סיקור דמות | טפיון מ-״דרגון בול זי סרט 13 – אגרוף הדרקון!״

[avatar user="SonOfek" size="100" align="right"]SonOfek[/avatar]

שלום לכולם! כאן אופק והיום אני אסקר לכם את הגיבור מהסרט ה13 של דרגון בול זי, טפיון!


הופעותיו של טפיון

טפיון הופיע בתור הדמות הראשית בסרט ה-13 של דרגון בול זי: "אגרוף הדרקון".

alexis bellows intense tapion

הסרט מתחיל על כוכב ששם אנו רואים ילד קטן עם חרב (בהמשך מסתבר לנו שזה מינוטה אחיו הקטן של טפיון) נמחץ על ידי יצור ענקי.

בהמשך, גוהאן ו-וידל מצילים דמות מסתורית מנפילה ממגדל גבוה, הדמות אומרת ששמה הוי ושהוא מנסה להוציא את הגיבור טפיון מתוך תיבת נגינה חתומה. לאחר שגוהאן וידל ואפילו גוקו נכשלים בניסיון לפתוח את התיבה החבורה אוספת את הדרגון בול כדי לפתוח את התיבה.

טפיון יוצא ומנסה להתקיף את הוי אבל הולך משם מהר מאוד, טראנקס שהתהלב מטפיון עוקב אחריו ומנסה להתיידד איתו, בלי הרבה הצלחה. לאחר כמה שעות פלג גוף תחתון של מפלצת תוקף את העיר שגוהאן ו-וידל מנסים לעצור אותו, בסוף טפיון מופיע ומעלים את המפלצת עם מנגינת האוקרינה שלו. טראנקס הולך להביא לטפיון אוכל ולנסות להתיידד איתו אך הוא נקלע לקרב בין טפיון להוי, טראנקס עוזר לטפיון ובכך גם מתיידד איתו ונוצר ביניהם קשר שדומה לשל אחים.

טפיון מספר לבולמה ולטראנקס את סיפור המקור שלו, של אחיו ושל ההירודגאן. בסיפורו טפיון מסביר שהחצי העליון של ההירודגאן נמצא בתוכו והחלק התחתון היה אצל אחיו, לאחר ששמעה את הסיפור בולמה ממציאה לטפיון חדר מיוחד שפועל כמו תיבת הנגינה החתומה, אך החדר נכשל וטפיון אינו מצליח לרסן את הירודגאן שהופך שוב לשלם הורג את הוי ומשליט טרור בעיר.

ההירודגאן מתחמק מכמעט כל מתקפה ומצליח להביס את גוקו, וג'יטה, גוהאן וגוטנקס שמתקיפים אותו ביחד. לבסוף גוקו משתמש באגרוף הדרקון ומשמיד את ההירודגאן אחת ולתמיד. לאחר הקרב טפיון מעניק לטראנקס את החרב שלו כדי שיוכל להיות גיבור כמוהו.

הורד

סיפור המקור של טפיון

טפיון חי חיים שלווים עם אחיו מינוטה על כוכב הבית שלהם, עד שיום אחד המפלצת הירודגאן נשלחה על ידי הכת של הוי להשמיד את הכוכב. טפיון מינוטה והקוסם של הכוכב גונבים את החרב ואת שני האוקרינים מהכת ויוצאים להלחם בהירודגאן, בזמן שטפיון ומינוטה מסיחים את דעתו עם האוקרינים הקוסם חותך אותו לחצי. לבסוף טפיון ומינוטה חותמים את החצאים של הירודגאן בגופם ונשלחים לקצות הגלקסיה נעולים בתיבת נגינה כדי למנוע מהמפלצת להשתחרר ליקום בשנית.

fe578e12d30cc988c936a39115769bfe7a350585 hq


שמתם לב לטעויות? כתבו לנו בתגובות ונתקן!

שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
8 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
קאיושין סמה

פוסט נחמד . אבל שכחת לציין שלפי תפיסת החיים של הוי ושל בני מינו אף חייזר חוץ מהגזע שלהם לא ראוי לחיות ובגלל זה הם… קרא עוד »

rio

אתם יכולים לעשות סיקור על בורג'אק

SupremeSaiyan

סיקור דמות מדהים, תודה רבה!

סל המחסל 3000

סיקור טוב המשיכו כך

Gohen

פוסט קליל כף לקרוא

DBZantoZ העלה קטע מהסרט שבו ברולי עף אל וגיטה נותן לו אגרוף ווגיטה חוסם ומחיך

ראיתי כמעט שמונה דקות מהסרט לא מהתחלה יהיה גוקו אולטרה אינסטינקט מלא ווגיטה בלו אבולושין ואולי וגיטו או גוגיטה אולטרה אינסטינקט מלא

אסף

אני אוהב את הכל הכל מושקע ובדיוק כמו בסרט אם היו שואלים אותי איזה אנשים מפורסמים הייתי רוצה לפגוש אז זה רק אתם ואני מודה… קרא עוד »