GohanVsKidBuu

פינה חדשה: פינת הקרבות 1#

[avatar user="AZ_RULER" align="right"]AZ_RULER[/avatar]

 פינת הקרבות 1#

 מה קורה חברים? היום אני פותח רשמית פינה חדשה! הפינה הזאת כמו שכבר הבנתם תקרא פינת הקרבות והיא תהיה פשוטה מאוד: בכל שבוע אני ייתן לכם קרב בין 2 דמויות חזקות מהסדרה ואתם תצטרכו להחליט מי לדעתכם הדמות היותר חזקה מהשתיים. בכל קרב אני יציג בפניכם את הלוחמים ואתן פירוט קצר לכל לוחם על מנת שיהיה לכם את כל הנקודות החשובות שבעזרתן תגיעו להחלטה מי המנצח בקרב.

המנצח בקרב יוכרז בפינה שתהיה שבוע לאחר מכן כך שבכל ימי חמישי אני אתן לכם את הלוחם המנצח מהקרב שהיה+ קרב חדש.

* אני רק רוצה להדגיש שבפינה הזאת הכל הולך אין דבר כזה הוא לא יכול להלחם בו או שזה לא יכול להלחם בהוא, בפינה הזאת כולם נגד כולם, זאת אומרת: לוחם מזי נגד לוחם מGT, לוחם מסרט נגד לוחם מדרגון בול סופר וכך הלאה.

טוב אז אחרי שהבהרתי את העיקר של הפינה הזאת הגיע הזמן שנגש לדבר המרכזי והוא הקרב שלנו היום שהוא……….

 

 

GohanVsKidBuu

 

mystic_gohan_by_harribel55-d6hzhop

שם: גוהאן מיסטי

גזע: חצי בן אדם חצי סאייני

הופיע לראשונה: דרגון בול Z —–> סאגת מאג'ין בו —–> פרק 262: גוהאן משלים את אימוניו (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: קמאהמאה, מאסנקו (2 מתקפות שדווקא לא השתמש בהן בצורת המיסטי שלו אבל עדיין אלה מתקפות מאוד חזקות שלו), מתקפות פיזיות חזקות מאוד, במיוחד מתקפת הBURST RUSH (פרץ הסתערות בעברית) שזאת סדרה של מכות אימתניות שגוהאן נתן לבו שכמעט ושיתקו אותו לגמרי.

Ultimate_Gohan_punches_Super_Buu
גוהאן משתמש בburst rush (בעברית- פרץ הסתערות)

 

תיאור הלוחם: גוהאן הוא בנו של סון גוקו ומאז שהוא היה ילד קטן תמיד ראו שיש בתוכו כוח נסתר. בתור ילד הוא לא ידע בכלל להשתמש בו אך עם הזמן בעזרת האימונים של פיקורו וגוקו, גוהאן למד להכיר את הכוח שלו יותר ויותר וככול שאנחנו מתקדמים בסדרה אנו מגלים שלכוחו של גוהאן כמעט ואין גבולות. השיא שלו מתרחש כאשר קאיו הקשיש, אותו קאיו מלפני 15 דורות שגוהאן שחרר מחרב ה-Z כשהוא בטעות שבר אותה אחרי שנסה לשבור קאצ'ין (החומר הקשה ביותר ביקום), העיר את כל כוחותיו הרדומים של גוהאן בעזרת טקס וכישופים. גוהאן היה צריך לעמוד במקום בזמן שקאיו הקשיש מסתובב סביבו תוך כדי שהוא רוקד ריקוד מוזר במשך 5 שעות ולאחר מכן גוהאן היה צריך להתיישב במשך 20 שעות בזמן שקאיו מניף את ידיו כלפי וגוהאן ומעיר את כוחותיו הרדומים. ברגע שהכל נגמר גוהאן קם ומשחרר כוח אדיר שהופך אותו לגוהאן מיסטי (קאיו הקשיש השתמש בכוחות מיסטיים כדי להעיר את כוחותיו של גוהאן ומכאן השם "גוהאן מיסטי"). הכוח כל כך אדיר שאפילו בו יכול להרגיש אותו מכדור הארץ! גוהאן אומנם לא השתנה הרבה מבחינת המראה, השיער שלו קצת גדל והוא נראה יותר בוגר אך השינוי האמיתי מתחולל בכוח שלו שאפילו בלי להפוך לסופר סאיין הוא מצליח להתעלות על אביו (שיכול להפוך לס"ס 3). גוהאן מגיע לכדור הארץ בעזרתו של קיביטו ושמה הוא נלחם נגד בו (שימו לב- עדיין זה לא קיד בו!). ברגע זה אנחנו מגלים עד כמה גוהאן התחזק כשזה נראה שלא משנה מה בו עושה גוהאן פשוט מנטרל אותו ומכה אותו בכל דרך אפשרית. ניתן לראות בקרב בין השתיים שסגנון הלחימה של גוהאן השתנה, הוא משתמש יותר במכות פיזיות בנקודות רגישות (דבר שמזכיר את הלחימה מימי דרגון בול שאז השתמשו יותר באומנויות לחימה ופחות בכוח של פצצות קי) ובו פשוט לא מצליח להתמודד עם זה. בו ממש משתגע בגלל עוצמתו של גוהאן עד כדי כך שהוא מחליט לפוצץ את עצמו! בסופו של דבר נגלה שבו למרות הכל הצליח לתמרן את גוהאן בכך שהוא שאב את גוטנקס ולקח את כוחותיו ובעקבות כך הוא לא משאיר שום סיכוי לגוהאן לנצח……אך עדיין אפשר לראות שמיסטי גוהאן הוא לוחם אדיר בעל עוצמה מיוחדת והוא לא צריך לבצע שום שינוי צורה! זהו הכוח האמיתי של גוהאן וזה כוח מפחיד ביותר.

 

kid_buu_render_by_luishatakeuchiha-d6a5d6j

שם: קיד בו

גזע: מאג'ין

הופיע לראשונה: דרגון בול Z —–> סאגת קיד בו ——> פרק 276: לברוח מהבטן של סופר בו (לחיץ)

מתקפות/ יכולות מיוחדות: שאיבה של האויב, קמאהמאה (למד את זה מהר מאוד מגוקו), planet burst (בעברית: פרץ/פיצוץ כוכב.כדור ורוד, אנרגתי וענקי שאיתו בו השמיד את כדור הארץ), יכולת להיווצר מחדש ולשנות את צורת הגוף שלו כרצונו.

קיד בו משתמש בקמאהמאה
קיד בו משתמש בקמאהמאה
קיד בו משתמש בפיצוץ כוכב
קיד בו משתמש בפיצוץ כוכב

תיאור הלוחם: קיד בו הוא בעצם הצורה הראשונה והאמיתית של מאג'ין בו. נאמר ע"י קיביטושין שביבידי יצר את בו בצורת ילד (קיד בו) לפני כ5 מיליון שנה והוא השתנה בגלל שהוא שאב את אלי הקאיו הקדומים. ברגע שבו שאב אותם צורתו השתנתה וכך גם כוחו עד שהוא נהפך למאג'ין בו השמן. בעקבות מעשיו של וג'יטה שניתק את מאג'ין בו מהבטן של סופר בו הוא חזר לצורתו המקורית והפעולה הראשונה שלו הייתה פשוטה מאוד: השמדת כדור הארץ! במשך כל הסדרה אנחנו פוגשים אויבים רבים שמנסים לעשות זאת אך לבסוף קיד בו עושה את זה תוך דקות ספורות מרגע שהוא הופיע, הוא מניף את ידו באוויר ויוצר כדור ענקי שמפוצץ לגמרי את כדור הארץ. בצורה הזאת קיד בו נחשב להכי מסוכן מכל הצורות של בו וזה לא בגלל דווקא כוחו הרב אלא בגלל שיטת הלחימה שלו. למעשה לא בטוח שיש לו שיטה בכלל, הוא מאוד פראי ונגש לקרב בלי מחשבה תחלה הוא פשוט תוקף בלי הכרה בכל דרך אפשרית בין אם זה להפציץ את כל המקום, להשתולל, לשנות את צורת הגוף בכל רגע וכו'. הצורה הזאת גם נחשבת לרשע טהור, בעוד שלמאג'ין בו וסופר בו היו עוד רגשות אז לקיד בו הכל נעלם והוא משמיד כל דבר שעומד בדרכו. קיד בו הוא אויב מאוד מסובך, יש שיגידו שהוא יותר חזק מסופר בו (זה שלא שאב אף אחד, בו הרזה והרגיל) ויש שיגידו שהוא יותר חלש ממנו אך דבר אחד בטוח: הוא הרבה יותר מסוכן. קשה לפענח את הלחימה שלו וברגע שהוא מרגיש ששום דבר לא מסתדר הוא פשוט יפוצץ את הכוכב ברגע אחד. ישנן גם שמועות שרצות בין מעריצים בעולם שהוא אפילו היה פעם יותר חזק מאל ההרס בילס!  השמועה הזאת קיימת בגלל דבריו של קאיו הקשיש שאמר שמי שלכד אותו בחרב ה-Z היה יותר חלש מבו ובדרגון בול סופר הוא מגלה שבילס לכד אותו ורק בגלל שגוהאן ושאר החבורה הפריעו למאג'ין בו לצאת מהפקעת שלו הוא יצא חלש יותר מבעבר. האם זה נכון או שזאת סתם שמועה ללא בסיס? תחליטו בעצמכם. בסופו של דבר קיד בו חוסל ע"י גוקו שהיה צריך להשתמש בכל האנרגיה של תושבי כדור הארץ בשביל להכין כדור אנרגיה ענקי שחסל לגמרי את קיד בו (קיד בו אומנם התנגד בהתחלה אך ברגע שכוחו של גוקו חזר אליו הוא הפך לסופר סאיין וסיים את הקרב מהר מאוד). בכל אופן אפשר באמת להגיד שקיד בו היה האויב הכי פסיכופת בדרגון בול זי! 

 

לסיכום: יש פה קרב מאוד מעניין בין מיסטי גוהאן שהצליח לשחרר את כל כוחו ואת הפוטנציאל הטמון בו לבין קיד בו שכמו שכבר אמרתי נחשב לאויב מסוכן ופראי ביותר שיכול להפוך כל קרב ברגע אחד. מי מביניהם ינצח בקרב? האם גוהאן יידע להשתמש בכוחו הרב ויהיה חכם מספיק בשביל לנצח את קיד בו? או שמא בו הוא פשוט אויב מסוכן מדי שיהיה לגוהאן קשה מדי להרוג במיוחד בעקבות העובדה שבו יכול להיווצר מחדש בכל עת? אתם קובעים מי המנצח בקרב!

מי המנצח בקרב?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...
5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
86 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
ברוקלי

תודה לכם
ראשון!!

איתי

לדעתי ג'והן ינצח, בגלל שגוקו יכל לנצח את קיד בו אם ssj3 לא היה לוקח כלכך הרבה אנרגיה, וגוהן חזק מגוקו בנקודה הזאת של הסדרה

ליאור

קיד בו

Ertgh1

בירוס לוקח את כולם

גוקו

גוהן ינצח

סון גוקו

תותח חשיבה מעולה לעשות דבר כזה אני הצבעתי גוהן כי זה ברור בלי שום ספק בכל סרט ובכל סדרה שבסוף הטובים מנצחים לא משנה את… קרא עוד »

שלומי

איזה קרב צמוד… גם בהצבעות

matan4

אני בחרתי בקיד בו כי לפי מה שאמרת הוא יכול להיווצר כל פעם מחדש ומתישהו גוהן יתעייף ולגבי זה שמקיטה הוציא את מאגין בו השמן… קרא עוד »

matan4

ולגבי השמועה מצד אחד היא נכונה כי בילס אמר את זה אבל מצד שני הוא לא נכונה כי גוקו היה צריך להפוך לגוד בשביל להלחמם… קרא עוד »

asafs

לפחות תתנו קרב ששווה את המחשבה שלנו ואת הדיון הזה. זה לא שאלה בכלל, גוהאן בצורה האולטימטיבית שלו (Ultimate Gohan) או מיסטי או איך שלא… קרא עוד »

אביאל

קיד בו מנצח

Matan

כרגע הסקר צמוד מאוד,
אז לא יודע איפה אתה רואה שזאת שאלה שמובנת מאליה. :D

אלמוג

בו ינצח רק בגלל שהוא יכול להיווצר מחדש. גוהאן יותר חזק

ra

איך מצביעים?

iddo

אני הצבעתי גוהאן כי הרי גוהאן ניצח את בו, זה שנוצר כשבו האפל הפך את בו הטוב לוופל ואכל אותו, וקיד בו נוצר מאותו הבו… קרא עוד »

Darksider

גוהאן… גוהאן הביס את סופר בוו בקלות, סופר בוו חזק מקיד בוו, פשוט וקל. קיד בוו יכול להרוס את כדור הארץ וגוהאן ימות בריק החלל… קרא עוד »

אביתר

וואו תודה רבה אדם אתה אלוף פינה מאוד נחמדה ומעניינת שכיף לקרוא!!! :)
לפי דעתי קיד בו ינצח מהרבה סיבות!!! :)

Lie SSGSS

קיד בו ינצח כי הוא ישאב אותו בטח…

matan4

הרבה אומרים שגוהן יותר חזק וזה נכון אבל לפי מה שמפרסם הפוסט אמר ולפי זה שאני יודע את זה בו יכול להיווצר כל פעם מחדש… קרא עוד »

Lord Beerus

קיד בו ינצח מכיוון שגוקו SSJ3 וו'גיטה SSJ2 לא יכלו לעזור את קיד בו.. גוקו השתמש בsprinit bomb מתקפה שהוא צריך טונות של אנרגיה שהוא… קרא עוד »

bar

גוהאן ינצח ודי בקלות. זה נכון שקיד בו הוא הצורה המסוכנת ביותר של בו אבל קרוב לוודאי שגם החלשה ביותר. גוקו רמז בכמה מקרים שהוא… קרא עוד »

goku ssj

לדעתי גוהן מנצח

מקסים וייסברג

יש לי רעיון לפינה חדשה: "פינת המיזוגים" תכתבו מה היה קורה אם 2 דמויות שלא התמזגו בסדרה היו מתמזגות

ליאב

אם קיד בו לא שואב אף אחד וזה קיד בו נטורל נגד גוהאן מיסטי גוהאן לוקח בוודאות אבל בגלל שקיד בו לא פראייר ואף פעם… קרא עוד »

הקול

קיד בו מנצח בגלל שאיבה של האויב

מקסים וייסברג

לדעתי קיד בו ינצח כי הוא יכול לשאוב אותו כמו שסופר בו עשה

חסוי

כל מי שחושב שקיד בו יקח שיקרא את זה: גוקו לאחר הקרב עם מאג׳ין בו השמן אמר למאג׳ין בו השמן שבקרוב הלוחמים שהוא מחפש(גוטן, טראנקס… קרא עוד »

סופר יוסי גוד סופר יוסי

כל מי שאומר גוהאן צודק כדי להרוג את קיד בו גוקו היה צריך את הכח של כל הלוחמים בכדור הארץ וכל התושבים כולל גוהאן וגם… קרא עוד »

גוגטה

מה הסופר סייאה האחרון של גוקו

עידו כהן

אני הצבעתי גוהאן. אתם שואלים למה? אז אני אענה לכם! אתם לא שואלים? אז אני אענה בכל זאת: קיד בו יוצא מסופר בו שאיבד את… קרא עוד »

Shaked

קיד בו הוא הצורה הבסיסית של מאג'ין בו. סופר בו חזק יותר מקיד בו וכמו שראינו, גוהאן התמודד יפה מאוד מול סופר בו ויכל לחסל… קרא עוד »

אפי

ממש לא נכון גוקו היה בכלל עם מאגין בו לא קיד..

burger

באיזה פרק בדרגון בול סופר בילס אומר שהוא כלא את קאיו הקשיש

ssgss

גוהאן מנצח בקלות את קיד בו

מקסים וייסברג

אני חושב שגוהאן מיסטי חזק יותר כי במשחק dragon ball devolution יש לקיד בו power:5, speed:5, spirit:4 אבל לגוהאן מיסטי יש 5 בהכל אם מחברים… קרא עוד »

Lie SSGSS

הרי ברור שקיד בו ינצח כי הוא יכול להרוג את גוהן מיסטיק במספר דרכים: 1) להיכנס לתוך הפה של גוהן ולגרום לו להתפוצץ מרוב עומס… קרא עוד »

אסי

השאלה פה היא אם גוהאן יהפוך לסופר סאיה במצב הזה הוא יקח אותו בקלות, הנקודה זה גוהאן במצב מיסטי לסופר סאייה

סון גוקו

גוהן מיסיטי פי 100 יותר חזק

נונע

מה עובר עליכם ברור שגוהאן גוהאן בלי סופר סאיין עוקף את גוקו אז עם סופר סאיין הוא בטוח מנצח למרות שהוא יכול לשאוב אותו כי… קרא עוד »

בן

ופן יותר פיזי את הקרב בינהם וגם עוזר להגיע להחלטה נכונה יותר להגיבהרי ברור שקיד בו ינצח כי הוא יכול להרוג את גוהן מיסטיק במספר… קרא עוד »

בן

תשמע חבר הסרטון הזה לא אומר כלום זה בסך הכל סרטון של מעריץ שהחליט לעשות איכשהו קרב בין גוהאן לקיד בו….ברור לך שגם אני וגם… קרא עוד »

avishais

אני יגיד לכם מה אני מעריץ גדול של דרגון בול אומנם אני קורא אבל אף פעם לא הגבתי אני כבר בן 29 ואני בדאך כלל… קרא עוד »

ra

קיד בו בגלל שה גון לא היה יכול לנצח את סופר בו וקיד בו חזק יותר מי סופר בו

אנונימית

גוהאן ממש אכזב אותי הוא חזק והכל אבל הוא לא מתאמן קיוויתי שהוא יהיה כמו גוקו בסופו של דבר הוא לא התאמן וככה גם כוחו… קרא עוד »

עידו ששון

לדעתי גוהן מיסטי ינצח
הוא מלךךךךךךךךךךך

בן

היי אני מעריץ בן 28 ואל תשכחו דבר אחד גם סל הוציא מעצמו את אנדרויד 18 ואחרי זה עדיין חזר הרבה יותר חזק אז זה… קרא עוד »

kid buu

לפי מה שאני הבנתי גוקו ס"ס 3 חזק יותר מגוהאן וגוקו לא הצליח לנצח כל כך בקלות את קיד בו אז קיד לפעמים פשוט נכנס… קרא עוד »

eliav

קיד בו

אני

גואהן כי הוא ניצח בקלות את בו הרגיל בלי השינויי צורה במצב רגיל אז אם היה הופך לסופר סאייה 2 נגד קיד בו שיותר חזק… קרא עוד »