מנגת מעריצים – סוף כל היקום!

שלום לכולם! כאן אסיף ויונתן והיום באנו להביא לכם פוסט על נושא קצת אפל…. מנגת מעריצים שמציגה את יקום 20, ואיך קיומו מאויים על ידי לא אחר מ…. הסאייני האגדי – ברולי!

אנחנו נביא לכם פרטים על המנגה ונכתוב על עלילתה בקיצור! במידה ותרצו לקרוא אותה, נשאיר בסוף הפוסט קישור לאתר המקור שבו היא נמצאת!


 

Dragon Ball Multiverse – The end of the entire universe

המנגה כוללת שני צ'אפטרים. היא נוצרה על ידי האתר דרגון בול מולטיוורס (DB Multiverse) ומספרת על העלילה שמתרחשת ביקום 20, וככל הנראה לוקחת חלק בזמן שבין הסוף של דרגון בול זי וההתחלה של דרגון בול ג'יטי באותו ציר זמן. המנגה כוללת כ-38 עמודים, ונחשבת לצ'אפטרים מיוחדים של דרגון בול מולטיוורס.

1841
תמונת השער של הצ'אפטר הראשון במנגה

 

עלילת המנגה (כולל ספוילרים למי שמעוניין לקרוא ללא מידע מקדים כלל)

בהתחלה, אנו רואים את גוטן, טראנקס ואוב מתאמנים בהנחיית גוקו. לאחר מכן, בלילה, כולם שמחים ואוכלים בהנאה, עד שגוקו חש בכוח בלתי רגיל שמתקרב. הוא נבהל ושובר את קערת האוכל שלו.

 

גוהאן חש באותו כוח גם כן, ומעיר את וידל ופאן. הוא לוקח את שתיהן ומתחיל לעוף במהירות המקסימלית במטרה להתרחק מגל ההלם שמתקרב אליהם. גוהאן נכשל, ונראה שהגל פוגע בשלושתם.

 

בינתיים, גוקו לוקח את כל השאר אל ביתו של מאסטר רושי וקרירין אומר לגוקו שאין להם סיכוי להינצל. אנו מגלים שמשהו פגע בכדור הארץ בצורה חזקה ויש גל הלם שמחסל כל דבר שבדרכו. גל ההלם מגיע גם לביתו של מאסטר רושי ורק לוחמי הזי מצליחים לשרוד אותו.

 

גוקו משוטט בתוך האוקיינוס לאחר שהאי של רושי נהרס כולו ומחפש אחר צ'יצ'י, גוטן ואוב. אנו מגלים כי גוטן ואוב שרדו, אך צ'יצ'י נהרגה. כמו כן, גוהאן אשר ניסה להציל את וידל ופאן, מבין שכשל והן כבר אינן בחיים.

 

גוקו משתמש בהשתנות המהירה שלו ומגיע ליד ברולי, ומתחיל את הקרב איתו. זמן קצר לאחר מכן, גוהאן מצטרף, וכך גם שאר לוחמי הזי, וזהו התחלתו של הקרב הסופי ביותר של כדור הארץ.

 

האם הם יצליחו לעצור את ברולי מלהשמיד את היקום כולו?! קראו את המנגה וגלו בעצמכם!

כדי לקרוא את המנגה לחצו כאן.

נשמח לשמוע את דעתכם על המנגה בתגובות!

 


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
8 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
מט קרנובסקי

וואי מגניב ממש :)

Yognes

נשמע מגניב, בבקשה תתרגמו את המנגה

שכחתי את הכינוי שלי

טוב, זה לא ממש מנגה אלא פרק שלם שסופו ידוע מראש בעקבות השם שלו (שהוא ספוילר 1 ענק), אבל פוסט יפה ומושקע!!!

ליאם

וואו