פינת המיזוגים #21

שלום חברים!
כאן שחף ויונתן בעוד פוסט של פינת המיזוגים!

היום לפינה נביא לכם מיזוג בין וג'יטה ונאפה!
המיזוג יקרא נאג'יפה!

אבל שנייה לפני שמתחילים, רצינו להזכיר לכם שיש עכשיו תחרות של פינת המיזוגים! בעוד שבוע מהיום כבר לא נקבל יותר טפסים מאנשים אז מי שעוד לא שלח טופס רוצו להשתתף! לפרטים נוספים על התחרות בפוסט של השבוע שעבר לחצו כאן, ולשליחת טופס השתתפות לחצו כאן.

אז בלי עוד דיבורים מיותרים, בואו נתחיל בפוסט!


סיפור:

זמן רב לפני שהגיעו לכדה"א, לוג'יטה ונאפה היה חבר טוב מאוד בצבא של פריזה, ויום אחד, על אחד הכוכבים שהצבא של פריזה כבש, הוא מצא עגילים מוזרים ומיוחדים. הוא חקר את הנושא וגילה שאלו עגילי פוטרה ושבעזרתם ניתן להתמזג ולהפוך ליישות אחת, והוא החליט לתת אותם לחבריו, וג'יטה ונאפה. הוא הסביר להם שאם אי פעם המצב נראה נורא ואין ברירה אחרת כל אחד מהם צריך לשים עגיל אחד על האוזן הנגדית מהאחר והם ישיגו ככה כוח בלתי רגיל. שנתיים לאחר מכן, וג'יטה ונאפה מגיעים לכדור הארץ ומוכנים לקרב. אך הפעם, וג'יטה לא נותן לנאפה להילחם עם גוקו קודם ותוקף את גוקו בהזדמנות הראשונה. אך כאשר גוקו משתמש בטכניקת הקאיוקן, וג'יטה נדחק לפינה ועומד להפסיד. כאשר נאפה שם לב שחברו שחזק בהרבה ממנו עומד להפסיד, הוא מבין שאין ברירה, והם חייבים להשתמש בעגילים. הוא זורק לוג'יטה עגיל, הם שמים אותם, ונאג'יפה נולד! מיד לאחר המיזוג, נאג'יפה מבין שהוא חזק בהרבה מגוקו ושהוא יכול להשתמש גם רק בעשירית מהכוח שלו כדי להביס אותו. הוא תוקף אותו וגוקו נאלץ להשתמש בקאיוקן כפול 4 על מנת להצליח להחזיק מעמד בקרב. נאג'יפה משתמש במתקפת ה-Gulick Lasers שלו וכדי לסיים את הסיפור הוא מתחיל לטעון את מתקפת ה- Double Shine Shot . גוהאן וקרירין שנמצאים גם הם שם, שמים לב למצבו הקשה של גוקו ומחליטים לעזור לו. הם מבינים שאם נאפה ו-וג'יטה התמזגו בעזרת העגילים, אפשר להפריד אותם בעזרת העגילים. באותו זמן בדיוק גוקו טוען קמאהמאה נגד המתקפה שנאג'יפה מכין. גוקו ונאגי'פה משחררים את המתקפות, וכעת הם נלחמים בקלאש, כמו בקרב של גוקו ו-וג'יטה בסיפור המקורי עם הקמאהמאה והגאליק גאן. גוקו נדחק לאחור, ובאותו זמן, וגוהאן שולח מאסנקו עוצמתי לאוזן ימין של נאג'יפה ושובר לו את העגיל. כאשר זה קורה וג'יטה ונאפה חוזרים למצבם הרגיל ושניהם נפגעים מהקמאהמאה של גוקו. נאפה מת מזה בעוד שוג'יטה שורד. וג'יטה מבין שעכשיו התקווה האחרונה שלו היא להפוך לצורת האוזארו שלו, ומפה הסיפור ממשיך כרגיל.

מתקפות:

Full Volcano Explosion– שילוב של מתקפת ה – volcano explosion של נאפה ומתקפת ה – Full Power Energy Blast Volley של וג'יטה.
המשתמש בעצם יורה מטח גדול של כדורי אנרגיה מסביב ליריב ומורה עליהם להתפוצץ. (צורך כמות גדולה של אנרגיה).

Gulick Lasers – זה בעצם גאליק גאן אשר נורה מהעיניים (מעלה את סיכויי הפגיעה היריב).

Double Shine Shot – גרסא חזקה יותר של מתקפת ה-Shine Shot של וג'יטה כך שזה בעצם כדור אש גדול יותר מהרגיל. (צורך כמות גדולה יותר של אנרגיה).

שינויי צורה:

צורת האוזארו.

עיצוב:

NAPA VEGETA

תודה לטל קריצ'מר על הציור המדהים הזה!

זה הכל להיום!

מקווים שאהבתם!


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
12 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אריאל

2 הערות
1.למה לקח כל כך הרבה זמן זה לרוב לפני 5
2.הציור ניראה כמו בן גוריון סאיני😂

גוהאן סופר סאייה 2

תגובה 1

סאיין

שלישי

ליגל

הפיינל פלאש והפאיינל אקספלוזיון נוצרו אחרי סאגת הסאיינים. למעשה הפיינל פלאש נוצר בסאגת סל לכן חלק מההתקפות לא יכולות להיות קיימות

liad

מתי יוצא פינת ציור23?

אל הסאיינים

אתם יכולים לעשות שילוב בין ברולי לקאמבר?

דרגון בול Nemesis רשמי

רעיון לשני מיזוגים: גוהאקו (גוהאן+גוקו, ריקוד)+ גוהאטה (גוהאן+וג'יטה, ריקוד) סיפור: אי שם לאחר מות ראדיץ וגוקו, שהתברר כי הוא סאייני בשם קאקרוטו, אחיו של ראדיץ,… קרא עוד »