סופר דרגון בול הירוס 18 – תאריך יציאה + פינת המיזוגים #26 – מנגה להמחשה!

שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד פוסט של פינת המיזוגים (אחרי המון המון זמן, לצערנו)!

כאן שחף ויונתן!

היום בפוסט יהיה לנו מיזוג בין טיאן ליאמצ'ה!

בואו נתחיל!

ולפני הכל, חשוב להבהיר: פרק 18 של סופר דרגון בול הירוס יצא ב־22.12.2019!


סיפור:

סיפורנו מתחיל בסאגת בירוס, כאשר בירוס מאיים על קיומו של כדור הארץ, הם עומדים בפני סכנה ללא עזרתו של גוקו, וזאת דורשת מאיתם לנסות למשוך כמה שיותר זמן. בעוד כולם נרתמים לעזרה, כלל שהזמן עובר, הם מבינים שאין להם כל סיכוי. בהתחשב בכוחו של בירוס, הם נחשבים חסרי אונים למרות עברם המרשים. לעומת זאת, עם כמה שהאויב עוצמתי, חלקם מצליחים למשוך מעט זמן. אך בעוד שכולם נותנים את הכל, טיאן ויאמצ'ה מוצאים את עצמם כחלק לא יעיל לקבוצה. במבט על האויב, הם יודעים שאין להם שום סיכוי לעזור, לכן מחליטים שעדיף שיעמדו מאחור.
בזמן ששאר הקבוצה נותנת את כל כולה בעקבות התקווה לבואו של גוקו, טיאן ויאמצ'ה צופים בהם חוטפים מכה אחר מכה. עובדה זו מרתיעה אותם אף יותר, אולם באותו הזמן גם מעודדת אותם לסייע לחבריהם. לאחר שיקול ומחשבה רבה, הם מחליטים להתמזג, ומכיוון שיצא להם להתאמן יחדיו ואף ללמוד את ריקוד המיזוג למקרה הצורך, זה אכן אפשרי. הם תופסים פינה לביצוע הריקוד ועושים זאת! וכך נוצר – טיאנצ'ה!
הם נכנסים אל "הזירה" ומפגינים את נוכחותם באופן די מרשים מה שגורם לכולם להבין שהם יכולים טיפה לנוח. כתוצאה מכך, הם משאירים את אור הזרקורים לטאינצ'ה. המיזוג שלנו מתכונן לעימות בלתי אפשרי מבחינתו, אבל כעת הוא יודע שייתכן שיש לו סיכוי למשוך זמן. הוא נושם עמוק ומתחיל לתקוף! בירוס מזלזל בו וממעיט בערכו כך שהוא מחליט לתת לו לנסות. הוא משגר לעברו את מתקפת ה-Dodon Kamehameha ומיד אחרי שיגורה יוצר קרבה בינו לבין בירוס אשר תועיל בכך שתהיה לו אפשרות לפגוע בו כאשר הוא מנוטרל. לאחר ספיגת המתקפה, הוא עושה כפי שתכנן ולאחר מכן יורה לעברו את מתקפת ה-Spirit Flare. לאחר מכן, בירוס טיפה מתעצבן ומחליט לשים לזה סוף. הוא מעיף אותו במכה וצוחק. בעקבות התשישות שנפלה על המיזוג שלנו, הוא מתפצל בחזרה לשתי הישויות שאנחנו מכירים. כאשר כולם חושבים שגורל כדור הארץ נחרץ באותו הרגע, גוקו מגיע ומכאן הסיפור ממשיך כרגיל.

מתקפות:

Dodon Kamehameha – שילוב של הקאמהאהא של יאמצ'ה והדודון ריי של טיאן. המתקפה הזו בעצם מהווה ככלי עוצמתי יותר בהשוואה למתקפות הבסיסיות, אך היא צורכת יותר אנרגיה.

Volley Wolf Fist – שילוב של מתקפת ה-Volleyball Attack של טיאן וה-Wolf Fang Fist של יאמצ'ה. במתקפה הזו, המשתמש בעצם טוען את מתקפת ה-Wolf Fang Fist בידו, לאחר מכן הוא משחרר את המתקפה באופן שדומה לזריקת כדור בכדור-עף, שכאן בעצם מתבטא השילוב של שתי המתקפות שהוזכרו לעיל. (צורך טיפה יותר אנרגיה לשימוש).

Spirit Flare – שילוב של הסולאר פלייר של טיאן והספיריט בול של יאמצ'ה. שילובם של המתקפות מתחלק לשני פרמטרים: פרמטר ויזואלי ופרמטר פיזי, ולכל אחד מהם חלק ניכר במתקפה עצמה. במילים אחרות, לאחר שיגור המתקפה, החלק שמשאיר את הנזק על האויב הוא הפרמטר הפיזי, כלומר מתקפת הספיריט בול, בעוד שהחלק הויזאולי הוא כמובן הסולר פלייר אשר מוטמע בספיריט בול, והוא מתבטא בכך שהוא מסנוור את האויב – כתוצאה מכך, האויב מנוטרל והסיכוי לפגיעה גבוה יותר (צורך יותר אנרגיה).

עיצוב:

1 2 3

קרדיט עצום לטל קריצ'מר על הציורים!


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
1.9 12 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
25 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
master roshi

הוללייי שיט הציור מדהיםםם

אריאל

אז רגע לא הבנתי טל קריצמר הזה הוא חלק מהאתר עכשיו ?-?

יוני אגרוף מתפוצץ

הכי אהבתי את המנגה זה מדהים!!!!!!!!!

Noel_mermiaid_princess

אחרי הרבה זמן סוף סוף פינת המיזוגים יצאה.
וגם כן, זה לא משנה אם הוספתם או לא את מתקפת Tri Bean של טיאן

דב פיקח

איזה מלך טל קריצ'מר

Noel_mermaid_princess

כל כך אהבתי את המנגה💙

נחמן

חחחחח גדול

Yay

קודם כל הצייר מדהים, שימשיך לצייר לפינה הזאת. דבר שני, יאמצ'ה באמת צדק, מיזוג מכוער חחחח

אנונימי

טיאנצ’ה? נוסטלגיה
אני זוכר את הפעם הראשונה ששיחקתי עם המיזוג הזה בבודוקאי 2

וג'יטו

מנגה מדהימה!, אבל כשיאמצ'ה אומר "מכוער…", למעלה לטיאן אין את העין השלישית.

אביעד ציונוב

ציור מדהים

פיצה 😋

הציורים נראים כמו מאנגה אמיתית!!!! 👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼

גרגהפלי

חחחחחח

The Blue Dragon

מתי יוצאת הפינה הבאה?

The Blue Dragon

למה עדיין לא פירסמתם את הפינה הבאה?

dragonamir

זכרונות מבודוקאי

dragonamir

פלאשבקים לבודוקאי

נתיב

טיינצ'ה קיים.
הוא הייה במשחק של ps2.