פינת המיזוגים #12

[avatar user="AviadSSGSS" size="100" align="center"]AVIADSSGSS[/avatar] [avatar user="ShachafSama" size="100" align="center"]FemaleSaiyan[/avatar] [avatar user="PanDaria" size="100" align="center"]PanDaria[/avatar] [avatar user="JohnnyGod" size="100" align="center"]JohnnyGod[/avatar]

שלום לכולם, וברוכים הבאים לפינה של היום. כפי שאתם רואים, מתנאל לא איתנו היום עקב תקלות טכניות. אבל למזלנו, יונתן, שחף ודריה עזרו לנו בפינה היום! אז ללא כל עיקובים נוספים, בואו נתחיל!

למיזוג יקראו: פיקוהאן


סיפור

כאשר וג׳יטה וגוקו היו באימונים עם וויס על הכוכב של בירוס, הגיעו כמה חיילים והחזירו את פריזה לחיים. פריזה כמובן החל להתאמן כמו בסיפור המקורי. הגיע יום התקיפה וגוקו ו-וג׳יטה לא פה עדיין, אז לא הייתה לכולם ברירה כל כך והם התחילו להילחם בכל החיילים. פריזה מגיע ומתחיל לאיים להשמיד את הכוכב וכולם היו חלשים מדי כדי לנצח אותו אז לפיקולו עלה רעיון, שהוא והלוחם השני החזק ביותר שנמצא פה יתמזגו והלוחם הזה היה גוהאן. פיקולו ידע את הריקוד אז הוא לימד את גוהאן במהירות והם התמזגו. השילוב שלהם היה מספיק חזק כדי לנצח את הצורה הראשונה, השנייה והשלישית של פריזה וכשהגיע הקרב של פריזה final form נגד המיזוג שלנו, המיזוג התחיל להשתמש במתקפות המיוחדות שלו, כמו : Surprising Hellzone Masenko Attack ו-Masenkosappo
והצליח אפילו לדחוף אותו להשתמש בצורת הגולדן החדשה שלו. אבל לצערנו הרב, הם לא היו מספיק חזקים ופריזה מסתער עליהם בשיא העצבים והמהירות, בגלל שחצי סאייני עלוב ונאמקי חלש מנצחים אותו. ומתחיל להשתמש עליהם בקרן המוות שלו, וברגע שהוא היה משותק הוא הביא לו המון אגרופים כדי להביס אותו ואז השילוב שלנו חזר לעצמו.

מתקפות

Surprising Hellzone Masenko Attack –  הוא עושה hellzone grenade ולאחר שהיריב ספג את המכה ומחליט להתקיף בחזרה, הוא עושה סולר פלייר ואז שהוא לא רואה הוא עושה מאסנקו.

Masenkosappo – שילוב של מתקפת ה-Special Beam Cannon ומתקפת המאסנקו.

Light Kamehameha – שילוב של מתקפת ה- Light Grenade וקאמהאמהא.

 

עיצוב

WhatsApp Image 2019 02 22 at 18.06.32
קרדיט לטל קריצ'מר המדהים שצייר לנו את הציור!

 

זה הכל להפעם מקווים שאהבתם את המיזוג של היום.

אם יש לכם רעיונות לעוד מיזוגים שתרצו שיופיעו בפינה הזאת, תכתבו לנו אותם בתגובות.

נתראה בפעם הבאה!


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
25 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
סון קוגו

כל הכבוד על המיזוג והציור אבל מתי מודיעים על הזוכים בתחרות המיזוגים?

חסוי

איך חיכיתי שיהיה את המיזוג הזה D: ! אבל הסיפור ממש דומה לסיפור של המיזוג של פיקולו וקרירין שעשיתם – רק שבמקום קרירין יש את… קרא עוד »

דרגון בול נמסיס רשמי

מיזוג יפה!!! רעיון למיזוג: אנדרואיד 17+פריזה= פרואיד 17 זמן: טורניר העוצמה סיפור: גוקו מאסטר אולטרה אינסטינקט הביס סוף סוף את ג'ירן!! אבל, פתאום הוא הפסיק… קרא עוד »

שגיא והשאר לא נותן חחחח

היה תחרות מזמן תחרות מצעי הבחירות אמרתם שיש פרסים ואני זכיתי במקום הראשון אבל לא נתתם שום פרס ולא פרסתם פוסט על זה מה נסגר?

עיליי

למה שלא תעשו על בוו השמן וגוקו

צ׳ריזרד

שילוב של פריזה ו17 הסיפור: בטורנמנט אוף פוור לגוקו לא היה כוח להילחם בגירן אז פריזה ו17 נילחמו ג׳ירן כיסח את שניהם ואז גוקו אמר… קרא עוד »

יוסף

מה אם דוקאן

!!!!!I LAV YOU DRAGON BALL

איך קוראים למיזוג?
פיקוהאן?
גוהאנולו?
בבקשה תגידו לי!

רררר

17# ו18# זה המיזוג המושלם

מתנאל

תודה ענקיתתת לשחף, דריה ויונתן שהחליפו אותי!!!!

Idansama

זה במקרה ההוא שאני שלחתי?

מלך הדרגון בול

נו באמת, אני כבר עשיתי את המיזוג הזה בתחרות.

Omega goten

אני כתבתי גם על המיזוג בן השניים אבל בסיפור שונה בסאגת בו

אל ההרס בירוס

גרוע

מתן

תודה רבה