עשרת הפרקים הטובים ביותר של וג'יטה!

היי חברים! זאילייס כאן לפוסט נוסף!

 

היום נדבר על הנסיך הגאוותן, הסאייני חמום המוח וחסר הרחמים – וג'יטה!

Vegeataaaa
וג'יטה

לוג'יטה היו לא מעט פרקים מדהימים, בהם הוא הוכיח לכולם שהוא יעמוד על שלו, הוא ימצא את הדרך שלו להתחזק ולהביס את היריב שלו בקרב, וגם הראה לא מעט פעמים כמה הוא למד והתפתח כדמות במהלך הסדרה.

 

אני מודע לכך שהיו בעבר הרבה דירוגי "הרגעים הכי מרגשים" – אבל אני מעוניין להכין אחד של וג'יטה שיתייחס דווקא לפרק שלם, ולא רגע ממנו, יצא מגבולות דרגון בול זי ויוסיף את דרגון בול סופר, ג'יטי* והירוס.

*סביר להניח שלא יהיה ג'יטי כי אני פשוט לא אוהב את הסדרה הזו.

 

– הפרקים מסודרים לפי זמן ההתרחשות בסדרה, ולא לפי הדירוג שלי –

 

דמעותיו של הנסיך

דרגון בול זי פרק 86 \ דרגון בול קאי פרק 42

Vegeta Death
"אני מתחנן בפניך… הוא חייב להיהרג… בידי סאייני…"

אחרי שהאמין בטיפשותו שהפך לסופר סאיין האגדי, וג'יטה נלחם בבטחון עצמי מופרז מול לורד פריזה העוצמתי, והובס, הושפל, ולבסוף נהרג בצורה מעוררת רחמים – שאפילו כשוג'יטה עוד לא היה גיבור וחלק אמיתי מהחברים של גוקו, הוא ריגש את כולנו במילים האחרונות שלו – אפילו גוקו התחבר אליו, והבין את הגאווה הסאיינית שלו סוף סוף.

אישית, זה אחד האהובים עליי מהרשימה. ההרגשה הזו שאתה כל כך בטוח שתצליח, ובסוף אתה נכשל בגדול… זה כואב, והרבה יותר מכשלון רגיל. הסצנה הזו לדעתי הייתה הדלק האמיתי של גוקו להפוך לסופר סאיין – הוא הבין שהוא נלחם בשביל כל הגזע שלו, בשביל ההורים שלו שמתו, ובשביל היריב המושבע שלו שנהרג מול הפנים שלו.

 

 

וג'יטה מתעלה מעל גבולות הסופר סאיין!

דרגון בול זי פרק 156 \ דרגון בול קאי פרק 77

SUPER VEGETA
"נראה שאני טיפה יותר מדי בשבילך עכשיו, לא ככה?"

בזמן שלוחמי הזי נלחמים מול סל הבלתי מנוצח שבדיוק השיג את הצורה השנייה שלו, וג'יטה, שחזר מחדר הזמן והנשמה עם טראנקס, נכנס לשדה הקרב וחושף את הצורה החדשה שלו – סופר סאיין דרגה 2 – או סופר וג'יטה! בה כולו התנפח והעלה את העוצמה שלו במידה משמעותית. מאותו רגע, לסל לא היה סיכוי מול וג'יטה, והוא הביס אותו בכזאת קלות שבפרק הבא, התעקש לראות את הצורה המושלמת שלו רק כדי להבין שזו הייתה… טעות חמורה.

אני נהנתי לראות את וג'יטה לשם שינוי מראה דומיננטיות על היריב שלו ומוכיח שקשה באימונים אך קל בקרב. אנימציה מצויינת ותנועות כבדות וקטלניות שפשוט התאימו כמו שצריך לצורה המאסיבית הזו.

 

 

ההקרבה האדירה של מאג'ין וג'יטה

דרגון בול זי פרק 237 \ דרגון בול קאי פרק 120

Vegeta Funs Bruh
"מאז שהיית תינוק, מעולם לא חיבקתי אותך."

כשמאג'ין וג'יטה הבין את הטעות שעשה בלנטוש את גוהאן למות, ולשחרר את מאג'ין בו עקב הקרב המיותר שהוא כפה על סון גוקו, הוא פתח תיבת פנדורה שלא יהיה ניתן לסגור. אלא אם… התקפה אחת בעלת מחיר גדול תסיים את העבודה. כשהוא כבר קיבל את המוות שלו מראש, הוא הבין בשביל מי הוא מת. בשביל הבן שלו, שרק רצה תשומת לב, בשביל אשתו, שתמיד עמדה לצדו – ובשביל האחד שהבין שהיה החבר הכי טוב שלו, קאקארוטו. היחיד שכיבד אותו כמו שווה מעמד, במקום לפחד ממנו או להשפיל אותו.

את האמת, למרות שזה חלק משמעותי מאוד בהתפתחות של וג'יטה, לא נמאס כבר לראות אותו בכל רשימה אי פעם?

 

 

וג'יטה וקאקארוטו

דרגון בול זי פרק 280 \ דרגון בול קאי פרק 152

YOU ARE NUMBER ONE
"תחזיק מעמד שם, קאקארוטו. אתה מספר אחת!"

סוף העולם מגיע, ווג'יטה מבין סוף סוף שהוא לא האחד שיוכל להציל אותו. הוא צפה בגוקו עם צורת הסופר סאיין 3 המרהיבה נלחם עד הסוף מול קיד בו האכזרי, בעוד שכל העולם, ועולם הנשמות צופה בקרב הגורלי הזה. בלהט הקרב, וג'יטה מתחיל לנאום לכבודו של סון גוקו – קאקארוטו. הוא מצהיר שאינו מאמין שסאייני טוב לב ואוהב קרבות כמוהו בכלל קיים, ושהוא ניסה להיות כזה כדי להבין איך הוא חזק כל כך, אבל פשוט לא הצליח כמוהו – כי גוקו הוא משהו מיוחד. ובסופו של הנאום איחל לו בהצלחה, כי הוא תמיד היה טוב ממנו, הוא תמיד היה מספר אחת.

כמה נהנתי מהפרק הזה. יש לציין שבדרגון בול קאי באותו פרק וג'יטה נלחם בקיד בו כדי לקנות לגוקו זמן, עוד יותר מראה כמה שוג'יטה נהיה אכפתי כלפי האחר ושם את האחרים לפני עצמו כשהחיים על כף המאזניים.

 

 

זאת בולמה שלי!

דרגון בול סופר פרק 8

My Bulma
"מה עשית לבולמה שלי… איך אתה מעז?!"

אל ההרס בירוס הגיע בחיפוש אחר הסופר סאיין אל, ומצא את וג'יטה, שזוכר שהשפיל את אביו בעבר. וג'יטה פחד ממנו ועשה הכל כדי שלא יתרגז, עד שמאג'ין בו התחזר על הפודינג שלו, וגרם לבירוס להשתולל, ולהרוס את מסיבת היום הולדת של בולמה. כתגובה לכך, היא התרגזה ובחוצפתה סטרה לאל ההרס בעצמו. כמובן שהוא החזיר לה בזלזול ועילף אותה ברגע, מה שגרם לוג'יטה לקבל בוסט רציני לכוח שלו והוא התעלם מהפחדים שלו ונלחם באומץ מול בירוס, עשה כל מה שיכול רק כדי לנקום בשם אהובתו.

למעריצי וג'יטה, זה חתיכת פרק מגניב! לראות שהסופר סאיין 2 שלו מצליח בקרב מול בירוס יותר מהסופר סאיין 3 של גוקו בהחלט העלה חיוך על הרבה פרצופים כשהפרק שודר (או הסרט, ב2013). 

 

 

אל תשכח את הגאווה הסאיינית שלך!

דרגון בול סופר פרק 37

VEGETA VS CABBA
"אני אשמיד את הכוכב שלך, וארצח את המשפחה שלך!"

בטורניר הדו-קרבים של יקומי 6 ו7, וג'יטה מתמודד מול סאייני טוב לב, אך חלש ותמים בשם קאבה. למרות שהוא יכל לסיים את הקרב באגרוף אחד, הוא העדיף לעזור לקאבה ללמוד מה הוא מקור הכוח שלו, איך להפוך לסופר סאיין, וכמובן מהי גאוות סאיינים אמיתית. וג'יטה שמח שהוא הצליח להעיר את החיה שבקאבה כשאיים על המשפחה והחברים שלו. מכך קאבה רואה בוג'יטה מנטור, למרות שהוא מסרב להכיר בזה. לאחר מכן הוא הרשים אותו עם צורת הסופר סאיין בלו ונתן לו מוטיבציה – שעליו לשאוף עד לצורה הזו ואף לעבור אותה.

פרק מאוד מגניב, ולדעתי לא מוערך מספיק. תראו את ההתקדמות של וג'יטה כסאייני שעוזר לסאייני אחר. זה רחוק מאוד מאיך שהוא התייחס לנאפה, אם שכחתם :)

 

 

שובו של הנסיך

דרגון בול סופר פרק 63

VEGETA SAMA
"רוצה לדעת למה? בגלל שאתה זיוף. ואני נסיך הסאיינים, וג'יטה סאמה! זה למה!"

במהלך הפרק, טראנקס, גוקו ווג'יטה ממשיכים בקרב האינסופי שלהם מול זאמאס ובלאק. גוקו בחר להלחם בזאמאס, ווג'יטה בבלאק. במהלך הקרב וג'יטה מראה יכולות מדהימות של כוח ודומיננטיות על בלאק, ואומר לו שוב ושוב שהוא זיוף, והוא לא יכול להשתמש בגוף הזה כמו שצריך, רק "הטיפש הזה, קאקארוטו". והוא מתקיף אותו במטח אגרופים וקובר את בלאק באדמה, ואומר לו שלא כמוהו, הוא נסיך שבט הסאיינים, אמיתי וטהור – וג'יטה!

פרק מאוד מגניב! קצת מחזיר אותנו לקרב של גוקו נגד קופי וג'יטה כמה פרקים מוקדם יותר, רק הפוך – וג'יטה הטוב נגד גוקו המרושע.

 

 

וג'יטה נגד טופו

דרגון בול סופר פרק 126

Vegeta Blue Evolved
"אני לא אפסיד למישהו שזורק לעזאזל את כל העקרונות שלו!"

הנצחון הגדול הראשון של וג'יטה! בקרב נגד טופו, שהפך להורס, הסיכויים של וג'יטה היו נראים נמוכים – גם בצורת הסופר סאיין בלו המפותח שלו. אך הוא לא וויתר, כי הוא ידע שאם הוא נופל עכשיו אז זה נגמר בשביל בולמה, טראנקס, ברה וגם יפר את ההבטחה שלו לקאבה. לשם כך, וג'יטה עמד שנית ונלחם עד הסוף, והשתמש בFinal Explosion שהרג אותו בפעם האחרונה מול מאג'ין בו כדי לנצח – והפעם, הוא גם שרד אותו!

הרבה אנשים אומרים שוג'יטה מעולם לא ניצח בוס ראשי של סאגה, אבל הנצחון שלו על טופו היה בהחלט נצחון ברמה כזאת. הוא התמודד מולו אחד על אחד באומץ והפיל אותו בכבוד מהזירה כשעמד על העקרונות שלו, פרק מדהים של וג'יטה!!!

 

 

נפילתו של וג'יטה!

דרגון בול סופר פרק 128

VEGETA LAST
"קאקארוטו… את השאר אני משאיר לך."

לאחר שאנדרואיד 17 הקריב את עצמו, היה נראה שגוקו ווג'יטה עומדים שם לבד מול ג'ירן. למרות שלא היה לו מספיק קי אפילו להפוך לסופר סאיין, וג'יטה עמד והמשיך להלחם בג'ירן לא משנה כמה הוא הכאיב לו, וכמה שלא היה לו שמץ של סיכוי. ג'ירן אמר לו שזה פתטי, ועדיף שכבר יקפוץ מהזירה בעצמו – אבל הוא לא הסכים לוותר. הגאווה האצילית שלו פשוט לא נתנה לו ליפול. הוא נזכר בכל מי שאכפת לו ממנו, בילדה שלו שהוא כבר מת לחזור הביתה ולראות, לקיים את ההבטחה של קאבה, והכבוד שלו כסאייני שילחם עד הנשימה האחרונה שלו. בסופו של דבר וג'יטה נפל, אבל הוא הצליח לתת לגוקו את כל מה שנשאר לו – כדי שיסיים את העבודה ויביס את ג'ירן בשבילו.

הפרק הכי אהוב עליי בכל הרשימה! וג'יטה פשוט נתן את ה100% שלו למרות שנשאר לו בקושי 1%, והוא הסכים לוותר על הגאוותנות שלו ונתן לגוקו את הכוח שלו רק כדי להציל את היקום. רק בזכותו גוקו הצליח לקבל את הכוח לחזור לאולטרה אינסטינקט בנס, וזה רגע מרגש ברמה אחרת מבחינתי.

 

 

אפלה נגד כוח רצון!

סופר דרגון בול הירוס פרק 35

SSGSS EVIL CONTOLLED
"אתה נהפך לסאייני אמיתי כשאתה נלחם כדי להתחזק ולפרוץ את הגבולות שלך!"

כשקאנבה (סופר סאיין 3 מרושע) וטארלס (סאייני מרושע אגדי) התקיפו יחד את וג'יטה בלו, היה לו קרב בעייתי ביותר. השניים ניסו להחדיר לוג'יטה אנרגיה אפלה, והזכירו לו שסאייני אמיתי הוא מרושע בעל דם קר ולב מאבן. ברגע שוג'יטה עמד להיות נשלט על ידי האפלה, הוא נזכר בכל הרגעים שבהם היה אכזרי, בתקופות של סאגת הסאיינים ונאמק למשל, אבל אז הוא נזכר איך הוא התפתח, כמו בסאגת מאג'ין בו, והצליח להפוך את הכוח האפל לשלו. בעזרתו הוא הביס את קאנבה בעצמו וגבר גם על טארלס, והשאיר אותו עם השראה לסוד הכוח האמיתי של הסאיינים – כוח רצון.

אני חושב שגם הפרק היה מטורף וגם הצורה הזאת מאוד יצירתית ומרשימה. אני לא יכול להשוות אותה למאג'ין וג'יטה כי הפעם הוא באמת השתמש בה לטובה ולא לחמדנות, ושלט בה עם כוח רצון חיובי ולאו דווקא כעס וגאווה.

 

 

אני מקווה שנהנתם מהרשימה, ואשמח לדעת מה הפרק האהוב עליכם של וג'יטה! כנראה שאם אכין רשימה נוספת כזו, היא תהיה של גוקו – אז מוזמנים להגיב מה הפרקים של גוקו שהכי אהבתם ואולי תמצאו אותם ברשימה הבאה!

 

עד אז, נתראה בפוסט הבא :)

 

 

שמחים לפרסם עבורכם,

~דרגון בול ישראל!

 

Digiqole Ad
5 4 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
11 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אני כועס וזועם

למה ההפיכה של וגיטה לסופר סאיין לו בדירוג הזה!?

Goku Black

אבל כבר היה פוסט על זה לא רוצה להשחיר

אנונימי

הפרק שהוא עשה פיינאל פלאש על ג׳ירן אמור להיות ברשימה לדעתי

גואןצ'אן

אני מאוד אוהב את הדמות הזו. לפי דעתי הרגע הטוב ביותר הוא הקרב נגד טופו
אחלה וג'יטה

אנונימי

אתם יכולים להגיד לי איפה אני רואה את אח של ווג'יטה

asaf

תקשיב זה היה פוסט באמת טוב,אני אישית מהתחלה של דרגון בול(2009-2010) נהנתי לראות את וגיטה כל פעם הוא פשוט מרהיב בכוח שלו.תעשו גם על גואהן