פינת המיזוגים #20 – ספיישל פינת המיזוגים #2

פינת המיזוגים #20 - ספיישל פינת המיזוגים #2 > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!

הייתם רוצים שהפורום ״דרגון בול ארנה״ שלנו יחזור? הכל תלוי בכם!
תצביעו בסקר כאן (לחיץ)!

שלום לכולם, וברוכים הבאים לפינת המיזוגים ה-20!!!

לכבוד הפינה הזאת, החלטנו להכין לכם 2 מיזוגים!!! (ואם תשימו לב, הורדנו את רמת הרצינות שלהם כך שיהיו יותר מבדרים לכבוד הפינה) ובנוסף, החלטנו לערוך תחרות שעליה נסביר בהמשך…

אז ללא כל הקדמות מיותרות, בואו נתחיל!


מיזוג מספר 1:

סיפור:

לאחר העלילה של "דרגון בול סופר: ברולי", גוקו מתחבר עם ברולי ומתאמן איתו. באחד מימי האימונים שלהם, גוקו מחליט ללמד את ברולי טכניקה שאולי יום אחד תעזור לו כאשר המצב נראה אבוד, והטכניקה הזאת היא טכניקת המיזוג! יום אחד גוקו אומר לברולי שהוא רוצה לקחת אותו לאימונים עם מישהו סופר חזק כדי שיוכל להגיע לגבהים חדשים של חוזק, והמישהו הזה, הוא כמובן וויס. ברולי מסכים וגוקו לוקח אותו בעזרת ההשתנות המהירה לכוכב של בירוס. גוקו וברולי פוגשים את וויס ובירוס והולכים לאכול איתם צהריים. לאחר סיום הארוחה, בירוס הולך לישון ו-וויס הולך לטפל במטלות שיש בכוכב, בעוד שגוקו וברולי נשארים רעבים. אך לפתע, גוקו מריח ריח של אוכל מדהים ומתחיל ללכת בעקבות הריח. הוא וברולי מוצאים חדר מלא באוכל מכדור הארץ ומחסלים את הכל. לאחר שהם גומרים לאכול את כל תכולת החדר וויס נכנס ורואה אותם. וויס מתחרפן שכל האוכל שהיה לו ולבירוס מכדור הארץ נגמר. הוא כועס מאוד על גוקו וברולי על שגמרו את האוכל ורוצה ללמד אותם לקח. גוקו וברולי, שלא מסוגלים להתמודד נגד עוצמתו של וויס, בורחים ממנו ונכנסים לאחד החדרים בבית של בירוס ו-וויס. לאחר שהם נכנסים לחדר הם גוקו נזכר שהוא לימד את ברולי את טכניקת הריקוד ושהם יכולים להתמזג. בלית ברירה, על מנת שיהיה להם סיכוי להביס את וויס, גוקו וברולי רוקדים את ריקוד המיזוג וברוקולי נולד! ברוקולי יוצא מהחדר להתעמת עם וויס ותוקף את וויס ב- Instant Saiyan Blaster, ולאחר מנחית עליו את ה- Crusher Spirit Bomb. וויס כמעט ולא נפגע ממתקפות אלו והוא תוקף את ברוקולי ופוגע בו קשות. ברוקולי הפצוע מתעצבן מאוד מהמתקפות של וויס והופך לסופר סאיין בכוח מלא (לג’נדרי סופר סאיין)! הוא תוקף את וויס ומצליח לפגוע ואף מצליח להסב לו נזק מסוים. וויס מחליט לסיים את הסיפור ושולח גל אנרגיה עצום כדי לעלף את ברוקולי ולסיים את המיזוג. גוקו וברולי הממוזגים משתמשים ב-Gigantic Kamehameha Breath ומצליחים לשבור את גל האנרגיה ולמנוע את הפסדם. רגע לאחר מכן, בירוס מגיע למקום וצועק על וויס וברוקולי שהם מפריעים לו לנוח ושאם הם לא יפסיקו הוא ישמיד את כולם. הוא שם לב שגוקו וברולי התמזגו אז כדי שלא תהיה אופציה שהם איכשהו יתקפו אותו הוא מעלף אותם לפני שהם שמים לב.

מתקפות:

Crusher Spirit Bomb – שילוב של ה- spirit bomb של גוקו וה- planet crusher של ברולי. במתקפה בעצם יוצרים את הספיריט בומב ופשוט מוסיפים אנרגיה הרסנית של הפלאנט קראשר מה שתורם בכך שזה מעלה את כמות הנזק על האויב (צורך כמות גדולה של אנרגיה)

Instant Saiyan Blaster – שילוב של הInstant Transmission של גוקו וה- Saiyan Blaster של ברולי. בעצם המשתמש במתקפה זו משתגר בין רגע ליד מישהו ועושה מעין גל פיצוץ אדיר שפוגע בו.

Gigantic Kamehameha Breath – שילוב של הקאמהאמהא של גוקו וה- Gigantic Breath של ברולי. במתקפה הזו, המבצע משגר גל עוצמתי של קמאהמאה מפיו.

שינויי צורה:

סופר סאיין, סופר סאיין 2, סופר סאיין בכוח מלא (לג’נדרי סופר סאיין)

עיצוב:

פינת המיזוגים #20 - ספיישל פינת המיזוגים #2 > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!

תודה לטל קריצ'מר על המיני-מנגה המדהימה הזו!


מיזוג מספר 2:

סיפור (טיפה קומי!):

בסאגת הישרדות היקום, בעוד כולם עזבו בכדי להילחם למען גורלו של היקום, וידל ביקשה מצ'יצ'י שתבוא לעזור לה להתמודד מול פאן אשר השתגעה מכיוון שאיבדה את השמיכה שלה. היא באה לעזרתה, אך פאן הורסת את כל הבית ומשאירה אותן חסרות אונים מולה. פאן יוצאת למסע ההרס הבא שלה בביתה של בולמה ואחריה באות וידל וצ'יצ'י. היא מתחרפנת אף יותר עקב העייפות הגוברת עליה והן בורחות לחדר האורחים כדי לא להיתקל בהרס אשר פאן מנחיתה על המקום. הן מתחבאות שם לפחות לחצי שעה ומתחילות להשתעמם. הן מסתובבות בחדר ולפתע מוצאות עגילים אשר נשכחו על ידי אחד מהקאיושינים שהיו שם לפני שהלכו אל הטורניר. הן עונדות את העגילים מתוך שעמום ועניין והופכות לצ'ידל!!! צ'ידל מרגישה בעלת עוצמה גדולה ומחליטה להתמודד עם פאן. היא יוצאת אל פאן ומשתמשת במתקפת ה- The wrath of a Mother ועקב הצעקה הגדולה, אוזניה של פאן מתחילות לכאוב, פאן מתאוששת וממשיכה להמרות את פיה של צ'ידל. צ'ידל ממשיכה לנסות לגבור עליה עד שהגיעה למצב בו אין לה ברירה אלא להשתמש במתקפה המיוחדת שלה! היא משתמשת ב- The Mightiest Airplane ההשפעה של המתקפה רבה מה שגורם לפאן להירגע ולהירדם. צ'יצ'י ווידל נפרדות ולוקחות אותה אל ביתה.

מתקפות:

The wrath of a Mother – במתקפה זו, המשתמשת מביעה את עמדותה האימהית ופוקדת על האויב ללכת אל חדרו. הדבר המועיל במתקפה הוא שבעצם היא צועקת את זה בעוצמה חזקה מאוד מה שגורם לעמדותה להיראות אף יותר מכובדת וחשובה. בנוסף, זה עלול לגרום לכאב קל באוזניים.

Sleepy Pan Attack – במתקפה זו, המשתמש שר שיר ערש אשר מלווה באנרגיות חלשות אשר מרגיעות אף מרדימות. ההשפעות לספיגת מתקפה זו הינן – עייפות קלה וסיכוי להירדמות במקום.

The Mightiest Airplane – במתקפה זו, המשתמש תופס את יריבו ושולח אליו כפית של חלב מרדים. מתקפה זו עוזרת לעייף ולהרדים את האויב גם היא.

עיצוב:

פינת המיזוגים #20 - ספיישל פינת המיזוגים #2 > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!

תודה לטל קריצ'מר על הציור המדהים הזה!


ועכשיו הגענו לחלק השני של הספיישל שלנו – התחרות!

אז לכבוד 20 פינות, רצינו לערוך תחרות נוספת אך טיפה שונה מזו שהייתה בספיישל הקודם. מן הסתם שהתחרות תהיה קשורה למיזוגים… אך הנה הטוויסט:

במקום מיזוגים הכוללים דמויות מהסדרה, הפעם תוכלו לשלב גם דמות אחת מסדרת אנימה שונה! 

בקיצור, על המשתתפים לבנות מיזוג הכולל דמות אחת מהסדרה ודמות אחת מסדרה שונה (הכולל סיפור, מתקפות, שם וכולי…) ולשלוח לנו אותו. וכאשר נסיים לבדוק את המיזוגים, נציג את שלושת המיזוגים הזוכים. המקום הראשון יזכה בציור של המיזוג שלו אשר יצויר על ידי הצייר המדהים שלנו! ובנוסף, יזכה בלהכין פוסט עם צוות הפינה.

הזוכים במקומות השני והשלישי יוצגו עם המיזוג עצמו בלבד.

אז כמו לכל תחרות, ישנם חוקים:

החוקים להשתתפות בתחרות הם:

  1. שליחת המיזוגים תתאפשר עד התאריך – 19.7.2019
  2. עליכם לכלול דמות אחת מדרגון בול.
  3. ניתן לשלוח מיזוג אחד.
  4. חל איסור על מיזוג הכולל יותר מדמות אחת מסדרת אנימה שונה, כך שאם תשלבו דמות מסדרה אחרת הדמות הנוספת חייבת להיות מדרגון בול.

אם אתם מעוניינים להשתתף בתחרות, יש למלא את טופס ההשתתפות אשר נמצא כאן.

יש לציין שמרכיבי בניית המיזוג הינם שם המיזוג, הדמויות המרכיבות אותו, שינויי צורה (אם יש) ומתקפות.

את המיזוגים נשפוט על פי יצירתיות, השקעה, והגיון.

אז זה הכל לפינה הזאת, מקווים שאהבתם!

תודה על 20 פינות מדהימות! היה כיף לראות את תמיכתכם. 

נתראה בפינה הבאה!


רוצו להשתתף בתחרות!
~דרגון בול ישראל!

פינת המיזוגים #20 - ספיישל פינת המיזוגים #2 > דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
55 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
יונתן גל

יש בעיה עם התאריך. התאריך כבר עבר לפני חודשיים בערך. אני מניח שהתכוונתם ל20.7.2019. אני אירשם לתחרות רק אחרי שתשנו את זה כדי להיות בטוח.… קרא עוד »

גוהן

היי יהיה מחר את פינת השבוע?

וג'יטו

רגע אפשר למזג גם שתי דמויות מהדרגון בול?

הסאייני הבלתי מנוצח

רק אציע רעיון לא אשתתף בירוס ו וויס הסיפור מתחיל כך כל האלים והמלכים כועסים על וויס ובירוס בגלל טורניר העוצמה ששמעו שהיקומים נמחקים אני… קרא עוד »

יונתן גל

זה בסדר שהסיפור שלי די ארוך?

Airielm

לא הבנתי בסיפור השני מי התמזגה עם מי כי זה נראה שצי'צ'י התמזגה עם וידל ולא צי'צ'י התמזגה עם בולמה

מתן

חח אני עשיתי את השילוב הכי חזק שאפשר ליצור.

יונתן גל

מתי תודיעו על הזוכים?

deidara

הסיפור יכול להיות להיתמך בעלילה של האנימה שאני לוקח ממנה דמות אחת למיזוג?

deidara

כשכתבתם שאפשר לשלוח את המיזוגים עד ה-19.7 זה כולל את התשע עשרה לחודש?

deidara

כל המקומות (ראשון שני שלישי) יוצגו עם הסיפורים שלהם או שרק מקום ראשון?

אוראל

נו באמת ברוקולי? לא הייתם יכולים למצוא שם אחר

אוראל

פינת הקרבות תחזור?

איתי

מותר ששני אנשים יעשו ביחד את הדמות?

חסוי

אהבתי את הסיפור הראשון XD
כתוב ממש מוצלח.

חסוי

לא השתתפתי בתחרות הקודמת. מצפה להשתתף בזו.

אוראל

מה קרה לפינת השבוע? היא אמורה להיות היום

gokuson

אני עשיתי מיזוג של גוהאן ופאן אבל לא שמרתי תוכלו בבקשה לשלוח לי למייל את הסיפור המייל שלי הוא razspatz @gmail.com

ליגל

לדעתי צריך מיזוג בין אנדרואיד 17 לפריזה שקורה בטורניר העוצמה אחרי שגוקו מאבד את הMUI

חסוי

יש סיכוי לעשות מיזוג בין דמות מדרגון בול לדמות מיקום קולנועי?

אוראל

אני יכול 2 דמויות מדרגון בול או שצריך 1 מדרגון בול ואחד מאנימה אחרת

נתיב

היה פעם מיזוג של ברולי המקורי וגוקו בדרגון בול פיוז'ן , קארולי.
לכן מיזוג של ברולי החדש וגוקו גם יקרא קארולי.