מנגת מעריצים: יארדרטים - סיפורו של ניצול > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!
Yardrats

מנגת מעריצים: יארדרטים – סיפורו של ניצול

שלום לכולם, כאן שחף ויונתן וברוכים הבאים לעוד פוסט! היום אנחנו הולכים להציג בפניכם מנגת מעריצים מעניינת ביותר.
בואו נתחיל!


Yardrats – The Story of a Survivor

"Yardrats – The Story of a Survivor" הינה מנגת מעריצים המבוססת על היקום של דרגון בול ועוסקת במספר פרקים העוקבים אחר שהייתו הקצרה של גוקו בכוכב יארדרט. ואכן, הגיבור שלנו מוצא את עצמו בכוכב לכת זה לאחר שברח מכוכב הלכת, נאמק, במהלך המאבק נגד פריזה.
במהלך הסיפור, נחשפות נקודות שונות – מקורות מחלתו, ההשתנות המהירה והשליטה בטרנספורמציית הסופר סאיין. בנוסף, מנגה זו נוצרה על ידי Chibi Dam'Z ומקורה בצרפתית. (ניתן למצוא תרגומים לאנגלית ברשת).

עלילת המנגה
לאחר הקרב המתיש והקשה על כוכב נאמק, גוקו מבין שגורלו נחרץ ביחד עם זה של הכוכב, אך לפתע, משום מקום, גוקו מצא חללית ולכן החליט להשקיע את מאמציו האחרונים בתקווה לישועה. לאחר שצלח לשגר את החללית אל יעד לא ידוע, גוקו נפל לשינה ארוכה…
לאחר מספר ימים, החללית נחתה על כוכב משונה. בעוד שגוקו טרם קם בעקבות תשישותו מהקרב, אנשי הכוכב החלו להתאסף מולו, שכן זהו לא דבר שרואים כל יום. לאחר מכן, גוקו מתעורר במיטה ומגלה שהוא נמצא במקום המכונה יארדרט. נורי, היארדרטית שנמצאת איתו בזמן שהוא מתעורר, מתאהבת בו לאחר שלבש את בגדי הכוכב ואף מנסה לתפוס אותו. גוקו שם לב שהיא משתמשת בטכניקה לא מוכרת (השתנות מהירה), וכאשר מישהו אחר מבני כוכב יארדרט עוצר את נורי, גוקו שואל אותו אם הוא יכול ללמד אותו את הטכניקה הזו. היארדרטי אומר לגוקו כי הוא לא יודע איך ללמד אותו את טכניקת ההשתנות המהירה ואף מוסיף כי רק היארדרטי החכם ביותר יוכל ללמדו, ובכך, גוקו יוצא במסע חיפוש אחר החכם ביותר בכוכב יארדרט.

*הערה: בעלילה הכתובה לעיל, התוכן שצויין נכון לשני הפרקים הראשונים, ולכן אם ברצונכם להמשיך, נשאיר עבורכם קישור למנגה כאן (לחיץ).*

בנוסף למנגה זו, יוצרה אף החליט ליצור מעין סיכום כולל של הפרקים הראשונים עם שימוש באנימציה, כך שכעת, נשמח להציג בפניכם את עבודתו:

 

מה אתם חושבים על כוכב יארדרט? והייתכן כי למדי הכוכב יש קסם…? הביעו את דעתכם בתגובות! 


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב skype
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
3.4 10 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
9 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
טל

מה עם המנגה של סופר?

עומר אדטו

יהיה נחמד עם תעשו לסרטון הזה תרגום כמו שאתם עושים תמיד בהירוס או בסופר. חוץ מזה אהבתי מאוד את הסרטון בתור מישהו שראה את כל… קרא עוד »

שחר

מה עם פוסט לכבוד קירבי מורו המנוח?

dragon team

אבל זה לא סופר סאיין רייג'

dragon team

עכשיו אני רואה דרגון בול קאי באיך זה שכשיורים בבו זה עושה לו חורים בגוף אבל אם גוקו סופר סאיין שלוש נותן לא אגרוף הוא… קרא עוד »

dragon team

בזמן של הסדרה הסאגות של מאג'ין בו נגמרו תוך פחות מיומיים חחח

פיצה 😋

מתי תתרגמו את הצ'אפטר הבא של דרגון בול סופר?

יואב

ראשון! מנגה טובה מאוד! כל הכבוד על המאמצים להביא לאתר מנגות של מעריצים ודברים מקוריים בכלל!! האתר הכי טוב של דרגון בול!!!!