עדכונים חדשים לגבי דרגון בול סופר: ברולי!

[avatar user="ShayGohan" size="100" align="right"]ShayGohan[/avatar]

היי חבר'ה! מה נשמע?
היום אני כאן בפוסט חדש על עדכונים שיצאו לסרט המתקרב: דרגון בול סופר: ברולי!

אני מקווה שתיהנו מהעדכונים! ובלי יותר מדי דיבורים, נעבור אליהם!


אז כמו שכבר היה ידוע ברחבי האינטרנט זמן רב, הסרט החדש של דרגון בול סופר: ברולי הולך לעסוק בחלל ולהתמקד בעוד מקומות חוץ מכדור הארץ.
עד עכשיו לא ידענו באיזה מקומות מדובר, איזה כוכבים נראה ואיזה זנים אחרים ופרטים מעניינים ייחשפו בפנינו.

אז כן, גם עכשיו אנחנו לא יודעים לגמרי, אבל בזכות האתר הרשמי של דרגון בול במהלך ריאיון עם במאי האומנות של הסרט: נובוהיטו סואה וקאזואו אוגורה יש לנו מידע חדש.

בריאיון היה המון פרטים, חלקם חשובים יותר וחלקם חשובים פחות, נעבור על הדברים החשובים:

– הסרט יתמקד בעיקר בכוכב וג'יטה ובכוכב חדש ששמו הוא ״כוכב ואמפה״, שטוריאמה טוען כי יש בו עמקים ענקיים וגם אגמים שבהם שורצים יצורים מוזרים ומעניינים בו זמנית.
– משחק המילים הברור כאן הוא למילה Vampire (בעברית: ערפד), כך שהשם המתאים לכוכב יהיה ככל הנראה כוכב ואמפה, אבל אי אפשר לדעת הכל מכיוון שקיבלנו כל כך מעט מידע לגבי הכוכב כרגע.
– הסרט גם יציג אזורים בכוכב וג'יטה שלא נראו מעולם. הם אמרו שהם הולכים עם תיאורים קודמים של כוכב וג'יטה, אבל נותנים תחושה גדולה יותר של מרחב. הם גם אמרו שהם רוצים להישאר נאמנים לחלליות / בסיסי חלל שטוריאמה עיצב.
– הופקו 40 ארטבורדס לסרט. (כולל כמה של אותו המיקום) הארטבורד של כוכב וג'יטה היה הגדול ביותר, ולקח בערך שלושה ימים להשלים אותו. (למרות שהם עבדו על ארטבורדס אחרים באותו הזמן)
– לפני שהתסריט הסתיים, הם קיבלו מסמך שמחלק את כל המקומות לרמות שונות עם כל מני אזכורים שיכולים לעזור בהכנה, אזכורים כמו: למנגה המקורית, לאנימה, לסרטים וכו'. (לפעמים אפילו אזכורים לסדרות אחרות)

– הם מאוד קפדנים כשזה מגיע לצבעים. לדרגון בול יש סט צבעים בהיר וחייכני, פחות ריאליסטי וזה גם חשוב לתת צבעים מגוונים ושונים מאלו של כדור הארץ לכוכבי לכת אחרים.
– הבמאי נגאמינה אמר למעצבים לעשות את כל המאמצים ולצאת מגדרם בעיצובים, אז הם הציעו כמה עיצובים יוצאי דופן. (שעדיין משאירים את הסגנון של הסדרה כמובן) ברגע שטוריאמה ושוישה אישרו את העיצובים, הם המשיכו איתם.
– בעוד שהסרט משלב מקומות עתיקים מדרגון בול כמו ווסט סיטי, יש גם הרבה כוכבים חדשים. מקומות כמו הרים אנטארקטיים, בעוד הם מכוונים לפירוט יותר ״טבעי״ בעיצובים וגם במרקם יותר מאשר שנראו במנגה המקורית.
– טוריאמה ראשית צייר תמונה של כוכב באמפה (או ואמפה), ובמאי האומנות של הסרט השתמשו בזה בתור הבסיס בשביל התמונה המוגמרת. הם גרמו לצורת האבן להיראות יותר אורגנית, כדי שהמקום יראה שונה מכוכב וג'יטה.
– אלו שעובדים על הסרט הופתעו מאוד מכמות החופש שניתנה להם בפרויקט הזה. שוישה וטוריאמה אמרו להם את הקווים הכלליים בהתחלה: קודם כל, לכל כוכב אמור להיות את המוטיב המרכזי שלו. לכוכב וג'יטה לדוגמה יש את המוטיב המרכזי שלו שהוא מורכב בעיקר מעיגולים ומרובעים.
– בנוסף הבמאי נגאמינה רצה להעלות את התחושה האומנותית שתתאים לאופרת חלל. סואה היה מעוניין בבית-החופשה של בולמה, מיקום חדש על כדור הארץ. הוא שמר אותו לסוף, כדי שהוא יוכל לקחת את הזמן איתו.
– נאגמינה סיפק תמונות מהחופשה שלו בעיר האיטלקית אמלפי בתור אזכור לבית-החופשה של בולמה. זה בית עגול בסגנון הבניין של תאגיד קפסולה, בעיקר לבן, עם צבעים מעטים נוספים, שממוקם ליד מפרץ.
– הבאמי האומנותי מקווה שהסרט הזה ישדר תחושה שונה מהסדרות והסרטים הקודמים, עם סצנה מציאותית חסרת תקדים. הם מקווים שאפילו טוריאמה יגיב ב-"וואו!“.

ועכשיו לתמונות!

dbmfl26 01במאי האומנות בסרט – נובוהיטו סואה וקאזואו אוגורה!

dbmfl26 04כוכב ואמפה!

dbmfl26 05כוכב וג'יטה!


האתר הרשמי של דרגון בול מספק לנו הצצה לעיצובים מבמאי האומנות בסרט: נובוהיטו סואה וקאזואו אוגורה. לפי האתר, האיזור המסתורי שראינו בו סאיינים בסרט למעשה היה משכנו של המלך וג'יטה בכוכב וג'יטה עצמו.

אפשר להאמין שלפי מה שעולה מהריאיון הם ככל הנראה נעזרו באזכור מהסרט המקורי של ברולי כדי לעצב את משכנו של המלך וג'יטה, שכן ככה הוא נראה בסרט המקורי:

DmnHfECUYAA KkT

ישנה רק בעיה אחת. המיקום הזה מהסרט המקורי של ברולי לא היה באמת משכנו של המלך וג'יטה, אלא המקום שבו פאראגוס טען שהוא רוצה להקים עליו את כוכב וג'יטה החדש. אולי זה רומז שהמשכן הזה נראה דומה מאוד למשכן המקורי?

דרך אגב, שמתם לב שישנם שני ירחים בכוכב וג'יטה?

DmnG9fgVAAAivxR 1

בנוסף, נחשפה גם תמונה שבה אפשר לראות את בית-החופשה של בולמה שמבוסס על העיר האיטלקית אמלפי:

DmnJVFsUcAEFKFj

ובכל אופן, הנה עוד כמה תמונות:

DmnK RnUcAArhYs

DmnLKX1U0AA Vhk


וזה הכל להיום. מקווים שנהינתם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
26 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
סל המחסל 3000

מגניב תודה על העודכון מלכים המשיכו כך

majingirl12

יאיי ראשונה!
יאו זה כזה מגניב אני באמת לא יכולה לחכות עד שהסרט ייצא אני בטוחה שזה יהיה ממש מגניב!(:

סער

האם ברולי הוא טרוריסט של דיאש שבא להרוס את העולם אם סופר כוחות??????

Dragonkidgo123

Wtf???? מת כבר לסרט הזה לא יכול לחכות!!!!!!!!!!!!

אולטרה אינסטינק קאיו קן כפול 20

מתי תעשו את פינת הציור שלוש?

קיפוד

קיפוד

קיפוד

אתהם תתרגמו את הסרט כשהוא יצא??

hero

הסרט יגיע לארץ

דרגון בוי

אבל כוכב וג'יטה התפוצץ

ben

אתם יכולים לתת את הכתובת האתר הרשמי של דרגון בול שממנו לקחתם את המידע הזה ?

goku

דרגון בול ישראל שלום, האם יש מספר טלפון שאפשר לדבר איתכם איתו לגביי בעייה בקנייה בחנות שלכם??
והאם תוכלו לענות מהר כי זה דחוף!!

רמי

ממש דומה לכרונו טריגר

גוקו החזק

לא הבנתי כמה פעמים ברולי יחזור מהמתים חח

אלכס

מתי הסרט?

בירוס

מתי באיזה תאריך בדיוק יוצא הסרט והוא יהיה באתר ?