סיקור | דרגון בול זי סרט 12: מיזוג חדש נולד

[avatar user="iftach" size="100" align="right"]iftach[/avatar] [avatar user="AlonGoku" size="100" align="left"]AlonGoku[/avatar]

מה קורה חברים כאן אלון ויפתח והיום אנחנו כאן כדי לסקר את הסרט שרבים מחשיבים לטוב ביותר, והוא

כמובן הסרט "מיזוג חדש נולד". בלי יותר מדי דיבורים, נעבור לסרט עצמו!


למי שלא רוצה ספוילרים לגבי הסרט, הפסיקו לקרוא עכשיו!

קרדיטים!

כתיבת הסיקור – אלון פרנקו ויפתח שם טוב
עריכה לשונית – שי בוחבוט

קריאה מהנה!


הסרט מתחיל כאשר אנו רואים טורניר הקרבות בעולם הבא, רואים את גוקו מעפיל אל הגמר כאשר מביס את פרווג ואת פייקון שמנצח את ארקווה.

לאחר מכן מתחיל הקרב בין גוקו לפייקון שנראה מאוד צמוד, אך במקום אחר עומד להתרחש אירוע שיזעזע את מוסדות הבריאה.

בינתיים, רואים את הנשמות שעת עתה הגיעו לתחנת המעבר ומחכות לגזר דינם שייקבע על ידי המלך האמה, האם הם ילכו לגן עדן או גיהינום.

כאשר הנשמות שהולכות למכונת ה-"שטיפה" כדי לנקות את האנרגיה השלילית שיש להם, השומר של המכונה סאיקיי השד מוסח דעת על ידי המוזיקה שהוא שומע (מטאל כבד) וכתוצאה מחוסר הריכוז שלו, המכונה מתפוצצת, וכל האנרגיה הרעה שהייתה במכונה השתחררה.

השומר הצעיר נכלא ונעטף על ידי האנרגיה ועשן הפיח שיצאו מן המכונה ובסופו של דבר הוא משנה צורה למפלצת גדולה, חזקה ותמימה ושמה ג'אנמבה.

הדבר הראשון שג'אנמבה עושה זה להציב מחסום שמקיף את תחנת המעבר של העולם הבא, המחסום שהוצב מונע מהמלך האמה לשמור על סדר בין העולמות וככל שהאמה ישאר כלוא כך נשמות המתים יכולו להסתובב בחופשיות בין היצורים החיים.

גכזדעAEDGSFHBRWSBגקענהקגעקדעה

בכדור הארץ כאשר המתים חוזרים, וידל מקבלת אות מצוקה והיא וגוהאן הולכים לטפל בעניין.

בחזרה לטורניר אנו רואים את גוקו ופייקון ממשיכים להילחם אך באמצע מופיע חומר בסוים באמצע הזירה, הקאיו העליון משער שזה מממלכת האמה והוא שולח את גוקו ופייקון לבדוק את פשר הדבר.

גוקו ופייקון מגיעים בעזרת ההשתנות המהירה וגוקו שם לב שמשהו שונה במקום ואומר כי הוא חש בנוכחותו של האמה בתוך תחנת המעבר, האמה מופיע ומספר להם על המאורע והשלכותיו.

גוקו ופייקון פוגשים את ג'אנמבה ומופתעים מגודלו העצום, גוקו מתרגש ומחליט לפתות את ג'אנמבה לגיהינום כדי שפייקון יוכל לשבור את המחסום שכולא את האמה.

כאשר הם מגיעים לגיהינום גוקו מופתע מכך שהמקום השתנה לעולם פסיכודלי ומוזר מלא באבני חן צבעוניות, באותו זמן פייקון מנסה לשבור את המחסום והקרב של גוקו נגד ג'אנמבה מתחיל.

חוזרים שוב לכדור הארץ ורואים את גואהן ווידל מכסחים זומבים ובמפתיע אנו רואים את פריזה שכרגיל מעוניין לנקום בגוקו, גוהאן מתעמת איתו וקורא לו בשמו, פריזה חושב שהמוניטין שלו גבוה ושכולם מכירים את שמו.

ולאחר שגוהאן אומר לו שהוא נלחם איתו בנאמק פריזה מבין שזה גוהאן ומשתוקק להרוג גם אותו, הוא שולח את כל חיילים כדי להשמיד אותו אך גוהאן מהיר מדי ומגיע בתעופה לפריזה בן רגע ומשמיד אותו.

םחפנמ4פןםו5מח 4פםן5חי0ן5חטי

לאחר מכן כל הקבוצה שכוללת את: גוהאן, וידל, טראנקס, גוטן, צ'יצ'י ובולמה מזמנים את שנלונג ומבקשים ממנו להחזיר את נשמות המתים אל המקום שהם שייכים אליו, שנלונג מסכים לנסות אך שנייה לאחר מכן הוא אומר שאינו יכול והוא מסביר כי הוא יכול להעביר אותם לעולם שלהם אך לא לשמור שישארו שם מכיוון שזה מעבר לכוחו ולא התפקיד שלו.

שוב אנו חוזרים לעולם הבא ורואים את פייקון מנסה לשבור את המחסום ללא הצלחה ומרוב עצבים הוא מתחיל להתעצבן ולקלל מה שגורם למחסום להיסדק, הוא מנסה שוב והמחסום לא מתנפץ והוא חושב שזה היה צירוף מקרים, אך לאחר רגע המחסום ממשיך להתנפץ.

הקרב של גוקו נגד ג'אנמבה מתחיל וג'אנמבה מנופף בידו מה שגורם לאבני החן לזוז לכיוון גוקו במטרה למחוץ אותו, אמנם הן לא מוחצים אותו אך הן כולאות אותו וג'אנמבה מתחיל להתקדם לעבר האבנים במהירות מדהימה.

בעוד שגוקו מנסה לצאת, גוקו כמעט יוצא ורואה את ג'אנמבה מתקרב במהירות, מתנגש באבנים ומעיף את גוקו.

גוקו משנה כיוון בתעופה כדי לפגוע בג'אנמבה אך ג'אנמבה מגיב בבעיטה חזקה ומעיף את גוקו שוב ושוב בעזרת אגרופים שעוברים בחלל דרך מיקום אחד ויוצאים ליד גוקו.

ג'אנמבה מכוון אגרוף מלמעלה אך גוקו מצליח להתנגד וג'אנמבה מגיע במהירות מדהימה אל גוקו ומנסה לתת אגרוף אך גוקו מכוון כדור קי אל היד, גוקו יורה קמאהמאה לכיוון ג'אנמבה אך ג'אנמבה יוצר שכפול של גוקו שיורה מתקפת קמאהמאה נגדית ופוגע בגוקו האמיתי.

גוקו מתחיל להבין שצריך להיות רציני והופך לסופר סאיין אבל ג'אנמבה יורה כדורי אנרגיה מחורים שבבטנו, גוקו מתחמק ממטח כדורי האנרגיה של ג'אנמבה וג'אנמבה מתחיל להסתובב על ראשו תוך כדי יריית כורי אנרגיה.

באותו זמן פייקון ממשיך "להשפיל" את המחסום שכולא את האמה, פייקון מתעצבן שגוקו נלחם והוא עושה בייביסיטר על חומה.

גוקו מתחיל לצעוק ולשנות צורה אל הסופר סאיין 3 ומרעיד את כל העולם הבא בכך! גוקו מסיים לשנות צורה ואומר לג'אנמבה שהוא צריך להתגאות בעצמו כיוון שרק מאג'ין בו משך אותו לשינוי צורה הזה.

ן7לא68ח86ח468ח46וחעו8ח8חי7צלן7ל5ןל8

גוקו נותן לג'אנמבה מטח אגרופים בחוזקה רבה, ג'אנמבה מפנה את אבני החן לעברו אך גוקו פורץ אותם כאשר נותן לג'אנמבה אגרוף ומעיף אותו לשמיים ולאחר מכן מגיע ונותן עוד אגרוף ושולח אותו בחזרה לקרקע. גוקו טוען שתי כדורי אנרגיה ועף לכיוון ג'אנמבה, ג'אנמבה מתאושש מהנפילה, אךז גוקו פוגע בו מקרוב עם כדורי האנרגיה, לרוע מזלו של גוקו, ג'אנבה משנה צורה לסופר ג'אנמבה.

בנתיים בכדור הארץ נשמת היטלר ממשיכה לתקוף את העיר אך לרוע מזלו גוטן וטראנקס מגיעים ומתעמתים איתו ועם צבאו, היטלר פוקד לירות בהם מטח יריות אך לא פוגע וטראנקס יורד לקרקע ומתגרה בהיטלר, היטלר פוקד לחסל אותם אך גוטן וטראנקס משמידים את כל הטנקים.

היטלר נותן את אותן הפקודות שוב אך גוטן וטראנקס צוחקים עליו, הם הופכים לסופר סאיין והיטלר רואה ואמר לעצמו שהוא צריך לגייס אותם.

לאחר מכן בעולם הבא גוקו ממשיך להילחם בסופר ג'אנמבה אך הוא חזק הרבה יותר. ג'אנמבה מתפרק לחלקיקים ומופיע מאחורי גוקו ופוגע בו עם כדור אנרגיה, בנתיים פייקון ממשיך לשבור את המחסום ולהתעצבן על גוקו.

גוקו מותש וג'אנמבה מופיע מולו ופוגע בו עם חרב, גוקו ממשיך להתחמק ולפגוע בחזרה אך ג'אנמבה כולא את גוקו באבן חן וכאשר ג'אנמבה מנסה לפגוע בחלק האחרון של האבן שנחתכה על ידו שגוקו נמצא בתוכה, כדור אנרגיה מגיע משום מקום ופוגע בג'אנמבה ועל הדרך, מפרק את אבן החן וגורם לכך שגוקו נופל לקרקע.

וג'יטה מופיע ואומר שרק הוא יביא לקץ של גוקו, וג'יטה מתחיל להילחם בג'אנמבה אך ג'אנמבה גובר גם עליו, וג'יטה, שניהם מבינים שאינם מסוגלים לנצח והם מחליטים להתחבא מפני ג'אנמבה וגוקו אומר שאם הם יעבדו ביחד הם ינצחו אך וג'יטה עונה שהוא יקרע אותו לחתיכות.

רעשרעישקרעשקענירי

גוקו אומר באופן נפרד ו-וג'יטה מבין שגוקו מבקש ממנו להתמזג איתו, כמובן שוג'יטה מסרב להתמזג עם גוקו.

ולפתע מגיע ג'אנמבה בהתקפה חזקה שפוגעת בגוקו ו-וג'יטה ומשאירה אותם חסרי אונים.

מיד לאחר המכה מבין וג'יטה שאין ברירה אחרת מלבד מיזוג!

וג'יטה אומר לגוקו: קדימה בוא נעשה את זה, ופתאום מגיח ג'אנמבה עם מכה חזקה במיוחד אך גוקו ו-וג'יטה מצילחים לברוח בזמן.

גוקו ו-וג'יטה מוצאים מקום מסתור ושם מלמד גוקו את וג'יטה את ריקוד המיזוג, לאחר שוג'יטה רואה את התנועות המוזרות הוא מחליט שלא לבצע את המיזוג אבל משתכנע אחרי שמבין שוב פעם, שאין ברירה.

השניים מתחילים לבצע את הריקוד.

המיזוג של השניים יצר לוחם שמן שאינו יודע להילחם.

הלוחם מיד הולך להילחם בג'אנמבה אך כמובן שלא מזיז לו, מכיוון שהלוחם אינו מיומן.

רגע לפני שג'אנמבה מגיע להרוג את המיזוג השניים מתפצלים מכים את ג'נמבה ובורחים כדי לנסות להתמזג שוב.

באמצע המיזוג מגיע ג'אנמבה, וכשהכל נראה אבוד מגיע פייקון.

פייקון מנסה לעכב את ג'אנמבה כדי שהשניים יוכלו להתמזג.

גוקו ו-וג'יטה מתמזגים שנית והפעם נוצר לוחם חזק מאוד שנקרא גוג'יטה.

JיהSFNHV9UBVURIBV

השניים מתחילים בקרב ובעזרת הסול פינישר (המתקפה של גוג'יטה) מצליח גוג'יטה להרוג את ג'אנמבה.

לאחר מכן הכל חזר לקדמותו, לבינתיים.


תודה שקראתם, שמחים לעדכן עבורכם!
~דרגון בול ישראל.

Digiqole Ad
4 1 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
17 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
dafbon1

אחרון

שי

כל הכבוד על הסיקור :)

peleg

מתי עולה הירוס?

דור

אולי במקום סיקורים על סרטים תוכלו בבקשה להעלות סרטים שלדרגון בול זי ביפנית עם תרגום עברי פליז

Liam

וואו מה שקרה בכנס ההורים האלה השתגעו וואו מה הבעיה לחכות לזה להגיע בדואר

יובל הפרו

אלון ויפתח המלכים עושים פוסטים וטורנדואים מעולים כל היוםםם

הטמטום סי

פשוט כתבתם את כל העלילה של הסרט
איכשהו או שאתם רובוטים

ALAL

היה אחלה כנף הפצצתם!

בת חן

היה ממש כיף ולפי מה שהבנתי זה לא היה תלוי בהם נחכה לבובות כי הם השקיעו הרבה כסף אז נחכה בסבלנות זה בסוף יגיע

amit

שמעתם שהולך לצאת כל הסרטים של דרגון בול בגרסה מחודשת בבלו ריי? ממש כולם כלל אלא של דרגון בול הראשון וכל זי