כל המידע שרציתם לדעת על אל ההרס בירוס! > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!
דמויות כללי

כל המידע שרציתם לדעת על אל ההרס בירוס!

שחף לוי

FemaleSaiyan

אלון פרנקו

AlonGoku

מה קורה חברים? איך אתם?

כאן אלון ושחף! 

והיום אנחנו פה כדי לתת לכם סיקור אלוהי על דמות אלוהית…

אל ההרס בירוס!


מראה:

בירוס הוא חתול סגול בעל עיניים צהובות זהובות ואוזניים מחודדות.
בירוס מעוצב כמו החתול בן ה-14 של אקירה טוריאמה.

הוא רזה, הוא בערך באותו גובה כמו של גוקו אבל טיפה נמוך יותר.

לבושו מזכיר מאוד סגנון לבוש מצרי, צבעי לבושו הם: שחור, כחול, ויש לו אותם יהלומים לבנים וכתומים כמו של וויס.

אישיות:

בירוס הוא ישות חזקה, עצלנית ושובבה (כמו רוב החתולים).
יש לו התנהגות דומה לזו של חתול מה שמסביר את זה שהוא ישן לתקופה ארוכה.
בירוס תמיד במצב רוח רע כשהוא קם משנתו העמוקה, אבל הוא נעשה פחות ממורמר כשהוא עירני.
בירוס אוהב להציג דומיננטיות, בדומה לרוב החתולים.
כמו כן הוא יכול להתעצבן בקלות מאוד ומדברים מאוד קטנים, הוא גם יכול להיות מאוד אנוכי.

בירוס גם מרגיש טוב מאוד עם כוחו.

למרות מעמדו הנוכחי כאל הרס, בירוס יכול להיות מאוד מנומס ואדיב, הוא גם יכול להיות מאוד חברותי כשהוא במצב רוח טוב.

מאז שבירוס הכיר את גוקו וחבריו, גישתו שונתה לטובה.

ביוגרפיה:

מתוך כל האלים ביקום, מבירוס הכי פוחדים, אלי הקאי, אלי הקאיושין, המלך קולד, פריזה, המלך וג'יטה, וג'יטה אפילו שנרון עצמו ועוד… פוחדים ממנו.

כאל הרס, מוטלת עליו האחריות לשמור על האיזון ביקום.

הוא אל ההרס של היקום השביעי.

הוא נרדם במשך כמה שנים עד כמה עשורים רצופים, וכשהוא ער הוא הורס כוכבי לכת ברחבי היקום השביעי, מכיוון שהרס נחוץ לבניית כוכבי לכת חדשים.

בזמן כלשהו, במנגה, בירוס השתתף בטורניר מחבואים של כל היקומים, אבל בירוס נרדם בזמן הטורניר וישן למשך 50 שנה, בעקבות הירדמותו של בירוס, הטורניר התבטל וזנו זעם מכעס והורגע על ידי האלים מיקום 11.

פעם אחת כשבירוס קם משנתו, הוא התעטש מה שגרם לשני השמשות של הכוכב שלו להיהרס, אז וויס היה צריך להחזיר את הזמן אחורה ולמנוע את זה. בנקודה מסוימת בזמן, בירוס פגש את פריזה, הם הסתדרו די טוב מכיוון ששניהם אוהבים להרוס דברים.

בירוס טען שהוא היה פעם בכדור הארץ, ודינוזאורים עצבנו אותו, אז הוא השמיד את כולם.

בעוד יום, כשבירוס ו-וויס הלכו לארוחה אצל כוכב וג'יטה, בירוס השתמש במלך וג'יטה כמשען לרגליים שלו, הנסיך וג'יטה שהיה אז רק ילד ראו זאת והתעצבן, למרות זאת הוא לא הוציא מילה. בירוס העניש את המלך וג'יטה מכיוון שהוא נתן לו את הכרית השניה הכי טובה ביקום ואת ההכי טובה נתן לעצמו, הוא העניש אותו בכך שפצע אותו קשות, לאחר מכן לפני שבירוס הלך לישון, הוא ציווה על פריזה להשמיד את כוכב וג'יטה כי הם עצבנו אותו, וזה גם עזר לחששותיו של פריזה מכוחם של הסאיינים.

תוך כדי שנתו של בירוס הוא חלם חלום נבואי על הסופר סאיין אל.

בירוס בסרט "קרב האלים":

בירוס קם משינה של 39 שנים, ובאנימה ביחד עם וויס הם מבקרים כוכב לכת המאוכלס על ידי חזירים דמויי אנוש על מנת לבדוק שם את האוכל. הוא שואל על אחת מהמנות שהביאו לו, לאחר שהוא טעם את המנה הוא אמר שזה יותר טעים ממה שהוא ציפה אליו, למרות זאת, הוא מתלונן על זה שיש יותר מדי שומן בזה. לאחר שהוא החליט, בירוס הרס חצי מהכוכב עם נגיעה פשוטה על השולחן.

לאחר מכן על כוכבו של בירוס, כשבירוס מחכה לארוחה הוא מנסה להיזכר בחלומו על הלוחם האגדי, בחוסר סבלנות לארוחה שלו הוא הולך לכוכב בו וויס נמצא כדי להביא דינוזאור לארוחה שלו, בירוס מתמודד עם המנהיג של אלה שתפסו את הדינוזאור, ומביס אותו בקלות, אחרי זה כבר לא היה לו חשק יותר לדינוזאור אז הוא הרס את הכוכב. בזמן שבירוס ו-וויס צפו בהשמדתו של הכוכב, בירוס רואה סוג של צללית כזאת של הלוחם מחלומו ונזכר בשמו של הלוחם העוצמתי אשר יכול להשב לו הנאה רבה, הוא אומר לוויס את שמו של לוחם זה, הסופר סאיין אל, ולאחר כמה שאלות בירוס ו-וויס חזרו לביתם.

לאחר כמה זמן שנודע לבירוס שהסופר סאיין אל הוא בעצם סאייני הוא מבקש מוויס לאתר את הסאיינים שנשארו בחיים, הוא איתר את גוקו בכוכב של קאיו סאמה, ו-וויס ובירוס יצאו לדרכם לכוכבו של קאיו סאמה הצפוני.

אלי הקאיושין הזהירו את קאיו סאמה שבירוס בדרך אליו, וגוקו גילה זאת גם, כשבירוס מגיע לכוכב של קאיו סאמה, גוקו מבקש מבירוס שיראה לו את כוחו והם מתחילים בקרב, בירוס הביס את גוקו במצב סופר סאיין שלוש במכות אחדות, וחשב שהוא לא הסופר סאיין אל שעליו חלם אז הוא הלך לסאיינים האחרים שוויס איתר בכדור הארץ.

בכדור הארץ בדיוק באותו הזמן שבירוס הגיע לשם, בולמה חגגה יום הולדת על יאכטה, בירוס הצטרף לחגיגה לאחר ששאל את וג'יטה אם יש לו מושג מה זה סופר סאיין אל, כמובן שלוג'יטה לא היה שמץ של מושג מה זה.

בכדור הארץ, לאחר כמה זמן, בירוס ביקש ממאג'ין בו פודינג אחד ובו לא הסכים מה שגרם לו לכעוס ולאיים להרוס את הכוכב, אבל בדיוק גוקו הגיע מהכוכב של קאיו סאמה הצפוני ועצר אותו בכך שזימן את שנלונג ושאל אותו מה הוא יודע על הסופר סאיין אל, הוא הסביר להם שחמישה סאיינים בעל לב טהור צריכים להעביר לסאייני אחד חלק מכוחם וכך יוולד הסופר סאיין אל, לאחר שמצאו את כל ששת הסאיינים הנחוצים לזה הם התחילו בהעברה, וגוקו הפך לסופר סאיין אל, הם עשו עסק שאם גוקו ינצח אז בירוס לא יהרוס את כדור הארץ, ואם בירוס ינצח הוא יהרוס את כדור הארץ, הקרב נגמר עם ניצחון של בירוס, אבל בסופו של דבר הוא לא הרס את כדור הארץ.

סאגת היקום השישי:

בזמן שגוקו ו-וג'יטה מתאמנים עם וויס, בירוס ישן, ופתאום משום מקום יש פיצוץ אשר מעיר את בירוס משנתו וגורם לו להתעצבן,

מסתבר שפיצוץ זה נגרם על ידי אחיו התאום של בירוס, שאמפה, שהגיע לביקור, לאחר שהם נכנסים לביתו של בירוס, שאמפה מאתגר אותו לקרב אוכל, שבו הם בודקים באיזה יקום יש אוכל יותר טעים, בשביעי או בשישי. שאמפה הביא ביצה מהיקום השישי ובירוס הביא נודלס מהיקום השביעי. שאמפה מתעניין בנודלס ושואל מאיפה זה, נאמר לו שזה הגיע מכוכב לכת ששמו כדור הארץ, אז הוא חשב שאם היקומים שלהם דומים מאוד, אז בוודאות גם ביקום שלו יש כוכב לכת בשם כדור הארץ, אבל גילה שהוא הרוס לגמרי. שאמפה הציע תחרות בין היקומים, שלוקחים מכל יקום חמישה לוחמים והיקום שינצח יזכה בכדורי הסופר דרגון בול ושאמפה אמר שאם הוא יזכה הוא ישתמש בכדורים כדי לבקש שיחליפו בין כדור הארץ ההרוס שלו וכדור הארץ ביקום של בירוס, ואם בירוס ינצח הוא יוכל למלא כל משאלה שירצה. בירוס מסכים לאתגר.

בין בירוס ושאמפה יש יריבות עצומה, מה שכן הם לא יכולים להילחם מכיוון שזה עלול להשמיד את היקום, אז הם מתחרים בקרבות אוכל ובמקרה הזה בתחרות אומנויות לחימה.

בסוף הקרב, היקום השביעי מנצח, ובירוס מבקש מסופר שנלונג שיחדש את כדור הארץ ביקום של שאמפה, אבל הוא אמר שעשה זאת בשביל ששאמפה יהיה חייב לו טובה לעתיד.

לפני כן, זנו מלך כל היקומים מחליט לתת ביקור קטן בכוכב ללא השם (שם הטורניר נערך) ומיד רואים שבירוס ושאמפה הופכים להיות לחוצים מנוכחותו, למרות שבירוס הוא הישות החזקה ביותר ביקום השביעי, הוא פוחד מזנו מרוב עוצמתו האדירה.

סאגת טראנקס העתידי:

בסאגה זו בפרק ניתן לראות את בירוס משתמש ביכולתו: האקאי (הרס) להשמיד את זאמאס כדי למנוע את הריגת אל הקאיושין העליון מהיקום ה-10, גוואס.

סאגת הישרדות היקום:

בסאגה זו ניתן לראות שבירוס נהיה רציני ביותר, הוא כעס על גוקו על זה שהלך לזנו וקבע איתו שיעשו טורניר.

בשלב מסוים של הטורניר שכל הלוחמים מהיקום השישי עפו מהזירה ניתן לראות רגע סוחף בין בירוס ושאמפה לפני שמוחקים את יקומו, שמראה לנו שלבירוס באמת אכפת משאמפה.

יכולות/התקפות:

תעופה – היכולת לעוף בעזרת שימוש בקי.

פיצוץ קי – הצורה הבסיסית ביותר של גל אנרגיה. בירוס יכול לירות קי בלאסט החזק מספיק בשביל להרוס כוכבים.

יכולת ניבוי – נאמר שלעיתים לבירוס יש חלומות נבואיים.

אולטרה אינסטינקט – אולטרה אינסטינקט – יכולת מיוחד שבירוס רכש לאחר אימונים על ידי וויס, יכולת זו מאפשרת לבירוס להגיב לכל התקפה באופן אוטומטי לפי האינסטינקטים. עם זאת בירוס אינו שולט באופן מלא ביכולת זו.

פיצוץ התעטשות – בשל כוחו של בירוס, אפילו אפצ'י קטן יכול לייצר פיצוץ אנרגיה עוצמתי שיכול אפילו להרוס כוכבים, לפי מה שמוצג לנו בסופר, התעטשות של בירוס הרסה שתי שמשות.

האקאי (גם השמדה/הרס) – כאל ההרס, לבירוס יש את היכולת להרוס הכל, כולל אלים ורוחות. הוא השתמש בטכניקה זו כדי להשמיד את זאמאס ואת דוקטור מאשיריטו. בדרגון בול פייטרז טכניקה זאת באה כאחת מהמתקפות המיוחדות שלו במשחק.

כמובן שיש לבירוס עוד יכולות אבל אם נרשום את כל המתקפות שהוא עשה במשך כל הזמן, זה לא ייגמר! אלו היכולות העיקריות שלו.


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

על הכותב

שחף לוי

שחף לוי

“Push through the pain, giving up hurts more.”

36
הגב

avatar
23 Comment threads
13 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
23 Comment authors
גוקהן בלאקאיתמריוראלשישחף לוי Recent comment authors
  הירשם  
חדשים ביותר ישנים ביותר דירוג
התרע על
PikaNano
גולש
PikaNano

1

דרגון בוי
גולש

2

Goka
גולש

ראשון תודה על כול המידה.

גולדן פריזה
גולש
גולדן פריזה

גם אני אל

דרגון בוי
גולש

רק אני שמתי לב שלכול אלי ההרס יש את השרשרת של בירוס

Zutenko
גולש
Zutenko

מתי מתרגמים את הטריילר החדש של דרגון בול סופר ברולי?

hero
גולש
hero

שני

לב צהוב
גולש
לב צהוב

כידוע לי בירוס לא הצליח להגיע לאולטרה אינטינקט וגם במנגה ובסדרה הוא הופתע שמישהו הגיע לפניו לזה ועוד יותר הופתע מאולטרה אינסטינקט המושלם

קאיושין סמה
גולש
קאיושין סמה

ז. ארררר… בירוס המעצבן הזה! איך הוא מעז לחסל אותי?! ב. לפחות חיסלנו אותו בחזרה. ז. אני מניח שזה משהו. סל המושלם: אז, מה בידיוק… קרא עוד »

אולטרה אינסטינק קאיו קן כפול 20
גולש
אולטרה אינסטינק קאיו קן כפול 20

אתם יכולים לעשות ספיישל פינת קרבות של וגיטו אולטרה אינסטינק מלא קאיו קן כפול עשרים(מסופר) נגד גוקאהן (שילוב של גוקו וגוהאן) סופר סאיין בלו אבוליישן… קרא עוד »

סופר זנו אל
גולש

לא כתבתם על כמה שהוא אוהב אוכל

deidara
גולש
deidara

בירוס לא הגיע לאולטרה אינסטיקט, וויס אמר זאת במהלך טורניר העוצמא

גולדן פריזה
גולש
גולדן פריזה

גם אני אל!!!

וגיטו אולטרה אינסטינקט
גולש
וגיטו אולטרה אינסטינקט

מלכים תודה על המידע

מתנאל זכריה
גולש

מדהים! כל הכבוד לכם על הפוסט!

Gohen
גולש
Gohen

תודה לכם על ההשקעה שלכם

גוקו בלאק
גולש
גוקו בלאק

יפה חיכיתי מאוד לפוסט כזה

יוראל
גולש

לא כתבתם מה בירוס ביקש מהסופר דרגון בול בסאגת יקום השישי

יוראל
גולש

איזה מנגה מספר אפשר קישור למנגה

וגיטו
גולש
וגיטו

קודם כל יש פה הרבה טעויות 1.כל מה שהיה רשום בכותרת של הסרט "קרב האלים" זו העלילה של הסאגה קרב האלים. 2. בירוס לא השיג… קרא עוד »

עומר בז'ה
גולש
עומר בז'ה

פוסט מגניב

איתמר
גולש

החלק של זה שבירוס אמר לפריזה להשמיד את כוכב וגיטה זה במנגה נכון? וכל שאר בדברים שלא קרו באנימה זה במנגה כן? תודה על המידע… קרא עוד »

גוקהן בלאק
גולש

כמה זמן לקח לך להעתיק הכל מויקיפדיה(סתם בצחוק פוסט אדיר!)