סיום פרויקט דרגון בול זי פרקים 281-291 מתורגם לעברית עם דיבוב יפני! + פרטים נוספים לגבי החידון!

[avatar user="ShayGohan" size="100" align="right"]ShayGohan[/avatar] [avatar user="Makitush" size="100" align="right"]Makitush[/avatar]

*קרדיט לרזיאל על עיצוב התמונה הראשית!

היי חברים, כאן שי והיום אנחנו עם ה-11 פרקים האחרונים של דרגון בול זי, כן, כבר עברו 29 שבועות ואיתם 291 פרקים שפורסמו לכם באופן שבועי! לפני שניגש לתוכן המצחיק שיסמין התותחית כתבה לנו רק רציתי להגיד שהייתם קהל מדהים ונהניתי בכל שבוע עם ה-10 פרקים שהייתי צריך להוציא (על מי אני עובד, זה היה גיהינום ואני בחיים לא מוציא 10 פרקים בשבוע שוב!). אנחנו ככל הנראה נתחיל עם פרויקט תרגום הסרטים של דרגון בול זי בקרוב או עם דרגון בול ג'יטי. אני רוצה להודות לכל המתרגמים, ובמיוחד ליסמין התותחית שתרגמה פרויקט כל כך גדול. מקווה שתישארו מעודכנים באתר לג'יטי ולסרטים שנתרגם!

עוד משהו קטן זה לגבי החידון נושא הפרסים שהבטחנו בסוף זי. אז החידון עצמו יהיה דיי קשה ויתקיים כנראה עוד כמה שבועות בצורה הקלאסית בטופס Google Forms כפי שעשינו בחידון פורים. ועכשיו, מה שמעניין אתכם, הפרסים:

הפרס הראשון:

s l1600פיגר של חברת Yume – סופר וג'יטה!

חשוב לנו לציין שהמחיר שלו מאוד יקר ועם מכס ומשלוח יכול להגיע לסכום של כמה אלפי שקלים! אז כן, כבוד!

הפרס השני:

200 ש״ח לקנייה בחנות שלנו!

הפרס השלישי:

100 ש״ח לקנייה בחנות שלנו!

מקווים שאהבתם את הפרסים ומאחלים בהצלחה למי שישתתף בחידון, נסביר עליו יותר בקרוב! – קישור לחנות כאן. (לחיץ)
ו… נעבור לקטע המצחיק!


שלום לכל המעריצים של דרגון בול! כאן הדמות האהובה על כולכם, והכי חשובה בדרגון בול, שהסידרה נכתבה עבורה! כן, זה אני! אוב!!! כל הפרקים של דרגון בול המקורי, של דרגון בול זי וכן, גם של דרגון בול סופר היו שיעמום נוראי וציפיה לרגע שאני אופיע סוף סוף בסידרה! אני הגילגול הבא של בו, אבל אל תדאגו. אני לא מפחיד כמוהו, כל עוד לא תלכלכו על ההורים שלי, אני מניח שהכל יהיה בסדר… בשלושת הפרקים האחרונים אנחנו קופצים קדימה בזמן (מצטער על הספוילר) כדי להגיע סוף סוף אלי! אחרי שחיכתם כל כך הרבה, באמת מגיע לכם להנות סוף סוף מפרקים אמיתיים ו…. לאף אחד לא איכפת ממך!!!!!! מסכן, לא יכולת לתת לו לחיות קצת באשליות? למי הוא מפריע? לא יכולתי, זה מעצבן אותי! איך לא? מה, יש מישהו שלא מעצבן אותך? בבקשה, חוץ ממך, למי היית נותן לכתוב פוסט? מי ברמה מפסיק גבוהה של כתיבה בשביל הוד רוממותו הנסיך של כל הסאיינים… כל הסייאנים, הא? אני עדיין לא סגור על זה אם "כל הסאיינים" זה יותר ממני וממך. אותי אתה שונא, אז נסיך של מי אתה? של מי?? לא חשוב. אתה יכול לבחור עכשיו כל כותב אחר חוץ ממך. מי זה יהיה? לא איכפת לי! אתה סתם אומר "לא איכפת לי" כי אתה עצבני, אבל ברגע שמישהו יכתוב תגיד שהוא מעצבן אותך…. 

אז…. פרקים אחרונים של דרגון בול זי! אם אני זוכר נכון, התחלנו לתרגם את הפרקים לפני שנה וחודשיים. אבל אל תהרגו אותנו! פשוט היתה הפסקה ארוכה באמצע כי לא היה לנו איך לקודד, וברגע שיכולנו התחלנו להוציא את הפרקים בעשיריות, וזה לקח לנו 29 שבועות… שזה… גוהאן! כמה זה 29 שבועות? זה כזה קצת יותר מחצי שנה. תודה! מה הייתי עושה בלעדיו….
דרגון בול זי היתה הסידרה שהכרנו בדיבוב לעברית וככה התחלנו להעריץ את דרגון בול. אולי יש כמה מעריצים חדשים שהצטרפו מתקופת סופר, אבל הרוב מספרים שדרגון בול זי היתה חלק חשוב מהילדות שלהם.
מפני שוג'יטה לא מוכן לתת לאף אחד לכתוב את הפוסט, אז אני מחליט מה עושים! ואני מחליט שאנחנו הולכים לבחור היום מה היה הפוסט האהוב עליכם! מי בעד: אני! מי נגד: אני!!! גם אני!!! גם אני!! ואני! טוב, אז חבל שאני לא יודע לספור טוב, כי החלטתי שיש לנו יותר קולות בעד… קאקרוטו!!! 

תחרות מה היה הפוסט האהוב עליכם:

הפוסטים עם הדיאלוגים התחילו בפוסט של יחידת גינאו, מפני שהם יחידה כל כך כיפית חשבנו לתת להם לכתוב את הפוסט של הפרקים איתם. מאז העניינים יצאו משליטה… אז עשינו ככה גם את הפוסט הבא, ואז גילינו שזאת דרך טובה להביע את המירמור שלנו מהצורך לתרגם את סאגת גארליק ג'וניור, ועכשיו… נבחר כמה מתמודדים בתחרות הפוסט ההיסטורי! 

המתחרה הראשון: פוסט שאני אוהב במיוחד, אני חושב שהוא מועמד רציני – פוסט המאה, הידוע בשמו "פוסט החמש דקות". דרך אגב, אתם מוזמנים לפנות אלינו בתגובות אם אתם רוצים שיעורים פרטיים במתימטיקה מפריזה. 

המתחרה השני: עוד מתחרה רציני – פוסט האנדרואידים והעצות החינוכיות שלהם לחופש הגדול. לא יכולנו להכניס את כל הפוסטים לתחרות, אז על הדרך ניזכר גם בפוסט הקורע של סל למרות שהוא לא מתחרה…

המתחרה השלישי: הפוסט של מר שטן. יש לך משהו להגיד על הפוסט? כן! כמובן שהפוסט שלי יזכה! אני לא מפסיד באף תחרות! חה חה חה חה! 

המתחרה הרביעי: אני, אישית, הכי אוהב אותו, כי הוא פוסט שבו אני מוציא את כל הכעס שלי על אקירה טוריאמה ובאמת הגיע הזמן!!! חיכיתי לזה כל כך הרבה שנים… 

המתחרה החמישי: עוד פוסט כיפי של להוציא עצבים: גוהאן מתלונן על ההורים, אנחנו גם נזכיר על הדרך פוסטים חמודים,אבל שלא היו מספיק אפיים בשביל להיכנס: גוהאן הולך ללמוד, ועוד פוסט חביב בהנחיית גוהאן. 

אז אלה חמשת המתחרים שלנו!! בשבוע הבא נפרסם את התוצאות. ובתור פוסט בונוס אני רוצה להזכיר לכולם את השיחה שלי ושל וג'יטה משבוע שעבר, שאני מאוד נהנתי ממנה, אבל אני חושב שוג'יטה התעצבן…. מעניין מה נתן לך את הרושם הזה?

אז… אתם מוזמנים לבחור את הפוסט המנצח!! ולספר לנו בתגובות למה בחרתם אותו! 

[poll id="136"]

והכי חשוב, לא להיות עצובים. נחזור עם עוד דברים! לכל מי שאוהב את ג'י טי – אנחנו נתרגם אותה בשבילכם בקרוב, לכל מי ששונא את ג'יטי – אל תלכו לשום מקום, כי יש לנו עוד דברים לתרגם בשבילכם – ובתור התחלה כל הסרטים של הסדרה! 

המתרגמים אמרו לי למסור לכם… איזה מתרגמים?!!?!? המתרגמת!!!!!!!!!!!!!!! טוב, טוב, אז המתרגמת, שאני לא מבין למה היא מתווכחת "איתי" כשהיא זאת שגם כותבת את הטקסט הזה, אבל לא חשוב… אז היא אמרה לי למסור לכם שהיא מאוד נהנתה לתרגם את הגירסה היחידה לדרגון-בול-זי-בדיבוב-יפנית-כתוביות-עברית הידועה לאדם! אז תפיצו את התרגום לאחרים, תדאגו שכל החברים שלכם יתמכרו לדרגון בול ואל תלכו לשום מקום – כי האתר מתכוון להיות חי ובועט גם לאחר סיום הסידרה!! 

חולים עליכם – צוות דרגון בול ישראל!!! 


קרדיטים!
תרגום ותזמון – יסמין פול / מתנאל זכריה
עריכה לשונית – שי בוחבוט
קידוד והעלאה – שי בוחבוט

צפיה מהנה!! 

פרק 281:

דרגון בול זי מתורגם לעברית בדיבוב יפני – פרק 281 – קישור #1 – מגה צפייה ישירה

פרק 282:

דרגון בול זי מתורגם לעברית בדיבוב יפני – פרק 282 – קישור #1 – מגה צפייה ישירה

פרק 283:

דרגון בול זי מתורגם לעברית בדיבוב יפני – פרק 283 – קישור #1 – מגה צפייה ישירה

פרק 284:

דרגון בול זי מתורגם לעברית בדיבוב יפני – פרק 284 – קישור #1 – מגה צפייה ישירה

פרק 285:

דרגון בול זי מתורגם לעברית בדיבוב יפני – פרק 285 – קישור #1 – מגה צפייה ישירה

פרק 286:

דרגון בול זי מתורגם לעברית בדיבוב יפני – פרק 286 – קישור #1 – מגה צפייה ישירה

פרק 287:

דרגון בול זי מתורגם לעברית בדיבוב יפני – פרק 287 – קישור #1 – מגה צפייה ישירה

פרק 288:

דרגון בול זי מתורגם לעברית בדיבוב יפני – פרק 288 – קישור #1 – מגה צפייה ישירה

פרק 289:

דרגון בול זי מתורגם לעברית בדיבוב יפני – פרק 289 – קישור #1 – מגה צפייה ישירה

פרק 290:

דרגון בול זי מתורגם לעברית בדיבוב יפני – פרק 290 – קישור #1 – מגה צפייה ישירה

פרק 291:

דרגון בול זי מתורגם לעברית בדיבוב יפני – פרק 291 – קישור #1 – מגה צפייה ישירה

חברים, תיהנו מהפרקים ובמידה והלינקים בעייתים – אל תשכחו לדווח לנו אנחנו מבטיחים לתקן!

נהננו לתרגם בשבילכם את כל דרגון בול זי! הישארו עמנו, כי היד עוד נטויה! 

Digiqole Ad
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
48 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
צ'יצ'י

תודה!!

וג'יטו בלו

השני היה הכי טוב, למרות שהראשון גם היה קורע…

אהרון מהמיק

כל הלינקים עובדים זה בסדר תודה על המידע התרגום והפרקים כמובן תודה רבה הכול עובד לי מצוין תודה על הפרקים יסמין ושי./ ?‍♀️???????????✔

טראנקס

שני

קאיושין סמה

אני אשמח אם באותה הזדמנות תגידו לי מה דעתכם על הדיאלוגים שלי.

rugh

אין לי מילים כדי להודות לכולכם ובמיוחד לך יסמין על כל מה שאתם עושים! אתם גדולים לפחות כמו סופר סאיין :) בנוסף לאהבה שלנו לדרגון… קרא עוד »

גוקו בלאק

יש לי כמה שאלות 1. מתי יהיה הכנס ואם לא יהיה כנס אז יהיה אסיפת מעריצים לסרט של ברולי 2. כשהסרט יצא לארץ הוא יצא… קרא עוד »

דור

קישורים 290 291 משום מה לא נותנים לי להוריד ולא נותנים לי צפייה ישירה רק אומר save או import to m אפשר לנסות לתקן את… קרא עוד »

gal

היי תודה רבה על תרגום כול הסדרה! כול הכבוד שלקחתם על עצמכם פרויקט כזה ענק ותרגמתם באופן מדהים. פרקים 290 ו291 לא עובדים. הפרקים יורדים… קרא עוד »

סופר וג׳יטו

תודה רבה על כל הפרקים ואני מעדיף שתתחילו עם דרגון בול ג׳י טי ואז הסרטים של זי

X-mix ultra instinct/נתן

מת על האתר והפוסט שגוקו מתעצבן כלכך מצחיק וטוב בגלל זה בחרתי בו

גוקהן בלאק

מה שתגיד אוב?

Jonathan M

כל הכבוד לכם ותודה רבה!!!
אני הצבעתי ל-4

קאיושין סמה

פשוט תצפו
https://youtu.be/Ix-zz-q4Lig

nogengames

תודה רבה על כל הפרקים !
תעלו אותם גם לSaiyan Vod מתישהו ?

יהודה

290-291 לא עובדים

gogeta

פרקים 291 ו-290 לא פועלים
אשמח אם תסדרו את זה תודה מראש!

יוסף

יש בעיה בפרק 290 -291 הוא לא עובד לי זה רושם לי "שגיאה" אני משתמש בmega וניסיתי גם בלי הmega בבקשה תסדרו את הפרקים 290-291

DANI

תודה רבהההה

Final galic gun

מהתחרות בפוסט הראשון היה הכי טוב כי היה לי כיף לקרוא אותו ופריזה אחלה של מורה אני דורש את מספר הטלפון של פריזה כי אני… קרא עוד »

מישהו

אתם גם תעשו דרגון בול ג'יטי ביפנית?

Gohen

אתר מדהים??????

אוצלי גוצלי

מציע לכם לתרגם דרגון בול זי באנגלית זה יפה

תומר

רשמתם "פוסט החמש דקות"
במקום *פוסט חמש הדקות*