פינת המיזוגים #14

[avatar user="AviadSSGSS" size="100" align="right"]AVIADSSGSS[/avatar] [avatar user="ShachafSama" size="100" align="left"]FemaleSaiyan[/avatar]

שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד פינת מיזוגים!

כפי שאתם זוכרים מתנאל עזב את האתר והייתי זקוק למחליף אז עד להודעה חדשה, שחף תהיה במקומו!

בהצלחה שחף!

ולחלק שחיכיתם לו: לפינה שלנו!
והיום יש לנו מיזוג בין היט לג'ירן! בואו נתחיל!


סיפור:

הסיפור שלנו מתחיל הפעם במקום שעוד לא עשינו עליו משהו… סופר דרגון בול הירוס, סאגת בייבי. כפי שאתם זוכרים, מתחולל קרב בין היט, ג׳ירן גוקו, וג׳יטה ועוד הרבה נגד טאפל (הגזע שממנו בייבי הגיע בדרגון בול ג'יטי) הבן והבת, זאמאסו ועוד דמות מסתורית. כפי שידוע לנו טאפל מסוגל להשתלט על הגוף של מישהו.
הסיפור שלנו מתחיל בקרב של היט נגד טאפל, הם מתחילים להילחם והיט מתחיל לדחוף אותו לקצה, אז טאפל משתלט על הגוף של גוקו אולטרה אינסטינקט. כולם יודעים שאין להם סיכוי לנצח אבל וג׳יטה לא מוכן להפסיד בגלל הגאווה שלו, אז הוא יוצא להילחם לבד בטאפל גוקו וכמובן שלאחר כמה שניות מובס ומוצא את עצמו על הרצפה. היט וג׳ירן מבינים שאין להם שום סיכוי לנצח ונזכרים שיש דרך לשלב כוחות כמו שראו בטורניר העוצמה, הם מרגישים בכוח של אחד מאלי הקאיו של יקום 6 שבא אליהם כדי לצפות במתרחש, הוא נותן להם את עגילי הפוטארה שלו והם מתמזגים. השילוב הוא הירן! בגלל הכוח העצום של שניהם ביחד, קפיצות הזמן שלהם הרבה יותר גדולות ואפילו לטאפל גוקו אולטרה אינסטינקט קשה להתמודד מולם. הדבר נותן להם יתרון גדול מאוד מכיוון שיותר מהירים ממנו. הם מנצלים את המצב כדי להשתמש במתקפות החדשות שלהם: Time Rush ו – Red Time Skip. ולאחר קרב אפי וקשה הם מצליחים להוציא את טאפל מגוקו, אבל הטאפל יוצא חזק יותר מכיוון ששאב קצת מהאנרגיה של גוקו, השילוב של היט וג׳ירן נגמר והם חוזרים לעצמם עייפים יותר וגם גוקו מכיוון שצורת האולטרה אינסטינקט עייפה אותו ו-וג׳יטה החל להתעורר ולחזור לעצמו.

מתקפות:

Time Rush – מתקפה אשר מנצלת את טכניקת הקפאת הזמן של היט, אשר באה לידי ביטוי על היריב. ובעוד היריב קפוא, הוא משתמש במתקפת ה – Power Rush של ג'ירן (הוא פשוט תוקף אותו עם המון אגרופים ובעיטות עוצמתיות. בנוסף, להקפאת הזמן יש מגבלה של כדקה אחת)

Red Time Skip – שימוש בקפיצת הזמן של היט בנוסף למתקפת ה – Energy Punch של ג'ירן. הוא בעצם טוען אנרגיה אדומה על אגרופיו (מה שמשפר את הנזק אשר נגרם ואת עוצמת האגרוף) ומשחרר את המתקפה בזמן שימוש קפיצת הזמן.

Time Meditation – זו יותר טכניקה מאשר מתקפה. הוא בעצם עושה מדיטציה ובכדי שלא יפריעו לו, הוא שם מסביבו מחסומי זמן אשר גורמים לאובייקטים הנכלאים בתוכם לאיטיות (זה מאט את הזמן בתוך גבולות המחסום). המדיטציה מועילה בהגברת קי כדי שתהיה אפשרות למתקפות עוצמתיות. (טכניקה זו צורכת המון סטמינה.)

עיצוב:

fusion between jiren and hit

*(נלקח מ-AL3X796)*

זה הכל להפעם! מקווים שאהבתם את המיזוג.

אל תשכחו לכתוב לנו עוד רעיונות למיזוגים שהייתם רוצים לראות בפינה הזאת.

נתראה בפוסט הבא!


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
4.7 3 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
37 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אביעד

צריך אחד של פריזה ו17 מטורניר העוצמה

חסוי

פריזה וגוהאן (בטורניר העוצמה)!
חוץ מזה בהצלחה שחף!

גולדן פריזה

17 ו18

דרגון בול די

אחלה מיזוג! אבל בסופר דרגון בול הירוס אין סאגת בייבי זה סאגת הקונפליקט היקומי

S.S.G

עיצוב קטלני אהבתי

deidara

עיצוב מדהים

deidara

שאלה, איפה מצאתם מעצב לתמונות/ציורים?

deidara

תאמת נשמע כמו מיזוג של ganondorf ו-bayoneta.

וג׳יטה בלו אובליישן

יפה מאוד
דרך אגב כתבתם שהסיפור קורה
בסופר דרגון בול הירוס שלמעשה הוא מתרחש בג׳י-טי

עידו

אני דווקא חושב שייקראו לו גי'טו jitto.
ji=jiren
tto=hitto

אל האלים

יש לי כמה רעיונות למיזוגים: 1.ברולי וקאמבר 2.גוקו וברולי 3.הלך וגיטה ווגיטה 4.ברולי ואבא של ברולי 5.בירוס וויס וגם לפי דעתי אתם צריכים לעשות קרב… קרא עוד »

GokuSSJG

קאליפלה וגוקו!!

vegito the king

לי יש רעיון, בגלל שהתחלתם לערב את סופר דרגון בול הירוס… אז אולי תעשו מיזוג של קאמבר והרטס! (ודרך אגב, לטאפל הבן קוראים אורן ולבת… קרא עוד »

מישהו אקראי

מוטו מוטו וביג צנגס הסיפור מתחיל בסאגה כלשהי בקרב בין שגי למוטו מטו וביג צנגס כמו שידוע שגי מכסח אותם ב0.00000000000000000000001 מהכוח שלו אבל אז… קרא עוד »

וג׳יטה בלו אובליישן

בהצלחה שחף!!!

ירין

זה בלתי אפשרי בשבילו להישתלט על גוקו יש לו. כוח להוציא אותו מהגוף שלו כמו שהוא עשה לבייבי וגיטה הזה

מעריץ של היט

אדיררר!!!!!

גוהאן

בדיקה

אהרון

מגניב רק חבל שלי עשו מיזוג של ברדוק אם גוקו

נועם

תעשו מיזוג של [ בייבי וסון גוקו ]

ליאור

זנו סאמה וג'ירן

דרגון בול nemesis רשמי

בייבי וג'יטה+גוקו בלאק= בייבי וג'יטו בלאק סיפור: אי שם בעתיד של טראנקס, זאמאס ובלאק מבינים שלא ינצחו את החבורה בקלות אז כדי להמשיך בתוכנית כמה… קרא עוד »

בורוטו

אחלה של סיפור

עדן כספי

לא כל כך אהבתי את העיצוב של הדמות, פשוט לקחתם תמונה של היט וצבעתם אותה בצבעים של ג׳ירן🤦

Eden caspi

לא כל כך אהבתי את העיצוב משתי סיבות, דבר ראשון אתם פשוט לקחתם את היט וצבעצם אותו בצבעים של ג'ירן ודבר שני וממש חשוב זה… קרא עוד »

נערך לאחרונה 2 שנים לפני ע"י Eden caspi