פינת המיזוגים: המיזוג שחוצה יקומים – התחלה חדשה של פינה ישנה!

מה קורה כולם? כאן אביעד ויונתן!
אחרי שנה שלמה חזרנו אליכם עם פינה חדשה הישר מהתנור רק הפעם… עם טוויסט קטן!
לפני שנתחיל רק נוסיף כי בסוף הפוסט יש סקר שנשמח שתענו עליו על מנת שנדע מה תרצו שנעשה בפינות הבאות :)
אז בלי הרבה חפירות, בואו נתחיל!!!


 

אז כמו שציינו למעלה, האם בפינה יש לנו טוויסט קטן….. אנחנו הולכים למזג דמות מדרגון בול עם דמות מאנימה אחרת! היום השניים שהולכים להתמזג הם לא אחרים מגוקו ונארוטו! לפני שנתחיל, נכיר לכם קצת את נארוטו!

 

נארוטו סופי

עכשיו שאנחנו יודעים פחות או יותר מי זה נארוטו, בואו נתחיל בפינה!

סיפור:

כמו שאמרנו, הפעם הסיפור שלנו מכיל כמה דמויות מפתיעות… גוקו ונארוטו! הסיפור שלנו מתרחש בזמן הסרט החדש של ברולי: במהלך הקרב של גוקו נגד ברולי, גוקו היה בצרה ו-וג'יטה היה מעולף ולא יכל לעזור לגוקו. לפתע, באמצע הקרב, פורטל מוזר נפתח וילד קטן עם שיער צהוב וסרט על הראש עף לתוך הזירת קרב שלהם, כאשר הוא מתחיל לברוח מהמתקפות ההרסניות בצעקות של "Dattebayo". באמצע שגוקו נאבק בברולי, הוא מסביר לנארוטו מה קורה בקרב ונארוטו מחליט לעזור לגוקו, אך הוא אינו חזק מספיק בשביל להביס את ברולי.
. גוקו מבין כי אין כל ברירה אחרת, ומספר לנארוטו על טכניקת המיזוג. גוקו לוקח את שניהם למקום מרוחק באמצעות ההשתנות המהירה על מנת ללמד אותו את ריקוד המיזוג. לאחר כמה נסיונות כושלים, גוקו ונארוטו מצליחים להתמזג בצורה מושלמת ומיזוג חדש נולד- גוטו! תחילה, גוטו משכפל את עצמו בעזרת טכניקת שכפול הצל של נארוטו. בעוד ברולי מתבלבל קצת מהמצב, כל השכפולים מסתערים על ברולי, אך הוא משחרר מתקפת קי הרסנית שמעלימה את כל הכפילים. באותו הזמן, גוטו המקורי משתמש בטכניקת הזימון ומזמן קרפד ענקי שנופל על ברולי (אסיף) אך למרבה הצער הקרפד לא מכאיב לברולי שלנו בכלל. בשלב זה גוטו מתעצבן ומתחוללים במראה שלו כמה שינויים – מתחילה לצאת ממנו הילה צהובה, העיניים שלו הופכות לעיניים מוזרות קצת והוא הופך למהיר וחזק הרבה יותר ממוקדם. הוא מסביר לברולי שהוא מפעיל כעת את המצב של קוראמה (המפלצת שגרה בתוך נארוטו) ומצב הסנין (שמחזק את נארוטו לכמה דקות). גוטו מתחיל להתקיף את ברולי ומשכפל את עצמו שוב, אך הפעם כל השכפולים משחררים קאמהאמאה עוצמתית על ברולי מכל הכיוונים ונעלמים, וברולי חוטף מכה ישירה מכולם בבת אחת וקורס על הרצפה. גוטו חושב שהקרב נגמר, אבל ברולי קם אחרי כמה שניות, עצבני וחזק יותר מקודם. הוא מסתער על גוטו, תופס את הראש שלו וזורק אותו על קרחון! גוטו קם ומבין שאין לו עוד הרבה זמן. הוא משנה את צורתו לסופר סאיין גוד בנוסף לצורה שהיה בה לפני, וטוען את המתקפה האחרונה שלו: "Tailed Beast God Spirit Rasenshuriken"!, המשלבת את הכוח של קוראמה, סופר סאיין גוד, סופר ספיריט בומב והראסנשוריקן של נארוטו. המתקפה פוגעת בהצלחה בברולי והקרב נגמר בניצחון מוחץ לגוטו! לאחר זמן קצר המיזוג שלהם נגמר, ונפתח שוב פורטל אשר החזיר את נארוטו לביתו בקונוהא. כמו כן, באותו זמן וג'יטה התעורר ולא ידע מה קרה בקרב עד היום הזה.

 

מתקפות:

Multi Shadow Clone Kamehameha – שילוב בין המתקפה האולטימטיבית של גוקו, הלא היא הקאמהאמהא ובין הג'וטסו הראשון והמשומש ביותר של נארוטו, ג'וטסו כפילי הצל. במתקפה זו המשתמש יוצר כפילי צל רבים שלו וכל אחד מהם משחרר על האויב גל חזק מאוד של קאמהאמהא עוצמתית.

 

Instant Transmission Oodama Rasengan – שילוב בין הטכניקה הידועה של גוקו, ה- Instant Transmission, ובין הג'וטסו המנצח של נארוטו – הראסנגאן. במתקפה זו, המשתמש יוצר ראסנגאן גדול מאוד, ומשתגר אל מול היריב במפתיע בעזרת ההשתנות המהירה, ובכך הוא מפתיע את האויב ומנחית עליו את הראסנגאן אשר מסב לו נזק רב.

 

Tailed Beast God Spirit Rasenshuriken – המתקפה האולטימטיבית של גוטו, אשר משלבת בין טכניקת ה-Spirit Bomb של גוקו, לבין טכניקת ה-Rasenshuriken של נארוטו, כאשר הטכניקה משלבת את כוח האלים של גוקו וכוחו של קוראמה שמשומש על ידי נארוטו. במתקפה זו, המשתמש אוסף אנרגיה עצומה מסביבתו ומשלב אותה ביחד על מנת ליצור Spirit Bomb ענקית. ל-Spirit Bomb המשתמש מוסיף טבע של רוח ובכך הופך אותה לSpirit Bomb Rasenshuriken. המשתמש משחרר את המתקפה על האויב מטווח רחוק וכאשר המתקפה נוחתת היא גורמת נזק בלתי הפיך ועצום בגודלו לאויב.

עיצוב:

f2c25234 25a9 4c98 9019 a64eeef3cb06

קרדיט ענק לנאור בן אבו על הציור המדהים!

 

 

מה דעתכם על הקונספט החדש של הפינה? האם תרצו לראות עוד דמויות אנימה אהובות ביחד עם דמויות מדרגון בול בפינה? נשמח אם תענו על הסקר ותשתפו אותנו בדעתכם בתגובות!

 

 

כדי לענות על הסקר לחצו כאן.


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
4.7 9 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
24 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
וג'יטה בלו אבולושין

איזה כיף שעשיתם את זה נארוטו הוא אחת הדמויות האהובות עלי בעולם האנימה (כמובן שגם גוקו) ואני ממש אהבתי לקרוא את זה! אולי בפעם הבאה… קרא עוד »

Eden caspi

סופסוף הפינה חוזרת!

אתם יכולים לעשות מיזוגים גם של דמויות חלשות כמו יאמצ'ה ואוסופ ועוד

סתיו

אולי תעשו מיזוג של איצ'יגו (בליץ') וטראנקס מהעתיד.

שחר

אי אפשר לישתמש בשינוי צורה במיזוג אלה אים כן יש אותו לשני הצדדים אז כן וגוקו חזק יותר מנרותו כך שאו היה צריך לאוריד את… קרא עוד »

נועם

גוקו וסאיטאמההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

שכחתי את הכינוי שלי

רעיון למיזוג- ברולי+האלק=האלי סיפור: בסאגת גרנולה, לאחר שגרנולה הביס את גוקו ואת וג'יטה הם מצליחים להימלט בעזרת ההשתנות המהירה. גרנולה לא מרוצה מזה ודורש לחפש… קרא עוד »

סון גוקו

מתי עולה הפרקים החדשים בהירוס? בכל שאר האתרים בעולם כבר יצא מזמן
https://youtu.be/FSjAUyS4LPc

יניב

מה אם זנו וזנו העתידי יתמזגו

נערך לאחרונה 2 שנים לפני ע"י יניב
גוקו סאן

מטורף

ברולי הסופר סאייה אגדי

תעשו פריזה ופיין ותעשו גם ברולי ואיטצ'י

XayLies

אני חושב שאם היה מיזוג פוטרה היה חייב לקרוא לו Narotto

XayLies

אגב רעיונות נוספים למיזוג טוב: רורונואה זורו (וואן פיס) + היט (דרגון בול סופר) = הירו: יכול לחצות את היריב שלו עם הקאטאנות שלו תוך… קרא עוד »

The Blue Dragon

אתם מחזירים גם את פינת הציור?

נועם בטש

וואי קבלו רעיון! קורע ואדיר!
המיזוג החלש בהיסטוריה! טאם טאם! טאם!! המיזוג שאליו לא ציפיתם! יאמצ'ה וקִיבּה!! אמאלהה זה יהיה קורע!!

נועם בטש

ועוד שילובים ממש טובים, זה יהיה סאסקה עם גוקו או ווג'יטה. בנוסף ליכולות של סאסקה בעזרת הEMS סאסקה יוכל לחקות וללמוד את כל היכולות שלהם… קרא עוד »

נועם בטש

עוד שילוב נארוטו דרגון בול שחשבתי עליו יכול להיות גוהאן והאחת והיחידה "הארונו (useless) סאקורה" אז כן. חלק ממי שיקרא את זה בטח ירצה לקבור… קרא עוד »

נועם בטש

וגם אחרון חביב… (כנראה) המיזוג אולי לא הכי חזק אבל בהחלט אחד הקולים. קאקאשי (ממלחמת השינובים ה4 בזמן שבו היה לו שארינגאן בשתי העיניים) ופיקולו… קרא עוד »

נערך לאחרונה 2 שנים לפני ע"י נועם בטש
נועם בטש

המ… גם בורוטו (שכרגע בפרקים מתגלה כהרבה יותר חזק משצפיתי) עם קירירין יכול להיות נחמד

נועם בטש

עכשיו פוסט נחמד והכל אבל לגמרי הורדתם מהכח של נארוטו… אם מדברים על נארוטו של אחרי המלחמה אז כאילו יש לו את הכוחות של הריקודו… קרא עוד »

נועם בטש

טוב עכשיו סופית נשרו לי האגודלים. אני עכשיו הולך להירשם לאתר ולתת לאגודלים שלי מנוחה. בהצלחה לכל מי שרוצה לקרוא את התגובות שלי!