ספיישל פינת הקרבות!

[avatar user="AZ_RULER" size="100" align="right"]AZ_RULER[/avatar]

ברוכים הבאים לספיישל מטורף של פינת הקרבות! מה הולך להיות לנו היום? התשובות מיד יגיעו אבל קודם כל כמנהגנו בואו ניתן את הכבוד למנצח בפינה האחרונה שלנו! בפינת הקרבות מס' 22 היה לנו קרב בין מאג'ין בו לריבריאן ולאחר כ1400 הצבעות ובפער פסיכי לגמרי של 70 אחוז אתם קבעתם שהמנצח בקרב הוא:

 

 

 

 

 

PinatVS22MajinBuu 1
מאג'ין בו המנצח!

 

 

 

 


 

 

אז לאחר ההקדמה הרגילה בואו ניגש לדבר העיקרי! כזכור ביום ראשון ה1.7 הסדרה סופר דרגון בול הירוס עלתה לשידור ובאותו הזמן גם החופש הגדול התחיל בבתי הספר! (כן יש כאלה שיצאו גם לפני כן לחופשה אבל ב1.7 כל התלמידים באמת יצאו לחופשי) ולרגל המאורע החלטנו לתת לכם ספיישל מטורף ביותר של פינת הקרבות! מה זה בעצם אומר? אם עד עכשיו היו לנו קרבות בין לוחמים שקיימים בסדרה אז הפעם הבאנו לכם לוחמים עם צורות שונות שלא הופיעו מעולם באנימה, במנגה או בסרטים הרשמיים! בנוסף לזאת יהיו קצת שינויים ותוספות אז תשימו לב שאתם לא מפספסים שום דבר!

היום בספיישל פינת הקרבות הולך להיות לנו קרב אימתני חסר מעצורים בין 2 מיזוגים של הסאיינים החזקים ביותר בעולם! אומנם 2 הלוחמים כבר כיכבו פה בפינה בקרב ביניהם ואתם קבעתם מי יותר חזק אך הפעם הלוחמים חוזרים משודרגים עם צורות הרבה יותר חזקות ככה שהפעם דברים יכולים להשתנות והכל יכול לקרות. מצד אחד יש לנו לוחם שנוצר כתוצאה ממיזוג של עגילי הפוטרה אשר נלחם בעבר כנגד סופר בוהאן הרשע וזאמאס הממוזג רודף ה"צדק" אך כעת הוא הצליח למקסם את כוחו של הסופר סאיין בלו כשבצד השני מחכה לנו לוחם שנוצר מריקוד המיזוג שנלחם בעבר מול השד ג'נמבה ובהמשך בדרגון בול GT מול אומגה שנרון המפלצתי אלא שכעת האינסטינקטים של הלוחם הזה מגיעים לרמה של המלאכים. הקרב הייחודי שלנו לספיישל פינת הקרבות הוא…….

PinatVSGogVeg


 

 

 

 

 

 

 

VegitoPina

 

שם: וג'יטו סופר סאיין בלו אבולושיין

גזע/ דרגה : סאייני

הופעה ראשונה של וג'יטו: דרגון בול זי ——-> סאגת מאג'ין בו ——–> פרק 268: האם מקיטה וסון גוקו עומדים להתמזג? (לחיץ)
הופעה ראשונה של הסופר סאיין בלו אבולושיין: דרגון בול סופר ——-> סאגת הישרדות היקום ——-> פרק 123: גוף ונשמה, הכוח המלא משחרר! גוקו ווג'יטה! (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: ביג באנג, קמאהמאה, חרב נשמה (החרב שוג'יטו יוצר בעזרת ידו וחותך את יריביו), פינאל קמאהמאה ויכולת להשתמש במלוא כוחו של הסופר סאיין בלו מה שיחזק כל מתקפה שלו.

 

 

VegitoBlueSpiritSword
וג'יטו משתמש בחרב הנשמה מול זאמאס בממוזג

 

 

 

 

 

 

 

tenor
וג'יטו משתמש בפינאל קמאהמאה

 

 

 

 

 

 

SSGSSEvo Vegeta full aura
המקור- וג'יטה הופך לראשונה לסופר סאיין בלו אבולושיין

 

 

 

 

ההיסטוריה של וג'יטו:

 

#סאגת מאג'ין בו- הסאגה בה פגשנו לראשונה במיזוג של עגילי הפוטרה. בתחילת הסאגה פגשנו ביריב חדש בשם מאג'ין בו שתחילה לא נראה כמו יריב קשוח אך עם התקדמות הסאגה מאג'ין בו עבר מספר שנויים ובכל פעם הוא רק נעשה מתוחכם יותר, מגוון יותר וחזק יותר. בנקודה מסוימת בסאגה מאג'ין בו נאלץ להתמודד מול גוהאן אך כשראה שאין לו סיכוי מולו הוא החליט להשתמש בהשמדה עצמית אך למעשה הוא הצליח לחזור לעצמו אבל עם טכניקה חדשה- טכניקת השאיבה. תחילה מאג'ין בו שאב אליו את גוטנקס ונהפך לראשונה לסופר בו כשלאחר מכן הוא גם שאב את גוהאן ונהפך לסופר בו האולטימטיבי ובעצם לנבל החזק ביותר בדרגון בול זי. כשגוקו ראה עד כמה חזק סופר בו הוא חפש עם מי להשתלב בעזרת עגילי הפוטרה כשתחילה האפשרויות לא היו מזעירות- או שזה היה טינשן האן (שהיה חסר הכרה באותו הזמן) או דנדה או……מר שטן. רגע לפני שגוקו זרק את העגיל למר שטן הוא הרגיש בנוכחות של וג'יטה שנחשב למת באותו זמן אך הוחזר לחיים ע"י באבא. גוקו השתמש בהשתנות מהירה כדי להגיע לוג'יטה ולשכנע אותו להשתמש בעגילי הפוטרה בטענה שבעזרת העגילים הם יוכלו להשתלב וליצור יחדיו לוחם בלתי מובס שיכפיל את כוחם. וג'יטה העקשן לא הסכים להשתלב עם גוקו והעדיף שהם יילחמו נגד בו לחוד אך סופר בו היה חזק מדי והצליח להביס את השתיים בקלות רבה. בסופו של דבר לאחר שכנועים רבים וג'יטה השתכנע והחליט לשים את עגיל הפוטרה (למרות ששנייה לפני גוקו נזכר להגיד לו שהמיזוג הוא נצחי) ואז גוקו ווג'יטה השתלבו ללוחם נדיר בשם וג'יטו! וג'יטו תחילה נלחם נגד סופר בו בעזרת הצורה הבסיסית שלו כשכבר אז סופר בו התקשה מולו אבל ברגע שוג'יטו הפך לסופר סאיין וקרא לעצמו סופר וג'יטו לסופר בו לא היה שמץ של מושג איך להתמודד מולו. וג'יטו למעשה שחק כל הקרב בסופר בו שניסה להשתמש בכל טכניקה שהוא יכול (הוא אפילו נכנס לתוך גופו של וג'יטו וגם הפך אותו לסוכריית קפה כשגם בתור סוכרייה וג'יטו פשוט כסח את סופר בו) אך שום דבר לא הצליח לו. וג'יטו המשיך לתקוף ולחורר את גופו של סופר בו שהגיע למצב שבמהלך הקרב הוא מתקשה לעיתים לשחזר את עצמו. בסופו של דבר לאחר שסופר בו הבין כי גם אחרי שהשתמש בכל האנרגיה הוא לא יכול להביס את סופר וג'יטו הוא החליט לשאוב אותו לגופו בלי שוג'יטו ישים לב רק מה שסופר בו לא ידע שוג'יטו אכן שם לב למהלך שלו ולמעשה אף ציפה לו. רגע לפני שסופר וג'יטו נשאב אל סופר בו הוא הפעיל מגן שכיסה את גופו מה שנתן לו את האפשרות להכנס לגופו של סופר בו ללא פגע. ברגע שוג'יטו נכנס לגופו של סופר בו ושחרר את המגן המיזוג שנחשב באותו זמן לנצחי התפצל בחזרה לוג'יטה וגוקו ששברו את עגילי הפוטרה ולא הסכימו להתמזג יותר (בהמשך קאיו הקשיש נתן להם את האפשרות להתמזג שוב אך השתיים לא הסכימו ונלחמו לבד בקיד בו וגם נצחו אותו).

#סאגת טראנקס העתידי- הסאגה בה וג'יטו עשה קאמבק וגם קבלנו את התשובות למה המיזוג בפעם הקודמת התפצל. טראנקס העתידי חזר בפעם השנייה לעבר כשהפעם הוא לא הגיע כדי להזהיר את כל החבורה אלא כדי לבקש מהם עזרה ישירה בכדי להלחם באיום חדש שהופיע בעתיד שלו שנקרא בלאק. כשבלאק הגיע גם הוא לעבר אחרי טראנקס כולם הופתעו לגלות שבלאק נראה בדיוק כמו גוקו למרות שנשמתו רחוקה שנות אור מנשמתו האמיתית של גוקו. עם התפתחות הסאגה נודע לנו שלמעשה בלאק הוא המתלמד של הקאיושין מיקום ה10 שנקרא זאמאס. זאמאס השתמש בסופר דרגון בול בשביל להחליף את גופו בגוף של גוקו כשלאחר מכן הוא נסע לעתיד ושמה הוא התחבר לזאמאס העתידי כשהשתיים מטילים אימה וטרור על עתידו של טראנקס בשביל להשלים את התוכנית "אפס בני תמותה" ולמחוק את כל בני התמותה שקיימים. במהלך הסאגה וג'יטה, גוקו וטראנקס נלחמים פעמים רבות בזאמאס ובלאק כשהם משתמשים בסופר סאיין בלו מספר פעמים אך ברוב הפעמים הם גם מובסים. בסופו של דבר לזאמאס ובלאק נמאס מכל הקרבות והם מחליטים להשתמש בעגילי הפוטרה שלהם ולהפוך לזאמאס הממוזג. במצב זה זאמאס פשוט תוקף ללא רחמים את כל האנשים בכדור הארץ וגם את וג'יטה, טראנקס וגוקו. זאמאס הממוזג לאט לאט מתחיל לאבד שליטה על עצמו מכיוון שהנשמה בת האלמוות של זאמאס והגוף בן התמותה של בלאק מתחילים להתנגד אחד לשני מה שיוצר מפלצת חזקה שלא ניתנת לשליטה. לאחר שכולם רואים שאין שום דרך להביס את זאמאס הממוזג הקאיושין של יקום 10, גאוואס, מציע לגוקו ווג'יטה להשתלב בעזרת עגילי הפוטרה. תחילה הרעיון לא נראה קורץ כי השילוב נשאר לנצח אך אז גאוואס מסביר שרק מיזוג בין שתי קאיושנים נשאר לנצח בעוד מיזוג בין בני תמותה נשאר רק לשעה אחת (וזה גם מסביר באמת למה המיזוג בפעם הקודמת לא נשאר לנצח). וג'יטה לבסוף מסכים והשתיים מתמזגים ויוצרים שוב את וג'יטו כשהפעם כבר בתחילת הקרב הוא נהפך לסופר סאיין בלו וקורא לעצמו וג'יטו בלו! וג'יטו נלחם בזאמאס הממוזג שבתחילה נראה שהוא מצליח לתקוף את וג'יטו אך עם המשך הקרב וג'יטו משתלט על העניינים ומתחיל להביס לגמרי את זאמאס שלא מצליח לעשות כלום מול וג'יטו. במשך כל הקרב וג'יטו תוקף את זאמאס ללא הפסקה אך לבסוף לאחר שוג'יטו נותן אגרוף אימתני לזאמאס הוא מתפצל שוב בחזרה לגוקו ווג'יטה. המיזוג לצערם לא נמשך שעה מכיוון שהם הצטרכו להשתמש בהמון אנרגיה ולכן הם התפצלו מוקדם מהצפוי ולאחר הפיצול וג'יטו לא הופיע יותר.

במנגה אומנם הקרב התנהל באופן שונה אך התוצאה שלו הייתה כמו באנימה, וג'יטו מביס לגמרי את זאמאס אך לבסוף מתפצל בחזרה לוג'יטה וגוקו. ההבדל היחידי מהמנגה לאנימה הוא שכבר בתחילת הקרב במנגה וג'יטו בלו מביס את זאמאס לעומת האנימה שרק תוך כדי הקרב הוא נכנס יותר לעניינים.

 

 

רקע- סופר סאיין בלו אבולושיין:

 

#סאגת הישרדות היקום- כשטורניר העוצמה הלך והגיע לסופו נשארו רק 2 יקומים: יקום 7 עם 5 לוחמים (גוקו, וג'יטה, גוהאן, אנדרואיד 17 ופריזה) ויקום 11 עם 3 לוחמים (ג'ירן,טופו ודיספו). בזמן שגוקו נלחם מול ג'ירן וג'יטה החליט להתערב ולהראות לג'ירן שהוא למעשה הסאייני מספר 1 של יקום 7. תחילה נראה שוג'יטה הולך לעשות סנסציה ולהדיח את ג'ירן מהטורניר לאחר פינאל פלאש אכזרי אך ג'ירן מראה קצת מכוחו האמיתי ומצליח במכה מוצלחת אחת לשתק את וג'יטה. לאחר שוג'יטה נזכר בהבטחה שלו לקאבה (ביקור בכוכב סאדאלה מיקום 6 לאחר הטורניר) ובמשפחתו שעומדת בפני סכנת מחיקה ביחד עם כל היקום הוא מתחיל לאגור עוצמה אדירה ובזכות עירבוב של כוח עצום ורגשות עזים וג'יטה מצליח לחצות את הגבולות הסופר סאיין בלו והופך לראשונה לסופר סאיין בלו אבולושיין! בצורה זאת שיערו של וג'יטה מזדקר יותר, עיניו נהפכות לחדות יותר, יש ניצוצות אור רבים סביב ההילה שלו ושריריו גדלים. מעבר לזאת הצורה הזאת גם מגבירה את הכוח, מהירות והסיבולת של הלוחם בזמן הקרב ולדבריי וויס והדאישינקאן בעזרת צורת הסופר סאיין בלו אבולושיין וג'יטה הצליח לחצות את הגבולות שלו ולהשתמש בשיא כוחו של הסופר סאיין בלו. וג'יטה בעזרת צורתו החדשה וגוקו בצורת הסופר סאיין בלו שמשולבת עם הקאיוקאן כפול 20 החליטו לשתף פעולה ולהלחם נגד ג'ירן. לאחר קרב קצר בין השלושה נראה שג'ירן עדיין היה חזק יותר למרות שוג'יטה וגוקו הצליחו לתקוף אותו מספר פעמים. וג'יטה הבין שכדאי לו לנסות את מזלו במקום אחר ולכן הוא מחליט להלחם בטופו שנמצא במצב אל הרס כשבדרך הוא כבר הצליח להביס את גולדן פריזה ואת 17. וג'יטה נלחם בטופו ואף משתמש בפינאל פלאש אך טופו מצליח לעמוד בפני המתקפה שלו. וג'יטה מבין שאין לו ברירה ולכן משתמש בכול הכוח שלו ומשתמש בפיצוץ סופי (אותה מתקפה בה השתמש נגד מאג'ין בו השמן בעבר) כשבעזרת מתקפה זו הוא אפילו גובר על מתקפת ההרס של טופו ואף מצליח גם להוציא אותו מהזירה. לאחר המתקפה הזו וכשכולם חשבו שוג'יטה הקריב את חייו הוא מצליח בכל זאת להשאר בחיים אך לצערו הוא איבד את כל כוחו ולא מצליח אפילו להפוך לסופר סאיין כשבמצב זה הוא מנסה להלחם בג'ירן שמצליח להוציא את וג'יטה מהזירה אך רגע לפני וג'יטה נותן את כל כוחו לגוקו מה שלמעשה בסופו של דבר עוזר ליקום 7 להביא את הניצחון.

 

 

 

עובדות ונתונים נוספים:

 

 • וג'יטו נחשב ללוחם החזק ביותר בדרגון בול זי (שימו לב שזה רק בדרגון בול זי).
 • הקאיושין הקשיש טען שהמיזוג בין גוקו ווג'יטה יכול להביס את סופר בו מבלי להפוך לסופר סאיין אך בשביל להפגין את כוחם הרב במנגה כבר בתחילת הקרב וג'יטו הפך לסופר סאיין בניגוד לאנימה ששמה וג'יטו נלחם תחילה בצורתו הרגילה ורק אז הפך לסופר סאיין.
 • המיזוג של עגילי הפוטרה נועד במקור בשביל הקאיושינים ולכן כשהם מתמזגים בעזרת העגילים המיזוג נשאר לנצח בעוד שאצל בני תמותה המיזוג נמשך רק לשעה אחת (במשך שנים לא היה ברור בדיוק למה וג'יטו התפצל חזרה לוג'יטה וגוקו בדרגון בול זי כשהם נכנסו לבטן של בו עד שהגיעה דרגון בול סופר כששמה שמענו את ההסבר לכך לראשונה).
 • למרות שהמיזוג נמשך במשך שעה אחת כאשר משתמשים בכוח רב מדי הזמן מתקצר.
 • השם "סופר סאיין בלו אבולושיין" הוא למעשה קיצור של השם המלא של הצורה שנקראת "סופר סאיין אל סופר סאיין שינקא" (שינקא=אבולושיין כלומר- "סופר סאיין אל סופר סאיין אבולושיין).
 • תחילה לא היה שם רשמי לצורה הזאת וקראו לה רק "סופר סאיין בלו ומעבר" כמו שנהגו לקרוא לה בדרגון בול סופר עד שהצורה הזאת הגיע למשחק "דרגון בול הירוס" כששמה הצורה הזאת הוצגה עם שמה הרשמי "סופר סאיין אל סופר סאיין אבולושיין".
 • את הצורה הזאת אפשר להשוות לצורה המושלמת של הסופר סאיין בלו שהופיעה רק במנגה. תחילה גוקו הצליח להגיע לרמה הזאת כשהוא נלחם בזאמאס הממוזג ולמרות שלא נראה שינוי חיצוני אצל גוקו כוחו גבר והתעצם. בהמשך גם וג'יטה הגיע לרמה הזאת בזמן קרב אימונים מול בירוס כשלאחר הקרב למרות שבירוס ניצח הוא טוען שבעזרת צורה זאת וג'יטה יכול להיות אל הרס של יקום אחר. במנגה הצורה הזו נחשבת מעל הסופר סאיין בלו בדיוק כמו שצורת הסופר סאיין בלו אבולושיין חוצה את גבולות הסופר סאיין בלו.
 • וג'יטה כרגע היחידי שהצליח להגיע לרמת הסופר סאיין בלו אבולושיין.

 

 

 

vegeta and goku ssbm
וג'יטה וגוקו במצב סופר סאיין בלו מושלם במנגה של סופר

 

 

 

 

 

kdragon ball z v026 020
וג'יטו כבר בהופעתו הראשונה במנגה מתכונן להפוך לסופר סאיין

 

 

 

 

BUU
וג'יטו הופך לסופר סאיין עוד לפני שהקרב התחיל בניגוד לאנימה שמה וג'יטו נלחם גם בצורתו הבסיסית

 

 


 

 

 

 

GogetaPina

 

 

 

שם: גוג'יטה אולטרה אינסטינקט

גזע/ דרגה : סאייני

הופעה ראשונה של גוג'יטה: דרגון בול זי ——-> סרט 12: מיזוג חדש נולד (לחיץ)
הופעה ראשונה של צורת האולטרה אינסטינקט: דרגון בול סופר ——> סאגת הישרדות היקום ——-> פרק 129: להתעלות מעל כל הגבולות! לשלוט באולטרה אינסטינקט!!! (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות:  קמאהמאה, ביג באנג, ביג באנג קמאהמאה, יכולת להפוך קי שלילי לחיובי (כאשר אומגה שנרון ירה כדור אנרגיה עוצמתי על גוג'יטה הוא הפך את האנרגיה השלילית שלו לחיובית והדף אותו), מעניש נשמות/ Soul Punisher (מתקפה שהשתמש בה בתור סופר סאיין בשביל להשמיד את ג'נמבה) ויכולת להזיז את הגוף מתוך אינסטינקט בלבד ללא מחשבה בעזרת שליטה מלאה באולטרה אינסטינקט.

 

 

 

BIGBANG
גוג'יטה משתמש בביג באנג קמאהמאה מול אומגה שנרון

 

 

 

 

 

SOUL
גוג'יטה משתמש במעניש הנשמות מול ג'נמבה

 

 

 

 

ULTRA
המקור- גוקו בצורת האולטרה אינסטינקט

 

 

 

ההיסטוריה של גוג'יטה:

 

 #סרט 12: מיזוג חדש נולד- אומנם את ריקוד המיזוג הכרנו כבר לפני הסרט אבל רק בסרט ה-12 הריקוד בוצע לראשונה ע"י וג'יטה וגוקו. עם תחילת הסרט עולם הנשמות מגלה כי בעקבות פיצוץ של מיכל שהכיל כמות אדירה של רוע ורשע של נשמות נוצר אויב אכזרי העונה לשם ג'נמבה. ג'נמבה הפך את עולם הנשמות למקום מוזר עם סוכריות מעופפות והוא לכד גם את תחנת ההמתנה שבה נמצא המלך אמה בתוך בועה ענקית מה שבעצם שבר את המחסום בין עולם המתים לחיים ובעצם כל המתים חדרו לעולם החיים מה שגרם לכאוס גדול. תחילה גוקו ופייקון נקראו לעזרה כשלבסוף גוקו היה זה שנלחם לבדו בג'נמבה ואף הצליח להביס אותו בעזרת הסופר סאיין 3 אבל אז ג'נמבה שינה צורה והפך לשד אכזרי וחזק. בצורה זו גם גוקו וגם פייקון לא היוו לו יריב ראוי כשג'נמבה הביס אותם בקלות. במהלך הקרב גם וג'יטה הופיע (נחשב למת באותו הזמן לאחר שהקריב את עצמו בקרב מול מאג'ין בו) וניסה להלחם בג'נמבה אך גם הוא נחל תבוסה. גוקו הציע לוג'יטה להתמזג אבל לאחר שוג'יטה ראה את ריקוד המיזוג הוא לא הסכים לעשות זאת. כשהקרב המשיך וג'יטה הבין שאין ברירה ותחילה הוא וגוקו השתמשו בריקוד המיזוג אך יצרו לוחם שמן וחלש מכיוון שוג'יטה טעה באחת מהתנועות של הריקוד. לאחר חצי שעה הם התפצלו בחזרה והפעם השתיים ביקשו שפייקון יעסיק את ג'נמבה כדי שהם יוכלו לבצוע כראוי את ריקוד המיזוג ובפעם השנייה הם אכן הצליחו ויצרו לראשונה את גוג'יטה האמיתי (גוג'יטה לעולם לא הופיע בצורתו הבסיסית, כבר בהיווצרותו הראשונית הוא הופיע בתור סופר סאיין). גוג'יטה הצליח בתוך מספר בעיטות ואגרופים לנטרל את ג'נמבה ולאחר מכן הוא השתמש במתקפת מעניש הנשמות והשמיד את גופו של ג'נמבה שהתפורר לחלוטין.

#סאגת דרקוני הצל- בסאגה זו גוקו (לאחר שהפך לילד קטן) ופאן נלחמו בשבעת דרקוני הצל שיצאו מתוך כדורי הדרגון בול לאחר שנוצרו מהאנרגיה השלילית של המשאלות של כולם במשך השנים. לאחר שהצליחו להביס את רוב הדרקונים נשאר רק סין שנרון, הדרקון החזק ביותר. בתחילת הקרב נראה היה שסין שנרון הולך להביס את גוקו (גוקו היה בחיסרון מאחר ונפגע בעיניו מול אחד מדרקוני הצל הקודמים) אבל בהמשך גוקו הצליח להתאזן והחל לחזור לאט לאט לקרב כשלבסוף הוא מצליח להביס את סין שנרון לאחר שהשתמש באגרוף הדרקון. גוקו והחבורה כבר החלו לחגוג את הניצחון אלא שאז סין שנרון "קם מהמתים" ושאב אליו את כל שאר כדורי הדרגון בול ובכך הפך לדרקון החזק ביותר- אומגה שנרון. בצורה הזו גוקו לא השתווה בכלל לכוחו של שנרון אפילו בתור סופר סאיין 4. בהמשך הקרב גם וג'יטה הצטרף לאחר שהפך לאוזארו מוזהב בזכות מכונה שבורמה בנתה כשלאחר שהצליח לשלוט בעצמו הוא נהפך לסופר סאיין 4. גוקו ווג'יטה נלחמו יחדיו נגד אומגה שנרון אך זה עדיין לא עזר מכיוון ששנרון היה חזק מדי ואז בניגוד לפעמים הקודמות הפעם הרעיון למיזוג בא דווקא מהצד של וג'יטה. גוקו ווג'יטה השתמשו בריקוד המיזוג והם יצרו יחדיו את הלוחם החזק ביותר בדרגון בול GT- גוג'יטה סופר סאיין 4! במצב זה גוג'יטה הצליח לפגוע באומגה שנרון במהירות כה מדהימה ששנרון אפילו לא שם לב שגוג'יטה זז (גוג'יטה ציין שהוא נתן לאומגה שנרון 2 אגרופים שגרמו לו לדמם מאפו מה שהפתיע את שנרון מפני שלא ראה אף לא אגרוף אחד). גוג'יטה המשיך להביס את אומגה שנרון בקלות כשבמהלך הקרב הוא אפילו לעג לו והביך אותו עם כל מיני תכסיסים זולים (גוג'יטה יצר כפילים של עצמו שירו קמאהמאה על שנרון אך במקום קמאהמאה יצא קונפטי) ואפילו ששנרון השתמש בכדור עוצמה ענקי גוג'יטה הצליח להפוך את כל האנרגיה השלילית שבו לחיובית ובעט אותו לשמיים. בסוף הקרב גוג'יטה השתמש במתקפה החזקה ביותר שלו- ביג באנג קמאהמאה. דבר זה גרם לאומגה שנרון לפלוט את כל כדורי הדרגון בול ממנו מה שהשאיר אותו חשוף וחלש מהרגיל. גוג'יטה תכנן להשתמש שוב במתקפה הזו ולהשמיד סופית את שנרון אלא שרגע לפני שגוג'יטה ירה את המתקפה הוא התפצל בחזרה לוג'יטה וגוקו ולא הופיע יותר.

 

 

רקע- אולטרה אינסטינקט:

 

#סאגת הישרדות היקום- במהלך טורניר העוצמה גוקו נלחם מול ג'ירן שכבר מתחילת הטורניר סומן כלוחם החזק ביותר כשלדבריי וויס הוא אפילו חזק יותר מאל ההרס של יקום 11- בלמוד. תחילה גוקו השתמש בשלל צורותיו (סופר סאיין, סופר סאיין 2, סופר סאיין אל וסופר סאיין בלו) ועדיין לא הצליח לפגוע בכלל בג'ירן. בהמשך גוקו הבין שאין ברירה ולכן השתמש בגנקי דאמה כשהוא אוסף כוח מכל הצוות של יקום 7 ואז הוא משחרר את המתקפה אל ג'ירן שמצליח להדוף את הכדור הענק בשתי ידיו וגם לאחר שגוקו הפך שוב לס"ס בלו ג'ירן מצליח להתמודד עם המתקפה ואפילו מעיף אותה בחזרה בעזרת כוח המחשבה. לבסוף הגנקי דאמה מתפוצץ וגוקו נשאב אל תוך הכדור וכשכולם מאמינים שגוקו מת הוא מופיע משום מקום לאחר שהצליח לעורר את האולטרה אינסטינקט בעזרת שאיבת כוחו של הגנקי דאמה (עדיין לא הצורה המלאה של האולטרה אינסטינקט). בעזרת טכניקת האולטרה אינסטינקט גוקו נלחם מול ג'ירן ומפתיע אותו מעט בעזרת כמה פגיעות מוצלחות אך לצערו זה לא היה מספיק מכיוון שגוקו איבד את הכוח להחזיק בטכניקה וג'ירן הצליח להביס אותו. בהמשך גוקו נלחם מול קפולה (לוחמת שנוצרה כתוצאה ממיזוג עגילי הפוטרה בין קייל וקאליפולה) כשאפילו הסופר סאיין בלו לא הספיק והוא היה על סף הדחה כשרגע לפני גוקו הצליח לעורר שוב את טכניקת האולטרה אינסטינקט שבעזרתה הוא מצליח להוציא את קפלה מהזירה לאחר קמאהמאה שייזכר לדורי דורות. לקראת סוף הטורניר גוקו, 17 ופריזה היחידים שנמצאים בזירה כשמולם נמצא ג'ירן שלא נפגע כלל במהלך הטורניר וכל השלושה במצב אנוש. לאחר שג'ירן מצליח להדיח את וג'יטה מהטורניר הוא מתמודד מול גוקו שאיבד כמעט את כל כוחו ורגע לפני שהוא מעיף גם את גוקו מהזירה טכניקת האולטרה אינסטינקט מתעוררת שוב אך נראה שהפעם ג'ירן יותר חזק כשהוא מצליח לנצח את גוקו ואז הוא משתמש במתקפת הPOWER IMPACT בכל הכוח אך גוקו מתחמק מהמתקפה ומופיע מאחורי ג'ירן כשכל גופו זוהר ולאחר שהזוהר יורד גוקו מתגלה בפנינו לראשונה בצורת האולטרה אינסטינקט המלאה. בצורה זו שיערו של גוקו הופך ללבן- אפור כשהוא נראה קצת יותר פרוע, עיניו אפורות, ההילה מסביבו בצבעי כחול ואפור עם ניצוצות ושריריו גדלים. מעבר לכך שהמהירות והכוח גוברים בהרבה גם האינסטינקטים נהפכים למושלמים כשהמשתמש בצורה זו יכול לחמוק מכל מתקפה של יריבו מבלי מחשבה מפני שהגוף זז לבד. לאחר שגוקו מצליח להשתמש במלוא הכוח של האולטרה אינסטינקט הוא נלחם בג'ירן בקרב עוצר נשימה כשבמהלכו ג'ירן מנסה לעשות הכל בשביל לפגוע בגוקו שמצליח לחמוק מרוב ההתקפות ואפילו לאחר שג'ירן משתמש בכל כוחו גוקו מצליח להביס אותו. לאחר שג'ירן מובס הוא אומר לגוקו שיסיים את העניין אך רגע לפני שגוקו מעיף את ג'ירן מהזירה הוא "מתחשמל" ונפגע קשות כשגופו ניזוק בעקבות העוצמה הרבה של צורת האולטרה אינסטינקט ועפ"י דברי וויס הגוף שלו לא יכול להכיל כוח שחזק יותר אפילו מאלי ההרס. לאחר שגוקו מאבד את צורתו החדשה ג'ירן מחליט להדיח אותו מהטורניר אך לבסוף פריזה ו17 נחלצים לעזרתו של גוקו והשלושה מביסים את ג'ירן ומוציאים אותו מהזירה.

 

עובדות ונתונים נוספים:

 

 • בניגוד לוג'יטו שנחשב לדמות קאנון (דמות שהופיעה במנגה ונחשבת אמיתית) גוג'יטה נחשב לדמות פילר/לא קאנון מפני שהוא מעולם לא הופיע במנגה הרשמית אלא רק בסרט ה-12 (הסרטים לא נחשבים לקאנון כי הם מחוץ לעלילה המקורית של האנימה והמנגה) ובדרגון בול GT שגם נחשבת לסדרת פילר מפני שאין לה מנגה רשמית. בGT גוג'יטה השיג את צורת הס"ס 4 שכמו שהבנתם עד עכשיו גם נחשבת לצורת פילר.
 •  גוג'יטה כמעט ונהפך לדמות רשמית כשבמהלך הזמן בו וג'יטה וגוקו נתקעו בבטנו של בו גוקו מציע לוג'יטה להשתמש בריקוד המיזוג כדי להביס את בו אך וג'יטה מסרב לכך ובעצם מונע מגוג'יטה להיווצר באמת.
 •  גוג'יטה הוא הלוחם היחיד שנוצר כתוצאה ממיזוג והצליח להביס את יריבו (ג'נמבה). שאר המיזוגים נכשלו במשימה זאת כאשר גוטנקס לא הצליח להביס את בו, וג'יטו גם כן לבסוף לא הביס את בו, בסופר וג'יטו גם לא הספיק להביס את זאמאס הממוזג וקפלה הפסידה לגוקו בטורניר העוצמה. למעשה גם גוג'יטה נכשל בקרב מול אומגה שנרון בGT לאחר שהתפצל רגע לפני שהצליח להביס אותו סופית.
 •  את הריקוד המיזוג גוקו למד בעולם המתים מהמטארמונים- גזע שלמעשה לא הופיע מעולם בסדרה.
 •  גוקו בצורת האולטרה אינסטינקט נחשב לגוקו החזק ביותר איי פעם בהיסטוריה של דרגון בול (שלפי כמה מקורות הכוונה גם לדרגון בול GT).
 •  העיצוב המקורי של אקירה טוריאמה לצורה הזו היה קצת שונה- השיער של גוקו נראה רגיל אך כסוף יותר ואין לו יותר מדי שרירים. למעשה הוא נראה כמו בצורת הסופר סאיין אל רק עם שיער כסוף במקום אדום.
 •  כרגע גוקו הוא הבן תמותה היחידי שהצליח לשלוט בצורת האולטרה אינסטינקט כשאפילו אלי ההרס בעצמם לא הצליחו עדיין להגיע לרמה זו (רק המלאכים יכולים להשתמש באולטרה אינסטינקט כרצונם, גוקו יכול לעשות זאת רק כאשר הוא במצב קיצוני).
 •  בשביל להעיר את האולטרה אינסטינקט גוקו נאלץ לשאוב אליו את הכוח של הגנקי דאמה מה שבעצם עזר לו להשאר בחיים מפני שהמתקפה הפכה להיות באותו הרגע מקור הכוח של גוקו. אם דבר זה מוכר לכם אז אתם לא טועים כי גוקו כבר עשה דבר כזה בעבר! בסרט השביעי, "סופר אנדרואיד 13", גוקו משתמש בגנקי דאמה בשביל להביס את סופר 13 אך במקום לזרוק עליו את המתקפה הוא שואב את הגנקי דאמה ומשתמש בה בתור אגרוף אימתני שגורם לחור בבטנו של סופר 13 שמתפוצץ לאחר מכן (לצפייה בגוקו מביס את סופר 13 ושואב את כוחו של הגנקי דאמה לחצו כאן)

 

 

 

 

 

 

bdragon ball z v026 058
גוקו מציע לעשות את ריקוד המיזוג אך וג'יטה מתעלם ממנו

 

 

 

 

 

DWXHLnvVQAAuNPS
תמונה מהמגזין של V-JUMP עם העיצוב המקורי של אקירה טוריאמה לעומת העיצוב הסופי של האנימה

 

 

 

 


 

 

היסטוריה בפינת הקרבות:

 

 • פינת הקרבות מס' 13 וג'יטו ס"ס בלו מנצח את גוג'יטה ס"ס 4 בפער של כ60 אחוזים לאחר 2062 הצבעות.
 • פינת הקרבות מס' 15- וויס מנצח את גוקו אולטרה אינסטינקט בפער של כ32 אחוזים לאחר 2386 הצבעות.
 • פינת הקרבות מס' 18- וג'יטה סופר סאיין בלו אבולושיין מנצח את גוקו סופר סאיין בלו קאיוקאן כפול 20 בפער של כ24 אחוזים לאחר 2162 הצבעות.

 


 

 

 

סיכום הקרב:

בפעם הקודמת שהשניים נפגשו כאן בפינת הקרבות ידו של וג'יטו הייתה על העליונה וכנראה שהוא גם המיזוג החזק ביותר שקיים אך הפעם דברים משתנים! הרבה משתנים שצריכים לקחת בחשבון כמו הזמן שנשאר לכל אחד בזמן המיזוג והעוצמות שיש לכל צורה. אז האם וג'יטו יוכל להוכיח שוב שהוא אכן המיזוג החזק ביותר שקיים? האם גוג'יטה ישיג את נקמתו בוג'יטו ויוכיח שגם לריקוד המיזוג יש מה להציע ביחד עם צורת האולטרה אינסטינקט הנדירה? האם וג'יטו לאחר שבירת הגבולות בעזרת הצורה של הסופר סאיין בלו אבולושיין יצליח להתמודד מול האולטרה אינסטינקט הבלתי ניתן לעצירה? האם גוג'יטה בעזרת כוח שרק המלאכים הצליחו להשיג יוכל להביס את מיזוג עגילי הפוטרה העוצמתי? אתם תחליטו מי ינצח בספיישל פינת הקרבות המטורף!!!!

 

 

 

[poll id="113"]

 

ובנוסף לזאת אשמח לשמוע את דעתכם לגבי השינוי של הפינה והקרבות:

 

[poll id="114"]

 

אם נעשה עוד קרבות ספיישל בעתיד אילו קרבות הייתם רוצים לראות? כתבו לנו בתגובות!

Digiqole Ad
5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
122 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Dani

מאג'ין ווג'יטה נגד קליפולה סופר סאייה 2

גולדן פריזה

סל נגד מאגין בו

Bokoa

גוגיטה לוקח בקלות

יוסף אביאל בצ'ייב

הייתי מציע בשביש שהקרב יהיה יותר צמוד תעשו וגיטו בלו נגד גוגיטה בלו אבולושיין

DRAGONBALLi

אוקיי גוג'יטה לוקח

יוסף אביאל בצ'ייב

ואם אפשר להוסיף תוכלו אולי לעשות קרבות של שניים שניים או שלוש על שלוש. אתם אחלה אתר ואני נורא מעריך את העבודה שלכם ומדה לכם… קרא עוד »

amit

ב daizenshuu (אני לא בטוח איזה מספר אבל נראה לי 7) שזה מדריך לסדרה שכל מה שכתוב בו הוא קאנון הסבירו פיוזן פוטרה: X*Y ריקוד:… קרא עוד »

תומר

איך אפשר להחליט אם זה לא קיים…

goku

מה ההבדל בין צורת הסופר סאייאן בלו שגוקו ווג'יטה קיבלו במנגה לצורה שוג'יטה קיבל סופר סאיין בלו אבולושיין?

תומר

אבל אני אבוא בהנחה שוג'יטו ינצח כי אני די בטוח שריקוד הפיוג'ן זה הכוח של שני המשתתפים ביחד בעוד שעגילי הפוטרה זה הכוח של שני… קרא עוד »

X-mix ultra instinct/נתן

נדיררררר

אושר

אני ישית בוחרת בגוגטה אולטרה אינסטינקט

Jonathan M

רעיון לספיישל פינת הקרבות:
וג'יטו סופר סאיין גוד נגד טראנקס סופר סאיין בלו אבולושיין

יהונתן כהן

זה תלוי אם גוג'יטה יאבד את הUltra Instinct במהלך הקרב אז הוא יפסיד. ואם וג'יטו ישתחרר מהמיזוג בגלל העוצמה הוא יפסיד. אבל אם לא יקרה… קרא עוד »

מאסטר

זה לא שאלה בכלל כי אולטרה אינסטינקט הרבה יותר חזק מכל מה שפגשנו במיוחד מבלו אבולושין..

וג'יטו בלו

תעשו ג'ירן נגד וג'יטו בלו
לפי המנגה קאיושין אמר שהכוח של וג'יטו בלו עבר את בירוס! זה קרב הוגן!

גילעד חן

אוף נראה לי לחצתי על וגיטו ואז הצבע ורציתי גוגטה

מתה על דרגון בול❤❤❤

קשה באמת קשה החלטה בהחלט קשה אבל אם חושבים אל שתי התפתחיות אז מצד אחד סופר סאייה בלו אבולשן היא חזקה מידי ואי אפשר לדעת… קרא עוד »

וגיטו

אתם מתכוונים שגוקו ווגיטה שהתמזגו לגוגיטה השיגו את האולטרה אינסטינקט כי אם לא זה משנה הכל.

dafbon

בארדוק סופר סאיין נגד גולדן פריזה

עדיאל

גוג'יטה אולטרה אינסטינקט כי מן הסתם מאסטרד אולטרה אינסטינקט יותר חזק מסופר בלו אבולושיין ועוד כוח המיזוג שהוא שונה מכוח עגילי הפוטרה. אבל רעיון יפה!

בירוס סאמה

מה עכשיו גם בפינת הקרבות התחילו אם השטויות כי הרי אתם יודעים שאין דבר כזה אז למה סתם

???

תעשו ואדוס נגד וויס ובירוס נגד שאמפה

מישהו

אפשר לראות שאולטרה אינסטינקט זה רמה מעל בלו קיאוקן ובלו אבולושן (אני חושב שאולטרה אינסטינקט חזק הרבה יותר מבלו אבולשן ראיתם את ההפרשים העצומים בקרבות… קרא עוד »

שלו

גוגטה לוקח גם בגלל שהוא יכול להתחמק ממהלכים וגם בגלל הזמן של המיזוג

עידו - תהיו רציניים בחייכם. ברור שאולטרה אינסטינקט

אולטרה אינסטינקט ג'וג'יטה מקפל את וג'יטו בלו אבולושיין כמו שקית שוקו. בסופו של דבר המיזוג של וג'יטו עם הפוטרה יותר חזק, אבל ההבדל בין אולטרה… קרא עוד »

Kefla ssgss

ברור שגוג'יטה מנצח

L.GOD ILDB

בירס מול זמאסו—–> זאמס עם בלאק

OriAlgaziel

תעשו עוד ספיישלים. זאת הפינה האהובה עליי והספיישל הזה עשה לי עוד יותר טוב מסתם פרק רגיל בפינה.

אני אוהב אותך מאוד ורוצה להביא לך נשיקה @android22

וואו אחד הקרבות המגניבים מיותר בפינה וואו זה מגניב רצח

אני אוהב אותך מאוד ורוצה להביא לך נשיקה @android22

זה יהיה קרב צמוד אבל וג'יטו

וג'יטו

קאבה ס"ס 2 נגד ריבריאן. אומגה שנרון נגד גוקו ס"ס גוד. אומגה שנרון נגד גוקו ס"ס בלו. באזיל הבועט נגד קוליפלה ס"ס 2. אנדרואיד 15… קרא עוד »

יהונתן כהן

קאמר (הסייאני המפלצתי מסופר דרגון הירוס) נגד ג'ירן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

גפן

ג'ירן נגד טופו

Final galic gun

מה זה עוזר לווג'יטו להיות חזק אם הוא לא פוגע? גוג'יטה לוקח

איתי

וג'יטו אולטרה אינסטינקט נגד וויס

Dani

לדעתי זה יהיה כמו בקרב של גורו אולטרה אינסטינקט נגד ג'ירן. שניהם יהיו מותשים מהקרב והוא יגמר בזה שאחד מהם פשוט יפרוש

Dani

תעשו גוקו בלאק בסופר סאיין רוס נגד ברולי סופר סאיין לג'נדרי 3

Dani

חושב שווג'יטו ינצח כי ככול שישי לך יותר כוח ככה המיזוג מתפרק יותר מהר אז המיזוג של גוג'יטה יתפרק במשהו כמו 2 דקות. אבל ברמת… קרא עוד »

ליאם רחום

ברולי מול קייל

Gohen

אנדרואיד 17 נגד קפולה

עידן

יש לי רעיון לקרב מעניין: סל החצי מושלם (או הצורה השנייה שלו, שנוצרה כאשר סל שאב את אנדרואיד 17) נגד פריזה (בלי צורת הגולדן).

king

גוקו אולטרה אינסטינקט לא בשליטה מלאה נגד וגיטו סופר סאייה גוד

קפלה סופר סאיה 1 נגד טראנקס סופר סאיה רייג' טראנקס סופר סאיה 2 נגד מאג'ין וג'יטה קפלה סופר סאיה 2 נגד גוקו בלו קאיו קן… קרא עוד »

אולטרה אינסטינקט

זה היה ברור מדי זה לא כוחות עם כבר הייתם צריכים לעשות את גוגיטה בחצי אולטרה אינסטינקט אז זה היה כוחות אבל האולטרה אינסטינקט המלא… קרא עוד »

אורי אזולאי

קייפלה סופר סאיין 2 נגד, סופר וג'יטו

גוקו גירל

כולם יודעים שגוגיטה אולטרה איקסטינט הרי גוגיט יותר חזק מוגיטו גם שניהם במצב הרגיל ואולטרה אינקסטינט יותר חזק מסופר סאיין בלו אבוליישן

ארגמן

לא משנה כמה וג'יטו יותר והוא יותר חזק אולטרה אינסטינקט הוא אולטרה אינסטינקט זה לא סתם עוד התפתחות חזקה יותר זה הגנה בלי לחשוב ורק… קרא עוד »

benpoiz

תעשו זמאס לפני שהיה בן אל מוות נגד פריזה צורה שרירית מסאגת פריזה בדרגון בול זי

אנדרואיד 17

עשויות קרב של קבוצות נגיד קבוצת הרשעים שבה נמצאים פריזה סל המלך קולד קולר אנדרואיד 20 ו19 וקבוצת הגיבורים שבה נמצאים גוקו וגיטה גוהן מאגין… קרא עוד »