin DBZ

מתי תעלו את הפרקים 31-40 של דרגון בול זי ביפנית?

Legend Saiyan

אתם תביאו גם סרטים של דרגון בול זי ביפנית ?

עידו

תגידו אתם רציניים?! המתנקש הכי מצמרר בדרגון בול? מישהו שכח מהבחור הקשוח עם עור סגול במעיל שיכול לעשות דילוגי זמן ו"לגדול" תוך כדי קרב? אתם… קרא עוד »

עידו

אתם תוציאו גם היום 10 פרקים נכון?

לוחם החופש

מתי יוצא פרק 35 של המנגה בעברית

קקה צהוב

היי אלון זה אני קאיו קןןן השם שלי קצת שונה קצת כי הגבתי ליפני הדיסקורט אחלה פוסט אני לומד המון מהפוסטים האלה

אופיר

הוא בכלל לא עף על עץ הוא לקח עמוד ממבנה ולא עץ אבל כל שאר הפוסט מעולה
תודה

עידו

מתי תוציאו את עשר הפרקים החדשים?

אלעד

למתקפה של טאו פאי פאי קוראים דודון פה ולא דודון ריי

UNLIMITEDSAIYAN

אני לא יודע מה כולם חושבים אבל קחו את זה ההמלצה , בפינת הקרבות וכאן לדעתי מפרטים יותר מדיי, לי למשל אין כוח לקרוא את… קרא עוד »

ידידיה אסרף

הוא מופיע גם בסאגת בו