פינת המיזוגים #22

שלום מעריצים יקרים!
כאן שחף ויונתן בעוד פוסט של פינת המיזוגים! בפינה הבאה נציג את תוצאות פינת המיזוגים!

היום לפינה נביא לכם מיזוג בין גוטן ושיאצו!
המיזוג יקרא גוצו!

בואו נתחיל בפוסט!


 

סיפור:

הסיפור שלנו מתחיל בסאגת מאג'ין בו, כאשר סופר בו נלחם בגוטנקס. בעודם נלחמים, טינשנהאן מרגיש את האנרגיה האדירה של בו ומבין שכדור הארץ בסכנה, ולכן הוא ושיאצו עפים כמה שיותר מהר לעזור ללוחמי הזי בקרב נגד בו. כמו בסיפור המקורי, המיזוג נגמר באופן בלתי צפוי כאשר גוטנקס מוביל וגוהאן מגיע בזמן להציל את שני הילדים. אך הפעם, גוטנקס לא נוצר שוב, ובו מצליח להעליל על גוהאן ולשאוב אותו וכך גם את טראנקס ואת פיקולו. כאשר טינשנהאן ושיאצו מגיעים, סופר בו כבר הפך לגמרי לבוהאן ורק גוטן שרד את המאורע ולא נשאב לתוכו. טינשנהאן תוקף את בוהאן ובוהאן יורה עליו קי בלאסט ופוצע אותו קשות. כעת, לוחמי הזי היחידים שנותרו בכדור הארץ הינם גוטן ושיאצו. בוהאן מסתכל עליהם וצוחק שאף אחד לא יכול להביס אותו. ואז, באותו הרגע, עולה לבוהאן רעיון. הוא מציע לגוטן ושיאצו להשתמש בריקוד המיזוג כמו שעשו גוטן וטראנקס על מנת לספק לו קרב טוב אחרון לפני שהוא משמיד את כדור הארץ. גוטן לוקח את שיאצו הצידה ומלמד אותו את ריקוד המיזוג. הם מתמזגים, וגוצו נוצר! כאשר בוהאן חש באנרגיה של גוצו, הוא צוחק ואומר שכדי שהקרב יהיה הוגן הוא ישתמש רק באלפית מהכוח שלו. גוצו לא מבזבז זמן, משתנה לסופר סאיין ותוקף את בוהאן ב – Dodon Kamekameha. לאחר מכן כאשר בוהאן עוד בהלם מהמתקפה הקודמת, הוא תוקף אותו ב – Paralysed Kamehameha. גוצו מודע לזה שהוא לא מסוגל להביס את בו, אך הוא טוען את כל הכוח שלו למתקפה סופית שהיא Stone Ki. הוא משגר את המתקפה ופוגע בבוהאן פגיעה ישירה. בוהאן לא סופג כמעט נזק ממתקפות אלו, וגם הנזק שהוא סופג מתרפא. אך למרבה המזל, גוקו מגיע באותו זמן עם העגילים כדי להתמזג עם גוהאן. כאשר הוא מבין שגוהאן איננו, הוא מתלבט האם להתמזג עם גוטן או שיאצו שמיזוגם עומד להסתיים בעוד דקות ספורות. רגע לפני שהוא מחליט להתמזג עם גוטן, הוא חש באנרגיה של וג'יטה ומשתגר אליו עם ההשתנות המהירה. בינתיים, המיזוג של גוטן ושיאצו נגמר, ובוהאן מחליט לשאוב גם את גוטן. את שיאצו הוא מחליט שלא לשאוב משום שהוא חלש מדי והוא תוקף אותו עם קי בלאסט שמשתק אותו ומעלף אותו. גוקו שמצא את וג'יטה מתמזג איתו ומכאן הסיפור ממשיך כרגיל.

מתקפות:

Dodon Kamekameha – שילוב של מתקפת ה- Dondon Ray של שיאצו וה – Kamekameha של גוטן. (למי שלא יודע, קאמקאמהא זו הגרסא של גוטן לקאמהאמהא).

Paralysed Kamehameha – שילוב של מתקפת ה – Paralysis של שיאצו והקאמהאמהא של גוטן. בעצם המשתמש משתק את אויבו עד שאין לו יכולת לזוז ומשגר לעברו קאמהאמהא. (צורך כמות גדולה של אנרגיה ומעלה את סיכויי הפגיעה ביריב).

Stone Ki – שילוב של מתקפת ה – Stone Bullet של גוטן וטכניקת ה – Ki Pass של שיאצו. המשתמש בעצם מעביר אנרגיה לאבן אקראית בעזרת הטכניקה של שיאצו, מה שמעלה את כוח הפגיעה באויב. לאחר שהוא טוען את האבן באנרגיה, הוא זורק את האבן ישירות אל היריב. (צורך כמות גדולה של אנרגיה בהסתמך בכמות האבנים.)

שינויי צורה:

סופר סאיין.

עיצוב:

SHATSUGOTEN

תודה לטל קריצ'מר על הציור המדהים הזה!

 

זה הכל להיום!

נתראה בפעם הבאה!


שמחים לפרסם עבורכם,
~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
1 2 הצבעות
דירוג
הירשם
התרע על
guest
14 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
קאקרוטו

היי איזה פוסט יהיה מחר?

אריאל

הציור לא ניראה טוב כל כך😕

שגיא והשאר לא נותן חחחח

מיזוג נוראי לפי דעתי

עוז

אני אהבתי

יובל הפרו

אבל הם צריכים להיות באותה רמת כוח כדי להתמזג

גגגווקקו

מה עם התחרות של הפינה

רדיץ

הם צריכים להיות באותה רמת כוח……אבל זה לא משנה את זה שזה המיזוג הכי מצחיק חחחח

12345ssr

סבבה של סיפור ובציור חילקת את המראה יפה כל הכבוד!

dragon team

אבל לא אמור להיות להם חולצה רק את הדבר הזה של הכתפיים