דרגון בול ישראל - אתר מעריצי דרגון בול בישראל!

פינת המיזוגים #23

שלום לכולם, כאן יונתן, שחף ואביעד!

אביעד כאן איתנו לאור הפרס שניתן לזוכה במקום הראשון בספיישל שהיה. מכיוון שהמקום הראשון והשני לא ענו לנו, העברנו את הפרס לזוכה במקום השלישי- אביעד!

אז בלי כל הקדמות מיותרות, בואו נתחיל!


סיפור:

הסיפור של היום מתחיל בסאגת קרב האלים, כאשר גוקו סופר סאיין אל נופל למים. באנימה הוא קם אחרי כמה שניות אבל הפעם הוא לא קם בכלל ומאבד את צורת הסופר סאיין אל. פיקולו עף מהר לתוך המים כדי לאסוף אותו שלא יתעלף. בירוס שאיים להשמיד את העולם, התחיל לחייך ולשמוח כי ניצח. המלך קאיו ששמע וראה את כל המתרחש, לא רצה לתת לבירוס להשמיד את כדור הארץ ולכן, העביר להם את העגילים שלו. לגוקו היה עוד טיפה של כוח והלך להביא מהמלך קאיו את העגילים. שני האנשים שהיה להם מספיק כוח להילחם היו וג׳יטה ופיקולו ולכן הם היו אלו שהתמזגו. שם המיזוג הוא: פיקוג’יטה! פיקוג’יטה עף מהר לבירוס כדי לעצור את המתקפה שלו שהייתה אמורה להרוס את כדור הארץ, הוא משתמש ב-Gulick Gun Lasers. ההתקפה של בירוס נעצרה ובירוס התעצבן והתחיל להתקיף בעצבים את המיזוג שלנו ויצר שוב את כדור ההרס הענקי שלו, אז פיקוג’יטה החליט להשתמש ב-Final Special Beam Canon. המתקפה לא הייתה חזקה מספיק ולכן הם התפוצצו מכדור ההרס של בירוס ואיבדו הרבה מכוחם. למזלם בירוס החל להתעייף אז הם פתחו במתקפה חזיתית מול בירוס. לבירוס כבר היה קשה להתחמק והיה צריך להגן רק ולהתקיף מידי פעם, פיקוג’יטה נתן מכה בכל הכוח שנשאר לו כדי שבירוס לא יוכל להגן וכך היה, בירוס חטף מכה מאוד חזקה שהעיפה אותו אחורה. הוא חזר אליהם עצבני ורותח מזעם ותיכנן להפיל עליהם ועל כדור הארץ מתקפה חזקה ביותר. למרבה מזלם, נרדם לפני ששיחרר את המתקפה והקרב נגמר.

הכותב הישן והטוב שלכם חזר בקאמבק מטורף וחד פעמי!

מתקפות:

Gulick Gun Lasers – שילוב של מתקפת הגאליק גאן של וג’יטה וה-Eye Lasers של פיקולו. זה בעצם גאליק אשר נורה ישירות מן העיניים של המשתמש. (מועיל לדיוק כיוון המתקפה)

Big Bang Mystic Attack – שילוב של מתקפת ה- Mystic Attack של פיקולו ומתקפת הביג באנג של וג’יטה. המשתמש בעצם מאריך את ידו אל היריב ומושך אותו ישירות אליו, ואז עם ידו השניה טוען את מתקפת הביג באנג מול בטנו של היריב ומשחרר אותה. (מעלה את סיכויי הפגיעה ביריב וגורם לנזק גדול יותר. דורש כמות די גדולה של אנרגיה).

Final Special Beam Canon – שילוב של הפיינאל פלאש של וג’יטה וה-Special Beam Canon של פיקולו. המשתמש בעצם טוען את מתקפת ה – Special Beam Canon ויורה אותה. בעצם הפיינאל פלאש מתבטא פה בכך שמעניק ל-Special Beam Canon את כוחו העצום. (עוזר בכך שהפיינאל פלאש מתבטא בצורה ישירה וקטנה יותר מה שמעניק לו סיכוי לנזק קטלני יותר. צורך כמות מסיבית של אנרגיה).

שינויי צורה:

סופר סאיין 1 ו-2.

עיצוב:


זה הכל להיום, מקווים שנהניתם!

אם יש לכם רעיון למיזוג, נשמח אם תשתפו אותו בתגובות!

שמחים לפרסם עבורכם!

~דרגון בול ישראל!

שחף לוי

שחף לוי

!I HAVE THE POWER OF GOD AND ANIME ON MY SIDE

יונתן ליסאור

יונתן ליסאור

18
הגב

avatar
12 Comment threads
6 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
אנונימיאביעד ציונובנסיך הזאביםNoel_mermaid_princessAirielm Recent comment authors
  הירשם  
חדשים ביותר ישנים ביותר דירוג
התרע על
אל הסאיינים
גולש

ראשון

אנונימי
גולש

תמיד היית לי תחושה שלא עשו מיזוג בין גוהאן לגוקו, ובכללי לא עשו שום מיזוג מלבד גוקו ווג’יטה מהסיבה שלמיזוג שלהם יש את השם הכי… קרא עוד »

GotenSan
גולש

פינה נהדרת כרגיל !
אולי בפעם הבאה תעשו בוג׳אק נגד פאן ? (סתם עצה)

סוש
גולש
סוש

אוב וגוקו

dragon kid
גולש
dragon kid

אפשר לייצר תחרות פינת המיזוגים?

וג'יטו
גולש
וג'יטו

יש לי רעיון למיזוג: פריזה וקולר = פרילר

super Saiyan
גולש
super Saiyan

הציור הזה לא נכון כי אין להם עגילי פוטרה אבל יש להם את הווסט למרות שכתוב שהם התמזגו עם עגילי הפוטרה

נסיך הזאבים
גולש

רעיון למיזוג: קאבה+גוהאן= קאהאן סיפור- לאחר מות קאמיאורן, בסופר דרגון בול הירוס, הארצס מקבל את כוחו ומתחזק מאוד. הוא נלחם נגד וג’יטה בלו וטראנקס רייג’,… קרא עוד »

Airielm
גולש

אני חשבתי שראיתי את התמונה שזה פיקולו ווגיטה מסאגת פריזה חח

Noel_mermaid_princess
גולש
Noel_mermaid_princess

שלום

אביעד ציונוב
גולש

פוסט מדהים כל הכבוד

אביעד ציונוב
גולש

שמחתי לעבוד איתכם שוב

גולשים באתר