סיקור דמות | טפיון מ-״דרגון בול זי סרט 13 - אגרוף הדרקון!״ > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!
כללי סרטים

סיקור דמות | טפיון מ-״דרגון בול זי סרט 13 – אגרוף הדרקון!״

אופק נגולה

SonOfek

שלום לכולם! כאן אופק והיום אני אסקר לכם את הגיבור מהסרט ה13 של דרגון בול זי, טפיון!


הופעותיו של טפיון

טפיון הופיע בתור הדמות הראשית בסרט ה-13 של דרגון בול זי: "אגרוף הדרקון".

הסרט מתחיל על כוכב ששם אנו רואים ילד קטן עם חרב (בהמשך מסתבר לנו שזה מינוטה אחיו הקטן של טפיון) נמחץ על ידי יצור ענקי.

בהמשך, גוהאן ו-וידל מצילים דמות מסתורית מנפילה ממגדל גבוה, הדמות אומרת ששמה הוי ושהוא מנסה להוציא את הגיבור טפיון מתוך תיבת נגינה חתומה. לאחר שגוהאן וידל ואפילו גוקו נכשלים בניסיון לפתוח את התיבה החבורה אוספת את הדרגון בול כדי לפתוח את התיבה.

טפיון יוצא ומנסה להתקיף את הוי אבל הולך משם מהר מאוד, טראנקס שהתהלב מטפיון עוקב אחריו ומנסה להתיידד איתו, בלי הרבה הצלחה. לאחר כמה שעות פלג גוף תחתון של מפלצת תוקף את העיר שגוהאן ו-וידל מנסים לעצור אותו, בסוף טפיון מופיע ומעלים את המפלצת עם מנגינת האוקרינה שלו. טראנקס הולך להביא לטפיון אוכל ולנסות להתיידד איתו אך הוא נקלע לקרב בין טפיון להוי, טראנקס עוזר לטפיון ובכך גם מתיידד איתו ונוצר ביניהם קשר שדומה לשל אחים.

טפיון מספר לבולמה ולטראנקס את סיפור המקור שלו, של אחיו ושל ההירודגאן. בסיפורו טפיון מסביר שהחצי העליון של ההירודגאן נמצא בתוכו והחלק התחתון היה אצל אחיו, לאחר ששמעה את הסיפור בולמה ממציאה לטפיון חדר מיוחד שפועל כמו תיבת הנגינה החתומה, אך החדר נכשל וטפיון אינו מצליח לרסן את הירודגאן שהופך שוב לשלם הורג את הוי ומשליט טרור בעיר.

ההירודגאן מתחמק מכמעט כל מתקפה ומצליח להביס את גוקו, וג'יטה, גוהאן וגוטנקס שמתקיפים אותו ביחד. לבסוף גוקו משתמש באגרוף הדרקון ומשמיד את ההירודגאן אחת ולתמיד. לאחר הקרב טפיון מעניק לטראנקס את החרב שלו כדי שיוכל להיות גיבור כמוהו.

סיפור המקור של טפיון

טפיון חי חיים שלווים עם אחיו מינוטה על כוכב הבית שלהם, עד שיום אחד המפלצת הירודגאן נשלחה על ידי הכת של הוי להשמיד את הכוכב. טפיון מינוטה והקוסם של הכוכב גונבים את החרב ואת שני האוקרינים מהכת ויוצאים להלחם בהירודגאן, בזמן שטפיון ומינוטה מסיחים את דעתו עם האוקרינים הקוסם חותך אותו לחצי. לבסוף טפיון ומינוטה חותמים את החצאים של הירודגאן בגופם ונשלחים לקצות הגלקסיה נעולים בתיבת נגינה כדי למנוע מהמפלצת להשתחרר ליקום בשנית.


שמתם לב לטעויות? כתבו לנו בתגובות ונתקן!

שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

על הכותב

אופק נגולה

אופק נגולה

8
הגב

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
אסףוגיטו בלו אבולושין אולטרה אינסטינקט מלאGohenסל המחסל 3000מתנאל זכריה Recent comment authors
  הירשם  
חדשים ביותר ישנים ביותר דירוג
התרע על
קאיושין סמה
גולש
קאיושין סמה

פוסט נחמד . אבל שכחת לציין שלפי תפיסת החיים של הוי ושל בני מינו אף חייזר חוץ מהגזע שלהם לא ראוי לחיות ובגלל זה הם… קרא עוד »

rio
גולש

אתם יכולים לעשות סיקור על בורג'אק

מתנאל זכריה
גולש
SupremeSaiyan

סיקור דמות מדהים, תודה רבה!

סל המחסל 3000
גולש

סיקור טוב המשיכו כך

Gohen
גולש
Gohen

פוסט קליל כף לקרוא

וגיטו בלו אבולושין אולטרה אינסטינקט מלא
גולש

DBZantoZ העלה קטע מהסרט שבו ברולי עף אל וגיטה נותן לו אגרוף ווגיטה חוסם ומחיך

וגיטו בלו אבולושין אולטרה אינסטינקט מלא
גולש

ראיתי כמעט שמונה דקות מהסרט לא מהתחלה יהיה גוקו אולטרה אינסטינקט מלא ווגיטה בלו אבולושין ואולי וגיטו או גוגיטה אולטרה אינסטינקט מלא

אסף
גולש
אסף

אני אוהב את הכל הכל מושקע ובדיוק כמו בסרט אם היו שואלים אותי איזה אנשים מפורסמים הייתי רוצה לפגוש אז זה רק אתם ואני מודה… קרא עוד »