סיקור סרט ספיישל | התוכנית להשמדת הסאיינים!

[avatar user="JohnnyGod" size="100" align="center"]JohnnyGod[/avatar]

 

היי כולם! מה קורה?

כאן יונתן! והיום אני אביא לכם סיקור על סרט הספיישל התוכנית להשמדת הסאיינים!

בואו נתחיל!


 

מידע כללי על סרט הספיישל

הסרט יצא ביפן ב-6 באוגוסט 1993, הוא מחולק לשני חלקים ואורך כל חלק כ-30 דקות. ב-11 בנובמבר 2010, עם יציאתו של המשחק Raging Blast 2 יצא רימייק (גרסה מחודשת) לסרט אשר כלול במשחק. אורכו של הרימייק כ-30 דקות, ויש כמה שינויים בעלילה בינו לבין הסרט המקורי.

מיקום בציר הזמן של דרגון בול

עלילת הסרט מתרחשת (לכאורה) בעשרת הימים שלפני משחקי סל, ואחרי האירועים של הסרט ברולי הסופר סאיין האגדי (גוקו מציין כי האטצ'יאק כנראה אפילו יותר חזק מברולי).

*אזהרת ספויילר*

אם לא ראיתם את סרט הספיישל הזה ואתם מעוניינים לראות, אל תמשיכו לקרוא את הפוסט.

לצפייה בחלק א' של הסרט לחצו כאן, לצפייה בחלק ב' לחצו כאן, ולצפייה ברימייק לחצו כאן.

תקציר העלילה

חלק א' של הסרט

ד"ר ראיצ'י היה אחד מהשורדים היחידים של גזע הטאפלס (טסופורו-ג'ין ביפנית), גזע שפעם חי על כוכב פלאנט (שמו הקודם של כוכב וג'יטה) לפני שהסאיינים הגיעו אליו. הסאיינים לא רק הכחידו את כל גזע הטאפלס אלא גם גנבו את הטכנולוגיה שלהם, כבשו את הכוכב שלהם וקראו לו כוכב וג'יטה על שם המלך שלהם. ראיצ'י מנסה להימלט עם החללית שלו מכוכב פלאנט כשהסאיינים טובחים בטאפלס, והוא מוצא מקום מקלט בכוכב האפל, עולם בקצה של היקום. עכשיו, המטרה היחידה שלו היא להשמיד את כל הסאיינים ששרדו.

81e316a51a3b1cbca186004ded58611ce4e64699 hq
גזע הטאפלס

כדי להשמיד את הסאיינים האחרונים ששרדו, ראיצ'י שם מתקנים על כדור הארץ שפולטים גז דסטרון – גז אשר משמיד את כל היצורים החיים. הוא שולח הרבה מפלצות לכדור הארץ כדי שישמרו על המתקנים. כאשר מיסטר פופו/בולמה מגלים שיש רק כמה שעות עד להרס הכוכב, גוקו, וג'יטה, גוהאן, טראנקס העתידי ופיקולו יוצאים להרוס את כל המתקנים המרושעים. הם מצליחים להרוס את כל המתקנים חוץ מאחד שמוגן במגן אנרגיה. אך לפתע, פריזה, קולר, טורלס ולורד סלאג מופיעים ומאתגרים את הלוחמים בקרב. במהלך הקרב המלך קאיו מגלה כי הרשעים הם לוחמי רוחות ושהם ימשיכו לחזור לחיים עד שיביסו אותם בצורה שהם מתו במקור. החבורה מצליחה להביס את הרשעים ויוצאת למסע לכוכב האפל, מקום המקלט של ד"ר ראיצ'י.

GhostWarriors
לוחמי הרוחות

חלק ב' של הסרט

החבורה מגלה את מקום המסתור של ד"ר ראיצ'י בכוכב האפל, ויוצאת להילחם בו. הגיבורים מגלים שלוחמי הרוחות של ראיצ'י מגיעים ממכונה שראיצ'י המציא שנקראת האטצ'יאק, מכונה שמונעת משנאתם של הטאפלס. לאחר מכן מתגלה שראיצ'י הוא לוחם רוח בעצמו אשר מתקיים בזכות האטצ'יאק. הגיבורים מנסים לחסל את ד"ר ראיצ'י אך הוא מחדש את עצמו אחרי שחוסל. לבסוף וג'יטה מצליח לגרום לראיצ'י להפסיק לחדש את עצמו ומחסל אותו סופית. אך הקרב לא נגמר, וראיצ'י גורם להאטצ'יאק לפרוץ את הגבולות, והמכונה מופיעה בגוף של אנדרואיד עוצמתי, אשר כוחו תואם או אפילו גבוה יותר מהכוח של ברולי (לפי גוקו).

Hatchiyack
האטצ'יאק

 האטצ'יאק מביס את הגיבורים, עד שגוקו מבין איך להביס אותו, ובעזרת שעועיות הקסם שפיקולו הביא, הלוחמים הסאיינים מחלימים ומשלבים את כוחותיהם לגל אנרגיה ענקי שכולל את הסופר קאמהאמה של גוקו, הסופר מאסנקו של גוהאן, הברנינג אטאק של טראנקס העתידי והפיינל פלאש של וג'יטה (שנראה בצורת מקסימום פלאשר). גל האנרגיה הענקי מחסל את האטצ'יאק סופית, ולפני שהכוכב מתפוצץ גוקו משתמש בהשתנות המהירה ומציל את החבורה.

גרסת הרימייק

בעוד שהסרט המקורי באורך של 60 דקות, גרסת הרימייק היא באורך של 30 דקות. הרבה סצינות מהסרט המקורי נמחקו בגרסת הרימייק וחלק מהסצינות שונו. למשל: בגרסה המחודשת לוחמי הזי לא נלחמו במפלצות שהגנו על המתקנים, ובכלל לא היו מתקנים, אלא מתקן אחד. בגרסה המחודשת בולמה הצילה את הלוחמים בקרב נגד פריזה, קולר, סלאג וטורלס, בכך שהיא המציאה נוגדן לגז הדסטרון- שגרם לנבלים להיות בלתי מובסים (במקום שהמלך קאיו יעזור להם). גוקו לא נלחם בעוזר הרובוט של ראיצ'י ברימייק, ופיקולו הצטרף לגל האנרגיה הענקי של הלוחמים, בעוד שבסרט המקורי פיקולו פצוע ולא יכול להצטרף.

RYejkY
גל האנרגיה הענק של לוחמי הזי (גרסת הרימייק)

מקווים שנהניתם, השקענו כאן!
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
12 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
גוקו בלאק

וואו אחי פוסט טוב רצח!

שחף

פוסט מעולה! בהצלחה!

ALAL

מה קורה ילד מהדיסקורד

דרגון

סליחה שכתבתי פה פשוט לא ידעתי איפה אפשר לכתוב הפרקים של דרגון בול סופר בsaiyanVOD נתקעים ממש כל שניה ולא באמת נטענים לחלק מהפרקים שהעלתם… קרא עוד »

דניאל

מתי תתרגמו את דרגון בול gt?

קאיושין סמה

עוד לא סיימתי לכתוב את הדיאלוג הבא, הוא יתפרסם מחר. המשך מתח נעים!??

Super dragon ball legnd

פוסט מצויין גבר

יוסף

תעשו על הסרט של בורגק

הדר

אם אני רוצה לצפות בזה אני יכולה בחלק א' וב' או ברימייק?