עדכוני המשחקים – דוקאן, לג'נדס, זינוברס 2, פייטרז, פרויקט זי והירוס משימה עולמית!

[avatar user="ori" size="100" align="left"]ori[/avatar] [avatar user="HakaiShin" size="100" align="right"]HakaiShin[/avatar]

שלום לכולם!

כאן הראל ואורי בעוד פוסט עדכוני משחקים איכותי וטוב!

הפעם, יש לנו עדכונים בכל המשחקים של דרגון בול! מקווים שגם אתם מתרגשים!

ועכשיו, לעדכונים!


פייטרז

לפני קצת זמן העמוד הרשמי של באנדאי שחרר טריילר בו פורסמו חלק מהדמויות שיופיע בעונה שתיים של המשחק (די אל סי) והם ג'ירן ווידל (עם גרייט סאיינמן)! ביחד איתם, הם חשפו שהדמויות הבאות שיתווספו יהיו גוג'יטה בלו וברולי החדש מהסרט! חדשות אדירות עוד יותר הם שג'ירן ווידל יצאו לחנויות ב- 31.1.

עד כאן פייטרז!


פרויקט זי

אחרי העדכון הקודם שנתנו לכם עם ההכרזה של המשחק, הפעם פרסמו מיני טריילר של המשחק! המשחק נראה אדיר ביותר והוא יצא לקונסלות המשחקים!

בנוסף, חברת סוני פרסמה טריילר הכרזה על המשחק גם כן. רוב הטריילר דומה חוץ מכמה קטעים שונים.

עד כאן פרויקט זי!


סופר דרגון בול הירוס: משימה עולמית

משחק הקלפים הדיגיטלי שכבש את יפן, דרגון בול הירוס, מגיע אקסקלוסיבית למחשב ולנינטנדו סוויץ', בתור "סופר דרגון בול הירוס: משימה עולמית". המשחק יכיל 1160 קלפים ו350 דמויות, ביניהן דמות חדשה שנוצרה במיוחד למשחק, שמה סילאס. המשחק עוקב אחרי ביט, נער שגר בעיר הגיבורים, עיר שבה הבידור הכי פופולרי הוא משחק הקלפים דרגון בול הירוס. ביט חולם להיות השחקן הכי טוב בעולם, ואתם, בתור ביט, תתחרו ביריבים חזקים כדי לעלות רמה. אבל, כאשר דמויות מעולם המשחק מתחילות להופיע בעיר הגיבורים וליצור כאוס, ביט צריך להיכנס לעולם של המשחק ולהצתוות עם דמויות דרגון בול כדי להציל את העיר שלו.

במשחק יצא ב5 באפריל 2019 למחשב ולנינטנדו סוויץ'.

טריילר:

עד כאן דרגון בול הירוס משימה עולמית!


דוקאן

בדוקאן יצאו לנו הרבה עדכונים לאחרונה!

נתחיל הפעם מגלובל אחר כך נעבור ליפני שהוא העיקרי להפעם!

אתמול הגיעה אלינו איוונט מכניקת החבטות! באיוונט, תצטרכו להשתמש באסטרגיה גבוה ובשחקנים עוצמתיים כדי להגיע לכמה שיותר נזק שאחד השחקנים יעשה בתוך 2 תורות! יש שלושה שלבים לאיוונט: שלב ראשון בו תוכלו לקבל זני, שלב שני בו תוכלו לקבל אורבים ושלב שלישי בו תוכלו לקבל סטונס. ככל שתגיעו ליותר נזק (המקסימום כרגע הוא 77 מיליון) ככה תוכלו להשלים יותר משימות ולקבל יותר מהפרס של השלב. כל שלב תוכלו להשלים פעמיים ביום.

לפני כמה זמן הגיעו אלינו אל אר טראנקס ומי וגם הסטורי איוונט של הדמויות מהסרט! אחריהם כנראה שגוג'יטה בלו וברולי מהסרט יגיעו לגלובל כנראה באיזור של ה- 15.2! מקווים שגם אתם מתרגשים!

אל אר טראנקס ומאי

2

המתקפות המיוחדות שלהם (גם המתקפות של הדמויות מהסטורי איוונט נמצאות בסרטון זה):

תרגום של הקלף:

לידר סקיל: הם מעלים לאנשי הקטגוריה "נוסעים בזמן" כ3 קי וכ130% בחיים, בהתקפה ובהגנה. בנוסף, הם מעלים לגיבורים מסוג STR כ3 קי וכ90% בחיים, בהתקפה ובהגנה.
מתקפה מיוחדת: כאשר הם מבצעים את המתקפה המיוחדת שלהם (זאת שהקי הוא בין 12-17), יש להם סיכוי בינוני לעשות סטאן ליריב. כאשר הם מבצעים את מתקפת האולטרה המיוחדת שלהם (כאשר הקי בין 18-24), יש להם סיכוי גבוה לעשות סטאן ליריב.
פאסיב סקיל: הם מעלים לעצמם בתחילת התור כ70% בהתקפה. הם מעלים לעצמם כ10% בהתקפה ובהגנה על כל איש מקטגוריית "נוסעים בזמן" שנמצא איתם בקבוצה (ההוספה היא עד 70%). כאשר האויב שמולם הוא איש מקטגוריית "סאגת העתיד", הם מעלים לעצמם כ6 קי ומקבלים סיכוי גבוה להתחמק מהמכות של היריב (גם אם המתקפה היא מתקפה מיוחדת).

עד כאן גלובל!

ועכשיו, ליפני!

אז, ביפני יצאה לנו חגיגות 4 שנים למשחק!

נתחיל מהחדשות המרגשות ביותר ונעבור לפחות מרגשות!

1. יצא לנו דבר חדש שיתווסף לקלפים החדשים והוא "אקטיב סקיל". ה"אקטיב סקיל" הוא דבר הדומה מאוד ל"פאסיב סקיל" (בשניהם הדמות מבצעת משהו כמו בוסט מסוים לעצמה או לאחרים או שהיא נותנת מתקפה מיוחדת בלי קשר לתורה) אך הפעם, אתם אלו שמחליטים מתי היא תעבוד! כרגע השחקן היחיד שנודע לנו עליו שיש לו את האקטיב סקיל בצורה של בוסט הוא פאן אל אר החדשה (אם תרדו קצת יותר למטה אתם תראו פירוט עליה) ומה שבעצם קורה זה שאחרי 3 תורות, תוכלו למשך תור אחד לגרום לפאן לתת בוסט של כ- 33% לשחקנים שאיתה באותו התור! שני השחקנים החדשים שיש להם את האקטיב סקיל בצורת מתקפה מיוחדת, הם אל אר גוקו 4 ואל אר וג'יטה 4! אחרי 4 תורות, הן יכולים לתת מתקפה מיוחדת שהיא עוצמתית בטירוף! (איך זה נראה ופירוט על כך יש למטה יותר בעמוד).

סרטון המציג את השימוש ב"אקטיב סקיל": (בסרטון אתם גם תראו את המתקפה המיוחדת של אל אר פאן)

2. מכניקט הקולות החדשה! ככל הנראה ברגע זה, כשאר דמות מבצעת את האקטיב סקיל שלה, שומעים אותה מדברת. כאשר אל אר גוקו 4 החדש יבצע את האקטיב סקיל שלו, אתם תשמעו אותו צועק קאמהאמהא!

3. גוקו ווג'יטה 4 החדשים! לכבוד חגיגות ה- 4 שנים, יוצאים לנו גוקו 4 ווג'יטה 4 חדשים שהולכים להיות אל ארים! הם זוג שחקנים מטורף לחלוטין ותוכלו לראות הסבר עליהם למטה יותר!

4. אל אר חינמי חדש! אם לא ידעתם או שאתם לא יכולים לקרוא יפנית…. תדעו שבבאטלפילד הבא שיצא ביפני, יצא אל אר חינמי חדש שככל הנראה יהיה קשור לג'יטי ואותו תוכלו להשיג עם מטבעות מיוחדות שתקבלו מהבאטלפילד!

5. חלק שני לחגיגה! ככל הנראה, לפי יותר מדי חשדות ועניינים שגורמים לכך להיראות הגיוני, הולך לצאת חלק שני לחגיגת ה- 4 שנים ביפני! כרגע אנחנו לא יודעים עליה כלום אך לפי החגיגה הקודמת שהייתה בה הביאו לנו את גוקו המתפתח ופריזה המתפתח ואז בחלק השני הביאו את אל אר גוקו ופריזה שהוא חזק בטירוף, ישנם ציפיות די גבוהות שהולך לצאת משהו שיתעלה על האל ארים גוקו 4 ווג'יטה 4 כמו אל אר של שניהם כשהם עושים מיזוג לגוג'יטה 4!

6. באנר הכרטיסים! כמו בחגיגת 3 השנים למשחק, גם הפעם ישנו באנר כרטיסים בו תקבלו או אסאסאר או אסאר. אנחנו רוצים לציין שהסיכוי לקבל אסאסאר מאוד נמוך (אפילו במולטי) אך החדשות המרעישות הן שהאל ארים נמצאים בבאנר ועם קצת מזל, אתם תצליחו להוציא אחד!

7. בוס ראש חדש! בוס ראש 7 יצא למשחק! הבוסים בבוס ראש הם וג'יטו אל אר (אל אר גוקו ווג'יטה שעושים מיזוג לוג'יטו), גוקו אולטרה אינסטינקט (אל תשכחו שיש לו את החלק בו הוא נותן עליכם ספיריט בומב והורג אתכם אז אל תשכחו אייטמס של עיכוב!), טארלס, ג'ירן ווג'יטה אבולושיין. אם תעברו את הבוס ראש הזה, תקבלו 35 סטונס על הניקיון הראשון.

8. הדרגון סטון האדומה! בחרו שחקן שיכול לקבל איזיאיי וקבלו אותו בחינם אליכם!

9. ג'ירו! ג'ירו (הרובוט שמלווה את גוקו הילד, פאן וטראנקס) מקבל איוונט משלו בו בעזרת האורבים המיוחדים שלו, תוכלו לעשות לו 100 אחוז!

10. איזיאיי לגוקו ג'וניור! גוקו ג'וניור מקבל איזיאיי! תוכלו לראות למטה את הפרטים החדשים עליו! אומרים שכעת הוא שחקן חינמי ברמה אחרת!

11. אנו אומרים זאת בצורה לא ודאית ולא רשמית בכלל אבל כנראה שהולך לצאת לנו מאוד בקרוב את אחד הדרקונים בו נאסוף את כדורי הדרגון בול ונביע משאלה (בדומה לפורונגה)! כרגע המידע הזה לא וודאי בכלל וכאשר נדע יותר, נודיע!

12. כמות סטונס משוגעת שתוכלו לקבל!!!! כבר מתחילת החגיגה כרגע, לשחקנים החזקים הותיקים עם השחקנים החזקים, תוכלו להגיע בדי קלות למעלה מ- 200 סטונס!!!!

13. המטבעות של באבא שופ! מעכשיו, על כל 5 סטונס שתבזבזו בבאנרים בסומונים, תקבלו מטבעה מיוחד שיתן לכם לקנות שחקנים עוצמתיים בחנות של באבא! אם תבזבזו סטונס בבאנרי דוקאן פסט, תקבלו מטבעות בצבע אדום שיתנו לכם (החל מכמות מסוימת) לקנות שחקני דוקאן פסט חזקים (ביניהם גם האל ארים גוקו ווגיטה שעושים מיזוגים)! אם תבזבזו סטונס בבאנרי האל ארים, תקבלו מטבעות בצבע זהב איתם תוכלו לקנות אל ארים בחנות של באבא (החל מכמות מסוימת)! אם תבזבזו סטונס בבאנרי מונו (שכל השחקנים שניתן לקבל בבאנר הם רק מאותו המונו (או בתרגום פשוט יותר "צבע")) או בבאנרי האלדר קאי, תקבלו מטבעות בצבע כחול איתם תוכלו לקנות אלדר קאי או שחקני סופורט של מונו (לדוגמה היט STR שמעלה 3 קי לכל שחקנים ה- STR ובנוסף כ- 40% בהתקפה ובהגנה ל- STR רשעים).

ועכשיו, הקלפים החדשים בחגיגה!

אל אר גוקו 4 החדש

11

המתקפה המיוחדת שלו (מופיע בתחילת הסרטון. אפשר לראות גם את האקטיב סקיל שלו)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, הוא מעלה לאנשי הקטגוריה "משפחתו של גוקו" 3 קי, 170% בחיים ובהתקפה ו- 130% בהגנה. הוא מעלה גם למי שהוא AGL וגיבור 3 קי ו- 120% בחיים, בהתקפה ובגנה.
במתקפה המיוחדת, כאשר הוא מבצע את המתקפה המיוחדת שלו (זאת שהקי הוא בין 12-17), הוא מעלה לעצמו כ- 100% בתקפה. כאשר הוא מבצע את מתקפת האולטרה המיוחדת שלו (כאשר הקי בין 18-24), הוא מעלה לעצמו כ- 100% בתקפה ובהגנה.
פאסיב סקיל, מעלה לעצמו כ- 80% בהתקפה ובכל תור הוא מעלה לעצמו בעוד 20% בהגנה (עד מקסימום של 80% בהעלאה).על כל AGL אורב או ריינבו אורב, הוא מעלה לעצמו בעוד 2 קי. יש לו סיכוי של כ- 25% להתחמק מהמתקפה המיוחדת של היריב ולהנחית מכת נגד.
באקטיב סקיל, החל מהתור הרביעי (ויכול לקרות רק פעם אחת), הוא יכול לעשות מתקפת קאמהאמהא כפול 10 על היריב (שמנחיתה נזק ענק) בזמן שהוא מעלה לעצמו כ- 100% בהתקפה).

אל אר וג'יטה 4 החדש

12

המתקפה המיוחדת שלו (מופיע מאמצע הסרטון. אפשר לראות גם את האקטיב סקיל שלו)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, הוא מעלה לאנשי הקטגוריה "משפחתו של וג'יטה" 3 קי, 170% בחיים ובהתקפה ו- 130% בהגנה. הוא מעלה גם למי שהוא STR וגיבור 3 קי ו- 120% בחיים, בהתקפה ובגנה.
במתקפה המיוחדת, כאשר הוא מבצע את המתקפה המיוחדת שלו (זאת שהקי הוא בין 12-17), הוא מעלה לעצמו כ- 100% בתקפה. כאשר הוא מבצע את מתקפת האולטרה המיוחדת שלו (כאשר הקי בין 18-24), הוא מעלה לעצמו כ- 100% בתקפה ובהגנה.
פאסיב סקיל, מעלה לעצמו כ- 80% בהגנה ובכל תור הוא מעלה לעצמו בעוד 20% בהתקפה (עד מקסימום של 80% בהעלאה).על כל STR אורב או ריינבו אורב, הוא מעלה לעצמו בעוד 2 קי. יש לו סיכוי של כ- 25% להתחמק מהמתקפה המיוחדת של היריב ולהנחית מכת נגד.
באקטיב סקיל, החל מהתור הרביעי (ויכול לקרות רק פעם אחת), הוא יכול לעשות מתקפת פיינל שיין על היריב (שמנחיתה נזק ענק) בזמן שהוא מעלה לעצמו כ- 100% בהתקפה).

גוקו 4 (החינמי לכבוד חגיגות ה- 4 שנים)

3 1

המתקפה המיוחדת שלו:

תרגום של הקלף:

בלידר סקיל, מעלה לאנשי הקטגוריה "סאיינים טהורים" 4 קי ו- 44% בחיים, בהתקפה ובהגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה לעצמו כ- 50% בהתקפה למשך 4 תורות.
בפאסיב סקיל, מעלה לעצמו כ- 44% בהתקפה ובהגנה בתחילת התור. מעלה לעצמו בנוסף כ- 44% בהתקפה כאשר הוא תוקף (לא משנה אם זאת סתם מתקפה או מתקפה מיוחדת). מעלה לאנשי הקטגוריה כ- 44% בהגנה.

איזיאיי גוקו ג'וניור

4 1

המתקפה המיוחדת שלו:

תרגום של הקלף:

בלידר סקיל, הוא מעלה לאנשי הקטגוריה "מחפשים אחר כדורי הדרגון בול" 3 קי ו- 77% אחוז בחיים, בהתקפה ובהגנה. מעלה למי שהוא מסוג INT (לא משנה אם הוא גיבור או רשע) 2 קי ו- 30% בחיים, בהתקפה ובהגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה את ההגנה שלו ב- 30% לתור אחד.
בפאסיב סקיל, 2 קי בתחילת התור. כאשר הוא מבצע מתקפה מיוחדת, הוא מעלה לעצמו כ- 60% בהתקפה ויש לו סיכוי של כ- 70% להוסיף לעצמו בנוסף כ- 60% בהתקפה ובהגנה.

אל אר פאן החדשה

5 1

המתקפה המיוחדת שלו:

תרגום של הקלף:

בלידר סקיל, מעלה כ- 3,333 חיים על כל אורב שאחד השחקנים בקבוצתה לקח והוא מהסוג שלו.
במתקפה המיוחדת, במתקפה המיוחדת שלה (כאשר הקי הוא 9 – 17) יש לה סיכוי של 25% לבצע סטאן ליריב. במתקפת האולטרה המיוחדת שלה (כאשר הקי הוא 17 – 24) יש להסיכוי של 30% לבצע סטאן על היריב.
בפאסיב סקיל, מחזירה לחיים כ- 33% מהנזק שעשו לה. יש לה של כ- 50% לקבל רק כ- 55% מהנזק שניתן עליה.
אקטיב סקיל, אחרי 3 תורות, היא יכולה למשך תור אחד (באופן חד פעמי) להעלות בכ- 33% בהתקפה של כל מי שאיתה באותו התור.

ג'ירו

1

המתקפה המיוחדת שלו: (נמצא בסוף הסרטון)

תרגום של הקלף:

בלידר סקיל, מעלה למי שהוא מסוג INT (לא משנה אם הוא גיבור או רשע) 2 קי ו- 40% בחיים, בהתקפה ובהגנה.
במתקפה המיוחדת, מבצע סיל למתקפה המיוחדת של היריב.
בפאסיב סקיל, מעלה לעצמו 2 קי וכ- 60% בהתקפה ובהגנה כאשר יש שחקן בקבוצה שהוא מקטגוריית "סאיינים למחצה". מעלה 2 קי וכ- 30% בהתקפה ובהגנה לאנשי הקטגוריה "מחפשים אחר כדורי הדרגון בול".

קלפים שקיבלו דוקאן אווייקן:

גוקו קאיוקן

17

המתקפה המיוחדת שלו (נמצא באזור ההתחלה)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, הוא מעלה לאנשי הקטגוריה "משפחתו של גוקו" 3 קי, 120% בחיים ובהתקפה. הוא מעלה גם למי שהוא TEQ כ- 3 קי ו- 90% בחיים, בהתקפה ובגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה את התקפתו והגנתו ב- 20%.
פאסיב סקיל, כאשר יש אויב שהוא מקטגוריית "משפחתו של וג'יטה", הוא מעלה 1 קי בכל תור עובר ו- 60% בהגנה. מעלה לעצמו כ- 90% בהתקפה ובהגנה כאשר הוא מבצע מתקפה מיוחדת. מעלה לעצמו כ- 6 קי וכ- 60% בהתקפה כאשר כמות החיים מתחת ל- 60%.

וג'יטה

13

המתקפה המיוחדת שלו (נמצא באזור ההתחלה)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, הוא מעלה לאנשי הקטגוריה "משפחתו של וג'יטה" 3 קי, 120% בחיים ובהתקפה. הוא מעלה גם למי שהוא PHY כ- 3 קי ו- 90% בחיים, בהתקפה ובגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה את התקפתו והגנתו ב- 20%.
פאסיב סקיל, כאשר יש אויב שהוא מקטגוריית "משפחתו של גוקו", הוא מעלה 1 קי בכל תור עובר ו- 60% בהתקפה. מעלה לעצמו כ- 90% בהתקפה ובהגנה כאשר הוא מבצע מתקפה מיוחדת. מעלה לעצמו כ- 6 קי וכ- 60% בהגנה כאשר כמות החיים מתחת ל- 60%.

מאג'ין וג'יטה

14

המתקפה המיוחדת שלו (נמצא באזור ההתחלה)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, הוא מעלה לאנשי הקטגוריה "משפחתו של וג'יטה" 3 קי, 120% בחיים ובהתקפה. הוא מעלה גם למי שהוא STR כ- 3 קי ו- 90% בחיים, בהתקפה ובגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה את התקפתו ב- 50% למשך תור אחד.
פאסיב סקיל, משנה אורבי AGL לאורבי STR . על כל אורב שהוא מקבל, הוא מעלה לעצמו כ- 17% בהתקפה ובהגנה. בנוסף, אם האויב הוא מקטגוריית "משפחתו של גוקו" הוא מעלה בעוד 3% בהתקפה ובהגנה על כל אורב שהוא מקבל.

גוקו סופר סאייה 2

15

המתקפה המיוחדת שלו (נמצא באזור ההתחלה)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, הוא מעלה לאנשי הקטגוריה "משפחתו של גוקו" 3 קי, 120% בחיים ובהתקפה. הוא מעלה גם למי שהוא AGL כ- 3 קי ו- 90% בחיים, בהתקפה ובגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה את הגנתו ב- 50% למשך תור אחד.
פאסיב סקיל, משנה אורבי STR לאורבי AGL. על כל אורב שהוא מקבל, הוא מעלה לעצמו כ- 17% בהתקפה ו- 7% בהגנה ומחייה כ- 7777 חיים. בנוסף, אם האויב הוא מקטגוריית "משפחתו של וג'יטה" הוא מעלה בעוד 3% בהתקפה ובהגנה על כל אורב שהוא מקבל.

טראנקס סופר סאייה

18

המתקפה המיוחדת שלו (נמצא באזור ההתחלה)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, מעלה לכל מי שהוא AGL או TEQ או PHY כ- 3 קי ו- 70% בחיים, בהתקפה ובהגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה ב- 50% את הגנתו למשך תור אחד.
פאסיב סקיל, על כל אורב שהוא מקבל, הוא מעלה לעצמו כ- 20% בהתקפה וכ- 10% בהגנה. בנוסף על כל ריינבו אורב שהוא מקבל הוא מעלה לעצמו 1 קי וכ- 7% בהתקפה.

גוקו הילד סופר סאייה 2

16

המתקפה המיוחדת שלו (נמצא באזור ההתחלה)

תרגום של הקלף

בלידר סקיל, מעלה לכל מי שהוא לכולם כ- 2 קי ו- 70% בחיים, בהתקפה ובהגנה.
במתקפה המיוחדת, מעלה את ההתקפה ב- 33%.
פאסיב סקיל, כאשר הקי הוא מעל ל- 9 (כולל), הוא מעלה לעצמו בכ- 3 קי ו- 100% בהתקפה. מעלה לעצמו כ- 120% בהגנה ויש לו סיכוי של כ- 40% להנחית קריט אחרי כל מתקפה מיוחדת למשך של 4 תורות.

עד כאן דוקאן!


זינוברס 2

הפעם העדכון מאוד קצר אבל מאוד טוב!
הוכרזו 2 חבילות הרחבה חדשות לזינוברס!

עד כאן זינוברס 2!


לג'נדס

 

זאמאסו

apdtMcB

תגיות: God Ki – Future – Regeneration

סאגה: (Future Trunks Saga (S

באנר:Legends Rising

Art Cards

886885

 מידע עיקרי
נדירות: 887
אלמנט: red element

סטטיסטיקות

שם מינימום מקסימום
חיים 24,375 610,086
מתקפה פיזית 2,094 52,419
מתקפת אנרגיה 2,115 52,945
הגנה ממתקפות פיזיות 1,456 36,442
הגנה ממתקפות אנרגיה 1,478 36,986
Critical 1422 1422
מהירות חידוש קי 2403 2403
משבצות ציוד 1 3

חסינות

Explode Impact Pierced Slice
101 99 102 98
יכולת ראשית: אל בוגדני
מחזיר 25% מהחיים של כל חברי הצוות. מבטל כל השפעות ואפקטים רעים שחלים על הדמות. דרישות: 15 ספירות זמן צריכות לעבור.
יכולת ייחודית: Immortal Body | Utopia's beginning
Immortal Body: מחזיר 10% מהחיים שירדו לדמות על ידי מתקפת האויב. כאשר מחליפים בעזרת Cover, מסנן את הנזק ב40% עד סוף הקומבו. מחזיר 20% מהחיים רק כאשר הם מגיעים ל0.

Utopia's beginning: פלוס 30% לנזק שנגרם לדמויות עם התגיות Saiyan או Hybrid Saiyan

מתקפה מיוחדת: Fierce God Slicer
– מנחית נזק חתך (Slice) גדול. בפגיעה, מעלה את הנזק שנגרם ליריב ב20%, גורם לאפקט דימום
יכולת מיוחדת: פלוס 15% לנזק כללי במשך 15 ספירות זמן, מעלה את הנזק ממתקפות חתך (Slice) של האויבים ב10% ל15 ספירות זמן
יכולת Z
פלוס 24-33% לנזק מתקפות פיזיות בסיסיות לדמוית בעלות התגית "Regeneration" או "Future"

 

 

בוג'אק

תגיות: Transforming Warrior

סאגה: Sagas From the Movies

באנר:Legends Rising

Art Cards

886886

 מידע עיקרי
נדירות: 887
אלמנט: BLU

סטטיסטיקות

שם מינימום מקסימום
חיים 21,674 542,481
מתקפה פיזית 2,420 60,577
מתקפת אנרגיה 2,232 55,875
הגנה ממתקפות פיזיות 1,381 34,559
הגנה ממתקפות אנרגיה 1,395 34,907
Critical 1318 1318
מהירות חידוש קי 2260 2260
משבצות ציוד 1 3

חסינות

Explode Impact Pierced Slice
100 102 99 100
יכולת ראשית: יהירות
פלוס 30% לנזק מתקפות אנרגיה במשך 20 ספירות זמן. מעלה את הנזק שאויבים חוטפים ממתקפות אנרגיה ב35% ל20 ספירות זמן. דרישות: 10 ספירות זמן צריכות לעבור
יכולת ייחודית: Galactic Troublemaker | Pride: Blast Atk UP
Galactic Troublemaker: פלוס 40% לנזק מתקפות אנרגיה כאשר האויב הוא בעל תגית Super Saiyan. כאשר 2 חברי צוות הובסו, מחזיר 50% מהחיים של הדמות, מעלה את נזק מתקפות האנרגיה ב40%, פלוס 30% למהירות חידוש האנרגיה ומינוס 10 לעלות מתקפות אנרגיה.

Pride: עלייה בנזק מתקפות אנרגיה לפי כמות ספירות הזמן שעברו. 5 ספירות = פלוס 40%, 10 ספירות = פלוס 60%, 15 ספירות = פלוס 70%. האפקט מתאפס כאשר מחליפים דמות

מתקפה מיוחדת: Grand Smasher
– מנחית נזק התנגשות (Impact) גדול. בפגיעה, מעלה את הנזק ממתקפות אנרגיה שנגרם ליריב ב20% ל15 ספירות זמן
יכולת מיוחדת – Barrier: פלוס 15% לנזק מתקפות אנרגיה במשך 20 ספירות זמן, מעלה את הנזק ממתקפות חתך (Slice) של האויבים ב10% ל15 ספירות זמן. חוסם נזק ממתקפות, למעט מתקפות Rising Rush, אם האויב נמצאת בטווח קרוב לדמות בזמן שהמתקפות נחסמות, הוא יעבור לטווח רחוק מיידית. פלוס 5 לעלות מתקפה מיוחדת אחרי כל שימוש (מקסימום 15)
יכולת Z
פלוס 19-25% לנזק מתקפות אנרגיה בסיסיות והגנה ממתקפות אנרגיה בסיסיות לדמוית Episode: Sagas From the Movies

 

 

קולר (צורה אחרונה)

SW9AV9n

תגיות: Transforming Warrior – Lineage of Evil

סאגה: Sagas From the Movies

באנר:Legends Rising

Art Cards

885885

 מידע עיקרי
נדירות: 887
אלמנט: YEL

סטטיסטיקות

שם מינימום מקסימום
חיים 23,233 581,495
מתקפה פיזית 2,095 52,431
מתקפת אנרגיה 2,304 57,661
הגנה ממתקפות פיזיות 1,439 36,014
הגנה ממתקפות אנרגיה 1,453 36,376
Critical 1318 1318
מהירות חידוש קי 2227 2227
משבצות ציוד 1 3

חסינות

Explode Impact Pierced Slice
101 99 102 98
יכולת ראשית: "אני הוא החזק ביותר ביקום!"
שולף את קלף המתקפה האולטימטיבית "Atomic Supernova". דרישות: 25 ספירות זמן צריכות לעבור
יכולת ייחודית: Call of Evil | Coldhearted Family
Call of Evil: כאשר יש עוד חבר צוות עם התגית "Lineage of Evil", פלוס 40% לנזק, מינוס 5 לעלות מתקפות פיזיות ואנרגיה, פלוס 25% למהירות חידוש הקי

Coldhearted Family: כאשר הדמות מוחלפת בחבר צוות עם התגית "Lineage of Evil", פלוס 35% לנזק ופלוס 30% לאחוז הנחתת מתקפה קריטית במשך 15 ספירות זמן.

מתקפה מיוחדת: Supernova | מתקפה אולטימטיבית: Atomic Supernova
– Supernova: מנחית נזק פיצוץ (Explode) גדול. מוריד את הקי של היריב ב30. לא יכול להתבטל על ידי רוב המתקפות המיוחדות האחרות.

– Atomic Supernova: מנחית נזק פיצוץ (Explode) ענק. שולף קלף מתקפה מיוחדת ישר לאחר מכן. *כאשר המתקפה מתחילה ומסתערים על האויב, יש שריון שחוסם מתקפות אנרגיה.

יכולת מיוחדת – Matchless Pride: פלוס 20% לנזק מתקפות פיזיות במשך 15 ספירות זמן, משנה כל קלף מתקפת אנרגיה לקלף מתקפה פיזית
יכולת Z
פלוס 19-25% לנזק מתקפות פיזיות בסיסיות לדמוית בעלות התגית "Lineage of Evil"

(על קייל, קאליפלה וקאבה נעדכן בפעם הבאה)
עד כאן לג'נדס!


עד כאן פוסט עדכוני המשחקים להפעם!

מקווים שאהבתם!

שמחים לעדכן עבורכם!
~דרגון בול ישראל

Digiqole Ad
3 1 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
19 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אני לא יודע מי אני

וואו חתיכת השקעה! תודה!

חסוי

מעניין איך יהיה המשחק החדש…

beerus

מה זה חבילות הרחבה

פיצה 😋

למה כבר שלושה שבועות אין פינת ציור? 🤔😔

Ariel

בלג'נדס שכחתם את הדמויות: קבה ס"ס, קוליפלה ס"ס 2 וקייל בצורה הירוקה

אני נולדתי מחדש אני הכל יכול אולטרה

מישהו כאן רואה אינזומה 11 גו מי שכן שיגיד לי ויגיד איזה עונה הוא הכי אוהב גם החברה מדרגון בול ישראל יכולים לענות לי לא… קרא עוד »

yon1

אתם יכולים להגיד להם(ליוצרים של זינוברס) שיתנו אפשרות בין כל הקונסולות לשחק יחדיו?

מתן

בקיצור העדכון של זינוברס 2 לא יצא מאז. לפחות לא ב- pc ועברה כמעט חצי שנה.

אולטרה אניסטינקט

טיטןוטרכח

מאור רובינסון

יש לי שאלה אליכם: כיצד אוכל להצטרף לאתר המעריצים של דרגון בול?

יהודה שושן

היי
הבן שלי מחק בטעות את המשתמש שלו במשחק
יש דרך לשחזר את זה?
אשמח לתשובה, אפשרי במייל [email protected]
תודה רבה