כל המשאלות שביקשו מהדרגון בול

כל המשאלות שביקשו מהדרגון בול
D6

השם של הסידרה הוא… דרגון בול.

מדוע?

כי מהדרגון בול אפשר לבקש משאלות.

אז…. איזה משאלות ביקשו מהדרגון בול?

בסידרה עצמה, לא כולל סרטים או ג'י טי וכאלה…

אזהרת ספויילר קלה – יכול להיות שחלק מהמשאלות נמצאות בחלק מהעלילה שעדיין לא ראיתם….

D1

המשאלה הראשונה:

בורמה מספרת לגוקו שהאחרון שמצא את הדרגון בול ביקש להיות מלך. אבל אנחנו מתכוונים למשאלה הראשונה בסידרה כמובן…
פילאף וחבורותו אשכרה מצליחים לכלוא את גוקו והחברים ולגנוב להם את כל הדרגון בול. פילאף מזמן את הדרקון ועומד לבקש לשלוט בעולם. בצעד נואש אולונג צועק משאלה לפניו, כדי להציל את המצב. המשאלה היא תחתוני נשים. כן, כן, המשאלה הראשונה שביקשו מהדרקון בכבודו ובעצמו היא תחתוני נשים. בורמה רצתה לבקש חבר. יאמצ'ה רצה לבקש לא לפחד יותר מבנות. אבל הם לא התאכזבו, כי הם החליטו להפוך לזוג ולכן הם לא צריכים את הדרגון בול יותר. למרות שבורמה גם הזכירה שהיא חשבה על לבקש אספקת תותים לכל החיים… היחיד שיצא מאוכזב היה פילאף…

D2

המשאלה השניה:

גוקו אוסף את הכדורים, אבל לא בשביל לבקש משאלה אלא בשביל למצוא את כדור ארבעת הכוכבים שהוא המזכרת היחידה מסבא שלו. באותו הזמן צבא הסרט האדום אוספים את הכדורים, כל אנשי הצבא בטוחים שזה בשביל לשלוט בעולם, אבל המפקד אדום למעשה רוצה אך ורק להפוך לגבוה יותר. כששואלים אותו אם הוא הורג אנשים ומוביל למותם של חייליו אך ורק בשביל זה הוא עונה "אתם לא מבינים!! אתם לא נמוכים!!" הצבא מנסים כל הזמן להרוג את גוקו והם שולחים את המתנקש הכי טוב בעולם (טאו פאי פאי, אחיו הצעיר של צורו-סנין שהוא המאסטר של טינשן האן ושיאצו, הוא גם למד ביחד עם קמה-סנין אצל אותו המאסטר). הוא הורג את השומר של מגדל קארין, בורה. הבן של בורה, אופה, בוכה והעצב שלו נוגע לליבו של גוקו, והוא מחליט שהוא יאסוף את הדרגון בול ויחזיר את אבא שלו לחיים. הוא מצליח במשימה, וזאת המשאלה השנייה.

D3

המשאלה השלישית:

פיקולו מלך השדים רוצה לאסוף את הדרגון בול כדי להפוך לצעיר ולהשאר כזה לנצח. הוא גם רוצה להרוג את כל אומני הלחימה בכדור הארץ, כי המאסטר של קמה סנין היה זה שכלא אותו בתוך… סיר חשמלי לבישול אורז. (כן.) הוא הורג את קרירין, קמה סנין, שיאצו ועוד אומני לחימה שהשתתפו בטורנירים לדורותיהם. ובאופן מפתיע, גוקו, טינשן וכל אלו שנשארו לא מצליחים לעצור בעדו והוא זוכר במשאלה והופך לצעיר לנצח. כדי שאף אחד לא יוכל לעשות את זה גם, ואולי אפילו להביס אותו, הוא הורג את שנלונג והדרגון בול הופכים לאבנים.

D5

המשאלה הרביעית:

כדי להחזיר את הדרגון בול לעצמם, גוקו הולך לקאמי סאמה. הוא יוצר שוב דרקון עם דרגון בול, למרות שבד"כ צריך לחכות שנה הוא מגשים את המשאלה מיד, ומחזיר לחיים את אומני הליחמה שנהרגו (זוכרים שבדרגון בול זי מזכירים כל הזמן שקרירין, שיצאו וקמה-סנין כבר הוחזרו לחיים? זאת הסיבה)

D4

המשאלה החמישית:

אנחנו כבר בדרגון בול זי. המשאלה הראשונה היא להחזיר את גוקו לחיים אחרי שהוא נהרג ע"י פיקולו בקרב נגד אחיו – ראדיץ. גוקו עובר אימונים אצל המלך קאיו כדי שיוכל להלחם בוג'יטה ונאפה שרוצים להרוס את כדור הארץ.

המשאלה השישית:

מכיוון שפיקולו נהרג בקרב עם הסאיינים על כדור הארץ, החברים טסים לכוכב נאמק כדי למצוא את הדרגון בול שנמצאים שם, הם יוכלו להחזיר לחיים את פיקולו ולהחזיר את הדרגון בול שעל כדור הארץ. הם גם רוצים להחזיר לחיים את יאמצ'ה, טינשן האן ושיאצו שנהרגו בקרב. השלושה נתקלים לראשונה באוייב האיום פריזה, שרוצה לזכות בחיי נצח, וגם וג'יטה נמצא שם למען אותה מטרה. לבסוף גוהאן, קרירין וילד נאמקי בשם דנדה מצליחים להמצא לבד עם כל שבעת הכדורים, הדרקון של נאמק מעניק להם 3 משאלות, אבל הוא יכול להחזיר לחיים רק אדם אחד בכל משאלה. במשאלה הראשונה הם מחזירים לחיים את פיקולו, מה שמחזיר לחיים גם את קאמי סאמה ואת הדרגון בול.

D7

המשאלה השביעית:

במשאלה הבאה הם מבקשים שפיקולו יגיע לנאמק לעזור להם להלחם נגד פריזה (יש הטוענים שזו משאלה קצת מטופשת מכיוון שאם פיקולו יהרג בקרב הזה כל המאמצים שלהם היו סתם)

המשאלה השמינית:

וג'יטה תופס את גוהאן, קרירין ודנדה ודורש מהם שיתנו לו חיי נצח במשאלה האחרונה מכיוון שפריזה בדרך והוא מתכוון להרוג את כולם. מחוסר ברירה הם מסכימים אבל הזקן העליון של הנאמקים מת מזקנה (בדיבוב העברי זו זקנה בשם גברת גורו) והכדורים הופכים לאבנים. פריזה מגיע ורוצה לנקום וכך מתחיל הקרב הארוך בהיסטוריה של האנימה. במהלך הקרב גוקו הופך לסופר סאיין ומבקש מהאחרים לברוח. המלך קאיו מבקש מקאמי סאמה שיבקש משאלה מהדרגון בול שעל כדור הארץ: להחיות את כלו שנהרגו ע"י פריזה ואנשיו. גם זקן הנאמקים חוזר לחיים כי הפגישה שלו עם פריזה זירזה את מותו. ולכן חוזרים גם הדרגון בול.

dbz76-02

המשאלה התשיעית:

כשהדרגון בול של נאמק חוזרים, המלך קאיו וזקן הנאמקים רוצים לשלוח את דנדה שיבקש להעביר את כל מי שנמצא על נאמק חוץ מפריזה לכדור הארץ. אבל גוקו מתערב ודורש להשאר גם הוא. לכן המשאלה התשיעית היא להעביר לכדור הארץ את כל מי שנמצא על נאמק חוץ מפריזה וסון גוקו.

המשאלה העשירית

בורמה, גוהאן, וג'יטה, כל הנאמקים, הצפרע וקפטן גינאו (שהחליפו גוף), עוברים לכדור הארץ, הם שומעים שגוקו הביס את פריזה אבל נהרג כשכוכב נאמק התפוצץ (אחרי 5 הדקות הארוכות בהיסטוריה). אם הוא, וגם קרירין שנהרג ע"י פריזה, יוחזרו לחיים, הם יוחזרו על כוכב נאמק שלא קיים יותר, לכן הם יוחזרו לחלל ופשוט ימותו שוב. כשהדרגון בול של נאמק חוזרים, אחרי 130 יום, הם מבקשים שלוש משאלות: הראשונה היא להעביר את הנשמות של קרירין וגוקו לכדור הארץ. הדרקון אומר שזה בלתי אפשרי, משום שגוקו עדיין חי. הם חושבים שכנראה שהוא לא חזר לכדור הארץ כי החללית שלו מקולקלת, ומחליטים להעביר אותו לשם במשאלה השלישית.

D10

משאלה 11

במשאלה הבאה הם מחזירים את קרירין לחיים.

משאלה 12

הם מבקשים כפי שהם תכננו להעביר את גוקו לכדור הארץ, אבל גוקו עצמו מסרב למשאלה. הוא אומר שהוא יחזור אחר כך. במקום זה הם מחיים את יאמצ'ה.

משאלה 13

לאחר 130 יום הדרגון בול שוב חוזרים. המשאלה הראשונה היא להחזיר את טינשן האן

משאלה 14

ואז מחזירים את שיאצו

משאלה 15

במשאלה האחרונה הנאמקים עוברים לכוכב חדש.

משאלה 16

בשביל להלחם באנדרואידים פיקולו רוצה להתאחד עם קאמי סאמה. קאמי סאמה מסכים אבל לא בגלל האנדרואידים, אלא בגלל איום חדש. אחר כך מסתבר שהאיום הזה הוא סל. מכיוון שאין יותר דרגון בול, גוקו מנסה לחשוב על דרך להחזיר לחיים את האנשים שסל הרג. הוא הולך לכוכב נאמק החדש ומביא איתו את דנדה. דנדה הופך לקאמי החדש. הוא יוצר עוד דרגון בול שיכולים להגשים 3 משאלות, אבל אם מחזירים הרבה אנשים באותה משאלה אפשר לבקש רק שתיים. בנוסף הם גם, בניגוד לדרגון בול על נאמק, יכולים להחזיר לחיים אנשים רק פעם אחת. אחרי הקרב עם סל המשאלה הראשונה היא להחזיר לחיים את כל אלה שנהרגו ע"י סל.

משאלה 17

הם רוצים להחזיר לחיים גם את גוקו, שנהרג בקרב עם סל, וחושבים להתשתמש במשאלה הבאה כדי להגיע לכוכב נאמק ולהשתמש בדרגון בול שלהם. אבל גוקו עצמו מסרב, ואומר שהוא לא רוצה לחזור, הוא חושד שהאוייבים החזקים מגיעים לכדור הארץ איכשהו באשמתו. במקום זה במשאלה הבאה קרירין מבקש להוציא מהאנדרואידים את תוכנת ההרס שיש בתוכם.

D8

משאלה 18

7 שנים חולפות וגוקו חוזר ליום אחד לחיים (למכשפה אורנאי בא בא יש כוח שמאפשר את זה) כדי להשתתף בטורניר אומניות הלחימה. אבל בטורניר קוראים דברים מוזרים, שמובילים לתחייתו של מאג'ין בוו. כדי להחיות אותו המכשף באבידי יכול להתשלט על מוחם של חיזרים רעים, הוא מתשלט על וג'יטה ווג'יטה הורג אנשים רבים בטורניר. בולמה מלאה ברגשות אשמה, היא חשבה שוג'יטה כבר לא רשע, והיא נחושה בדעתה לאסוף את הדרגון בול ולהחיות את האנשים שהוא הרג בלי שהיא מודעת למצב המסוכן המתרחש באותו הזמן. ברגע שהשמיים מחשיכים גוקו ממהר לעצור בעדה, אבל לא מגיע בזמן. המשאלה שהיא והחברים ביקשו היא: להחיות את כל האנשים שנהרגו באותו יום חוץ מהרעים. גוקו אומר לדרקון שאין עוד משאלות, והדרקון חוזר בעוד 4 חודשים.

Goku-e-shenron-bigawretu

משאלה 19

משום שבוו הרס את כדור הארץ כולל הדרגון בול שעליו. במהלך הקרב בין בוו השמן לקיד בוו וג'יטה מבקש מדנדה להשתמש בדרגון בול של כוכב נאמק. דנדה מגיע לכוכב נאמק החדש והנאמקים מזמנים את פורונגה. המשאלה הראשונה היא להחזיר את כדור הארץ לקדמותו.

משאלה 20

במשאלה הבאה דנדה מבקש להחזיר לחיים את כל אלו שנהרגו מאז שבאבידי הגיע לכדור הארץ, חוץ מהרעים – זה מתאפשר משום שהנאמקים שידרגו את הדרגון בול, והם יכולים להחזיר לחיים יותר מאדם אחד בכל פעם. החברים מופתעים לגלות שגם וג'יטה חזר לחיים, מה שמוכיח סופית שהוא כבר לא רע.

משאלה 21

במהלך הקרב עם מאג'ין בוו, דנדה מבקש שהכוח של גוקו יחזור אליו, כדי שהוא יוכל להמשיך להלחם ולהביס את בוו.

משאלה 22

במהלך הקרב נגד קיד בוו, וג'יטה דורש מדנדה לחזור לזירת הקרב ולרפא את גוקו, אבל אלי הקאיו לא מסוגלים לבצע עוד השתנות מהירה, לכן דנדה משתמש במשאלה השלישית, להחזיר לגוקו את כוחותיו.

משאלה 23

החברים מחליטים לא להרוג את בוו השמן, אבל הם דואגים שהוא יגרום בהלה ציבורית אם הוא יופיע שוב על כדור הארץ. הם מסתירים את בוו חצי שנה בבית של מר שטן ואז גוקו מבקש מהדרגון בול על כדור הארץ למחוק את הזכרון של תושבי כדור הארץ (חוץ מהחברים) שלא יזכרו את מאג'ין בוו ואת הזוועות שעשה. בוו מתהלך חופשי בעולם וקונה כמה עוגות שהוא רוצה.

מקווים שנהנתם!
צוות האתר!

Digiqole Ad
5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
26 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
liaddx

יש עוד בסביבות ה70% שלא יודעים שמעתיקים ממכם, אני מבקש שלפני שהפרק מתחיל תכתבו את האתר שלכם ואת האתר שמעתיק מכם

אביתר

תודה רבה יסמין :)
ששבת שלום לכולם :)

שניאור

וואאאאאאאאאוווווו תודה רבה יסמין !!! :)
היו כל כך הרבה משאלות בדרגון בול (יחסית) :D

Anime109765

תודה רבה

Lie SSGSS

יש 23 משאלות זה מספר המזל שלי!

סון קון

שכחתם את המשאלה שגוקו מבקש להחיות את בו אבל בצורה טובה וזה עדיין חלק מדרגון בול זי שכחתם

סון קון

קוראים לו אוב

Goko

להחיות את בו אבל בצורה טובה לא הייתה משאלה, גוקו פשוט ידע שזה יקרה ולכן השתתף באליפות העולם לאומנויות לחימה

אמיר

תותחים

טינשן האן

שנלונג לא מתעייף

טינשנהאן

שנלונג לא מתעייף

The Red Ribon

שכחתם את דרגון בול סופר: 24. לורד בירוס רוצה לראות את הסופר סאייה אל או שישמיד את כדור הארץ וגוקו מבקש משנלונג שיזמן לשם את… קרא עוד »

סופר סאיין בלו

אני חושב שאתה טועה במשאלה 28. לא היתה משאלה כזאת. הוא השתמש בטבעת הזמן של הקאיו שין.

סופר סאיין בלו

משאלה 28. גוהן מבקש משנרון שירפא את פאן

goku king

שכחתם את המשאלות מדרגון בול סופר

goku king

שכחתם את דרגון בול סופר

טראנקס

חחח לא חידשתם לי כלום אבל סחטיין על המאמץ!!!!

אבי

מה בנוגע למשאלות שבקשו מהגדרגון בול של היקום?