פינת המיזוגים #23

שלום לכולם, כאן יונתן, שחף ואביעד!

אביעד כאן איתנו לאור הפרס שניתן לזוכה במקום הראשון בספיישל שהיה. מכיוון שהמקום הראשון והשני לא ענו לנו, העברנו את הפרס לזוכה במקום השלישי- אביעד!

אז בלי כל הקדמות מיותרות, בואו נתחיל!


סיפור:

הסיפור של היום מתחיל בסאגת קרב האלים, כאשר גוקו סופר סאיין אל נופל למים. באנימה הוא קם אחרי כמה שניות אבל הפעם הוא לא קם בכלל ומאבד את צורת הסופר סאיין אל. פיקולו עף מהר לתוך המים כדי לאסוף אותו שלא יתעלף. בירוס שאיים להשמיד את העולם, התחיל לחייך ולשמוח כי ניצח. המלך קאיו ששמע וראה את כל המתרחש, לא רצה לתת לבירוס להשמיד את כדור הארץ ולכן, העביר להם את העגילים שלו. לגוקו היה עוד טיפה של כוח והלך להביא מהמלך קאיו את העגילים. שני האנשים שהיה להם מספיק כוח להילחם היו וג׳יטה ופיקולו ולכן הם היו אלו שהתמזגו. שם המיזוג הוא: פיקוג'יטה! פיקוג'יטה עף מהר לבירוס כדי לעצור את המתקפה שלו שהייתה אמורה להרוס את כדור הארץ, הוא משתמש ב-Gulick Gun Lasers. ההתקפה של בירוס נעצרה ובירוס התעצבן והתחיל להתקיף בעצבים את המיזוג שלנו ויצר שוב את כדור ההרס הענקי שלו, אז פיקוג'יטה החליט להשתמש ב-Final Special Beam Canon. המתקפה לא הייתה חזקה מספיק ולכן הם התפוצצו מכדור ההרס של בירוס ואיבדו הרבה מכוחם. למזלם בירוס החל להתעייף אז הם פתחו במתקפה חזיתית מול בירוס. לבירוס כבר היה קשה להתחמק והיה צריך להגן רק ולהתקיף מידי פעם, פיקוג'יטה נתן מכה בכל הכוח שנשאר לו כדי שבירוס לא יוכל להגן וכך היה, בירוס חטף מכה מאוד חזקה שהעיפה אותו אחורה. הוא חזר אליהם עצבני ורותח מזעם ותיכנן להפיל עליהם ועל כדור הארץ מתקפה חזקה ביותר. למרבה מזלם, נרדם לפני ששיחרר את המתקפה והקרב נגמר.

הכותב הישן והטוב שלכם חזר בקאמבק מטורף וחד פעמי!

מתקפות:

Gulick Gun Lasers – שילוב של מתקפת הגאליק גאן של וג'יטה וה-Eye Lasers של פיקולו. זה בעצם גאליק אשר נורה ישירות מן העיניים של המשתמש. (מועיל לדיוק כיוון המתקפה)

Big Bang Mystic Attack – שילוב של מתקפת ה- Mystic Attack של פיקולו ומתקפת הביג באנג של וג'יטה. המשתמש בעצם מאריך את ידו אל היריב ומושך אותו ישירות אליו, ואז עם ידו השניה טוען את מתקפת הביג באנג מול בטנו של היריב ומשחרר אותה. (מעלה את סיכויי הפגיעה ביריב וגורם לנזק גדול יותר. דורש כמות די גדולה של אנרגיה).

Final Special Beam Canon – שילוב של הפיינאל פלאש של וג'יטה וה-Special Beam Canon של פיקולו. המשתמש בעצם טוען את מתקפת ה – Special Beam Canon ויורה אותה. בעצם הפיינאל פלאש מתבטא פה בכך שמעניק ל-Special Beam Canon את כוחו העצום. (עוזר בכך שהפיינאל פלאש מתבטא בצורה ישירה וקטנה יותר מה שמעניק לו סיכוי לנזק קטלני יותר. צורך כמות מסיבית של אנרגיה).

שינויי צורה:

סופר סאיין 1 ו-2.

עיצוב:

VEGETA IKOLO


זה הכל להיום, מקווים שנהניתם!

אם יש לכם רעיון למיזוג, נשמח אם תשתפו אותו בתגובות!

שמחים לפרסם עבורכם!

~דרגון בול ישראל!

Digiqole Ad
5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
התרע על
guest
20 תגובות
ישנים ביותר
חדשים ביותר דירוג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אל הסאיינים

ראשון

אנונימי

תמיד היית לי תחושה שלא עשו מיזוג בין גוהאן לגוקו, ובכללי לא עשו שום מיזוג מלבד גוקו ווג'יטה מהסיבה שלמיזוג שלהם יש את השם הכי… קרא עוד »

GotenSan

פינה נהדרת כרגיל !
אולי בפעם הבאה תעשו בוג׳אק נגד פאן ? (סתם עצה)

סוש

אוב וגוקו

dragon kid

אפשר לייצר תחרות פינת המיזוגים?

וג'יטו

יש לי רעיון למיזוג: פריזה וקולר = פרילר

super Saiyan

הציור הזה לא נכון כי אין להם עגילי פוטרה אבל יש להם את הווסט למרות שכתוב שהם התמזגו עם עגילי הפוטרה

נסיך הזאבים

רעיון למיזוג: קאבה+גוהאן= קאהאן סיפור- לאחר מות קאמיאורן, בסופר דרגון בול הירוס, הארצס מקבל את כוחו ומתחזק מאוד. הוא נלחם נגד וג'יטה בלו וטראנקס רייג',… קרא עוד »

Airielm

אני חשבתי שראיתי את התמונה שזה פיקולו ווגיטה מסאגת פריזה חח

Noel_mermaid_princess

שלום

אביעד

פוסט מדהים כל הכבוד

אביעד

שמחתי לעבוד איתכם שוב

סופר גוקו בלאק

יש לי רעיון טוב ממש למיזוג( שני מיזוגים למיזוג השני קראים: טראנזאמו) אני יספר הכל השם הוא בלאקוגוקו הסיפור:גוקו בלאק הפך לטוב בקרב נגד גוקו… קרא עוד »

אורי גיטקר

אני באמת לא רוצה להיכנס לבלגן אבל אני כתבתי את הסיפור הזה לפני לא בדיוק אחד לאחד אבל יש הרבה דימיון אתם יכולים לראות תיכתבו… קרא עוד »